Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a jellemző a rák jegyüekre?.) fórum

Mi a jellemző a rák jegyüekre?.) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
64. 274c9996b8 (válaszként erre: 63. - Emagdi)
2008. jún. 3. 16:08

hm ? !..... NEM erthetunk egyett pont az asztrologiaval kapcsolatban , mert EN mielött velemenyt nyilvanitottam volna , attanulmanyoztam , felulvizsgaltam a temat ! / kos lettemre....DDD/ Ami nekem kerult kb 1-eves "tanulmanyozasba"

Te viszont olyasmiröl adsz velemenyt , ami "nem!" erdekel tegedet ! ? Tehat honnet , milyen forrasbol a meggyözödesed ???? Mert a hitnek ill nem hitnek kell hogy legyen egy "holtbiztos!" hattere , szerintem .

63. emagdi (válaszként erre: 62. - 274c9996b8)
2008. jún. 3. 15:51
igen. abban egyetértünk, hogy vannak az asztrológiánál még nagyobb butaságok is.
62. 274c9996b8 (válaszként erre: 61. - Emagdi)
2008. jún. 3. 15:49
haj - jaj ! akkor elkepedve fogsz jarni , kelni embertarsaid között eleted vegeig , szerintem . Mert az asztrologia komoly tudomanynak szamit akkor ha figyelembe vesszuk azt hogy mi , mindenben HISZNEK embertarsaink ! ?.........DDD
61. emagdi (válaszként erre: 60. - 274c9996b8)
2008. jún. 3. 15:44
mert elképeszt az emberek hiszékenysége:)))
60. 274c9996b8 (válaszként erre: 57. - Emagdi)
2008. jún. 3. 15:30
Eszem agaban sincs hogy meggyözzelek ! Csak ramutattam nehany egyszeru tenyre , mert mar az hogy egyalltalan olvasod a bejegyzeseket , arra mutat , hogy a tema nem hagy hidegen ! ? Vajon miert ????.........DDD
59. cskata (válaszként erre: 52. - Inesse)
2008. jún. 3. 09:44
:DDDDD
58. cskata (válaszként erre: 49. - Emagdi)
2008. jún. 3. 09:43

erre "találták fel" az aszcendenst, amely állítólag jelentősen befolyásolja az alapjegy tulajdonságait.. (nem vagyok horoszkóp szakértő és megszállott sem, csak ezt már annyi helyen lehet olvasni..:))

Az, hogy mi az aszcendensed pedig attól függ, hogy melyik hónap, melyik napján, hol és hány óra, hány perckor (!!!) születtél. Az ikrek pedig nem ugyanannak az órának ugyanabban a percében jönnek a világra!;)

57. emagdi (válaszként erre: 56. - 274c9996b8)
2008. jún. 3. 09:35

azt nem tudom hogy érted, hogy "mindent elolvasok". úgy érted hogy ebben a fórumban azt a napi 3 bejegyzést? azt azért nem olyan nagy megerőltetés:))


amúgy meg úgysem fogjuk egymást meggyőzni. ez olyan, mint egy szekta, ha bekerültél a bűvkörébe, mondhatnak bármit, úgysem lehet meggyőzni. :)

56. 274c9996b8 (válaszként erre: 54. - Emagdi)
2008. jún. 2. 20:46
Pedig hogy , ha erdekel a dolog ,/ es ugylatszik erdekel ,mert mindent elolvasol.../erdemes lenne utanna jarnod tuzetessen ! pl en tul voltam joval a 30-on amikor meg semmit nem tudtam az asztrologiarol , es hat utannajartam.Az utanna jaras azt eredmenyezte hogy , ugyerzem van benne valami ? ! Egyebkent egy asztrologus NEM varazslo , vagy gondolatolvaso !Mindannak ellenere hogy minden jegynek van testi ismertetö jele is , azert ranezesre nem kepes felismerni hogy milyen csoportba tartozik egy szemely ! Mert NEM csak az acendens befolyasol , hanem minden jegy többe-kevesbe befolyasolt minden jegytöl ! Plussz az is szamit milyen jegynek a bolygolya volt "fölötted!" amikor szulettel ? Na , es termeszetessen a szuletesi ora , perc ! Ez utobbi nelkul egy becsuletes asztrologus meg , sem moccan.
55. emagdi (válaszként erre: 52. - Inesse)
2008. jún. 2. 20:31
na ja, és gondold el, anyukádnál is rákérdezett 4 jegyre, így 33%-os esélye lett volna, hogy beletaláljon. sajna nem sikerült neki, de gondolom van akinél igen, és az akinél ez bejön, az aztán terjeszti majd, hogy "hú, ez az asztrológus nagy megmondó, csak rámnézett, és már tudta is a csillagjegyem". :)))
54. emagdi (válaszként erre: 53. - 274c9996b8)
2008. jún. 2. 20:29
hát, tudod, mivel szerintem egy nagy baromság ez az egész horoszkóp, illetve egy nagy biznisz bizonyos embereknek, ezért elég kis eséllyel fogok bármilyen asztrológust felkereseni :))))) LOL:)))
53. 274c9996b8 (válaszként erre: 52. - Inesse)
2008. jún. 2. 20:13
hi,hi...... en , egy jonevu asztrologust ertettem ! Nem egy 4-osztalyu handabandazo szemelyt , mert sajna ezekböl van a sokkal több !
52. Inesse (válaszként erre: 50. - 274c9996b8)
2008. jún. 2. 19:56

hihi, erről az jut eszembe, hogy anyum egyszer elment egy teljes horoszkópelemzésre Pestre valami "nagyászhoz" és valami parkolóban találkoztak. A nő (vagy hapsi) ezzel kezdi: kos?

anyám: nem.

ő: bika vagy oroszlán?

anyám: nem

ő: csak nem ikre?

anyám: rák

ő: GONDOLTAM!


hihi. Na nem pont ezeket a jegyeket kérdezte tőle, de a lényeg u.a.

51. Inesse (válaszként erre: 49. - Emagdi)
2008. jún. 2. 19:54

Nem tudom hogy magyarázza meg. Szerintem a horoszkóp mellett nagyon sok szerepe van a neveltetésnek is, vagy, hogy kit milyen hatások értek. (haverok, suli, tanárok stb)

Az ikerpárok sem pont egyszerre szoktak a világra jönni.


Nekem ami még kérdőjeles, az a császármetszéses dolgok. Ott nem a baba dönti el melyik percben jön ki és így akkor az orvosokon múlik, hogy milyen jellemű lesz??


Mindazonáltal én azért kicsit hiszek a horoszkópban, de tény, hogy sok helyen meg lehet dönteni az érvelését.

2008. jún. 2. 19:32
PL , erintkezesbe lehet lepni egy jonevu asztrologussal, aki esetleg tud valaszolni a komplikalt kerdesekre is,szerintem.
49. emagdi (válaszként erre: 48. - Inesse)
2008. jún. 2. 19:30

persze. pont erről szól. ha van egy jellemzés, akkor néhány emberre biztos ráillik legalább egy része.

de pont azért butaság is, mert bármelyik jegy jellemzését olvasom is el, van ami rám illik belőle.


mint már írtam, szerintem ez a horoszkóp dolog az iker szülötteknél dől meg leginkább, azok aztán ugyanakkor, ugyanott születtek, tehát a horszkóp szerint tök egyforma jelleműeknek kellene hogy legyenek. na, aztán ez a gyakorlatban nem így szokott lenni, több ikerpárban az egyének eléggé eltérő jelleműek. na ezt hogyan magyarázza a horoszkóp?

48. Inesse
2008. jún. 2. 19:17

Egy jellemzésből nem illhet rá minden leírás egy emberre, de azért vannak markánsabb jellegzetességei egy-egy csillagjegynek. Pl. oroszlán vö. halak.


Persze kivételből is van jópár. Az egyik volt gimis osztálytársam például nyilas, mégis hihetetlenül introvertált.

2008. jún. 2. 19:11

Sziasztok!


Én is rák vagyok... Tényleg néha depis, a világ baját magamon hordom.... Nehezen dolgozom fel a rossz dolgokat, sokat számít a család, mint témakör. Ez talán tipikus jellemvonás.

46. Csigusz 79 (válaszként erre: 43. - Cskata)
2008. jún. 2. 18:39
pedig nekem ez a tapasztalatom :) 2 rákjegyü ismerösöm is van söt a volt barátom is az,na egyszer házibulin mind a 3 ott volt,és igen,megsértödnek ha nem ugy figyelnek rájuk,azt mondják "levegönek érzik olyankor magukat" :),de nagyon sokat beszélnek :)
45. emagdi (válaszként erre: 44. - Senico)
2008. jún. 2. 17:20
na, akkor háromból egy beletalált legalább:)
44. senico
2008. jún. 2. 16:40
Nekem van egy rák anyukám, egy rák férjem, és egy rák fiam. Még nem véltem felfedezni hasonlóságot a jellemükben, de a férjem tipikus rák, nagyon megfontolt, családszerető, és a gyűjtögetéseivel az agyamra megy.Kérdem én mi a fenének kell az elhasznált BKV bérlet, színházjegy, állatkerti belépő?
43. cskata (válaszként erre: 38. - Csigusz 79)
2008. jún. 2. 15:50

"szeretnek a középpontba lenni-ha nem figyelnek rájuk akkor megsértödnek"


ezt én soha, sehol nem olvastam még tipikus Rák jellemzőként.. (az ellenkezőjét viszont már sokszor)


saját kútfőből jött a jellemzés?

2008. máj. 30. 06:10

Van egy rák ismerősöm Ö egy nagy hangulatember.

A pénzt beosztja,de mellette nagyon lusta,pedig fiatal nőről van szó.Ha megteheti egész nap ül,fekszik,alszik.Még vendégség kellős közepén is képes lefeküdni,és aludni!!!

41. Rena85 (válaszként erre: 38. - Csigusz 79)
2008. máj. 29. 22:22
Ez így van!
40. emagdi (válaszként erre: 38. - Csigusz 79)
2008. máj. 29. 22:11

nemár, az eddigi hozzászólások egy introvertált, "páncélba zárkózó" leírást adtak, a tiéd ebbe nem illik bele.

persze ez megint azt támasztja alá, hogy ha állítunk valamit, meg az ellenkezőjét is, akkor tuti, hgoy valamelyikben magára ismer mindenki:))))))


gondoljatok már bele, ha ezek igazak lennének, akkor az azonos napon születettek nagyon hasonló emberek lennének. De még az ikrek is, akik ugyanakkor és ugyanott születtek, is nagyon különbözőek tudnak lenni (jellemükben). Azt hiszem itt buknak ezek a horoszkópok...

39. Icus (válaszként erre: 38. - Csigusz 79)
2008. máj. 29. 21:54

"kevés munkával sok pénzt akarnak keresni,"


Ki nem?:))

2008. máj. 29. 21:02
Családcentrikus,böbeszédüek,szenvedélyes gyüjtögetök,könnyen teremtenek kapcsolatot,szeretnek a középpontba lenni-ha nem figyelnek rájuk akkor megsértödnek,segitökészek,non-stop tevékenykednének.nagy a mozgásigényük,jó mokamesterek,kevés munkával sok pénzt akarnak keresni,könnyen kifolyik a pénz a kezükböl.
2008. máj. 29. 20:49
A jellemzésekben úgy gondolom sok igazság van,a 22-es hozzászólásban leírtakból szinte minden rám illik.Talán egyedül gyűjtőmániám nincs,nem szeretem a sok kacatot,szeretem átlátni a holmikat,a lakást,ezért gyakran selejtezek.Persze a legfontosabb dolgokat megőrzöm.A napi,heti horoszkópokban,amiben leírják mi fog velem történni ha kiteszem a lábam a lakásból,stb.,na ezekben viszont nem hiszek.
36. 274c9996b8 (válaszként erre: 35. - Ekidli)
2008. máj. 29. 18:22
pl , be lehet inditani egy "UJ" topikot ; miben NEM hiszek/hiszunk cimmel ? Vagy pl ; Nem hiszek benne De feltetlen elolvasok mindent rola ? !..... hatha megis HISZEK ? !.....DDDD
35. Ekidli (válaszként erre: 33. - Emagdi)
2008. máj. 29. 11:03
Hát, ez van. De talán Icus hozzászólásával újra beindul az élet.:)))Nem írok több negatív kritikát.(bár legszívesebben minden csillagjegyes témába beírnék.):D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook