Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a hálózatépítés(MLM) erejéről? fórum

Mi a véleményetek a hálózatépítés(MLM) erejéről? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
13. Icus (válaszként erre: 12. - E71af41436)
2008. jan. 5. 08:10

Ez az MLM-volt? Mert én úgy tudom az egyik ilyen "hálózatnak" MLM a neve. Van más hálózat is, akik szintén mindenféle "csodaszereket" árulnak. természetesen más néven.


Én csak azért csodálkozom, mert ez a FLAVAN egy bevizsgált, díjnyertes termék. Hogy engedheti meg magának, hogy "igy" forgalmazzon? Szerintem ezzel "lehúzza" a termékeit!:(

12. e71af41436 (válaszként erre: 11. - Icus)
2008. jan. 4. 15:28
ja!és a szeánszra a belépő 500 forint volt!
11. Icus (válaszként erre: 10. - E71af41436)
2008. jan. 4. 15:27
uhh:((
2008. jan. 4. 15:25
ahol én voltam beetetőn,ott úgy volt,hogy nem kevés pénzt befizetek,és akkor regisztrálnakl és választok 3 vagy 4 terméket és azt megkapom.illetve ha jól emlékszem hetente lett volna ilyen szeánsz,és azon mindig előrukkolnak valami tananyaggal,amit cd-re írnak és 2-3ezer forintért árulnak.kölcsönbe kaptam a kezdő tananyagot,hat cd,és minden az volt,ahogy ezek az emberek áradoznak arról.hogy miképpen vááltozott meg az életük és mennyire jó már nekik.
9. Icus (válaszként erre: 7. - E71af41436)
2008. jan. 4. 14:27

Na, igen... Elég durva.


Tényleg fizetni kell, hogy tag lehes? Mert én úgy gondoltam, ha ez a termék tényleg "bejön" nekem (bár én nem hiszek benne), belépek tagnak és ami a kis családomnak kell, azt én megvásárolom. Nem vagyok egy "árus-típus", tehát nem "sóznám rá" boldog-boldogtalanra.

De, ez a "piramisos" verzió nem tetszik. Ezek a dolgok mindig megbuknak. Lásd legnagyobbat (ha jól emlékszem) Albániában. Tehát nem értem a "piramis-rendszer" miért jó a gyártónak? Nem az lenne a legjobb, ha minél többet adna el? Igy többe kerül a leves, mint a hús! Mert még a reklám is olcsóbb lenne, mint eltartani egy egyre nővekvő "vízfejet"! Nem is beszélve az előítéletről, ami egy emberben feltámad a "hálózat-építés" szó hallatán. (legalábbis bennem)

2008. jan. 4. 14:10
egyébként valszeg azért drága,mert minél többen vannak a rendszerben,annál több felé kell a jutaléknak oszlani....
7. e71af41436 (válaszként erre: 6. - Icus)
2008. jan. 4. 14:09

na ezt viszont nem tudom.de majd jön erre egy mlm-es,akinek a bőre alatt is pénz van és mindent tud a rendszerről... :)))



egyszer voltam egy ilyen beetetésen és ami a leginkább megfogott az az volt,hogy az előadást tartó hölgy bemutatott a végén valami nagyfokozatú embert aki már 7 számjegyű havi keresettel rendelkezik. és ennek az embernek a fogai el voltak rohadva.......

6. Icus (válaszként erre: 5. - E71af41436)
2008. jan. 4. 13:06
Olcsónak éppen nem nevezném... Konkrétan a FLAVON (FLAVAN) max-ról beszélek. Mint, kiderült az MLM-en keresztűl lehet hozzájutni. De, nem értem miért? Ha egy termék jó(?) díjat is nyert, kereslet is van rá, miért csak hálózaton keresztűl lehet vásárolni? Miért jó ez a gyártónak, ha "ilyeneken" keresztűl értékesít?
5. e71af41436 (válaszként erre: 4. - Icus)
2008. jan. 4. 12:22
természetesen a hszon az akkor lesz,ha az alád szervezett emberek vásárolnak is!jó drágán..."szuper termékeket",amik jobbak mindennél.és azért tudják olcsón adni,mert nem reklámozzák magukat. :D
4. Icus
2008. jan. 4. 11:36
Érdekelne, hogy is van ez? Az interneten rákeresve "piramis játéknak tünik". Azért, hogy tag legyél fizetni kell és nem az eladott terméken van a hasznod, hanem azon mennyi embert tudsz saját magad alá szervezni?
3. spinneli (válaszként erre: 1. - E705c6236c)
2008. jan. 3. 14:59
engem pont azért ijesztenek meg, mert elhitetik az emberrel, hogy pénzen kívűl másról is szó van.
2. e71af41436 (válaszként erre: 1. - E705c6236c)
2008. jan. 3. 14:57

az mlm-nek népbutító ereje van.


"Persze, pénz is van benne, de Én azt szoktam mondani, sokkal többről, és sokkal fontosabb dolgokról szól "


gondolom nem szeretetből és nem személyiségfejlesztésből élsz meg.......

2007. dec. 16. 07:05

Sziasztok !


Része vagyok egy hálózatos cégnek ! Egy remek, és számomra első cégnek ! Soha nem foglalkoztam előtte ilyennel ! Marhaságnak tartottam ! Aztán, ahogy egyre jobban megismertem, rá kellett jönnöm, fantasztikus ereje van ! Sok véleménnyel ellentétben, nem csak a pénzről szól ! Nagyon nem !

Fantasztikus személyiség építő ereje van ! Persze, pénz is van benne, de Én azt szoktam mondani, sokkal többről, és sokkal fontosabb dolgokról szól ! A pénz, az csak hab a tortán !


Szóval, arra lennék kíváncsi, mi a véleményetek, mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban ! Természetesen pro és kontra !


Kössz

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook