Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a hálózatépítés(MLM) erejéről? fórum

Mi a véleményetek a hálózatépítés(MLM) erejéről? (beszélgetős fórum)

43. hotyka (válaszként erre: 39. - Icus)
2008. jan. 8. 13:03

Képzeld, tisztában vagyok vele, és minden jogod megvan arra, hogy ne hidd el, amit mondok, engem nem érdekel, nem akarlak meggyőzni semmiről sem.

Még csak az kéne!

De nehogy már kétségbe vond a szavamat, hogy hazudok?????

És nem a barátnőm az egyetlen, aki meggyógyult, dehát aki csak a gyógyszerekben meg a nagyokos orvosokban hisz, hát tegye.

Bármikor szívesen rendelkezésedre bocsájtom azoknak az orvosoknak a nevét és telefonszámát, akikkel beszélhetsz ez ügyben...akik már 6-8 meg x éve alkalmazzák ezeket a betegeiknél.

noss, rajtad áll, felhívhatod bármelyiket, nem gond!:-D

Ne beszéljünk többet a termékekről, ha megkérhetlek, mert felesleges.

Megint olyanról mondtál véleményt, amiről fogalmad sincs, ki sem próbáltad, vagy tévednék?:-)

Nekem ezzel szemben van tapasztalatom, akár a gyerekeimet nézem, akár bárki mást a környezetemben, és ahogy szokták mondani: a puding próbája az evés, tessék nyugodtan kipróbálni a termékeket, és majd akkor mondj róla véleményt.

42. Icus (válaszként erre: 40. - Hotyka)
2008. jan. 8. 12:51
Szerinted micsoda? Tudod te, hogy néz ki egy piramis? Alul sok kis kocka, ami tartja a felette lévő néhány kockát!:) Ez egy hasonlat, metafora, ha jól emlékszem általános iskolai tanulmányimból rá:))
41. hotyka (válaszként erre: 38. - E71af41436)
2008. jan. 8. 12:50

Már megbocsáss, de én azt hiszem, nem beszéltem senkivel tiszteletlenül...

De könyörgöm, aki nem is tudja, hogy mit beszél egy olyan dologról, amihez kevés köze van, akkor az se írjon össze mindenféle hülyeséget róla! vagy te ezt nem így gondolod???

Más leírhatja a véleményét, én nem???

Csak a saját álláspontomat képviselem, és ha ez sért téged, akkor nem tudok mit tenni...

40. hotyka (válaszként erre: 36. - Icus)
2008. jan. 8. 12:45

Én nem arra gondoltam, hanem erre, amikor ezt írtad:


A "néhányak" a piramis tetején vannak, a "sokak" pedig a piramis alján!:((


Ez nem piramis.

39. Icus (válaszként erre: 35. - Hotyka)
2008. jan. 8. 12:44

"vagy teljesen megszűnt az asztmája " ismét téged idézlek!

Tisztában vagy te azzal, hogy az asthma világméretű betegség? Aki feltalája az "ellenszerét" Nobel-díjat kap! nem csak a szomszédnéni vállveregetését!:))

38. e71af41436 (válaszként erre: 32. - Hotyka)
2008. jan. 8. 12:43

pedig az első hozzászólásod alapján azt gondoltam,te vagy az a ritka kivétel,aki normálisan viszonyul a szkeptikusokhoz és emberi módon fog velünk szóba állni...


nos....látom,tévedtem...

37. Icus (válaszként erre: 33. - Hotyka)
2008. jan. 8. 12:42
Miyen cégre gondolsz konkrétan?
36. Icus (válaszként erre: 32. - Hotyka)
2008. jan. 8. 12:41

Én csak téged idéztelek!


"Néhánynak sikerül sok pénzt keresni vele (kemény munka, hozzáértés, hit, szerencse – ez mind kell hozzá), sokaknak pedig nem."

35. hotyka (válaszként erre: 34. - 4726e582cf)
2008. jan. 8. 12:15

Hát az kedves, hogy jobb egészséget adok embereknek,

már ezért megéri!!

És felesleges erről szerintem tovább beszélgetni, mert ha nem egyezik a véleményünk ezzel kapcs., akkor úgyis mondhatok én bármit, nem?:-)

Én tiszta szívből csinálom, mert szeretek embereken segíteni. Számomra nagy öröm, mikor kapom a visszajelzéseket, hogy köszönik szépen a segítségemet, a gyerek már nem hány 1 kanál termék bevétele után, vagy elmúlt a gyomorsava, vagy rendeződött a vérnyomásproblémája(a férjemnek is), vagy teljesen megszűnt az asztmája ( barátnőm),vagy sorolhatnám még, de nem teszem, mert nincs annyi időm!:-))

Vagy látod a különbséget a dolgok között, vagy nem....

Én nem házalok, mindössze ajánlok ismerősöknek, és bárkinek, akinek valami gondja van, olyan termékeket, amiket mi már évek óta használunk, rengeteg jó eredménnyel! Én ezért csinálom, hogy segítsek másokon is, aki hagyja.:-)

Lehet, hogy más valaki más miatt kezd el egy ilyenben dolgozni, én ezért...

34. 4726e582cf (válaszként erre: 33. - Hotyka)
2008. jan. 8. 11:48
Kérdezhetek még? Akkor mi éri meg benne, ha nem házalsz vele? Ill. melyik cég ez, csak kíváncsi vagyok...
33. hotyka (válaszként erre: 28. - 4726e582cf)
2008. jan. 8. 10:41

Ennél a cégnél nincs semmiféle "kezdőcsomag", sem semmilyen előre befizetendő díj, vagy bármilyen kötelező befizetendő dolog..

Semmit sem "kell" megvenned kötelezően, és nem kell semmivel sem házalni...

32. hotyka (válaszként erre: 30. - Icus)
2008. jan. 8. 10:38
Van bármiféle közöd az MLM-hez?? Mégegyszer mondom:nem piramis! Úgy látszik, nem olvastad el rendesen a leírtakat...és szerintem semmiféle mlm-ben nem dolgozol, különben tudnád, hogy marhaságokat beszélsz...ennyi.
31. Icus (válaszként erre: 29. - Icus)
2008. jan. 8. 10:21

Nem MLM honlap, hanem FLAVAN-honlap. Ahol az MLM-es értékesítést és az abból származó nyereséget dicsőitik, valamint azt, hogy a termék árának 60%-át visszaforgatják jutalékba!

Azért ilyen"olcsó" ez a termék, mert nincs reklám itt a klubb tagok egymásnak ajánlják!. Szerintem pedig olcsóbb lenne, ha a 60%-ot nem jutalékba forgatnák vissza, hanem az árba!:)) Akkor sem kellene reklám!:))

30. Icus (válaszként erre: 25. - Hotyka)
2008. jan. 8. 10:16
"Néhánynak sikerül sok pénzt keresni vele (kemény munka, hozzáértés, hit, szerencse – ez mind kell hozzá), sokaknak pedig nem." Erről beszélünk!! A "néhányak" a piramis tetején vannak, a "sokak" pedig a piramis alján!:((
29. Icus (válaszként erre: 25. - Hotyka)
2008. jan. 8. 10:14
Igen ezt én is olvastam az MLM-honlapján:( Olvastam, hogy kikérik maguknak, hogy a "piramis-játékhoz" hasonlítják őket. Na, de nem véletlen, hogy azokhoz hasonlitják:(
28. 4726e582cf (válaszként erre: 27. - Hotyka)
2008. jan. 8. 10:03

Hitelrontásnak minősülne, így nem sorolom fel... Lehet én vagyok figyelmetlen, de lobogtatták nekem, hogy mennyit kaptak rövid időn pelül úgy, hogy csak embereket szerveztek maguk alá, és mennyiért kell megvennem a kezdőcsomagot (persze eladható mind, márha valaki megveszi...), ami az akkori átlagfizetés kétszerese volt... nekem úgy tűnt akkor, hogy horror összeget akarnak, mert nem meg lehet venni, hanem meg kell...


Nekem mindenesetre úgy jött le, hogy minnél több embert szervezzek gyorsan magam alá, mind vegye meg a kezdőcsomagot és tanítsam be őket, hogy szervezhetnek maguk alá minél több embert... stb. stb. stb. és mind ilyen volt eddig, amin voltam.

Azért érdekelt, hogy melyik az az itthon forgalmazó MLM rendszerben működő cég, akinél nem így van...

27. hotyka (válaszként erre: 26. - 4726e582cf)
2008. jan. 8. 09:40

Milyen "nagy nevek"-re gondolsz? Elmondanád?

Milyen cégeket ismersz, akik eszement befizetett összeggel ígérnek gyors meggazdagodást?

26. 4726e582cf (válaszként erre: 25. - Hotyka)
2008. jan. 8. 09:28
Lehet én vagyok eltévedve, melyik cég, akkor az, amire az igazi MLM ráíllik? Ugyanis a nagytöbbség, amit ismerek (a nagy nevek főként) inkább a gyors meggazdagodást ígéri, hálózatépítéssel, és természetesen eszement összegeket kellene beleölni...
25. hotyka (válaszként erre: 4. - Icus)
2008. jan. 8. 08:50

Szia!


Tájékoztatásul leírom az MLM és a piramis közötti különbséget, mert sokan itt anélkül mondanak véleményt a dologról, hogy egyáltalán tudnák, miről is van szó.

A kettő nem keverhető össze.

Sokan azt gondolják, hogy az MLM üzlet csalás, illegális piramisjáték. Az igazi MLM azonban teljesen legális termékértékesitési módszer. A hamis MLM, a piramisjáték könnyen felismerhetõ a termék hiányáról vagy -ha van termék- arról, hogy a tagok nem az áruforgalom után, hanem a belépõ uj tagok után (is) kapják a jutalékot. Az ilyen piramisjátékok közös jellemzõje a többnyire magas tagsági dij, amely – az összeomlásig – fedezi a szponzorok jutalékát.


Egy másik elterjedt tévedés, hogy az MLM üzletben könnyen, gyorsan meg lehet gazdagodni. Az MLM ebbõl a szempontból ugyanolyan vállalkozás, mint a többi. Néhánynak sikerül sok pénzt keresni vele (kemény munka, hozzáértés, hit, szerencse – ez mind kell hozzá), sokaknak pedig nem. A különbség abban van, hogy viszonylag kis kezdõtõkével, kis kockázattal bárki belevághat és sikeres lehet.


Ellenkezõ elõjelü, de szerintem ugyancsak téves vélemény, hogy az MLM-el nem lehet sokat keresni, ill. csak azok kereshetnek jól, akik korán belépnek. A korábban belépõnek elvben tényleg nagyobb az esélye, de bárki bármikor lehet egy MLM-ben sikeres. A hagyományos vállalkozásokra is érvényes, hogy akik elõször ismernek fel egy igéretes lehetõséget, azok jobb helyzetben vannak, mint az utánuk jövõk.

24. Icus (válaszként erre: 23. - E71af41436)
2008. jan. 6. 01:33
Debrecenben gyártják én azt olvastam. Állítólag egy testvérpár kisérletezte ki eredetileg. Aztán szétváltak. Egyik lett a FALVIN a másik a FLAVON.
23. e71af41436 (válaszként erre: 22. - Icus)
2008. jan. 5. 20:25
nos,megmondom őszintén nem tudom.az olédalukon az van,hogy egerben van gyártva.de a naturlife-nak nem tudok gyártásról egerben.szóval passz.
22. Icus (válaszként erre: 21. - E71af41436)
2008. jan. 5. 18:13

MIért a Flavan max az nem magyar termék?

A béres-cseppet mind a két gyermekem szedi pici kora óta. A nagy 10-éves korág szedte. Nekik nagyon segített. Astmások voltak. Ill. a kisebbik még sajna mindig az. A férjem szedte a béres vtamin tablettái, de az nem vát be neki, jobba szereti a Pfarmaton Vital Kapszulát. Azt mondja ettől frisebbnek egészségesebbnek érzi magát:)(gyógyszertárban kapható ez is) A lenkei vitaminokat nem ismerem, majd rákeresek a neten.

21. e71af41436 (válaszként erre: 20. - Icus)
2008. jan. 5. 13:50

ajánlom figyelmedbe a béres termékeket és a lenkei vitaminokat. :)

jók,széles a választékuk,aránylag megfizethetőek és nem utolsósorban:MAGYAR TERMÉKEK! :)

20. Icus (válaszként erre: 19. - Daroki)
2008. jan. 5. 13:00
Fantáziát nem látok benne én sem. Nem az én világom ez a házalás. De, van egy két termék amit használnék, amiben látok fantáziát. De, az ilyen meg olyan hálozatok miatt olyan horibilis az áruk, hogy elmegy tőle a kedvem. És az bosszant, miért csak hálózaton keresztűl lehet venni. Ha esetleg belépnék, miért kell ilyen szeánszokon részt venni, amikor csak a családomnak szeretnék néhány étrendkiegészítött rendszeresen vásárolni.
19. daroki
2008. jan. 5. 12:51

Nekem a családomban foglalkoznak ezzel páran.Nem vagyok velük napi kapcsolatban,így nem tudom,hogy mennyire sikeresek ebben a hálózatépítésben.Annak idején nekem is tartottak egy kisebb beszámolót erről a businesről.Amit én felfogtam belőle,hogy írjam össze 200 ismerősöm telefonszámát,és kezdjem el hívogatni őket és invitáljam be őket ebbe a hálózatba.Aztán mindezek előtt regisztrálnom kell X ezer Ft-ért,majd csomagot kell vennem XX ezer Ft-ért,eztán jöhet egy előadás,amin hetente részt kell vennem.Közben folyamatosan telefonálgatnom kell,hogy minél több embert meggyőzzek,hogy alám kerüljenek:)

Nekem erről az Amway jutott eszembe,annak idején az öcsém kezdett el foglalkozni vele,de hamar beleunt,hogy rácsapták a telefont:)

Én ezt az MLM-es dolgot nem próbáltam meg,érzem,hogy nem nekem való.Aki lát benne fantáziát annak hajrá!:)

18. Icus (válaszként erre: 14. - 9778ca1817)
2008. jan. 5. 12:41
Mármint micsoda?
17. e71af41436 (válaszként erre: 13. - Icus)
2008. jan. 5. 10:54
mindegyik azt mondja a termékeiről,hogy díjnyertes és bevizsgált.persze nem kételkedem ebben.....
16. e71af41436 (válaszként erre: 13. - Icus)
2008. jan. 5. 10:51
igen,ez is mlm volt. :)
15. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 14. - 9778ca1817)
2008. jan. 5. 09:41
Detto.
2008. jan. 5. 09:38
Elnézést, de azt gondolom, hogy egy nagy marhaság. Pénzlenyúlás és agymosás is egyben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook