Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénztáros belenyúl a pénztárcámba fórum

Pénztáros belenyúl a pénztárcámba (beszélgetős fórum)


1 2
50. Soufflet (válaszként erre: 48. - Napsugár8)
2022. aug. 26. 01:43

Vegre valamiben egyetertunk :D

KERES utan, es apro ki, hogy mindenki lassa!


Otthon nem volt, de itt minden cegnel van agysorvaszto trening a korlatozassal elokrol. Nekem ez nevetseges volt. De aztan lattam sok esetere, hogy nem segitettek vagy keres nelkul cselekedtek (es aztan, hogy el lett nekik gyagyarszva-nem magyarazva;ilyen szajbaragos cuccotokat ritkan latni)

A magoldas soha nem az, hogy kivesszuk a kezembol. Es egy oenztarca eseten belenyulni is tilos a torveny szerint.

49. Napsugár8 (válaszként erre: 48. - Napsugár8)
2022. aug. 25. 15:18
* de a pénztárcámban = ne! a pénztárcámban kotorásszon.
48. Napsugár8 (válaszként erre: 46. - LBO)
2022. aug. 25. 15:17
Én is idős vagyok, és sok esetben megkérem az eladót, viszont az biztos, hogy kiborítom az aprót, és ott válogasson, de a pénztárcámban kotorásszon. Ott nem csak papírpénzt tárolok még, hanem a különböző törzskártyákat, névjegy kártyákat, hasonlókat. Felesleges bárkinek is azok között kotorászni.
47. LBO (válaszként erre: 3. - Léna123)
2022. aug. 25. 13:18
Vannak még olyan helyek, ahol nincs ilyen műanyag elválasztó. Nálunk pont az egyik gyógyszertárban van így. Fura is volt hogy nem vertem be a fejem a plexibe. 🤦🏻‍♀️🤣
46. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 25. 13:15

Biztos csak segíteni akart. Idős emberek szokták kérni hogy a pénztáros segítsen kiválogatni az aprót.

De azt hiszem én sem örültem volna, ha belenyúl a pénztárcámba kérés nélkül.

2022. aug. 22. 19:15

Kedves FI!


Én elhiszem a szitut. Egyébként a 360.- ft-nál én is majdnem rákérdeztem, hogy mit lehet manapság a patikában ennyiért venni. Még jó, hogy nem tettem. Nekem is levetted volna a fejem:) Én több ezret hagyok ott havonta.

44. birebora (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 22. 19:12
Előtte rolnizd be:) Bocsi:)
43. birebora (válaszként erre: 3. - Léna123)
2022. aug. 22. 19:07
Én sem:)
42. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 22. 19:06
Miért nyúlt bele?
2022. aug. 22. 18:32

Én így 50 éves vénasszony létemre sajnos saját és gyermekem többféle betegsége miatt országosan igen sok patikában megfordulok ( az a hülye maszk miatt ) mivel öreg vagyok így mindig elfelejtem,hogy a kórházakba bizony kell,így mindig a kórházi patikákban veszek,de még egyetlen helyen sem tapasztaltam,hogy nincs plexi! Ja.......persze lehet,hogy van csak a látásom és a memóriám sem a régi már :-)

Viccet félretéve,ugye nem gondolod,hogy ez hihető "sztár" sztori? Bevásárló központban láttam már ilyet,de ahogyan mások is írták,azt kifejezetten a vevő kérésére! Sajna én nem hiszem ezt a történetet el,de persze ez csak az én saját véleményem!

Üdv: Egy 51. életévében lévő vény szatyortól :-)

40. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 22. 18:03
Nyugtatót váltottál ki biztos, még nem hat, azért vagy ilyen arrogáns.
39. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - Dfc04c70e4)
2022. aug. 22. 18:00
Ahova járok gyógyszertárba, ott sincs plexi.
38. Napsugár8 (válaszként erre: 35. - Soufflet)
2022. aug. 22. 17:42
Így, ahogy írod. És még azok után is, könnyen követhető sebességgel a tenyerébe rakott pénzt ismételten átszámolja. Soha ne érhesse az a vád, hogy többet kapkodott össze a tálcáról.
2022. aug. 22. 17:38

Igen , fogadatlan ... ... a fizetése.

Egyszer a piacon , ahol árultam , egy néni kinyitotta a pénztárcát , hogy vegyem ki az aprót. Kivettem egy , valamilyen emlék 50 . est. Ami 300 ft .-ot ér. Nagyon rosszul éreztem nagam. De azt mondom, hogy amíg a vevő nem kéri magátol , addig nem túrkálok bele.

36. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 22. 17:32
Elválasztó panel van, enyémbe nem tudna belenyúlni, csak ha benyújtanám a pénztárcámat.
35. Soufflet (válaszként erre: 2. - BorosTyánka)
2022. aug. 22. 17:29

Ilyet akkor sem szabad keres vagy kerdezes nelkul. Nem illik, es ha a penztarosnak egy ici-pici esze van, a sajat erdekeben nem is teszi, hogy erhesse az a vad, hogy tobbet vett ki.

Engem, ha valaki megkert, hogy segitsek az aproval, megkertem, hogy boritsa ki a pultra, es elotte, jol kovethetoen, hangosan szamoltam, valogattam ki az adott osszeget.

34. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 22. 17:22

Csak a 360.-ft.ot olvastam, azért merészeltem. Isten ments, hogy megtudjam.

Pályaválasztásról már lekéstem.


De te kedves nő vagy, biztosan jól kijössz az emberekkel.


A szabad bölcsész süt belőled.

33. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Unom)
2022. aug. 22. 17:18
De ha én tartom felé, mert nincs kedvem a szemüvegemért turkálni a táskámban, akkor én biza' megköszönöm.:))
2022. aug. 22. 16:45
Ha a magas léc a minősíthetetlen stílust jelenti, akkor valóban sokkal magasabb volt, mint amit itt a legtöbben elérnek. Azért azt elárulom neked, hogy azért kaptál ilyen válaszokat, mert a megnyilvánulásaid minősége a legtöbb emberből zsigeri ellenszenvet vált ki. És de, ez téged minősít. Valamint még annyit hozzátennék, hogy attól, mert másokat próbálsz -sikertelenül- ledegradálni, te még nem kerülsz magasabbra. Sajnálom, hogy ilyen mély önértékelési problémád van. Remélem sikerül túllépned rajta.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Napsugár8)
2022. aug. 22. 16:43
Ügyes vagy, nekem összegyült 400 vagy 500 Ft. A pénztárosok mindig a nagyobb pénzre hajtanak, reggel viszont nem akartam 5 ezressel fizeni, hogy ne kapjak vissza 700 aprót, de az ominózus 360-ban nem volt 5 ft, azt hiszem 200, 100 ; 2 db 20-as és 2 10-es
30. Napsugár8 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 22. 16:34
Ha sok az apróm, előtte megkérdezem a pénztárost, hogy kér-e aprót, vagy nagyobb címlettel fizessek. Ha kéri, akkor borítom ki, és válogasson, melyik címletből szedi össze. Egyébként sohasem várom meg, hogy az egészen apró marékszámra összegyűljön, hogy majd egyszer valahol, valakivel kitoljak. Ez eszembe sem jutna.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Napsugár8)
2022. aug. 22. 16:20
Azt adtál, bocsáss meg. és Tien is, értékelem, sőt nekem is eszembe jutott, hogy 5 ft-okkal kellene fizetni legközelebb, de nem éri meg az egész fáradságot.
2022. aug. 22. 16:16
Köszi! Azt hittem, hogy a 15.sz. hsz-ben normális és használható választ adtam. Sajnálom, hogy nem értékeled.
27. tsfmvk (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 22. 16:07
Akár azt is válaszolhattad volna, hogy: nem, nem azt vettem, nincsenek memória gondjaim.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Dfc04c70e4)
2022. aug. 22. 16:06

Azért válaszolok, mert a Tiéd az egyetlen normális válasz a 20-ból. Többiekkel úgy tárgyalok, ahogy megérdemlik.

Tényleg nem volt plexi, a pultra tettem a pénztárcát, abban kerestem a fémpénzt, akkor kezdett el nyúlkálni belülről a nő.

A hoxa szinvonalát ismerem, de azért mégis reméltem, hogy néhányan képesek normálisan reagálni vagy válaszolni, ugy látszik, nagyon magas volt a léc. Irreális elvárás volt, ami nem engem minősít. Olyanok is nekem estek, akiről életemben nem hittem volna.


A többieknek további jó gyalázkodást!

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Dad1f54482)
2022. aug. 22. 15:53
Én meg azt gondolom, hogy ez személyes tapasztalatod. Köszönd meg és légy hálás érte !!!
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Tsfmvk)
2022. aug. 22. 15:51
Igen egyet neked, a másikat édesanyádnak. Egészségetkre és mielőbbi tisztulást !!!
23. tsfmvk
2022. aug. 22. 15:38
2 doboz cavinton fortét vettél?Akkor viszont érthető.
22. dfc04c70e4 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 22. 15:22

Megnéztem Léna hozzászólását, amire reagáltál.

Tudod, én is elképzelhetetlennek tartom, hogy egy gyógyszertárban ne lenne az a bizonyos plexi elválasztó.


Nem kellene számonkérned, hogy miért válaszol bárki is neked - akkor is, ha nem hiszi el sztoridat.

Én sem hiszem el, mégis reagálok. Mert akár valós történet is lehetne, kissé más megközelítésben. De a védő plexi hiánya valószerűtlenné és számomra is hihetetlenné teszi a „színvonalas” sztoridat.


Hogy lehet ilyet írni: „ilyen szinvonalu sztorit miért találna ki bárki ?” Szerinted valami extra színvonalú, amit kitaláltál?

2022. aug. 22. 15:18

Fura egy modorod lehet.

Remélem azért a lábad éri a földet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook