Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mezoterápiások ide! fórum

Mezoterápiások ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
16. marinovka (válaszként erre: 15. - Mayalina)
2009. szept. 25. 13:42

Én szívesen kipróbálnám.Egyenlőre megpróbálom a torna+diéta kombit,addig gyűjtök még rá.

Szoritok hogy sikerüljön az elképzelésed.

Kiváncsian várom az eredményeidet:-))

15. Mayalina (válaszként erre: 14. - 035bae3aff)
2009. szept. 25. 13:00

Jó neked!

Nálam nem működött.

Egyébként szerintem sokkal gázosabb valaki élményeként olvasni erről ,mint átélni.

Nézd, én tűfóbiás vagyok erősen, és alacsony a fájdalomküszöböm.

Mégis bevállaltam, és nem bántam meg.

De nyílván mindenkinek megvan, hogy neki mi jön be.

2009. szept. 25. 12:14
Én egy hónapja diétázom, azóta lement három kiló, én biztos nem vetném magam alá most hogy leirtad a dolgokat ilyen mezoterápiának, maradok annál hogy nem eszek cukrot, sem fehér lisztet és mozgok ez nálam simán győzött..
2009. szept. 25. 06:32

Sajnos nekem ez a végső megoldás volt. Rajtam elég rugalmas a felesleg, tehát sok benne a kötőszövet, így marha nehezen mozdul.

Végigcsináltambecsületesena 90 napos diétát, volt, hogy képes voltam heti 6 órát edzeni (futás és fitnesz felváltva), szedtem Ligetszépe kapszulát, ittam mályvateát, ezt az egészet volt, hogy össze is kombináltam. Jah, ne felejtsük ki a rendszeres szaunát, infrakabint sem.

Mindez aküzdelem kb 2 éve tart.

Ha nagy nehezenlement valamennyi szó szerint spártai életmód hatására, akkor elégvolt egyetlen családi ünnep úgy,hogy a desszertből nem is ettem, azonnal odalett az egész eredményem.

Úgyhogy én már ráuntam így 2 év után az örökös küzdelemre.

Jah, volt hogy rendszeresen kihánytam direkt a vacsorát (már ha ettem ilyet).

Szeretnék legalább heti egyszer megenniplegy sütit úgy, hogy ne kelljen rögtön arra gondolnom, hogy ezért cserébe vagy hnynom kell, vagy durván leböjtölni...

Egyébként szeretek sportolni,sőt nélküleelég rosszul érzem magam a bőrömben, de zért a heti 6 óra edzés nekem is sok. arról nem beszélve, hogy így nyílván nem jutott sosem elég időm a páromra, a háztartásra, a kutyámra, tanulásra...

A heti 3 edzés okés részemről.

2009. szept. 24. 20:18
nagyon érdekes,de azt írod ,hogy sok tornával ,és sok folyadékkal kell a felszabadult zsírtól megszabadulni,ha a diétát betartod,és sokat tornázol és iszol,akkor minek kellenek a szurik,mikor a végeredmény ugyan az.????
2009. szept. 24. 09:34

Jah, pár fontos dolgot elfelejtettem megírni Nektek!


1. Mondta a doki, hogy Magyarországon vannak kozmetikusok is ,akik ilyen kezelést szolgáltatnak. Erre mondtam, hogy én nem mernék elmenni kozmetikushoz ilyenre. Erre ő csak annyit mondott, hogy ő meg azt nem érti, hogy hogy merik ezt megcsinálni a kozmetikusok, hiszen mégiscsak injekciót adnak egy élő emberbe!

Ráadásul ők nem mindig azt a szérumot alkalmazzák, mint az orvosok, hanem pl koffeinnel próbálkoznak.

Ez jó, de csak kb fél napig, utána újraindul a folyamat.


A másik fontos tudnivaló:

a zsírsejtek olyanok, mint az agysejtek: azaz szaporodni képtelenek. Tehát felnőtt korára mindenkinek annyi zsirsejtje van, amennyivel született. Csakhogy ezek a zsírsejtek rugalmasak, és több kilónyi zsírmolekulát is tud tárolni egyetlen ilyen sejt.

Ezzel a kezeléssel a zsírsejteket szétronycsolják, tehát a tárolt zsírmolekulák felszabadulnak, és aroncsolt sejt nem képes többé zsírmolekulát tárolni.


A felszabadult zsírmolekulákat minél hamarabb ki kell hajtani sporttal, sok vízzel a szervezetből, különben egy másik zsírsejtb elraktározódhatnak.


A doki még eg yfontos tévhitet rendbetett nálam.

Ahhoz, hogy ne hízzak, ne ma zsíros ételektől, hane ma szénhidráttól kell tartózkodnom (mint tudjuk, a neten megtalálható ezzel ellentétes infó is). Azt mondta, hogy szénhidrátot utoljára ebédkor egyek. Ehetek vacsira akár császárszalonnát is, csak ne kennyérrel, hanem pl zöldséggel egyem.


Szeretném hangsúlyozni, hogy én csak eg yfelhasználója, alkalmazója vagyok ennek a kezelésnek, és a tapasztalataimat írtam le, valamint azt, amit nekem mondott a doki. Tehát lehet, hogy most 1-2 kozmetikus kikéri magának a fent leírtakat, vagy vitába akar szállni velem. Szíve joga, de én ezeket az infókat csak továbbítottam.

Személyes megjegyzésként csak annyit ,hogy én személy szerint előbb hiszek egy dokinak, mint egy kozmetikusnak ilyen témában. Ezzel lehet egyetérteni, meg vitatkozni, de én így gondolom. Hála az égnek a gondolatok még szabadok! :-D

2009. szept. 24. 09:25

a kezelés 15 eFt/alkalom.

Azt mondta, hgy előreláthatólag a hasamra 3 alkalom fog kelleni.

9. 035bae3aff (válaszként erre: 7. - Mayalina)
2009. szept. 24. 08:45
És ez neked muszály?? Mármint megcsináltatni??
8. 4b6a2525df (válaszként erre: 7. - Mayalina)
2009. szept. 24. 06:47
És megirnád a kezelések árát is?
2009. szept. 24. 06:39

Sziasztok!

Nah, túlestem az első kezelésen.

A hasamat-derekamat kezdtük el alakítani.

A doki nagyon jófej volt, ő is sokat kérdezett, de az én temérdek kérdésemre is lelkesen válaszolgatott.

Egy ilyen kezelés alkalmával két fecskendőt lehet beadni maximum.

A szurkálások előtt felmérte hogy nézek ki, lemért, és megnézte,hol mennyire masszív a formázandó rész.

Volt, ahol a zsírszövet volt több,volt, ahol a kötőszövet. Utóbbi rugalmasabb gumiszerűbb, pl a csípőkön szokott jelen lenni.


A kezelés.

lefújta a kezelendő részt lidokin spray-vel, majd elkezdődtek a szúrások.

2*70 szúrást kaptam.

Volt, amelyiket meg sem éreztem, de volt, amelyiket igencsak.

Azt mondta a doki, hogy két gond van velem: tűfóbiás vagyok, és marha alacsony a fájdalomküszöböm.

Sajna igaza van. :-)

A kezelés után kb 5 perccel nekem eléggé fájt a hasam. olyan volt, mintha jó erős izomlázam lenne körbe mindenhol. Okozott gondot a hazamenetelkor, mert nem esett jól pl a villamos általirázkódás.

Este lefekvéskor csak hanyatt, vagy hason tudtam aludni, mert ha oldalra feküdtem, olyan volt, mintha súlyok húznák lefelé a hasam.

Az éjszaka közepére már azonban csillapult annyira,hogy simán ment az oldalt alvás is. :-)

Mondta a doki, hogy kb két napig fogom az izomlázas érzést érezni, utána kékfoltok, meg nyomásra enyhe érzékenység lesz tapasztalható.

Egy hónap múlva megyek a következőre, akkor a lábaim kerülnek sorra. Az állítólag kellemetlenebb. Hát, majd meglátjuk.

2009. szept. 22. 13:22
Ez engem is érdekelne.Kiváncsian várom a véleményed.
2009. szept. 21. 20:47
Arra is alkalmazzák.
2009. szept. 21. 20:42
Akkor majd számolj be róla!!! Nekem narancsbőrre kéne
2009. szept. 21. 20:37
Én szerdán megyek egy ilyen kezelésre, és nagyon izgulok!
2009. szept. 21. 20:30
Szia engem is érdekelne!!
2009. szept. 21. 20:01

Sziasztok!

Olyanok hozzászólását várom ezen a fórumon akik már igénybevették a TŰS mezoterápiás alakformáló kezelést.

Nagyon érdekel, hogy ki mit tapasztalt a kezelés alatt, és azt követően? Kire hogy hatott, mennyi idő alatt? Ilyesmik...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook