Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a hálózatépítés(MLM) erejéről? fórum

Mi a véleményetek a hálózatépítés(MLM) erejéről? (beszélgetős fórum)

223. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 221. - Bede4c43e8)
2008. ápr. 10. 09:48

Nagyon sok mindenben igazad van. Egyrészt tényleg nem való mindenkinek az effajta munka. Én is találkoztam már olyan emberekkel, akikről egy pillanat alatt levettem, hogy mit töltöttek az agyába. Még arra sem volt képes, hogy a saját szavaival fogalmazza meg a mondandóját, biztos voltam benne, hogy "beletréningezték".

Borzasztó nagy a felelőssége annak, aki embereket von be a hálózatába, neki látnia kell, és ott cseszik el, hogy mindenkit bevonnak, mert teljesítenek. Ez a hálózat unintelligens formája. Szerintem van intelligens, tegyük fel, valaki megkérdezi, hogy mitől ilyen szép a bőröd, a hajad, mitől van ennyi energiád és elmeséled neki. Ha ő azt mondja, hogy ő is szeretné, akkor elmondod neki, hogy te nem forgalmazol terméket, de ha szeretne hozzájutni, úgy olcsóbb, ha belép a hálózatba és akkor vásárol magának, amikor akar. És így tovább, és így tovább.


Nem minden hálózatban kell ilyen drága kezdőcsomagot venni.


A barátnőm egyébként valóban nem minimálbérből élt, reklámajándéktárgyakkal küszködött, épp csak kijött a pénzéből, és állandóan csesztetnie kellett a partnereket, hogy utalják végre a számla összegét. Ráadásul egyre kevesebbet költenek a cégek marketingre is és azt is nulla forintért szeretnék megkapni. Debrecenben él, ott azért szolidabbak az albérlet árak is. Legalábbis néhány éve még azok voltak.


MLM-mel, vagy bármivel, de valamivel muszáj megteremteni az anyagi hátteret, mert a gazdaság nem arra megy, hogy fizetésemelést fognak osztogatni. A cégek leépítenek, ugyanazért a fizetésért két ember munkáját végeztetik el.


Megváltozott a világ, a régi szabályok nem érvényesek. Hiába tanulsz, hogy jó állást szerezz, hiába szerzel jó állást és dolgozol nagyon becsületesen évtizedekig. A végén jön a nagy kopp.


Én pusztán csak azért kezdtem ebbe a topicba írni, mert őszintén szólva felbosszantott néhány hozzáállás. Miért kell lenézni azokat, akik megpróbálják és nem ülnek és csak sírnak, hogy szar az élet, kevés a fizetés, drága a hús és hülye a főnök, a kollégákat meg nem lehet elviselni. Mindenki választhat, hogy hogyan szeretné élni az életét, de azért nem idióta lúzerek azok sem, akik tesznek valamit magukért. Sok beírást olvastam, hogy az ismerősöm ismerősének a keresztanyjának a hentese mesélte,........


Ha elvből távol tartod magad az "ilyen" termékektől, lehet hogy megfosztod magad sok jótól. Félre ne érts, nem hajazok arra, hogy a legdrágább termékeket vásároljam. De amire szükségem van, abból a lehető legjobbat veszem meg, bármennyibe is kerül, ha nincs olcsóbb alternatívája. De a kicserepesedett számra éppen 2 napja vettem a patikában krémet 268 forintért, mert az volt a legjobb.

222. bede4c43e8 (válaszként erre: 216. - B46d5f17a9)
2008. ápr. 10. 08:56

Igazán a probléma már ott kezdődik, hogy "mesélsz" róla. Lehet így is fogalmazni.

Erről egy biztosító társaság tréning anyagában olvastam. Ha elég sokszor hallja valaki, hogy ez-az mennyire jó, legyen az termék, szolgáltatás, bármi, akkor elhiszi és érdeklődik utána. Ha nem hallja, nem fog odamenni hozzád, hogy élne a pénzügyi lehetőséggel, vagy a terméket megvenné.

Ez a finoman rábeszélés (azt hiszem így fogalmaztak), a barátoknak előadni mennyire jó a termék, a szolgáltatás stb, nem rábeszélni, hanem csak mesélni.


Nem bántásiból írom, csak ismerem ezt a fajta értékesítést is.

Nem is azért írtam le egy hozzászólást sem, hogy ellene legyek az MLM-nek, pusztán a saját véleményem, amit látok, hallok. Ismerem az MLM rendszert, ismerem a N21-et és még egy pár hasonló elven, bár más néven üzemelő értékesítési elveket.

221. bede4c43e8 (válaszként erre: 218. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 10. 08:50

Kósát említetted, így őt hoztam fel példának és pont ay FLP-s dolgot, de szinte az összes ilyen hálózatot ismerem, voltam előadáson, stb.


A problémám az összes ilyen céggel és úgy általában az MLM rendszerrel, hogy bizonyos tőke nélkül nem tudsz belekezdeni, erre írtam, hogy csak pénzből lehet pénzt csinálni.

Erre írtam a 60-70 ezres havi fizetést is, amiből ugye esetenként albérletet, rezsit, stb-t kell fizetni és másra már nem marad. Ha már FLP akkor maradjunk ennél 120e Ft volt akkoriban a kezdő csomag, amit meg kell venni, hogy elkezdhesd, megismerd stb. Nos a 60-70e-s fizetésből kizárt, hogy minden kifizetése után, akár egy Ft is maradjon valakinek a zsebében, amit esetleg a kezdő csomagra lehet fordítani. Ok, van, aki szponzorál, ez is rendben van. De, aki ilyesmi színvonalon él, kötve hiszem, hogy pénzes ismerősei lennének, teljesen más társadalmi réteg. Egy másik embernek szintén nem fogja tudni eladni a terméket, avagy hálózatot építeni vele, aki ugyanolyan szinten áll anyagilag, mint ő. Máris ott tartunk, hogy patt helyzet, ismerőse, akinek lehetne ajánlani az üzleti lehetőséget, vagy az egészségesebb életet nincs. Teljesen csődbe is ment a terv, ott áll, hogy ugyan miből fogja kifizetni a 120e-s beugrót, dolgozna, építene hálózatot, de nincs kivel.

Persze lehet találomra felhívni embereket, akik elküldik melegebb éghajlatra.

Tehát kell az ismerettségi kör a felső több millióból. Különben nem tud beindítani egy vállalkozást.


Távol tartom magam az ilyen termékektől, amennyire lehet, természetesen elmegyek, ha ismerős hív ilyen-olyan bemutatókra, akármikre, hogy legyen képem arról, mit nem szeretnék.

Tudom, nem rábeszélés, csak üzleti lehetőség, amire rávenni az embert (sarkosan a többiek így fogalmaztak "agymosás") pusztán pszichológia amerikai mintára. Hipnotizálva evvel a megjelent embereket, felsorakoztatva színpadra mintegy előadás azokat, akik "csekély" munkával máris több százezret tettek pár hónap alatt zsebre, és szinte mindegyikük azt mondja "el sem hittem, hogy képes vagyok erre..." stb. Ettől az az ember, aki alig-pénzből él, kap az alkalmon és belevág. Csakhogy arról nem hallani, hányaknak nem jön össze, hiába akarja, hiába csinálja. Ismét az jön, amit már leírtam, agyára megy minden barátnak, ismerősnek, pénze nem lesz, hisz nincs akit maga alá építsen, de mégis hipnotizálták és belevágott.


Barátnőd boztosan nem azok között van, akik minimálbért keresnek, tudom mi az kocsit és albérletet fenttartani egy fizetésből.


A nyugdíjrendszer teljesen más téma. A mai világban (sőt ezelőtt 10 évvel is) szakmai szemmel átláttam (ebből a szempontból könnyen beszélek), hogy nem lesz nyugdíjja már a mi szüleinknek sem igazán. A mi korosztályunknak meg aztán pláne nem. Tehát pontosan tisztában vagyok evvel, de kétlem, hogy bárkinek megvan rá a lehetősége, hogy MLM rendszerben, munkával megteremtse a biztos anyagi helyzetét.

220. helenhadsell (válaszként erre: 219. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 9. 23:47
mert egy hatalmas konyvar az irodam, és éppen arra a konyvre néztem amikor a Hoxara jelentkeztem be. Semmi kulonos oka.
219. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 214. - Helenhadsell)
2008. ápr. 9. 21:58
Miért pont Helen Hadsell nevét vetted kölcsön?
218. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 215. - Bede4c43e8)
2008. ápr. 9. 21:55

Nem hiszem, hogy ezeket a termékeket a Kósa L. nevével kell eladni, eladják azok magukat is. Tény, hogy nem olcsók, de szerintem ár-érték arányuk nem rossz, mindazonáltal tény, hogy van még a piacon hasonlóan jó termék. De most ne is az FLP-ről beszéljünk, hanem általában az MLM-ről.


Ugye abban egyetértünk, hogy ma már nincsenek eladók az üzletekben, hanem alkalmazottak, akiknek halvány sejtésük sincs a termékekről, amik a boltban kaphatók? Áruk és színük alapján kínálgatnak bármit.


Vegyük pl. a Roc arckrémet, ami nagyjából olyan árkategória, mint valamelyik hálózatban kapható krém. Megveszed 8.000 ft-ért a 30 ml-es flakont anélkül, hogy megbízható információt kapnál róla. Ha nem jó számodra, dobhatod a kukába. Nem szívesebben veszel olyat, amiről elmondja az, akitől veszed, hogy mit tud? Hiszen optimális esetben olyan ember ajánlja, aki a barátod, de legalább jó ismerősöd, aki nem átverni akar, hiszen ha az üzleti oldalát nézzük, nyilván egyre többet akar eladni. Neked, barátaidnak, ismerőseidnek, miért verne át?


Ami az árukat illeti: éves szinten nagyjából 60.000 forintos spórolok a tisztítószereken, mióta egy hálózat termékeit használom. Nem forgalmazom, de beléptem azért 20%-kal olcsóbban vásároljak. megrendelem a neten és a futár házhoz hozza.


Én nem építek hálózatot, tehát teljesen mindegy, hogy milyen az ismerősi köröm. De a barátnőm, amikor elkezdte, egy régi fiat puntoval járt, bérelt lakásban lakott, 4 éve dolgozik benne elég keményen, mára bizony nem is mindig tudja, honnan jön a pénz.


Ha kicsit finomabban, mint az ismerősöd, én is azt mondom, az ismert emberek is ugyanolyan emberek mint én, te, vagy itt bárki más. Nekik nem derrogál hálózatot építeni és függetlenné tenni magukat a munkaadójuktól.


Ami pedig a pénzcsinálást illeti: sok pénzből tényleg könnyebb még többet csinálni. De aki azt hiszi, hogy a keményen átdolgozott évek után nyugodtan hátra dőlhet, mert majd az állam gondoskodik róla, az nagyon kiszolgáltatja magát.

217. ec63a7fc29 (válaszként erre: 212. - Ec63a7fc29)
2008. ápr. 9. 18:51
Hosszú, de ha érdekel, egyszer kifejtem.
216. b46d5f17a9 (válaszként erre: 215. - Bede4c43e8)
2008. ápr. 9. 16:28
őszintén, én nem mozgom hírességek között, bár van egy-két híres ismerősöm, de az mlm-hez mégis van valamennyi közöm - nem szajkózom mindig mindenkinek, vannak barátaim, ismerőseim és nem akarok eladni mindenképpen, fizetéskiegészítésre tökéletes, mivel csak "kishal" vagyok, amikor többre van szükségem jobban hajtom, amikor kevesebbre, akkor ráhagyom, hogy magától menjen, mert megy minden különösebb odafigyelés nélkül, magától is dolgozik, ha rendesen el van indítva - a másikkal még csak most kezdem, ez sem erőszak, én csak mesélek, akit érdekel az kérdez, mások pedig majd kérdezni fognak, elég használni a saját termékeket és azok önmagukért beszélnek, már akinek van ideje arra, hogy odafigyeljen a saját dolgaira, akinek meg sürgős, az csak had erőszakoskodjon, azzal úgy sem megy semmire
215. bede4c43e8 (válaszként erre: 213. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 9. 12:59

Annyi az érdekessége a dolognak pusztán, hogy "talán" eladható pl. Kósa L. nevével a dolog. Én is ismerem... na és?

Egy ismerősöm annyit mondana, "Ő is ugyanolyan büdöset sz...ik.".

Nyilván nem azért megy jobban nekik, mint a "földi halandóknak", akik belevágnak, mert dolgoznak - sokat, hanem mert olyan körökben forognak, pusztán ennyi. Hiába akarnám eladni pl. azt, amit Kósa L. forgalmaz (bocsánat ő inkább hálózatot épít, nem a terméket forgalmazza... - de itt is van beugró, amitől dobtam egy hátast) olyan embernek, akinek nincs erre pénze (pl. 60-70e fizut visz haza) és valljuk be, nem éppen a legolcsóbb termékeket fogalmazza ez a cég. Annyival meg nem jobb a termék.


Jó reklámfogás az tuti. Nem azért mentem el a találkozókra, mert ismert ember volt a szponzor, hanem mert nem akartam kicseszni az ismerőssel, aki elhívott. De láttam a többi embert, akit más valaki hívott, teljesen odáig volt egy ismert ember jelenlététől és lelkesedésétől. De mivel ismert emberek között dolgozom, ettől én nem fogok padlót, de nyilván aki nem ilyen körökben forog az igen.

Sokakat látok, aki beleölnek rengeteg pénzt, akár eme említett cég termékeinek forgalmazásába, akár más MLM módszerrel értékesített termék forgalmazásba, és ott áll, hogy se munkája, se barátai, mert mindenki faképnél hagyta. Pénze meg végkép nincs. Persze aláírom, hogy megy ez, ha olyan az ismerettségi köröd, aki akar a hálózatépítésről hallani, és minimum 6-7 számjegyű a havi fizetése (6 felső kategóriája), akkor működőképes, mert csakis pénzből lehet pénzt csinálni, a semmiből nem igazán.

214. helenhadsell (válaszként erre: 206. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 9. 11:00
én nem ismerem személyesen ezt a sok hires embert, amit az ujsagok irnak meg nem nagyon hiszem el. Jo neked, hogy ilyen korokben forogsz.
213. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 212. - Ec63a7fc29)
2008. ápr. 9. 10:00

Miért gondolod, hogy ez nem munka? Sok embert ismerek, akik nagyon sokat dolgoznak és sok pénzt keresnek vele. Lásd az alább felsoroltakat, Rékasi, Pataki Attila, Fonyó Barbi, Kósa L., stb. A barátnőm nemrégen autót vett a tavalyi keresetéből.


Hidd el, ha valaki komolyan veszi, ez éppen olyan tisztességes munka, mint bármi más. Egyetlen különbség van, nem valaki más bankszámláját dagasztod a kemény munkáddal, hanem a magadét.

212. ec63a7fc29 (válaszként erre: 210. - E705c6236c)
2008. ápr. 8. 23:11
Én jobban szeretem, ha munkából van pénzem.
211. helenhadsell (válaszként erre: 210. - E705c6236c)
2008. ápr. 8. 23:10
Na engem aztan nem bantasz! Engem nem izgat az agymosas. Kivanom neked hogy vadiuj szuper kocsival jarj , és épitkezz a rozsadombon.
210. e705c6236c (válaszként erre: 205. - Helenhadsell)
2008. ápr. 8. 15:49

Érdekes amit írsz ! És igaz is !

Persze, az is látszik, túl sokat nem foglalkoztál ezzel az MLM dologgal ! Tudod, Én már nem vagyok benne az üzletben, nem építem, de nem azért, mert nem jó, nem működik ! Azt mondom, a világ legjobb, legigazságosabb üzleti modellje !! Akár elfogadod, akár nem !!

És agymosás ?? Szerintem, az lenne a legjobb, ha sokunknak, ilyan agymosásban lenne részünk !! Egyébként, az élet minden területén kapjuk, folyamatosan az agymosást, csak azt észre sem vesszük !! Mert azt gondoljuk, az a természetes !!

De igazából, nem folytatom, mert csak akkor lenne értelme, ha Te is tudnál ezekről legalább anyit, mint Én !! És ez nem bántás volt..

2008. ápr. 2. 12:16
Mint minden mást az éltben :) Szerintem.
2008. ápr. 2. 10:49
Csak az csinálja aki elviseli a kudarcoka!
2008. ápr. 2. 10:46
Pénz és idő kell hozzá. A legtöbbek pont ezek híján vannak. Magyarán dombra sz.... a kakas.
206. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 205. - Helenhadsell)
2008. ápr. 2. 10:40
Ismerek jó néhány ilyen lúzert, pl. Rékasi Károlyt, Détár Enkőt, Pataki Attilát, Fonyó Barbarát, és Dr. Kósa L. Adolfot, ez utóbbi akkora lúzer, hogy még a jól menő ügyvédi prakszisát is feladta.
205. helenhadsell (válaszként erre: 160. - E705c6236c)
2008. ápr. 1. 10:30

Megmondom én neked, mi az én véleményem! Nevetségesnek tartom, hogy valakinek (bárkinek) egy szakadt 20 éves tragaccsal, az albérletbol, olyan otlete tamadjon, hogy telefonaljon egy budai villába, ahol a garázsban vadiuj sok-sok millios kocsi áll, hogy lépjen be egy mlm-be mert akkor majd meggazdagszik, megváltozik az élete, munka nélkul lesz milliomos és majd jogdijakbol èlhet nyugdijas korában Miami-ban. Sok szerencsétlent behulyitenek, és nagyon egyetértek a hozzászoloval, hogy el is hiszik amit mondanak, annyira átmossák az agyukat.

és kozben pufog a Trabant...

204. petrikek (válaszként erre: 200. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 27. 05:15

Mennyire találóan leírtad.

Egyébként az a baj, hogy annyira meggyőzik őket is, hogy talán tényleg elhiszek, amit mondanak.

203. kingi7 (válaszként erre: 202. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 26. 10:38

Ez való igaz én például nem kávézom és így is nehezen alszom el...

Nekem például az aloe egyáltalán nem hatot, én nem hiszek benne, hogy méregtelenít, stb. én egy évig ittam, de különbséget csak a pénztárcámon éreztem.:)

Való igaz, hogy minden szervezetnek más a jó.

202. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 201. - Kingi7)
2008. márc. 25. 16:35

Azt hogy mi kamu és mi nem, szerintem ma már nem olyan nehéz eldönteni. Az információ mindenhol elérhető. Szerintem vitathatatlan, hogy az aloe vera egy igen sokrétűen hatásos növény. De nem az egyetlen, amit érdemes meginni, magadra kenni, hajat mosni vele. Az emberi szervezet annyira bonyolult, és egyáltalán nem ugyanúgy reagál. Én napi 8 kávét iszom, kávéscsészével a kezemben is el tudok aludni,a barátnőm dél után még egy cappucinot sem, mert egész éjjel zizeg. Ami az egyiknek jó, az a másiknak nagyon nem.

De attól a termék még nem biztos, hogy vacak.

201. kingi7 (válaszként erre: 200. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 25. 15:31
Az nem gond, ha a saját igazát akarja letolni, csak sokszor az a baj, hogy kamu amit erőltetnek, akkor lenne jó, ha valóban úgy lenne...
200. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 198. - Petrikek)
2008. márc. 25. 14:53

Persze, hogy nem normális. De lassan már ez is a tyúk és a tojás problémája. Én semmilyen hálózat termékeit nem árusítom és terjesztem, de néhányba beléptem, hogy egyszerűen tudjam beszerezni amikre szükségünk van. A saját baráti körömben, sőt a családomban is van, aki inkább majd'bele döglik az allergiájába egész nyáron, mint hogy megvegyen valamit, ami már egy csomó embernek segített. Inkább gyógyszerekre költi azt a pénzt. Sajnos az apám is egyike ezeknek :(.


Az ismerősöd sem tudja hol a határ. Volt egy barátnőm, aki szintén tagja lett egy aloés hálózatnak, 3 év alatt igen szép eredményeket ért el. De sajnos ő is olyanná vált, hogy csak arról tudott beszélni, és kimondva, kimondatlanul éreztette, hogy mind hülyék vagyunk, akik másból kívánnak megélni. Szépen lassan, ki is kopott a társaságunkból, csak olyanokkal barátkozik, akik szintén csatlakoztak az "aloe-valláshoz".


Az élet bármely területén megfigyelheted, hogy milyen kevéssé toleránsak az emberek egymással. Mindenki a maga igazát akarja letolni a másik torkán.

199. 18235c4fc5 (válaszként erre: 198. - Petrikek)
2008. márc. 23. 19:15
Mindenben, tehát ebben is át lehet esni a ló túloldalára...sajnos.
2008. márc. 23. 16:08

Én nem olvastam végig a fórumot csak bele-bele olvasgattam, és egyébként is lerágott csontnak gondolom ezt a témát.

Azért leírnék egy esetet, ami a családunkban történt.

Az egyik közeli rokonom is egy ilyen hálózat oszlopos tagja kb. 15 éve. Elvakultan és mást meg sem hallgatva szajkózza, hogy ez szuper és minden más szar, ócska és aki nem ezt fogyasztja, keni magára az mind meg fog dögleni a hülyesége miatt. És ő ebből egyszer milliomos lesz. - Na ez idáig az ő baja.

Csakhogy unokája született. Egy hetes volt a picinke és telis tele akarta tömni mindenféle szuper, általa forgalmazott cuccal, mert attól lesz tökéletes a gyerek (a saját gyereke is legalább 15 féle bogyót és vitamint szed naponta évek óta).

És amikor az újszülött gyermek anyja (tehát a meny) és annak családja tiltakozott a csodaszerek beadása ellen, akkor vérig volt sértve.

szerintem ez nem normális

Szerintetek???

197. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 196. - Kingi7)
2008. márc. 15. 20:15
Ha van kedved meg időd írnál bővebben vagy esetleg priviben a munkádról? Én nem tudom a különbséget! Köszike
196. kingi7 (válaszként erre: 194. - 3e0ba54fb8)
2008. febr. 29. 17:14
Nem összekeverendő a network marketing az mlm-el. Van szolgáltató és termékmarketing, én az FLP-től hányok, hogy őszinte legyek, egy dologra volt jó, hogy találtam kiváló barátokat:) az Flp többe került rendszeresen, mint egy ember havi fizuja-képletesen:)-...könyvek, cd, havi kötelező 4 pont, előadások...stb. Most mlm-ben dolgozom nem networkben. Egy forintomba nem kerül és már szépen is kerestem, nem kell terméket eladni, a cég szolgáltat, de ég és föld...
2008. febr. 29. 11:33

Tudom, hogy már lassan elég belőlem, igérem, abbagyom, csak még két gondolat. na, esetleg három :)


Bármit vesztek bármilyen boltban, ha az nem állambácsi boltja, ott bizony jutalékot kapnak az eladók: kvázi, ott is be van épitve az árba, szerintem beájulnátok, hogy mekkora a különbség a termék ára között, amikor lejön a szalagról és amikor a kezedbe kerül. Nem rikta a 100%..........


Volt egy fogorvosom, állati jó és reális áron dolgozott, s ajnos már nem, mert egy gyógyszergyár annyit tud neki fizetni mint gyógyszerügynöknek - szebben fogalmazva orvoslátogatónak :):):), hogy nem éri meg a méregdrága rendelőjét fenntartani, csak egy kicsit keres kevesebbet mint fogorvosként, de kevesebb a macerája is..................


És tényleg az utolsó:

a doki azt a gyógyszer irja fel neked, amelyik gyár képviselője meggyőzi erről. Hol egy kétszemélyes nyaralással, hol egy amerikai kongresszussal, szintén két főre, hol csak egy MontBlanc táskával.


Csak egy dolgot tanácsolhatok mindenkinek, kérdezz rá bátran a jó doktornál, hogy a gyógyszer, amit felirt, pontosan hogyan hat, mi fog történni a szervezetedben. Ha a válasz kielégitő, tényleg ismeri, tud róla, hisz benne, ne habozz. Ha megsértődve rádmordul, hogy majd ő tudja, hagyd ott a franca a gyógyszerivel együtt és menj máshoz, mert akkor ő is csak egy gyógyszergyár fizetett alkalmazottja.


Icus, nagyon sajnálom, hogy ilyen rémes helyzeteket élsz át a gyerekeid asztmája miatt. Orvosilag tényleg nem gyógyitható, de ha a lelki okokat megtalálod, enyhül, később elmúlik. Menj kinezilógushoz, segiteni fog. De vigyázz, itt is sok a kókler, kérj segitséget, ismerőseidtől, barátaidtól, csak olyanhoz menj, akiről jó referenciákat kapsz.

2008. febr. 29. 11:17

Nagyon forszirozzátok, hogy a termékek árába jutalék van beépitve. Igy igaz, de mit gondoltok, mennyibe kerül az a baromi sok tévéspot, meg rádió, és az egész oldalas hirdetések? Azok mind dszépen be vannak épitve a termék árába.

Évekig vezettem médiaügynökséget, még a kávé, a mit megittunk a cég marketingeseivel, amikor a "mitingeken", amelyeken megbeszéltük, hogy m i legyen a reklámüzenet, az is be volt épitve a médiabüdzsébe. Majd a termék bekerült egy gyógyszertárba, illatszerboldba, drogériába és az unott képű eladó rágógumival a szájában unottan kitette a pultra, ha elég jó reklámszöveget irtam ahhoz, hogy a vásárló célirányosan azt a terméket kérje. Érthető a különbség???? Természetesen azt feltézve, hogy a hálózatban valóban jól képzett és értelmes emberek foglalkoznak a forgalmazással.


Annak, aki belép meg kell vennie a kezdőcsomagot?

Hááát ha valakinek beszélni szeretne róla, nem árt, ha van tapasztalata. Icus irta, hogy ő csak azért lépne be, mert a családjának vásárolna. Tudomásom szerint pont az Flp-nél van ilyen lehetőség, hisz én is igy léptem be.


Valaki azt irta, hogy ha olyan baromi jó termékek lennének, világszerte ismertek lennének....

Szerintetek amikor Amerikában William Harley és Arthur Dawidson, a két pénztelen fiatal srác egy műhelyben saját használatra össztákolták az első túramotorjukat, gondolták akkor abban a pillatban, hogy néhány évtized múlva a fél világ majd megdöglik egy Harley Dawidsonért???

Vagy Charles Goodyear, akinek több gyereke is szó szerint éhen halt, annyira szegények voltak? De beszélhetünk akár Ronald McDonaldról is. Persze, nem lesz mindegyikből ekkora világsiker, de attól hogy nem ismerjük, még nem biztos, hogy nem jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook