Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a jellemző a rák jegyüekre?.) fórum

Mi a jellemző a rák jegyüekre?.) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
34. Icus
2008. máj. 29. 08:49

Sziasztok!

Én július 20.-ai vagyok, a férjem július 01,.ei. tehát mind a ketten rákok vagyunk és nagyon de nagyon különbözünk szinte mindenben.

33. emagdi (válaszként erre: 32. - Ekidli)
2008. máj. 29. 08:27
asszem elrontottuk a topiklátogatók játékát, mert azóta senki sem ír:)
32. Ekidli (válaszként erre: 30. - Emagdi)
2008. máj. 27. 11:02

Nekem is ez a véleményem. Én is rák vagyok, de egyáltalán nem érzem magam ráknak...Az egészet hülyeségnek tartom, egy embert nem a csillagjegye határozza meg, valamint a tulajdonságait sem a csillagjegye, hanem a gének, neveltetés, hajlamok, stb. De semmiképpen nem a horoszkóp.

Ez rákos volt amit írtam?:D

31. emagdi
2008. máj. 27. 10:48
ráadásul az itt leírt két jellemzésben (2. és 22. hozzászólás) is vannak ellentmondások, ugyanarról a dologról a két leírás gyökeresen mást állít :)))
30. emagdi
2008. máj. 27. 10:46

én is rák vagyok, de azért az alábbi leírásból kb a fele illik rám, fele nem.

de azt hiszem, ha bármely más jegy leírását olvasnám el, akkor ugyanezt tudnám elmondani:))


a horoszkópok azzal operálnak, hogy leírnak egy sor tulajdonságot, aztán valami csak illik rád... s ilyenkor a legtöbb ember arra koncentrál ami stimmel, aztán örül neki, hogy hű de jól megmondta a horoszkópja a tutit:))))

mondjuk szórakoztatásra jó, de másra nem igazán:))

2008. máj. 27. 10:31
Én is rák vagyok és nagyon igaz rám szinte minden,amit itt leírtatok.Persze senkire sem igaz minden,de megdöbbentően igazak nagyrészt.Nálunk a családban szinte mindenki rák,de talán így könnyebben megértjük,hogy mit miért csinál a másik.:)
28. Inesse (válaszként erre: 23. - 8063d44440)
2008. máj. 24. 15:34

Hm.. Ugye az nem törvényszerű, hogy az aszcendenssel csak a negatív tulajdonságat járnak együtt? :))

Ahogy olvastam ebből a jellemzésből leginkább a negatívumok jellemzőek rám.

2008. máj. 24. 14:42
Tipikus rák vagyok :)
2008. máj. 24. 14:29
szeszélyes féltékeny, kisajátító, befolyásolható. Hajlamos levertségre, visszahúzódásra, mogorvaságra- ez azért nem, legalábbis még nem tapasztaltam, pedig 7 éve ismerem
25. 8063d44440 (válaszként erre: 24. - Vmágika)
2008. máj. 24. 14:28
lehet, a párom rák, és tök ráillik
24. vmágika (válaszként erre: 23. - 8063d44440)
2008. máj. 24. 14:21

Én ismerek egy olyan rákot,akire mindez tökéletesen ráillik.:)

Pedig nem mondanám magamat "horoszkóp- hívőnek".Nagyjából van valami az általános jellemzésekben,ennyi.

2008. máj. 24. 13:46

A legnőiesebb jegy. Érzelmes, romantikus, óvó, gondoskodó, befogadó, alkalmazkodó, ragaszkodó.


Óvatos, intuitív, érzékeny, sérülékeny, változékony.


Fantáziadús, jó színész, előadó. Látszólag gyenge, valójában igen céltudatos, mindent elér, amit igazán fontosnak tart. Család- és otthon-centrikus, elsősorban itt gyakorolja vezető szerepét. Fontos számára a múlt, emlékeket, tárgyakat gyűjt. Rossz esetben az érzelmei vezérlik, gyanakvó, túl érzékeny, sértődékeny, szeszélyes féltékeny, kisajátító, befolyásolható. Hajlamos levertségre, visszahúzódásra, mogorvaságra.

22. Inesse
2008. máj. 24. 00:11

Amúgy apukám is rák és rá semmi nem igaz abból, amiket a rákokra mondanak.. az aszcendense nem tom mi lehet.


És elvileg azonos jegyűeken belül csak a rák-rák pár képes harmonikus kapcsolatban élni. Pl skorpió-skorpió v mérleg-mérleg állítólag hosszú távon nem nyerő. (biztos van ellenpélda is)

21. majacs (válaszként erre: 19. - Inesse)
2008. máj. 23. 23:05
ez rám tipikusan igaz
20. Ica és Laci (válaszként erre: 19. - Inesse)
2008. máj. 23. 20:12
Azt nem mondanám,hogy mindenbe bele akarok halni,de vannak dolgok amik igenis letaglóznak.Az átmeneti depi rám is igaz,bár igazán nagy gondoknál veszem észre,de igy jutok leginkább jó megoldásra.Nem tudom más rákok hogy érzik,de én makacsul tudok kitartani,főleg ha értelmét látom.
19. Inesse
2008. máj. 23. 18:25

Anyum még azt szokta mondani, hogy az is jellemző a rákokra, hogy "mindenbe bele akarnak halni". :))

Az örömöket is nagyon erősen élik még és a szomorúságot is, és hajlamosak az átmeneti "depikre" a szó kommersz értelmében.

18. Inesse (válaszként erre: 16. - Vmágika)
2008. máj. 23. 18:23

Lehet, bár azért olyan mélyen nem hiszek a horoszkóban sem. Az általános jellemzésekben van sokminden, ami találó, de van amikor csak szimplán a személyiségbeli különbségek miatt csinálunk dolgokat (aztán az lehet, hogy épp ráillik egy horoszkópos leírásra).


Apámon kívül az összes rák ilyen asztrál-lény és nagyon kötődős. :) Ez szerintem nem baj. :)

17. cskata
2008. máj. 23. 18:01

rák vagyok, rák aszcendenssel..:S

asszem ezzel mindent elmondtam magamról..:DD

16. vmágika (válaszként erre: 14. - Inesse)
2008. máj. 23. 17:43
Akkor az én kötődésem a tárgyakhoz is ezzel magyarázható?Gyűjtőszenvedélyem nekem sincs.Szintén rák aszcendens.
15. vmágika (válaszként erre: 13. - Inesse)
2008. máj. 23. 17:41

Igen,szerintem a bika is az.Legalábbis a férjem szerint.:))

Meg abban is van valami,amit Te mondasz.

Mi bika-szűz vagyunk és jól kiegészítjük egymást.

14. Inesse (válaszként erre: 12. - Badonyimariaeva)
2008. máj. 23. 17:39
Haha! Ez jó! :) Nekem csak az aszcendensem rák, és nincs gyűjtőszenvedélyem, viszont a régi kacatoktól nagyon nehezen válok meg, így tele van a szobám (vagy a padlás) "felesleges", de sok emléket őrző tárggyal. :)
13. Inesse (válaszként erre: 2. - Vmágika)
2008. máj. 23. 17:37
Ez relatív (mások szerint a skorpió v bika az). Biztos ez is annak a függvénye, hogy két jegy mennyire illik össze.
12. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - Majacs)
2008. máj. 23. 16:49

Engem a gyűjtőszenvedélye zavar.

Tele van a lakás sok kacattal,de ő még mindig csak gyűjtöget!

11. 274c9996b8 (válaszként erre: 5. - Majacs)
2008. máj. 23. 15:19

hm ? ! hogy honnet tudom ??? A Jo - Istenke megalldott/megvert egy RAK - apukaval......DDDD

Aztan olvastam nehany könyvet az asztrologiarol..... Nagyon stimmel , csak annyit tudok hozzatenni !

Talan tudod hogy Nelson Mandela is RAK ! ? Olvastam az eletrajzat , az idöööööööööö huzasa , a biztosra menes KI - VA - RA - SA !/ az idegeimre ment !/ De , mint tudjuk Mandela elerte azt amit akart ! Es , hat ugyebar ez az ami szamit ! Soha NEM szabad lebecsulni a nyajjas , emberszeretö , jokedelyu rakot , mert NAGYON is KEMENY LEGENY/LEANY A TALPAN.

10. 274c9996b8 (válaszként erre: 9. - Ica és Laci)
2008. máj. 23. 15:09

De , nem am ! Milyen jo az önkritikad ? !.......DDD

Az az ember aki minden tovabbi nelkul , szepen megvan egy skorpioval , semmi szin alatt NEM bizonytalan ! Az egesszen mas kerdes hogy a RAK lassan jar , mindent atgondol , merlegel mielött valamerre is lepne !Viszont ha lep , barmiröl is legyen szo kb 100% biztosra megy !

Az meg plane nem stimmel hogy fotelban uldögel - ne ? A pici RAK gyerek kb 5-eves kora körul ebred ra a penz ertekere , es ezzel a felfedezessel szinte egyböl munkaba all ! ES PENZT KERES !

Mindeg van penze , kulönbözö titkos helyeken ! ?....DDD...Ezt a csaladja es a környezete tudja es rendszeressen ki is hasznaljak ! Mert a RAK embernek nagyon fontos a csaladja.

2008. máj. 23. 08:38
Hát én pont egy rák jegyü ember vagyok,DE nem érzem magam sem bizonytalannak sem felelötlennek igazábol sértődősnek sem de hiúnak sem sőt fotelban ülőnek sem!Az viszont igaz,hogy fontos a családom,fontos a környezetem,érzékeny is vagyok,de csak ha megsértenek.A gyüjtögetés is igaz a rákokra de az emberek szeretete is.Nem sértődöttségböl irtam ezeket a sorokat!!
2008. máj. 23. 07:59
Családcentrikusak.
7. majacs (válaszként erre: 2. - Vmágika)
2008. máj. 22. 22:21
oksa:) az jo dolog:)
6. majacs (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2008. máj. 22. 22:21
hát nem csak abarátodra igaz hanem pontosan rám is teljesen:)
5. majacs (válaszként erre: 4. - 274c9996b8)
2008. máj. 22. 22:19
szerintem is ebben teljessen igazad van de honnan tudod ezt:)?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook