Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mért fájdogálhat a vesém? fórum

Mért fájdogálhat a vesém? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 24. 22:59
Régebben voltak vesegörcseim, borzasztó volt, egyszer majdnem elájultam. Nem akartam orvoshoz menni, mert úgyse tudnak segíteni. De egy vérvételnél kiderült, hogy a kreatinin mennyiség nagyobb a vesémben a kelleténél. Az az az anyag, ami a vesében dolgozik. Szerintem igyál több vizet és kíméld magad, mert a vese az érzelmi lereagáló.
7. zkaty27 (válaszként erre: 6. - Cygnus12)
2013. júl. 22. 21:15
Sajnos,elő fordulhat hogy valami fertőzés van, nekem ha fel voltam fázva akkor is sok volt a folyásom. A gyogyot amit írtam Én nem probáltam, mert eddig a tőzegáfonyás cucc helyre hozott. Plusz azt nem írtam, teázni szoktam mert Én tőle sokkal jobban kell és többször kell pisilni.
6. Cygnus12 (válaszként erre: 5. - Zkaty27)
2013. júl. 22. 20:56

Örülnék neki nagyon ha természetes lenne ez a sok folyás, mert nagy félelmem, hogy összeszedtem valami fertőzést. Ráadásul soha se volt előtte nőgyógyászati problémám.

Köszönöm a tippet, utána is nézek ennek a készítménynek.

5. zkaty27 (válaszként erre: 4. - Cygnus12)
2013. júl. 22. 20:52
Házi dokitól egyszerűen kérj egy beutalót vizelet vizsgálatra, ő is adhat és kezelheti is ha van valami baj. Nekem is több lett a folyás, de semmit nem talált a doki, ő is és sok helyen olvastam, hogy terhesség alatt több lesz. A védőnőm ajánlotta a Canephron-t,kismamák is szedhetik, segít a vizelet könnyebb ürítését és ha esetleg homok, salak anyag nem tud ürülni akkor ez megsegíti.
2013. júl. 22. 20:45
Értem. Csak sajnos nálam se a védőnő, se a nőgyógyász nem túl megbízható, így nem fogja meg nézni egyik sem. Minap például elmentem a nőgyógyászomhoz, hogy mostanában (bocsánat a naturális fogalmazásért) több lett a folyásom, szeretném ha megnézné, erre felírt hüvely gélt, hogy használjam azt. Terhességem 8. hete óta nem volt képes a méhszájat sem ellenőrizni...
2013. júl. 22. 20:40
Baba is nyomhatja, meg ilyenkor előfordul egy kis vesepangás. Pihi, sok ivás, jó kis húsleves...doki majd biztos mondja a nospát, de nekem az semmit nem ért.
2. zkaty27 (válaszként erre: 1. - Cygnus12)
2013. júl. 22. 20:39
Szia!Nálam is ugyan ez van, csak nekem van hogy napközben is. Nekem találtak baktériumot a vizeletben, kezelték, el is múlt most újra elő jött. Nekem mondta az orvos, hogy valószínű nyomja a baba és nem tud rendesen kiürülni a salak anyag,homok. Szintén tőzegáfonyás készítmény iszok,plusz egy kicsit több folyadékot igyekszem inni.
2013. júl. 22. 20:34

Sziasztok!

21 hetes kismama vagyok, és tegnap éjszakától kezdve fájdogál a vesém. Reggel rögtön fogtam magam és elmentem a patikába tőzegáfonya teáért és C-vitaminért, hátha "csak" felfáztam. A tea után nem sokkal el is múlt a dolog, de most estére megint elkezdte. Lehet hogy a baba nyomja esetleg?

A háziorvosomhoz csak szerdán tudok elmenni sajnos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook