Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mezoterápiások ide! fórum

Mezoterápiások ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
46. Mayalina (válaszként erre: 45. - Bcbgirl)
2009. nov. 22. 14:48

Nem mondta. De alap, hog érdemes sokat inni, mert lényegében "átmos". De persze nem üdítőket, hanem vizet, teát (lehetőleg mézzel, vagy barnacukoral).


Nem emlékszem, hogy hanyadik napon vettem észre előszőr változást. Méregettem, aztán egyszercsak szorosabbra kellett húzni a centit.

45. bcbgirl (válaszként erre: 44. - Mayalina)
2009. nov. 22. 11:18

Szia!


Én is Dr. KB -hez járok:)Akkor jól gondoltam.


Az előbb mértem meg magam, de még semmi:(

De még csak ez a 4. nap.


Számoltad hányadik napon vetted először észre a csökkenést?

És a másik amit kérdezni akarok: neked mondta, hogy több folyadékot kell innod a szokásosnál? Mert nekem nem. És bizonyos helyeken azt olvasom, hogy rengeteget kell inni..... és eltelt 4 nap úgy, hogy nem ittam rengeteget!

Szerinted?

44. Mayalina (válaszként erre: 43. - Bcbgirl)
2009. nov. 21. 16:00

Szia!


Nekem eddig 2 has és 2 belsőcomb kezelésem volt. Igen Szegeden járok kezelésre. Dr KB-hez.

A hasamról 4 cm ment le eddig.

A combom is szépen alakul, bár ott nehezebben mozdul a dolog. Viszont narancstalanodik. :)

43. bcbgirl (válaszként erre: 40. - Mayalina)
2009. nov. 21. 11:39

Szia Mayalina!


Megkérdezhetem, hogy szegeden voltál mezon?

Én igen és az én dokim ugyanezeket a dolgokat mondta el nekem, amit neked is. Innen gondolom, hogy esetleg egy helyre járunk.

Most mi a helyzet veled? Én még csak egyszer voltam 3 napja és ugye egyenlőre semmi csökkenés, csak növekvés, de már annyira türelmetlen vagyok:):):)

Nem bírnám ki, ha csalódnom kellene!

De már az is megnyugtat, hogy neked már 3? cm lement a hasadról. Írj majd frissebb eredményt is ha ráérsz!


Szia!

2009. nov. 21. 11:18
Én személyszerint kíváncsian várom, még nem is hallottam ilyenről .
2009. nov. 21. 11:13

Sziasztok!


Gondoltam, megosztom a tapasztalataimat a mezoterápiás zsírbontással kapcsolatban.

3 nappal ezelőtt estem át az első kezelésen.

Kb. 100 szúrást kaptam az "úszógumi" régióba.

Kb. 5-6 kg feleslegem van, és az sajnos mind a hasamra ill. a csípőmre rakódott le.

A kezelés maga, nem volt fájdalmas, kivéve a köldököm környéke. Kb. 10 perccel a szurkálások után, viszont elkezdett égni, viszketni, és duzzadni. Ez kitartott egész éjszaka, valamint úgyéreztem magam mint aki 100 szurit kapott. Tehát nem tudtam, hogy feküdjek az ágyban, mert mindenhol fájt.

Másnap reggelre, a fájdalom, égés, erős viszketés csökkent, csak a duzzanat és némi véraláfutás maradt.

Most a harmadik napon, véraláfutás még van, és némi duzzanat a csípőmön.

Kíváncsian várom mikor kezd el csökkenni a körfogatom, mert egyenlőre még csak nőtt az eredeti állapothoz képest.

Következő kezelés 3 hét múlva esedékes. Majd beszámolok mi történik addig, illetve a következő kezelés után.

2009. nov. 17. 14:43

Bocsi, hogy csak most válaszolok!

Igen, nekem is meg volt duzzadva, és az első alkalommal úgy éreztem, mintha a hasamon egy réteg külön életet élne.

Nem akarok hülyeséget mondani, hogymi volt a szuriban. Az biztos,hogy olyan foladék, mint az epe, meg még valami, de elfelejtettem.

Neked miből állt?

2009. okt. 22. 22:02
Bocsi:koktélt akartam írni.:-)
38. marinovka (válaszként erre: 37. - Mayalina)
2009. okt. 22. 22:02

Szia!

Megvolt a mezo nekem is.Elég érdekes volt,nem fájt annyira,csak amikor a köldök tájékán járt és a külső részen.Meg volt a mérlegelésem is.

Viszont annyira érdekesen érzékeny a hasam,nem tudom leírni a fájdalom jellegét.Neked is meg volt duzzadva?Most kb úgy nézek ki,mint akinek 2 teniszlabda van a bőre alá ültetve.

Hát kiváncsian várom a folytatást...:-D

Nekem mondták,hogy az első 2 napban mmin.3 liter igyak,hogy a nyirokkeringés könnyebben elvezesse a "feloldott" zsírt.


Te hogy vagy?

Tudod mi van a koktálodba,amivel oltanak?

2009. okt. 17. 22:44

Igen, voltak lila foltok, de kb 1 hét alat letünedeztek.

A diétával az

a gond, hogy így nem tudod, hogy mekkora hatást értélel az adott kezeléssel.


A folyadékbevitel nem feltétele a mezo sikerességének, de köztudott, hogy ha elegendő folyadékot iszunk, hamrabb "átmosódik" a szervezetünk.

2009. okt. 17. 21:25

Állítólag csak én hallom a sípolást,mikor a kezelőfrej és az uh gél találkozik és elkezd dolgozni.A kezelő nem hallja.Első alkalommal nagyon zavaró volt,de a 2-k kezelésen már nem annyira.


Mérésem csütörtök reggel lesz,mert akkor lesz az első mezo kezelésem is.Ráadásul aznap lesz 1 hónapos a kúrám-diéta,mozgás,tisztitókúra.


Neked is sok folyadékot kell innod,hogy hatása legyen a kezelésnek?


A náthátdra egyés sok C-vit.-ban gazdag zöldséget és gyümit.Akkor hamar meggyógyulsz.


Szoritok neked,jövő héten írom a tapasztalatom én is.:-)



Neked a szúrások után belilult a bőröd?

35. Mayalina (válaszként erre: 34. - Marinovka)
2009. okt. 17. 11:27

Köszi, hogy kérdezed!

A hasamról a 3 cm lement mára, és a combom is elkezdett vékonyodni. Még "csak" 1-1,5cm, de ennek is nagyon örülök. Plusz tudom,hogy még van kb 2 hetem, míg hat a szer a combomban!


Úgyhogy ilyen szempontól nagyon jól vagyok! :)

28.-án megyek külső combrot kezeltetni.

Aztán megint a has jön :)


Ami kicsit elrontja az örömöm, hogy alaposan lebetegetódtem: Torokfájás, fejfájás, orrdugulás.

Node ebből is kigyógyulok.

Van egy előnye ennek is: nem kívánom az ételt, csak a levest! :-D


Na és Veled mizuhjs?

Mi az a sípoló hang, amiről írtál?

Mikor méred meg magad?

2009. okt. 16. 14:42

Tegnap ismét voltam UH kezelésen.Még mindig hallottam a sipoló hangot,dee már nem volt annyira zavaró.

Mérni nem mértem magam,de 2-3 lityi folyadékot itt is meg kell inni ahhoz,hogy látható változás legyen.


Jövő héten már mezo lesz nekem is.Egyenlőre csak a hasamon,aztán meglátjuk az eredményt.Két mezo között pedig folytatom az UH kezeléseket,immáron jóval olcsóbban.


Mayalina:Hogy vagy,mesélj az eredményedről,mert nangyon kiváncsi vagyok?:-D

33. Mayalina (válaszként erre: 32. - 4b6a2525df)
2009. okt. 10. 15:41
Lásd a 10. számú hozzászólásomat itt. :)
32. 4b6a2525df (válaszként erre: 30. - Mayalina)
2009. okt. 9. 19:37
Tudsz már áraktól irni?
31. marinovka (válaszként erre: 30. - Mayalina)
2009. okt. 9. 18:08

Gratulálok:-)

Nagyon jó érzés lehet látni saját tested változását:


Tornázol is mellé??

2009. okt. 9. 13:43

Semmi gond, szívesen válaszolok! :-)

A szurkálás nem fájt jobban, sőt, most hogy már tudtam, hogy kb mire számíthatok, nem volt akkora para sem bennem, így maga a kezelés jobb volt - nekem legalábbis.


Utána viszont jobban fájt a belső comb, mint két hete a hasam.


A hasamból MÁR 2,5 cm lement!

Ezen még a doki is meglepődött!

Azt mondta, hogy mivel nekem inkább a rugalmas kötőszövetes feleslegem van, ne maz a puha "plötyi" fajta, így tőlem azt várta, hogy max 1 cm megy le, és za is 3-4 hét alatt.

És mondta, hogy az elkövetkezendő két hétben még fogok vékonyodni, mert a szérum hatása 3-4 hétig tart!


Ez nagyon jó hír volt számomra.

Szerintem a derekamról minusz 3-3,5 centivel számolhatok.


A combom küldső része lesz a következő körben, és az 28.-án lesz.

29. marinovka (válaszként erre: 28. - Mayalina)
2009. okt. 9. 09:14

Milyen volt?Jobban megérezted,mint a hasat?

És a hasad hogy áll?

Diéta,mozgás van mellette?


Bocsi,sok a kérdés,de kiváncsi vagyok::))

2009. okt. 9. 06:50
Túlvagyok a belső comb kezelésen4 :)
2009. okt. 6. 21:25

Köszike! :)

Én is hallottam, hogy a két terápia jól kiegészíti egymást.

26. marinovka (válaszként erre: 25. - Mayalina)
2009. okt. 5. 20:08
lélekben veled leszek,én csüt. megyek ultrahangra,és utána benevezek egy kis mezoterápiára is.Állítólag így még hatásosabb az ultrahang vagy a mezoterápia
2009. okt. 5. 18:46

Akkor nekem tárgytalan, mert kissé messze vagyok.

De így, hogy a mezoval ilyen eredményt értem el, már nem is akarok mást latba vetni.


Kicsit izgulok, mert holnap után megyek a combomat helyrehozatni, és azt mondta, azt egy kicsit jobban meg fogom érezni.

Szorítsatok megint! :)

24. marinovka (válaszként erre: 23. - Mayalina)
2009. okt. 4. 23:30

Gratulálok,lehet,hogy én is benevezek egy ilyenre az ultrahang mellé.

Különben Veresen és Pesten dolgozik a csajszi.

2009. okt. 4. 21:28

Halihó!

Jelentem, 2 cm lement a derekamról-hasamról!

Ráadásul ma megjegyezte a párom, hogy régebben, ha oldlra fordultam lett egy csík a derekmon, most meg már nincs!

El se hiszitek, milyen fantasztikus érzés volt ezt hallani!

2009. okt. 2. 17:29

Jól hangzik.

Hol csinálnak ilyen teszteket?

Lehet még jelentkezni rá?

2009. okt. 2. 08:13

A kavitációs ultrahang, egyébként a legmodernebb technikák egyikeként alkalmazható nagy energiájú, ultrahanggal, a kavitációs jelenség kihasználásával működő zsírbontó kezelés. Hatékonysága a zsírszívás hatékonyságával vetekszik, vagyis, műtét nélkül lehet a bőr alatti zsírszövetet formálni, csökkenteni.

Alkalmazása során a zsírsejtek egy része felbomlik, a felszabaduló zsírnemű anyagok a nyirokrendszeren keresztül a keringésbe jutnak, és nagy részük a májban elég.


Amit még tudni kell róla, hogy 40.000 Hz-es ultrahang, nem alkalmazható olyan helyeken melyek közelében csont van. Kifejezetten vastagabb zsírszövet kezelésére fejlesztették ki. Tehát alkalmazási területei: kizárólag a has, lovagló, fenék, és combok felső szakasza. Nagyon jól megállja a helyét önmagában is, de kiegészíthető a mezóterápiával és a dermarolerrel is ugyanis, növeli azok hatását és a zsír kiürülését a szervezetből.


Kizáró okok: pacemacker, keringési zavarok, rákbetegségek, terhesség, szoptatás, és menstruációs időszak első 3 napjában sem alkalmazható.


Nagyon kellemes volt,felmelegedett a hasi területem.Be kenték valami zsírégető zselével,amiben a fahéjon kívül még volt valami-nem tudtam megjegyezni-de nagyon jó volt.


jövő héten megyek megint,nem tudom mennyi fog lemenni,mert annyira új a gép,hogy teszt üzemben van.


kiváncsian várom a folytatást.


Ja,kezelés után sokat kell inni,1 nap 3-4 litert.EZZEL TEGNAP NEM VOLT GONDOM,MERT TISZTITÓ KÚRÁM ELSŐ NAPJÁN VOLTAM ÉS CSAK ITTAM.

20. marinovka (válaszként erre: 19. - Mayalina)
2009. szept. 30. 21:51
Hoénap délután beszámolok:)
2009. szept. 30. 20:28

Mindenképp írd meg!

Meg azt is, hogy ez pontosan mit takar! :)

18. marinovka (válaszként erre: 17. - Mayalina)
2009. szept. 30. 08:22

Már várom az eredményidet.

Én most hallottam egy Kavitációs ultrahangról,ami állítólag az USA-ban nagy sláger a zsírbontásban.Pesten tesztalanyokat kerestek,és jeletkeztem egy 6 alkalmas kúrára.Kiváncsi vagyok mennyire hatásos.Majd jelzem az eredményt,holnap megyek először.

17. Mayalina (válaszként erre: 16. - Marinovka)
2009. szept. 25. 15:23

Köszönöm szépen, Marnikova!


Legközelebb október 14.-én megyek ilyen kezelésre, akkor a combom kerül sorra.

Novemberben megint a hasam, decemberben a combom, és ha minden igaz, februárban megyek utoljára.

Alig várom már, hogy elteljen 3-4 hét, mert akkor fog először látszódni a hasamon a változás! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook