Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méregtelenítés olcsón, ki mit tud ajánlani? fórum

Méregtelenítés olcsón, ki mit tud ajánlani? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. júl. 26. 22:39

Én a múlt évben vettem valami kapszulás készítményt, amit 1 hónapig szedtem, aztán 3 hó szünet, majd még 2-szer megismételtem ezt.

3 hónapra volt elég az 1 doboz cucc, tehát a szünetekkel kihúzta a teljes évet.

Nagy dózisú, koncentrált készítmény ezért nem lehetett 3 hónapig végig szedni.

Eddig ez volt a legolcsóbb módja a méregtelenítésemnek :)) Mellesleg akkor még fogytam is. Egy dolog nem tetszett benne, az hogy a kezdéskor olyan fejfájásom és rossz közérzetem volt, hogy azt hittemm beteg vagyok. Állítólag ez velejáró.

65. rékaság (válaszként erre: 64. - Dalma28)
2010. júl. 9. 21:37
Na ez jól hangzik, csak a hunyadi vizet hogy birod meginni? Én két decit ittam valamelyik nap de kb 10 perc volt mire legyürtem.. szönyű:S
2009. júl. 16. 14:13
Nálam a méregtelenítés úgy kezdődik (kizárólag olyankor kezdem, ha nem kell menni dolgozni), hogy megiszok egy kis üveges Hunyadi vizet. Ez teljesen kipucol fél órán belül. Majd 2 nap léböjt kúra jön, ásványvíz, gyógytea, 3. naptól némi gyümölcs, sok sok folyadék. És ameddig bírom, de max 5 nap. Utána is csak nagyon könnyű ételeket eszem, az emésztés beindításához pedig Mira vizet iszom, étkezés után 2 dl-t. Ezt évente kétszer szoktam megcsinálni.
2009. máj. 28. 10:19

ezt a könyvet is érdemes átolvasni:


[link]


melyik étel, milyen itallal tudjuk a szervezetünket méregteleníteni, hisz sok olyan gyümölcs van amit nem emészt meg a szervezetünk.

2009. máj. 1. 17:20
köszi
61. blueberry (válaszként erre: 60. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 30. 22:13
sok sikert hozza!
2009. ápr. 30. 19:12
van egy könyv harold hosch asszem a neve,valami salaktalanitás a cime, ezt majd megveszem,annyi jó könyv van,meg a ph csoda...vagy mi.alényeg hogy már eldöntöttem,lugositani kell és olyan kajákat venni csakhát nem olyan egyszerü egyik napról átállni nemis az átáll miatt mert már elhatároztam hanem pénz föleg...
59. makrai.lilla (válaszként erre: 56. - Vénboszi)
2009. ápr. 30. 19:11
szia!:)
58. blueberry (válaszként erre: 49. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 30. 18:17

ha elhagyod a hust egy idore, az is jo megoldas lehet es jo elso lepesnek! Kerdes, h mit szeretnel konkretan meregteleniteni? Vmelyik szerved - vese, maj, epe, belek,... ? Mert akkor celzott dietat lehet tartani, nem ehezoseket!!!! es nem kell feltetlenul, h dragak legyenek!!!!

Ha erre tudod a valaszt, akkor lehet tovabb menni.

En pl ereztem, h a majammal lehet vmi - igy ott kezdtem a nagytakaritast. Nem fajt, inkabb megerzes jellegu volt, h ott lehet a problema - amugy a legtobb embernek ott van, mert ugyebar O meregtelenit nekunk....

2009. ápr. 30. 16:03

[link]


itt van a linkje

2009. ápr. 30. 09:45

Kedves Lilla!

Ajánlom figyelmedbe Prof.Dr.Török Szilveszter

A szervezet-méregtelenítés komplex rendszere c

egészségvédő füzet áttanulmányozását.

Többféle módszert ajánl,ami részletesen le van írva,és hát ő nem akármilyen szakember e téren :D

Bizony ebben is soxor szakember segítségére van szükség,legalábbis ha nem csak egy egyszerü mezei méregtelenítésre gondoltál,hanem komolyan meg akarsz szabadúlni a mérgektől.Nekem sokat segített ez a kis füzet,minden évben végig csinálom pl: a 40 napos barnarizs kúrát.A továbbiakat priviben,mert ez nem a reklám helye ugye? :)

2009. ápr. 30. 09:20
oké köszi
54. c3194ec9c7 (válaszként erre: 50. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 30. 07:39
Ezek semmit nem érnek.... becsapják ezekkel az embereket...
53. bared (válaszként erre: 52. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 30. 07:19
mert nem tapasztaltam szó szerint semmit....nem lett pattanásos a bőröm, nem lettem energikusabb, erőteljesebb, nem lett szebb a hajam , a bőröm, nem ment a hasam, és többet sem pisiltem, vagy izzadtam...
52. makrai.lilla (válaszként erre: 51. - Bared)
2009. ápr. 29. 18:19
miért?
51. bared (válaszként erre: 50. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 29. 18:02
igen, én próbáltam...nem vált be, szerintem pénzkidobás...
2009. ápr. 29. 17:19
hallottatok méregtelenítö tapaszról???
2009. ápr. 29. 17:15

nemtudom miért van az de minden fórum amit inditok,vita van,tök jó lenne ha nem lenne.

most mi van????kinek mi a baja?méregetelenitésröl irjatok ne másról köszi!

2009. ápr. 29. 10:58

Szerintem a legjobb és legolcsóbb méregtelenítő a következő: zöld tea.


Naponta 3 nagy bögre (nem víz helyett, a 2l víz ettől függetlenül kell), ennyi szépen átmos, fél óránként pisilsz tőle, segít lebontani a kaját, tele van antioxidánsokkal.


Persze abból sem mindegy milyet veszel. Vannak agyonaromázott, kevert vackok, ezeket nem ajánlom.


Én a lehető legtermészetesebbet kedvelem, tehát semmi filter, csakis a szárított, morzsolt levelek, amiket le lehet szűrni -amúgy én nem szűrök, mert a levelek 4 perc ázás után leülepednek a bögre aljára, de ez csak ízlés kérdése. (1 kávéskanálnál több levelet sosem szórok a vízbe, hogy ne legyen erős, keserű. A zöld tea nem olyan mint azt earl grey, meg az ilyen fekete vackok, a zöld tea természetes, szárított növény, ezért nem baj ha nem olyan sötét a színe, az íze azzól még lehet pikáns.)

Ha nagyon nem jön be a natúr, akkor még mindig lehet olyat találni, ami természetesen ízesített, pl jázminvirágokkal.

Tapasztalatom szerint a leges legfinomabb a sri lankai zöld tea.

Én bioboltban veszem, 600 ft egy doboz, és 1-2 hónapig elég, pedig naponta 3-4 szer iszom. :)

Nyugtat, finom, és ez valóban egy természetes, évezredek óta használt méregtelenítő módszer.


Remélem segítettem.

2009. ápr. 29. 10:50
várom a további regjeidet-csak nyugodtan:)
46. bared
2009. ápr. 29. 10:49
gyerekek ne csináljátok már...szabad vélemény nyilvánítás van, aztán mindenki maga dönti el, megteszi-e, amit olvas...
2009. ápr. 29. 10:49
Minden böjttapasztalat nélkül belevágni egy negyvennapos lékúrába felér egy öngyilkossági kísérlettel.
44. c3194ec9c7 (válaszként erre: 43. - 96126be7d9)
2009. ápr. 29. 10:47
::::))))))
2009. ápr. 29. 10:46

Apple2009, te már más topicban is bebizonyítottad, hogy nem vagy normális. Inkább maradj csöndben kérlek.

Térjünk inkább vissza az eredeti témához.

42. bared (válaszként erre: 39. - 96126be7d9)
2009. ápr. 29. 10:45

persze, én is azért kérdeztem eleinte olyan sokat...

Mondom az aggályait:

1 nem viszek be cukrot


2. a mesterséges vitamin szar,természeteset pedig csak gyümölcs, zöldség formájában tudok bevinni, ami már tartalmaz szénhidrátot,cukrot,stb


3.ingadozik 170 és 80 közt a vérnyomásom, szó sem lehet éhezésről


4. ingerült leszek a gyerekkel, férjemmel szemben, és bár megértenék,senkinek nem hiányzik


5. a napi 14 óra munkát nem bírnám, 3 nap után a mentő vinne el


6. nem magyarázza tovább, megvan a magamhoz való eszem, ha mégsem, majd a férjemnél érdeklődik, de nagy balhét helyez kilátásba, ha rájön, hogy átcsesztem, és mégis kipróbálom((((



asszem ez már kimeríti a zsarolás fogalmát:DDDDDD ugye?:DDD

41. c3194ec9c7 (válaszként erre: 38. - Bared)
2009. ápr. 29. 10:43
Akkor sajnálom, hogy nem tudtam segíteni neked..
40. c3194ec9c7 (válaszként erre: 37. - 96126be7d9)
2009. ápr. 29. 10:42

Visszatérve a szellemi dolgokra: nem véletlenűl csinálják a mágusok ezeket a dolgokat-hiszen ha nem tennék vajh hogy is éreznék magukat:)


De jó hír: a karmát nem változtatja meg:) Csak az ártószándékú személy mesterkedéseit szakítja meg-ha nem ő volt az iditó fél:) Ha ő volt akkor azon a böjt sem segít:)


Avval sem vitázom hogy természetesen a frissen facsart dolgok a legjobbak:)

39. 96126be7d9 (válaszként erre: 38. - Bared)
2009. ápr. 29. 10:40

Mert apukádnak van némi józan esze, nem úgy mint annak aki ezt a módszert javasolja.

Gondolom ha orvos, számtalan negatív következményt fel tud sorolni. Butaság ilyenbe belekezdeni.

38. bared (válaszként erre: 30. - C3194ec9c7)
2009. ápr. 29. 10:38
persze...és tényleg csodállak, hogy kibírtad...felhívtam apukámat aki orvos, de kategorikusan nemet mondott, és némi megfojtást is kilátásba helyezett ha megpróbálom((
37. 96126be7d9 (válaszként erre: 31. - C3194ec9c7)
2009. ápr. 29. 10:37

A gyümölcs maga cukor. A gyümölcslevek (a 100%-osak is) pedig koncentrátumból készülnek = még több, töményebb cukor.

Ráadásul ezeket ultra magas hőmérsékleten kezelik, hogy kiöljenek belőlük mindent ami bomolhat -tehát no vitamin, no természetes anyag.


Ha lereszelsz egy almát, na az gyümölcslé.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook