Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mezoterápiások ide! fórum

Mezoterápiások ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. febr. 19. 19:58
Amúgy az aesthetica-n gondolkodom, hogy odamegyek... Innen van tapasztalatotok? Előre is nagyon köszönöm a véleményeket!
2012. febr. 19. 19:57

Kedves Mindenki!


Én a mezoterápiás narancsbőr kezelést szeretném kipróbálni. Ezzel kapcsolatban mi a véleményetek? Hiába futok rendszeresen, ezen a problémámon e sporttípus nem segít.. :( Többször olvastam, hogy a narancsbőrt nem lehet eltűntetni, de ezt nem akarom elfogadni! Már ott tartok, hogy valahogy beruházom egy ilyen drága kezelésbe, csak tudjak javítani helyzetemen! De olyan megoldásra van szükségem, mely tényleg hatásos lehet és nem csak a nehezen összekapart pénzem szedik el... Van akinek bevált a narancsbőr kezelésre mezoterápia?

74. abb21ff034 (válaszként erre: 71. - Egészségügyis)
2012. jan. 14. 16:06
kivéve,hogy a mezot hagyd ki a pakliból:)(erre a célra)
73. abb21ff034 (válaszként erre: 71. - Egészségügyis)
2012. jan. 14. 16:05
Ez azt hiszem evidens. (olvasd el dr Keresztes Balázs hozzászólását)
72. abb21ff034 (válaszként erre: 70. - Dr. Keresztes Balázs)
2012. jan. 14. 15:59
Tisztelt kolléga:) Örömmel látom a fórumon,hisz rengeteget emlegetik a fórumozók Önt.Ha látom hogy aktív fórum tag szívesen "eszmecserélnék" Önnel.Utolsó bejelentkezése régi,de a remény hal meg utoljára. Üdvözlettel.drSzJ
71. egészségügyis (válaszként erre: 68. - Abb21ff034)
2011. dec. 16. 07:38
Valóban a kardióval (pl. futás) nagyon jól lehet a testsúlyt csökkenteni, azonban a mezoterápiát és a zsírleszívást sem fogyásra találták ki, hanem alakkorrekcióra.
70. Dr. Keresztes Balázs (válaszként erre: 68. - Abb21ff034)
2011. dec. 9. 07:19

Csatlakozom a kolléganő gondolataihoz! Ilyen, hogy "Mezoterápiás zsírbontás" nem létezik, nem is volt, nem is lesz. Az emberei testben zsírt "bontani" semmilyen külső behatással nem lehet.

Amikor egy kozmatikai szalonban "zsírbontás" címszó alatt vitaminokat injekcióznak (!) kozmetikusok (!) egy páciensbe, senki nem gondolhatja komolyan, hogy eredményes lesz.

A kolléganő meglátása pontos, és nagyon helyesen óv ettől a típusú kezelésektől!


Ugyanakkor a fogalom nem keverendő össze az injekciós zsírsejtroncsolással!

A kulcsszó a zsírsejt RONCSOLÁSA. Jómagam 4 és fél év alatt 6000 injekciós zsírsejtroncsoló kezelés végeztem, az eredményessége tapasztalatom szerint nagyjából 90% körüli.

A kezelés lényege nyilvánvalóan nem mindenféle vitamin és gyógynövénykivonat, hanem SZÖVETI RONCSOLÓ hatású epesav bejuttatása a zsírszövetbe.

A technika értelemszerűen nem való képzetlen, orvosi gyakorlattal nem rendelkező személy kezébe.

A biológiai lényege az eljárásnak tehát a zsírsejtek elpusztítása. Mivel a zsírsejtek nem tudnak szaporodni, így végleges.

Erre egyébként még EGY módszer létezik. Ott a roncsolást egy MECHANIKAI ( és nem BIOKÉMIAI, mint az injekciós zsírsejtroncsolásnál ) eszközzel végzik műtéti körülmények közt.

A neve zsírleszívás.

69. Beus31 (válaszként erre: 68. - Abb21ff034)
2011. dec. 7. 14:19

Szia Loral!

Mayalina már volt epesavas zsírbontáson és neki segített.Azért érdeklődtem erről. Mikor csak bizonyos helyeken van zsír,( has, úszógumi)akkor az nem nagyon tűnik el kardióval.Én évek óta edzem, de ami ott van az sosem tűnik el.Sajna.

2011. dec. 1. 19:53
A mezoterápia elsősorban ránckezelésre bőr feszesítésre alkalmas.A zsírbontás oly halvány eredménnyel kecsegtet hogy ne dőljetek be neki.Ha valaki plasztikai beavatkozás nélkül kíván zsírt eltüntetni test tájairól:ajánlom a jótékony kardiot (egy jó edző cipő futással:))+ test köpölyözés.(becsaphatnálak Benneteket de nem teszem).Továbbá alaposan nézzétek meg kihez mentek...(hihetetlen anyagi lenyúlásokról meséltek a vendégeim).
67. abb21ff034 (válaszként erre: 66. - Mayalina)
2011. dec. 1. 19:27
Orvos-mezoterapeuta:)
66. Mayalina (válaszként erre: 65. - Abb21ff034)
2011. nov. 12. 20:42
Te kozmetikus vagy, vagy orvos?
65. abb21ff034 (válaszként erre: 64. - Beus31)
2011. nov. 11. 17:17
A tű nélküli mezo bizony jobb pláne ha kevert technika a dermarollerrel. Elmondom miért: a tűs mezo bár mikrosebeket ejt a bőrön,így kiváltja a kollagén termelést miközben bejuttatja a hatóanyagokat (armesso: hyaluron,DMAE,stb),sokkal kevéssé stimulál mintha előtte a bőrt rollerezik és UTÁNA mezozzák.Továbbá a tűs mezoval a szemkörnyék nem kezelhető,de a rollerrel ÉS a tű nélküli mezoval együtt és külön-külön IS megtehető.Én végzek ilyen kezeléseket és az eredmény látványos.
64. Beus31
2011. nov. 1. 10:03
Sziasztok! Engem kifejezetten a tűs mezoterápia érdekelne. Olvastam a tapasztalatokat jónak tűnik. Esetleg Budapesten nem tud vki ajánlani jó orvost? Mert amit neten találtam, az vagy tű nélküli, vagy lézeres.
2010. szept. 23. 07:13
Velemenyeket varok olyanoktol, akik dolgoznak illetve reszt vettek mezoterapias kezelesen, Ecleris tu nelkuli geppel illetve Armesso mezoterapias anyagokkal.
2010. aug. 16. 16:20
Táplálkozás, mozgás, folypótlás nem befolyásolja a striát. A genetika az genetika. Ha valaki hajlamos rá hízás/terhesség létrehozhatja. Azokra a striákra jó a mezo, ami még "friss", ami már régi, azt sztem eltüntetni semmivel sem lehet (ja, de szikével), max. halványítani, de azt sem nagyon.
2010. aug. 16. 12:04

Sziasztok!


Valakinek van tapasztalata mezoterápiás stria kezeléssel kapcsolatban?

Sok fórumot, cikket olvastam el már ezzel kapcsolatban. Tisztában vagyok vele, hogy a táplálkozás, mozgás, folyadékpótlás elengedhetetlen, de ha már egyszer van és rengeteg...stria, érdemes-e rásegíteni az esztétikai oldalról mezoterápiával?


Megköszönöm a tapasztalatokat!


Szép napot!:)


Napocska

2010. júl. 29. 18:08
Nem volt mostanába senki mezoterápián?Nagyon üres a topik.
59. Lili85
2010. júl. 1. 09:27
Szia! hol voltál és melyik dokinál?
58. napsib
2010. jún. 30. 13:40

Sziasztok!


Ma 5 hete, hogy voltam mezoterápiás kezelésen tokába(zsírbontás). Némi változást tapasztaltam, viszont még nem ez a végleges állapot, mivel még mindig érzékeny a helye és egy picit kemény is még. A doki azt mondta, hogy ez 2 héten belül elmúlik, amit várok is még mindig...

2010. jún. 23. 13:55
Sziasztok!Arcra próbálta valaki?Gondolok itt a szem körüli bőrre,és a száj melletti ráncokra.
56. Mayalina (válaszként erre: 55. - Cskata)
2010. jún. 10. 18:03

Nincsenek csomagok.

Először besacolta, hogy mennyi, aztán az eredménytől függött.

Van olyan rész, ahol azt mondta, már nincs értelme többt szúrni, mert az már nem zsír, hanem kötőszövet.

55. cskata (válaszként erre: 52. - Mayalina)
2010. jún. 10. 15:59
Mayalina, az menet közben derül ki, hogy hány kezelésre lesz végül szükséged? vagy valamiféle "kezelés-csomagok" közül lehet választani?
54. Pirosalma (válaszként erre: 53. - Egészségügyis)
2010. máj. 16. 22:06
Zsírembólia veszélye fönnáll?
53. egészségügyis (válaszként erre: 52. - Napsib)
2010. máj. 16. 21:00
Amivel ő dolgozik az epesav,ha a bőrre kenik fel és tű nélkül viszik be az bőrelhalást okozhat. Ha tű nélkülit akarsz, úgy csak koffeint,meg hasonlókat lehet felvinni. Azok pedig halottnak a csók...mivel zsírsejt roncsoló hatása nincs
2010. máj. 12. 14:07

Én többször is voltam ilyen kezelésen. A tű pici, és nem is hatol mélyre, és egy szúrásra nem sok anyagot nyom be, tehát nem fogod érezni az injekciókra jellemző feszítő érzést.

Voltak, olyan szúrások, amiket meg sem éreztem, voltak, amiknél felszisszentem, de szerintem simán bírható.

Mondom ezt én, akinek tűfóbiája van...

51. Mayalina (válaszként erre: 49. - Szabzsan)
2010. ápr. 28. 18:21

Na voltál-e kezelésen?

Én ma voltam megint. Combomba jött a tuti. Most kicsit szenvedek...

50. Mayalina (válaszként erre: 49. - Szabzsan)
2010. ápr. 2. 07:35

Sok sikert kívánok!

Majd mesélj nekünk, hogy mik a tapasztalataid!

49. szabzsan (válaszként erre: 11. - Mayalina)
2010. márc. 28. 08:14

Sziasztok!


Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra:) Én április 9.-én megyek az első kezelésre:) Természetesen egy sebészhez:P nagyon izgulok, egyenlőre telefonon beszéltem a dokival elég részletesen beszélt a dologról, igaz én is már nagyon utána néztem a neten:)Gondoltam hogy egy frankó diéta kell majd hogy a zsír ne vándoroljon máshova, majd belehúzok.

48. Lili85 (válaszként erre: 44. - Mayalina)
2010. febr. 27. 18:18

Kedves Mayalina!


Az lenne a kérdésem,hogy hol tartaszt centikben mérve? nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatodra,mert én is szeretném kipróbálni.


Válaszodat előre is nagyon köszönöm!

Lili

2010. jan. 5. 18:36

Mint Mayalina is írta a mezoterápiás kezelés a zsírsejteket roncsolja (attól függ mit adnak be), amelyek valóban NEM SZAPORODNAK, viszont az elpusztult zsírsejtekből felszabaduló zsírokat a szervezetnek fel kell használnia (torna vagy diéta), hogy a szomszédos még ép zsírsejt fel ne vegye. Tehát, ha mezo nélkül diétázol és mozogsz az egyes zsírsejtjeid összezsugorodnak, amíg a diétád tart, de a számuk nem lesz kevesebb.

A kozmetikusokkal kapcsolatban. Ők injekciót nem adhatnak, az ÁNTSZ már beindította a razziát. A tű nélküli mezo, arcra jó lehet, azonban a zsírsejtroncsoláshoz olyan hatóanyag kell, amely a bőrrel nem érintkezhet, azt csak tűvel lehet bevinni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook