Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mezoterápiások ide! fórum

Mezoterápiások ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
106. Dodesz2
2020. máj. 29. 21:27

Sziasztok!


Kihalófélben ez a topik úgy látom :)

Szívesen venném azoknak a hozzászólását akik mostanában átestek ilyen kezelésen, valamint azoktól pedig akik évekkel ezelott részt vettek ilyen kezeléseken hogy sikerult e megtartaniuk a fogyást?

2013. máj. 7. 12:17

Szia!


Probaltad mar esetleg, hogyha semmi nem hasznal, hogy egy jo idore kiiktatod az etrendedbol a lisztet es a cuktor? Eleinte nehez, es megallni is nehez, de kb. 2 het utan mar nem fogod kivanni. Es onnan mar megy a fogyas.

2013. máj. 3. 11:07

Sziasztok új vagyok ezen a fórumon,kérlek segítsetek. Nem vagyok kövér de nagyon nagy a hasam

és ez nagyon zavar.Eldöntöttem,megpróbálom ezt a zsírroncsolást, talán segít.Azt szeretném tudni mennyi ideig tart kb a szurkálás mert a tűtöl nagyon félek !

103. konacafe (válaszként erre: 98. - Leli0122)
2013. febr. 19. 21:29

Akkor en meg bemasolom nektek azt, amit az elozo oldalon olvastam.


"Csatlakozom a kolléganő gondolataihoz! Ilyen, hogy "Mezoterápiás zsírbontás" nem létezik, nem is volt, nem is lesz. Az emberei testben zsírt "bontani" semmilyen külső behatással nem lehet.

Amikor egy kozmatikai szalonban "zsírbontás" címszó alatt vitaminokat injekcióznak (!) kozmetikusok (!) egy páciensbe, senki nem gondolhatja komolyan, hogy eredményes lesz.

A kolléganő meglátása pontos, és nagyon helyesen óv ettől a típusú kezelésektől!


Ugyanakkor a fogalom nem keverendő össze az injekciós zsírsejtroncsolással!

A kulcsszó a zsírsejt RONCSOLÁSA. Jómagam 4 és fél év alatt 6000 injekciós zsírsejtroncsoló kezelés végeztem, az eredményessége tapasztalatom szerint nagyjából 90% körüli.

A kezelés lényege nyilvánvalóan nem mindenféle vitamin és gyógynövénykivonat, hanem SZÖVETI RONCSOLÓ hatású epesav bejuttatása a zsírszövetbe.

A technika értelemszerűen nem való képzetlen, orvosi gyakorlattal nem rendelkező személy kezébe.

A biológiai lényege az eljárásnak tehát a zsírsejtek elpusztítása. Mivel a zsírsejtek nem tudnak szaporodni, így végleges.

Erre egyébként még EGY módszer létezik. Ott a roncsolást egy MECHANIKAI ( és nem BIOKÉMIAI, mint az injekciós zsírsejtroncsolásnál ) eszközzel végzik műtéti körülmények közt.

A neve zsírleszívás."

102. konacafe (válaszként erre: 101. - Dokineni)
2013. febr. 19. 21:28
KOszonom szepen, rendes toled!!
101. dokineni (válaszként erre: 100. - Konacafe)
2013. febr. 19. 14:16
65. Loral hsz
100. konacafe (válaszként erre: 97. - Dokineni)
2013. febr. 18. 16:13
sajna nem talaltam meg
99. dokineni (válaszként erre: 98. - Leli0122)
2013. febr. 18. 16:05

Szia, na neee, nekem detto ez volt a diagnózis.:)

már el is kezdtem az életmódváltást, no szénhidrát este (napközben sem) és kardio kardio kardio.

Ha jól mértem, 3 centivel kisebb lett a haskörfogatom, mint két hete volt:D

2013. febr. 13. 09:38

Sziasztok,


Régebben írtam ide és érdeklődtem hogy próbálta e valaki a tűs mezoterápiát.

Nos múlt szombaton én igen :)

A doktor úr nagyon határozott volt, és előtte megnézett,megvizsgált és kifaggatott. (mivel belgyógyász).

A beszélgetés és vizsgálat eredménye az lett, hogy nekem ún. hasüregi zsírom van nagyobn mennyiségben, ezért szerinte egyszer lehetne max kezelni tűvel, és utána csak akkor menjek vissza ha fogytam 4-5 kg,ot és még mindig ott a hasam alján az a kis zsírpárna, amit szombaton meg is kezelt, és állítólag felére fog csökkenni.

Korrekt volt a doki, nem akart még több kezelést rám tukmálni, ez tetszett :)

A kezelés NEM fájdalommentes!!! 50-60 szor szúr meg, ami néha fájt, de elviselhető volt.

Másnapra nagyon érzékeny lett a terület,óvatosan kellett nadrágot húznom.

Most hogy 3 nap eltelt, nincs semmi érzékenység, csak néhány lila/kék/zölt folt, amit előre tudta is, szóval nem zavar :)

Az induló súlyom és körfogatom megmértem, két hét múlva fogom ellenőrizni :)

Addig marad a kardió heti 3 szor és a szénhidrát mentes étkezés.


Üdv mindenkinek!

97. dokineni (válaszként erre: 96. - Konacafe)
2013. febr. 8. 14:34

Az tényleg veszélytelen, tű nélküli mezoterápia, kozmetikusok végzik. ha elolvasod a korábbi postokat, talán írt erről egy orvos is.


Voltam a fogyasztásos kezelésen, kibírható. Most lila-dagadt az egész oldalam.

2013. febr. 7. 09:59
En nem a fogyasztos mezorol beszelek, hanem az arckezelesrol. Elektroporaciorol.
95. dokineni (válaszként erre: 94. - Beus31)
2013. febr. 6. 15:01
Szia Beus, köszönöm, ez nem jó hír... valahogy érzem, hogy nincs tökéletes megoldás. :(
94. Beus31 (válaszként erre: 93. - Dokineni)
2013. febr. 6. 12:30
Szia dokineni! Nekem személy szerint nem volt tartós sajnos.Addig látszott amíg jártam.Már bánom a kidobott pénzt, de így jártam. Sok sikert Neked, remélem nálad beválik. Üdv : Bea
2013. febr. 5. 15:48

Sziasztok,

Mayalina, Beus - mennyi ment le végül összesen? HÁny kezelésen voltatok? Tartós volt az eredmény? Holnap fogom kipróbálni, félek kicsit... Zsírleszívásra volt tavaly időpontom, de azt nagyon drasztikusnak éreztem és inkább kipróbálom ezt a kezelést. Sajnos vannak olyan zsírpárnáim (has, comb), amik sem diétával, sem mozgással nem tűnnek el. Főleg a szülések után nehéz, addig pl a hasammal nem volt problémám. Ja, kavitációs uh-t próbáltam több helyen is, kár volt.

92. Beus31
2013. jan. 18. 18:35
Veszélyesnek nem veszélyes, és valóban nem elég egy alkalom.
2013. jan. 16. 09:32
Mitől lenne veszélyes?
2013. jan. 16. 09:06

Ismeri valaki, esetleg volt valakinek hasonló?

Sogórnőm ki akarja próbalni, de en azt hallottam veszelyes -a tűvel, lehet- illetve 1 kezelés nem elég.

89. krisztin7 (válaszként erre: 88. - Beus31)
2012. nov. 4. 22:08

Kedves Beus!

Voltál 2. alkalmon? Leírnád a tapasztalataid? Nagyon érdekel, fontolgatom, hogy bejelentkezem én is.

Köszönöm a segítséged!

88. Beus31
2012. szept. 6. 11:35

Sziasztok!

Mint írtam, jelentkezem ha megtörtént a zsíroldás.Nekem ne a hasamon végezte a dr. Úr első körben, hanem az oldalamon, ott buggyant ki mindig a nadrágból ami igen zavaró számomra.1 hónap múlva megyek a következőre.Az élmény pozitív volt, utána csípett egy kicsit, de elviselhető volt.Elkezdtem lilulni, a szúrások helyén, de csak azért mert fehér bőrű vagyok. Nem fáj semmi, nem is kellemetlen.Autózni is tudtam, aludni is, szóval semmi kellemetlen mellékhatás. Eltekintve a foltokat ami előreláthatólag 2 hétig olyan leszek mint akit agyonvertek.Mondjuk engem ez nem érdekel, ha használni fog akkor ennyi áldozatot lehet hozni. Előtte lemértük a kerületemet és majd 1 hónap múlva megyek legközelebb addig fokozatosan fejti ki a hatását a szer.Annyit már most érzek, de lehet hogy pszcihés a dolog, hogyy jóval kevesebbet bírok enni. Tegnap rengeteget ittam, de ma már oda kell figyelnem.Nekem mindig a folyadékfogyasztásom a kevés, pedig fontos hogy kiürüljön a zsír.Sportolni még nem voltam, de lehet, hogy ma lemegyek futni. Ha van kérdés szívesen válaszolok, az eredményeket majd leírom, Nem bántam meg hogy elmentem, absolute pozitív a véleményem és a hozzáállásom is. Üdv mindenkinek.

87. Beus31 (válaszként erre: 86. - Leli0122)
2012. aug. 26. 14:56
Szia! Jövő hét szerdán megyek, akkor már én is okosabb leszek.Majd megírom mi volt. Évek óta foglalkoztatott a dolog de most rászánom magam és meglátom mi lesz.
2012. júl. 9. 13:32

Sziasztok,

Már régóta foglalkozok a gondolattal, hogy ki szeretném próbálni a tűs zsírbontást, de ahhoz kicsit sokallom az alkalmankénti 17.000 Ft-ot, hogy aztán kiderüljön nem használ semmit.Itt azt írjátok, hogy szinte mindenkinek csak pozitív a véleménye, de kevés ember van itt, aki próbálta is. Nekem csak a hasamon van problémám, mert a szülés után ez semmivel nem ment le.(heti kétszer 1 óra futás,napi 100 felülés hosszú időn át.) :( Sajnos a fogyókúra sem erre a területre összpontosít, mert rögtön mellből fogyok :( A többi dolog (folyadék,táplálkozás) nálam is maximálisan kontroll alatt van, de diétát nem tartok (szeretem néha az édességet) és 1 éve kivették az epe-hólyagomat, ezért nem is igen tudok akármilyen diétát csinálni. Napi 5x kell ennem keveset.


Várom Tőletek az észrevételeket és tanácsokat :)


Előre is köszönöm!!! Leli

85. tuqu
2012. máj. 22. 19:20
Én is Dr. Keresztes Balázs álláspontját osztom, kipróbáltam az injekciós zsírsejtroncsolást, lehet még microinjekciós zsírbontásnak is nevezni, így is láttam már, de a lényeg ugyanaz, h a zsírsejteket epesavval szét roncsolják, minden már átverés, számos kezelést próbáltam, habár vékony vagyok, de nekem is van (pontosabban csak VOLT :)) narancsbőröm. Két kezelésen vettem részt, nekem kavitációs ultrahanggal fejezte be, amint beinjekciózott, kavis géppel "szétoszlatta" a bevitt hatóanyagot. Két kezelés után úgy nézek ki, mint 19 éves koromban kb, még megyek kezelésre, de nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek ezt a módszert, mert TÉNYLEG működik, totál szkeptikus voltam már ezekkel a csodakezelésekkel kapcs, nem hiába, mivel mind átverés egytől egyig, kivéve a fent említettet és a sebész általi zsírleszívást. Két lehetőség ami tuti működik, sebész vagy microinjekció, ami nagyon nagyon nem összekeverendő a mezoterápiával!
84. egészségügyis (válaszként erre: 83. - Szöszikecs)
2012. ápr. 22. 20:23
Kinél voltál és hol?
2012. ápr. 18. 12:53
Tegnap voltam először tűs mezoterápián... A combomon csinálták :) Elég nehéz most felállnom, ülnöm, fáj eléggé pár szúrásnak a helye. Remélem, ez tényleg hatásos,és volt értelme :)
82. Ronietta (válaszként erre: 77. - 117b1693d0)
2012. ápr. 13. 20:41
Napi rendszerességgel? Hogy tudtad ilyen sűrűn megoldani? Infraszaunáztam már, de közel sem ilyen rendszerességgel! Ennyire használ?? Neked narancsbőrre hatékony volt? Mennyire volt látható a problémád?
2012. ápr. 13. 20:39
Ja és azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy ami folyadékmennyiséget leírtam, az csak a napközbeni fogyasztásom. Este még itthon is iszom valamennyit.
80. Ronietta (válaszként erre: 79. - Mayalina)
2012. ápr. 13. 20:38
Én napközben legalább 1,5 - 2 liter szénsavmentes ásványvizet iszom, legalább egy csésze csalánnal és zöldteafilterrel áztatott teát, mozgás heti 2-3-ra csökkent ugyan, de legjobb időfutásom 45 perc! Ha fáradt vagyok, ezt az idő Béres Alexandrával helyettesítem, A legjobb formád dvd-vel. Étkezésemre nagyon odafigyelek már 5 éve, szénhidrátot, kenyeret abszolut nem eszem, zsírosat csak ritkán, gyümölcsöt és zöldséget minden nap! Én személy szerint mit tehetnék még?? Még egy forrás van, ami nem igazán segít ezen állapotomon, az ülőmunka (min. 8-9 óra) és napi kb 4 óra vezetés emellé... De ha nem dolgozom, nem tudok megélni... :(
2012. febr. 21. 12:49
Azért kíváncsi lennék arra, hogy akik a narancsbőrre panaszkodnak, vajon mennyi vizet és/vagy teát fogyasztanak egy nap, továbbá, mennyi műanyagot esznek meg naponta különböző formában (villámpácok, zacskós levesek, gyorséttermi kaják, üdítők, stb... formájában)
78. 117b1693d0 (válaszként erre: 77. - 117b1693d0)
2012. febr. 19. 22:19
Az első mondat kérdés akar lenni:D
77. 117b1693d0 (válaszként erre: 75. - Ronietta)
2012. febr. 19. 22:18
Infraszaunáztál már napi rendszerességgel mondjuk 3-4 hétig. Ez kb. 10 ezer forint. Kellemes és működik. Ha mégsem vagy elégedett a narancsbőr terén, akkor se csinálod hiába, hisz méregtelenít és erősíti az immunrendszert. Ha a bőröd nem szépül meg annyira, amennyire szeretnéd, még mindig kipróbálhatod a mezoterápiát. Ha végül a mezoterápiára mégis sor kerül legalább a mostaninál jobb szintről indulnál, így a végeredmény is szebb lesz.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook