Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a jellemző a rák jegyüekre?.) fórum

Mi a jellemző a rák jegyüekre?.) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2013. okt. 13. 11:20
baratsagos,mindent megtesz a csaladjaert,es erzelgos,de nagyon joszivu.
2013. okt. 11. 13:11
Csaladcentrikus,joszivü,baratkozo, akaratos, hisztis ,szeszelyes hangulatember.
2013. máj. 4. 13:04
jelentem en nem vagyok feltekeny pedig rak vagyok.,de viszont erzekeny vagyok,a gyujtogetes nem jellemzo ram.nagyon turelmes vagyok es mindent megteszem a szeretetteimert.
2012. okt. 28. 16:54
Nagyon féltékenyek. (Legalábbis akiket én ismerek, mindegy, hogy barátnőm, vagy barátom mindegyik betegesen féltékeny a párjára. )
2012. febr. 27. 10:43

Én gyűjtögetek:)Sok mindent elteszek, hátha jó lesz még alapon:)

Az otthonülés hangulatfüggő,néha vágyom ki a szabadba, vízpartra,de a nyüzsgő embertömeget nem kedvelem.A strandon elviselem, mert imádom a víz minden formáját...:)

89. d41005143d (válaszként erre: 12. - Badonyimariaeva)
2012. febr. 22. 06:58
en is rak vagyook,de a gyujtogetes ram egyentalan nem igaz,ees az sem,hogy otthonulo lennek,imadom a tarsasagot es mashol elni,mar 4 kontinensen eltem.a tobbi tulajdonsagok igazak/sertodottseg,csaladszeretet....stb
88. 274c9996b8 (válaszként erre: 86. - Katinkaboszi)
2009. nov. 9. 11:41
kb igy igaz :)
87. Fiatal nő (válaszként erre: 84. - Lilura)
2009. nov. 9. 07:03
ÁL tudomány
2009. nov. 8. 23:23

az arab horoszkópot kaptam most meg, a rákok pedig a hosszú kések neve alatt futnak :DD

ott is családszeretők és egyebek.

pontosabban:


a hosszú kés a szakemberek kezében a hétköznapi megélhetés legfőbb fegyvere, nem használják a harcban és nem támadnak vele.

Éppen úgy, ahogy ön is szeret kimaradni a vitákból. A hétköznapokban a családjáért áll helyt és sokszor nehéz körülmények között biztosítja megélhetésüket. Ön az idő haladtával szakmája kiválósága lesz, akinek tudására, megbízhatóságára és állhatatosságára akár céget is lehet alapítani.

2009. nov. 8. 22:39
Én egyátalán nem vagyok bőbeszédű( mert valaki írta,hogy a rákok azok) ,sőt inkább nagyon csendes, néha megszólalni sincs kedvem. Szívesebben hallgatok meg másokat/ ha érdekelnek/ mint hogy én beszéljek...és introvertált vagyok.Meg nagyon érzékeny , hangulatingadozásaim erősek...ennyi.
84. lilura
2009. ápr. 4. 10:25

Szkeptikusok mindenhol vannak...ha akkora hülyeség lenne az asztrológia, valószínüleg nem lenne már több ezer éves TUDOMÁNY.

De ez van. Nem célom meggyőzni sekit. A napjegy csak egy dolog. na mibe hogy valamelyikötökbe szorult egy kis szűz is?! annyira tipikus lenne...

2009. ápr. 4. 10:15
Én is rák vagyok és ezek a tulajdonságok teljesen igazak rám:) Sok helyen olvastam és ez is így van velem, hogy nagyon érzékenyek is.
2009. ápr. 2. 20:02
s emellett indulatos, hirtelen lobbanó, aztán másnap kéri a bocsánatot pityeregve, és simogatja a harapások nyomát a kezeden stb stb:D
2009. ápr. 2. 20:01

ha nő: féltékeny a végtelenségig, amiből egyfeszt hiszti lesz és virradatig tartó veszekedés, szemkikaparási kísérlettel:)


emellett nagyon-nagyon gondoskodó, szerető, de ezt túlzásba vivően nagyon birtokba venni kívánó típus


és nagyon jó, odaadó, gátlástalan szerető:)

2009. márc. 29. 08:20

én rák jegyű vagyok.

nem vagyok hirtelen haragú,és nagyravágyó sem,de kitartó,és szeretetet-segítségetnyújtó embernek tartom magam és akik ismernek ők is ilyennek látnak,sőt az én rák jegyű ismerőseim is ilyenek.

2008. nov. 4. 20:44
Nelson Mandela is rak ! Lassan jarsz , tovabb ersz ! Es ugye utoljara megis csak elerte amit akart , nem ?
2008. nov. 4. 19:15
Hirtelen haraguak
2008. nov. 4. 19:15
Hogy szörnyű természetük van... :-P
76. filmes
2008. nov. 4. 19:01
végtelenül szorgalmas, burkoltan öntudatos és nagyravágyó, de nehézkes.
2008. nov. 4. 18:44
Szerintem kicsit nehézkesek, nehezen kezdenek fontos feladatba, és ha csak tudnak, beállnak valaki mögé ha teljesíteni kell valamit. Amúgy aranyos, kedves, szeretetreméltó emberek. Nem szoktak a közösség középpontjában lenni.
74. Katinkaboszi (válaszként erre: 73. - Inesse)
2008. jún. 29. 18:25

Nincs véletlenül változó korban?

Lehetne venni neki erre a problémára teákat, gyógyit semmiképpen, attól nem lesz jobb.

73. Inesse (válaszként erre: 71. - 852308703c)
2008. jún. 29. 15:46
Én nem vettem eddig észre, hogy a rák elfojtaná a negatív vagy pozitív érzéseit. Sőt... Anyukámnak minden nap dühkitörései vannak. Kellemes...
72. supin
2008. jún. 29. 13:07
Családszerető,nagyon érzékeny.Nehezen nyilik meg, de ha megszeret valakit örökké tart. Ha megbántják bekeményít.
2008. jún. 28. 10:33
anyukam rak horoszkopu....tul erzelmes, erzelgos szerintem..es tuuuul erzekeny...amikor epp nem merges (amit persze magaba folyt) vagy nem szomoru valami miatt amit ugy sem mesel el vidam termeszetu...es romantikara vagyo...
70. 274c9996b8 (válaszként erre: 69. - Emagdi)
2008. jún. 3. 18:18
Minden korszaknak megtalalhato a nagysaga , gyengesegei törtenelmunk soran ! Mind a mai napig olvassuk es csodaljuk az okori törteneszek , filozofusok muveit , es hat nem veletlen , szerintem .
69. emagdi (válaszként erre: 68. - 274c9996b8)
2008. jún. 3. 16:47
remélem nem akadtál el ott, hogy a Föld lapos, és teknősbékák tartják a hátukon:))) érdemes tovább olvasni a csillagászati könyveket, azóta már felfedezték, hogy inkább gömb alakhoz hasonlít:)))
68. 274c9996b8 (válaszként erre: 67. - Emagdi)
2008. jún. 3. 16:45

hm ? ! Igazad van .

Az acendensemet azert NEM tudom mert "nem!" a sajat horoszkopomat tanulmanyoztam ! Hanem alltalanossagban az asztrologia törtenelmet evszazadokon/ezredeken!/ keresztul az emberiseg törtenelmeben ! Ugyanis erdekel a törtenelem , fökeppen az o -kor . Marpedig korabeli törteneszek munkaibol rendkivul erdekes dolgokat tudunk meg , többek között az asztrologia szereperöl pl a Romai korban .

67. emagdi (válaszként erre: 66. - 274c9996b8)
2008. jún. 3. 16:32

az a néhány könyv amit elolvastam a témában, bőven elég volt arra, hogy rájöjjek ez is csak egy népbutítás. :))


de nem értem, hogyhogy nem tudod az aszcendensed, holott 2 hozzászólással alább még azt taglaltad, hogy egy évig elmélyülten tanulmányoztad az asztrológiát?:))))


na mindegy, tök felesleges ezen vitáznunk, te hívő vagy, én meg nem. úgysem tudlak "lehozni a valóságba", és te sem fogsz tudni megtéríteni asztrológia-hívőnek, szóval részemről ez a téma lezárva, azt hiszem mindent elmondtam amit ezzel kapcsolatban érdemes elmondani.

66. 274c9996b8 (válaszként erre: 65. - Emagdi)
2008. jún. 3. 16:29

hm ? ! Tevedes NEM hiszem hogy az asztrologia SZENT !/erre ottvannak a szent - könyvek...DDD/ Meg , csak az asztrologia utan sem elek /meg az acendensemet sem tudom !/ Viszont NEM zarom ki , mert velemenyem szerint , nem lehet kizarni amikor kb 70-80% stimmel ! Az en kerdesem csak az volna hogy mire alapszik a TE ; "en tudom hogy nem..."

Mert van olyan hogy az embert , egyszeruen NEM erdekli valami , ez ugyebar ok ! De , honnet van/jön az "en tudom" meggyözödes ?

65. emagdi (válaszként erre: 64. - 274c9996b8)
2008. jún. 3. 16:14
igen, látod, te hiszed hogy az asztrológia szent és igaz, én meg tudom hogy nem :))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook