Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki ajánlani nekem méregtelenítő, béltisztító módszert, ami nem nagyon drága? fórum

Tud valaki ajánlani nekem méregtelenítő, béltisztító módszert, ami nem nagyon drága? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 10. 10:41
salata salataval...ha lehet, a kertedbol mert a vasarolt is vegyszeres
2012. dec. 10. 09:53

Szerintem egy kis böjt, sok folyadék és zöldség, gyümölcs elég ahhoz, hogy a szervezetünk megszabaduljon a felesleges anyagoktól.

Fontos a sok ásványi anyag, pl. a cink nem engedi lerakódni az ólmot, kadmiumot a szervezetünkben.


Egészséges ételeket kéne ennünk mértékkel, mert a felesleg rakódik le pl. háj formájában. :(


A bélfalra nem rakódik le semmi, ezt a boncoló orvosok mondják - és orvostan hallgatók.


[link]


[link]

16. Hmkati
2012. dec. 10. 09:32

Egy ismerősöm felváltva másnaponta fogyaszt salaktalanító, majd méregtelenítő, következőleg zöldteát. Ő koleszterin csökkentésre kezdte el. Mindegyik filteres, s nem drága. Teás napokon napi 1 litert iszik, + egyéb folyadék.

Mellékhatás: fogyott 2 kilót pedig semmit nem változtatott az étrendjén.

15. liza00 (válaszként erre: 14. - Perzsi5051)
2010. szept. 29. 08:15
Ez jól hangzik.
2010. szept. 28. 09:22

béltisztításra használtam a következőt:

1 csg natur napraforgót, 1 csg szezámmagot és 1 csg lenmagot ledaráltam. Összekeverve tároltam, amíg el nem fogyott. Esténként kis pohár kefírbe a evőkanállal belekeverni és vacsora után /én 6 körül szoktam vacsizni/2 órával elfogyasztani.Nekem bevált, szeretem is az összetevőit, nem drága. Szépen lassan letisztítja a bélfalat. Azóta nincs széklet problémám.

2010. szept. 27. 22:02
én oxitarmot szedtem, bevált.
12. c27c71e957 (válaszként erre: 9. - C62e5b7d24)
2010. szept. 27. 10:59
Új fogsort... :)
11. liza00
2010. szept. 27. 08:32
Én 5 éve csináltam egy kúrát ami abból állt,hogy semmi állati eredetűt,sem lisztet,sem zsiradékot,és a magas cukortartalmú gyümölcsöt kihagytam az életemből.Olíva olajat használtam a főzéshez.5 hónapig csináltam.Cefet jól éreztem magam tőle.Kimaradt az életemből a fáradság,az éjszakai forgolódás.Az agyam is jobban működött.Mindig jó kedvem volt stb.Jelenleg itt ülök punnyadva,mert már megint mindent eszek,fáradt vagyok,meghíztam,és azon elmélkedek újból meg kéne csinálni.De akkor megint minden kerek lenne,és min nyafognék akkor.
2009. júl. 1. 13:03
A Hunyadiviz is nagyon jo es az tenyleg nem draga.
2009. júl. 1. 12:31

Húha, ez elég drasztikusan hangzik:S

Nem csinál rengeteg savat?

2009. júl. 1. 12:06

Alma: Magas rostanyag- és galakturonsav-tartalma miatt kiválóan alkalmas méregtelenítéshez; a pektin pedig megakadályozza, hogy a fehérjék bomlani kezdjenek a bélcsatornában. Vásároljunk különbözõ színû és fajtájú almát.

Almakúra


Jó méregtelenítő, hiánybetegségeknél is ajánlott. Az alma héját és magvát is meg kell enni. 5 hetes. 1., 5. hét: délig csak alma, délben és este növényi táplálék. 2., 4. hét: délig alma, vacsi helyett alma, ebéd növényi. 3. hét: csak alma + citromos víz szomj esetén. Napi ötszöri étkezés, összesen 2-3 kg alma. A ciklusok rövidíthetők.

Tea vagy kávé semmiképpen ne szerepeljen az aznapi menüben, mert ez elronthatja a kúra jótékony hatását. Hasonló okokból tilos dohányozni vagy szeszesitalt fogyasztani a kúra ideje alatt.

A tisztítókúrák más formáihoz hasonlóan a gyümölcs és zöldségkúrák legfõbb célja az emésztõrendszer s ezáltal az egész szervezet és az elme pihentetése.

2009. júl. 1. 09:36
Dm-ben kapható Pu-Erh tea nekem nagyon jó volt.
2009. júl. 1. 08:52
Ez jól hangzik... :) Igazából én is valahogy el vagyok nehezedve, sokszor van gondom széklettel, azért próbálnék valami ilyesmit...
2009. júl. 1. 08:45

Szia!

Én is a naturlandos teát iszom, plusz szűztea forte kapszulát szedek. Azt 1990 ft-ért vettem a rossmannban, 80 db, 3*1-et kell szedni, de azt tanácsolták, hogy elég a napi egy is. Remekül kitisztít, az első 3 nap a wc-n ültem, egy kilótól megszabadultam:) Most várom, hogy meginduljon szépen lefelé a súlyom.

2009. júl. 1. 08:44

A legolcsóbb módszer a ptaikában kapható keserűsó. Egy nap alatt kitisztít.

Sok embertől hallottam még, hogy esténként 1 kanállal elkevernek egy kis vízben és garantált a hatás másnap reggelre.

2009. júl. 1. 08:38
Köszi a választ... :) Lehet, kipróbálom... igazából olyat keresek, ami nem 20.000 ft / havi adag körül van...
2009. júl. 1. 08:22
Szia!Szildiko77 vagyok!Én a Naturland salaktalanító filteres teakeveréket használom és nekem nagyon bevált!Tisztító kúra végzésére ajánlott,8 féle gyógynövényből készült!Gyógyszertárban kapható!Ezer x forint körül van az ára,25 filter van benne!3-5 alkalommal kell inni egy nap és 3 hónapig tarthat egy kúra!Én nem iszom 3x csak 2x,reggel és este!Így is hatásos!Remélem segítettem!Szia!
2009. júl. 1. 08:16
Tud valaki ajánlani nekem méregtelenítő, béltisztító módszert, ami nem nagyon drága?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook