Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a hálózatépítés(MLM) erejéről? fórum

Mi a véleményetek a hálózatépítés(MLM) erejéről? (beszélgetős fórum)

163. e71af41436 (válaszként erre: 162. - 1366d1807f)
2008. jan. 12. 14:39
Jól tudod .Az mlm a multi level marketing. és cége válogatja hogy éppen mit akarnak borsos áron eladni a vevőnek....
2008. jan. 12. 13:21

Nahát, hogy én milyen jól szórakoztam rajtatok!


Végigolvastam a 6 oldalt, mert engem is megkerestek, hogy legyek tagja az MLM-nek. Gondoltam, hogy itt majd kiderül, hogy mi is ez. Hát, még mindig nem tudom, hogy mit is jelent az, hogy : MLM

(azt tudnám elképzelni az eddigi ismereteimből, hogy Multi Level Marketing).


De aki megkeresett, hablatyolt egy félórát, de nem tudta megmondani, hogy mit is árulnak.


(Erre ti meg az asztmáról vitatkoztok)


Bocsi, senkit nem áll szándékomban megbántani, de azt szeretném tudni végre, hogy MIT ÁRULNAK????


Mongyamánel valaki nekem tudatlannak, köszönöm

161. Icus (válaszként erre: 160. - E705c6236c)
2008. jan. 12. 04:01
Szerintem, ha visszaolvasol, mindent megtudsz!:)
2008. jan. 11. 21:37

Sziasztok ! Nem voltam itt lassan egy hónapja, és láss csodát ! Egy remek kis fórum kerekedett a feltett kérdésemre ! Ennek örülök !

Bele-bele olvastam a hozzászólásokba, és azt kell látnom, hogy a többségetek nagyon rossz véleménnyel van az MLM-ről ! Azért arra kiváncsi lennék, ki ismeri igazából ? Ki tud véleményt mondani úgy, hogy volt, vagy van belül ?

Én senkit sem akarok egy üzletbe berángatni, ne értsétek félre ! De egy biztos, azért van ilyen rossz megítélése ez ilyen tipusú üzleteknek, mert hiányos információk alapján mondanak az emberek véleményt Róla ! Ez nem jó !

2008. jan. 10. 14:42
szóval én nem kívánok ilyennel foglaqlatoskodni:)
158. 754c7e07c3 (válaszként erre: 156. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 10. 14:35
Áááááá!
2008. jan. 10. 14:29
egy rozzant kocsival jött amin ott volt a cégembléma és tudom hogy most kezdte mert helybeli....és megpróbálja előadni magát,közben még csak egyszer kapott valami kis jutalékfélét pár ezret és ő papol...ezt onnan tudom hogy az ismimnek elmondta még ez egész előtt:)
2008. jan. 10. 14:29
egy rozzant kocsival jött amin ott volt a cégembléma és tudom hogy most kezdte mert helybeli....és megpróbálja előadni magát,közben még csak egyszer kapott valami kis jutalékfélét pár ezret és ő papol...ezt onnan tudom hogy az ismimnek elmondta még ez egész előtt:)
155. 754c7e07c3 (válaszként erre: 154. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 10. 14:27
Na, ez az. Ez a fensőbbséges stílus, amit én egyébként is utálok.
154. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 153. - 754c7e07c3)
2008. jan. 10. 14:22

régen nekem is kellett volna víztisztítót árulnom,de csak egyetlen Q10koenzim kapszulár adtam el,mert mindenáron venni akart a kolleganőm:)

nem,rég megkerestlk egy ismimet és rajta keresztül engem is...a pasi flegmázott,hogy ha maguk nem akanak pénzt keresni éljenek úgy ahogy most!stb...elhajtottam rövid úton!!egyrészt hogy jön ő ilyen stílushoz,másrészt honnan tudja hogyan élek és miköze hozzá!!

153. 754c7e07c3 (válaszként erre: 152. - Icus)
2008. jan. 10. 14:18
Valahogy nem vitt rá a lélek. Nincs ehhez pofám. :DD
152. Icus (válaszként erre: 151. - 754c7e07c3)
2008. jan. 10. 14:17
Pedig mostanra, már szép kereseted lenne!!:)) A legelsők keresik a legtöbbet!!
151. 754c7e07c3 (válaszként erre: 149. - Icus)
2008. jan. 10. 14:14

A legelső terméket próbáltam, amíg nem idegeltem fel magam, hogy ilyen rendszerben kell, kellene dolgoznom. Az egész mocsokság. Szerintem.

Kövezzetek meg, kedves mlm-esek. :DDD

150. Icus (válaszként erre: 148. - 754c7e07c3)
2008. jan. 10. 14:12
Az egész vita ezzel kezdődött. van egy termék, ami még jó is , miért kell ilyen rendszerben forgalmazni. Nem olcsobb, mint a többi, mert a nyereség 60%-át visszafordítják a forgalmazoknak. Igaz nem reklámoznak. De, ha ezt a 60%-ot nem forgalmazóknak adnák, hanem az árat csökkentenék vele, akkor sem kellene reklámozni.
149. Icus (válaszként erre: 148. - 754c7e07c3)
2008. jan. 10. 14:06
Mit forgalmaztál?
148. 754c7e07c3 (válaszként erre: 147. - Icus)
2008. jan. 10. 14:05
ha belátod otthagyod. Lásd én. :))
147. Icus (válaszként erre: 146. - 754c7e07c3)
2008. jan. 10. 13:59
Igen de, ha már "forgalmazó" vagy akkor ezt nem látod be!:((
2008. jan. 10. 13:46
Tapasztalatból mondom, szerintem is piramis elv alapján működik az mlm.
145. 'szti
2008. jan. 10. 13:41

Pár dolgok nem értek.

1. Minek üvöltözni?

2. A piramis játék és az, hogy egy rendszer piramis nem ugyanaz.

3. Az MLM felépítése piramis alaku és minél feljebb van valaki, annál jobban keres.

144. Icus (válaszként erre: 143. - Hotyka)
2008. jan. 10. 13:32

Hogy MYLY "barátnőmet idézzem egy másik fórumról:

"Ha ingyen adod ,akkor az segítség ,ha pénzért ,akkor az üzlet:D"

Ezt válaszolta neked, amikor Hoxa, szólt neked az alábbi mondatodért!


"de én is tudok neked hozni, terméket és szivesen elpostázom hogyha kell"


Szóval csak termékfelhasználó vagy...

143. hotyka (válaszként erre: 139. - E71af41436)
2008. jan. 10. 13:20

NEKEM IS ELEGEM VAN ROHADTUL!

HA A NEVEM ELFERDÍTÉSÉT SÉRTÉSNEK SZÁNTAD, AKKOR CSAK GRATULÁLNI TUDOK NEKED! EZ VALL RÁD!

ÉS KI AZ AKI ITT KIOKTATJA AZ EMBERT?

TE UGYANEZT CSINÁLOD, NEM VESZED ÉSZRE?

ARRÓL AKARSZ KIOKTATNI, HOGY AZ MLM AZ PIRAMIS.

NA NEHOGY MÁR CSAK TE MONDHASD EL ITT A VÉLEMÉNYEDET , MÁS MEG NEM!

AZ PERSZE KIOKTATÁS, HA ÉN AZ ELLENKEZŐJÉT MONDOM, MINT TI!

DE AZ, ÁÁÁÁÁ, DEHOGY, AZ NEM KIOKTATÁS, HOGY ÉN ÉRTSEM MEG, HOGY AZ MLM AZ PIRAMIS.

TI IS CSAK HAJTJÁTOK A MAGATOKÉT.

UGYANAZT CSINÁLJÁTOK, DE EZT NEHÉZ ÉSZREVENNI, IGAZ?

MÁR EGYSZER LEÍRTAM, HOGY NEM VAGYOK MLM FAN, HANEM CSAK TERMÉKFELHASZNÁLÓ!

ÚGYHOGY KIMÉLJ MEG AZ ILYEN HOZZÁSZÓLÁSOKTÓL, TARTOGASD A NAGY MLM MESTEREKNEK!!!

EZZEL ÉN IS BEFEJEZTEM...ELHIHETED.

142. 4726e582cf (válaszként erre: 140. - E71af41436)
2008. jan. 10. 13:14
ott a pont...
141. 4726e582cf (válaszként erre: 138. - Hotyka)
2008. jan. 10. 13:13

:)) elejétől fogva tudom miről beszélsz... csak 1-2 dolgot kétlek pl. a nincs beugró összeg... valami mindig van, vagy meg kell venni a kezdő csomagot vagy akármi ilyen...

ill. csak Neked jött le így az MLM rendszere, nekünk kételkedőknek az jött le, amit leírtam pár napja azaz nem is a termék forgalmazása a lényeg a "szponzorok" vagy akárhogy hívják őket (újabban üzlettársnak), hanem, hogy minnél több embert szerezz magad alá...

a 200-as listáról gondolom Te is hallottál, ugye... és nem is sorolom tovább...

2008. jan. 10. 13:11

ohpardon

természetesen a név nem hugyika,hanem hotyka :)

2008. jan. 10. 13:10

lassan kezdem elveszíteni a türelmem és szálanként fogom kitépni a hajam.:)


nem,hangsúlyozom:NEM a termékeket szóltuk le már az elején sem,amikor is ez a vita kialakult.hugyika miatt. :)

hanem magát az mlm és a piramiselven működő rendszert kifogásoltuk.Ami mint tudjuk többen is,egy és ugyanaz.

De hugyika már akkor is kioktatta az embert,hogy nem keverje már a piramist és az mlm-et.Az ő szavaival élve a faramucit muci farával.hihihi de milyen kis poénos szófordulatokat ismer. :)

Aztán volt itt már személyes sértegetés felvetése is,ami érdekes módon csak a részünkről volt az,ő kis ártatlan semmi olyat nem írt....

szóval most elégeltem meg a dolgot.

az én véleményem az,hogy az MLM-es rendszerben működő dolgok szemfényvesztéssel egyenlőek,az emberek jóhiszeműségét használják ki.


És hugyika kedves,én most először írom,hogy befejeztem a veled való vitát.De hidd el,ezt szó szerint veheted..... :)))

138. hotyka (válaszként erre: 137. - 4726e582cf)
2008. jan. 10. 13:05

Oké, megértettem.

De szerintem ez már lényegtelen itt, hogy hol működik és hol nem.

Magáról a rendszerről volt szó, hogy ki mit gondol róla, csak sajnos közben belekertük a termékeket is, pedig ahogy az előbb leírtam, ha egy termék jó és beválik, akkor engem nem fog érdekelni, hogy milyen rendszeren keresztül, vagy milyen üzletben árúsítják, mert úgyis venni fogom, mégha útálom is az mlm-et...érted?

Én csak azt akartam, hogy ne keverjük itt össze a kettőt.

137. 4726e582cf (válaszként erre: 126. - Hotyka)
2008. jan. 10. 12:56

Nos, az MLM vagy az elődje a N21 származik onnan, és biztosan több ezen az úton terjesztett termék is.

Eleinte ott is működött, mára már nem, de nem kell elhinni nekem, nézz utána :), erre mondtam, hogy bárki bármit mondhat itt valakinek, aki nem forog ezekben otthon és nem tudja, hogy valóban működik-e kint, ahonnan származik (nyilván én sem tudhatom, hisz nem kint élek, de majd beszámolok, ha mégis), és a gondom az evvel, hogy elhiszik az emberek. (mielőtt felkapod a vizet, nem rólad beszélek, hanem általában az MLM rendszerrel foglalkozó emberekről).

136. hotyka (válaszként erre: 135. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 10. 12:54

Kedves egészségedre!:-)

tehát neked is használ akkor, ha fogyasztod, ezek szerint...

Csak az összetétel változik gyártónként...ha neked az bejött, akkor bejött...kész.

Itt rég nem a termékekről kéne beszélni, mégis arról folyik a vita...

135. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 129. - Hotyka)
2008. jan. 10. 12:48
Ugyanolyan certified pecsettel ellatott aloe levet szoktam venni uzletben, mint amilyeneket Ti arultok, talan ezert nem olyan nepszeru mas orszagokban mlm-en keresztul beszerezni, mint Magyarorszagon.
134. hotyka (válaszként erre: 132. - 754c7e07c3)
2008. jan. 10. 12:47

Köszönöm szépen! Na végre valaki, aki nem keveri össze a faramucit a Muci farával!:-D

Az mlm-et a termékekkel. Mert hogy nem mindegy, melyikről beszélünk...

Ha egy terméket, amit megvásárolsz egy boltban, mondjuk hónapról-hónapra, mert szereted, mert bevált és jó, akkor ki a fenét érdekli, hogy milyen úton módon árusítják, ki mennyi hasznot kap belőle, hány kereskedőn megy keresztül, mire a boltba jut? Ugye hogy senkit sem érdekel? Nem szoktunk ilyeneknek utánajárni, mért is tennénk?:-))

Hát ugyanez működik az mlm-ben forgalmazott termékeknél is...attól, hogy utálod a rendszert, amin keresztül eljut hozzád a termék, attól még megveheted azt, ha szereted, nem kell neked az üzlettel foglalkozni.

Csomó embert ismerek, akiket ugyanígy messziről nem érdekel az mlm, magasról teszenk rá, de a terméket veszik, mert jó.


Bocs, ezt nem neked írtam már.:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook