Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? fórum

Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? (tudásbázis kérdés)


2007. aug. 25. 16:37
Sziasztok!Nekem a nőgyógyászom ajánlotta,én pár éve használom,és meg vagyok elégedve vele.Ha érzékeny vagy rá,akkor van egy hasonló,(a nevét most nem tom megmondani),azt prószáld ki.
2007. aug. 18. 11:20
végigolvastam és a tablettára gondoltam hogy az jó lenne.persze peteéréses időszakban gumival amúgy pedig nélküle.15éves vagyok.szerintetek ebben így megbízhatok?
54. Chicho (válaszként erre: 51. - Sziporka20)
2007. aug. 16. 15:28

Sziasztok! Én még régebben kipróbáltam a tablettát de egyáltalán nem volt kellemes, úgy égetett hogy csak na.A páromnak is többször abba kellett hagynia mert "túl meleg volt odabent":) Így még az első doboz se fogyott el. Utána áttértünk a krémre.Az jobban tetszett, könnyebben felhelyezhető és semmi kellemetlen érzés.Bevált, viszont van egy hátránya: a nagy ki-be mozgás miatt mind a ketten tiszta fehérek lettünk az így kijutott krémtől és elég lehangoló a "takarítás". Bár már nem használom egyiket se, mert nem szerettem, hogy az aktus után hosszú ideig folyt ki belőlem a feloldott ondó.


Amúgy én úgy tudom, hogy rögtön a közösülés után csak külső mosdás javasolt tiszta vízzel.Egy gyors zuhany és kész.

53. imena (válaszként erre: 51. - Sziporka20)
2007. aug. 15. 22:58
egy picit tényleg csíp, néha a fiút is. én sem szeretem az óvszert, gyógyszert nem akartam szedni, maradt ez a tabletta. kissé zavaró volt azt olvasni a tájékoztatóján, hogy előtte és utána bizonyos ideig tilos a szappanos mosakodás. és igazából nem is nagyon bíztam meg benne, nem tudom miért. most megint csak óvszer.
2007. aug. 15. 12:46

Sziasztok!

Én azzal a döntéssel küzdök épp, hogy megróbáljam a Nuvaring nevezetű (hormontartalmú) szösszenetet, vagy előtte kipróbáljak valamely Pharmatex terméket! Végig olvasva a hozzászólásokat, kicsit megijedtem ez utóbbitól.....Valóban biztonságosabb lenne mint a gumióvszer (ugye a Pearl indexe alapján)? És melyiket próbáljam ki, ha kipróbálom (melyik formája a legbiztonságosabb)? És egyébként valaki használt már Nuvaringet?

2007. aug. 11. 10:23

Sziasztok!

Sajnos én sem szedhetek fogamzásgátlót, óvszert úgymond "nem szívesen", ezért kipróbáltuk a tablettát. Egy idő után viszont nagyon csípett. Ez azt jelenti, hogy allergiás vagyok rá és ezt sem használhatom? Szerintetek? Kezdek kifogyni az ötletekből, hogy mit lehetne még... :(

50. noi82
2007. aug. 9. 02:03

Sziasztok! Elég sok mindent elolvastam a Pharmatex termékekről, mert mostanában kezdtem tájékozódni az alternatív lehetőségekről. Engem elméletben meggyőzött, mert jobb a hatásfoka, mint az óvszernek. Amúgy minden védekezés mellett teherbe lehet esni, de van egy olyan gyanúm, hogy ilyen esetekben valamit nem tökéletesen az előírások szerint csinál az ember (pár).

Több fórumot is átolvastam és mindenhol a tabletta változatról írták a legjobbakat. Viszont annak az ára jelentősen kedvezőbb a többi formánál. Aki használja, tudja, miért?

2007. júl. 31. 18:05

Sziasztok!

Mivel fogamzásgátlót nem szedhetek, az óvszerek némelyikére pedig allergiás is vagyok, a Pharmatex termékek felkeltették az érdeklődésemet. Olvasgattam a hozzászólásokat, Morgiétól még a hideg is kirázott...A tablettás forma érdekelne, arról csak jókat hallottam. Az az egy dolog érdekelne, hogy a páromnak orgazmus előtt ki kell-e vennie, vagy sem..ez alapján döntöm el, hogy fogom-e használni a tablettát.

Előre is köszönöm a válaszokat!

2007. júl. 31. 13:09

Sziasztok!


Korom miatt - és mivel dohányzom - nem szedhetek fogamzásgátló tablettát. Spiráltól idegenkedtem, és így esett a választásom a Pharmatex termékre. A kúpot is próbáltam, de a tabletta volt azigazi.


Én már vagy 2 éve ezt használom és a kolleganőm is - egyikünknek se volt vele semmi problémája. Illetve amikor mohóbbak voltunk, és vagy 6 db-ot elhasználtunk egy hétvégén.....No, akkor volt némi égető, csípő érzésem.


Én kényelmesnek találom. És hosszú évek gyógyszerszedése után azt mondom, hogy ez a jobb.

2007. júl. 23. 09:41

Sziasztok!

Szeptemberben lesz 2 éve, hogy a Pharmatex hüvelytablettát használjuk. Kizárólag csak ezt. Ismerősök ajánlották akkor nekem, mert ők már 1 - 1,5 éve használták gond nélkül. Előtte több, mint 10 évig fogamzásgátló tablettákat szedtem kisebb kihagyásokkal ( terhesség....stb. ), aztán 1 évig óvszert használtunk, amit nem nagyon szerettünk, ( de inkább, mint a hormonok ). Mielőtt áttértünk volna a Pharmatexre megkérdeztem róla egy gyógyszerész ismerősömet, hogy mi a véleménye és Ő azt mondta "Én nem merném!" Magyarúl önmagában nem ajánlotta, de én mégis elkezdtem használni, mert csak pozitív tapasztalatokat láttam magam körül. Hozzáteszem, a használati utasítások 100%-os betartása mellett használjuk, sőt még annal is körültekintőbben! Én a használat előtt és után 2 - 2 órával semmilyen módon nem fürdök, és még arra is vigyázok, hogy a felhelyezés előtt 2 órával már ne nagyon érintkezzen semmilyen vegyi dologgal a kezem, ne legyen kilakkozva a körmöm....Gondolom van, aki azt mondja, hogy na, ez már azért nagy túlzás, de én így érzem magam biztonságban és úgy tűnik, eddig hatásos is volt a dolog!:))) Én ezután is maradok ennél a módszernél és s kötültekintő használatnál!:)

46. Rika1 (válaszként erre: 45. - Szánsájn)
2007. júl. 20. 18:05
Hát huzamosabb ideig nem szabad berakni,de megnyugtatlak én is ezt tettem,mert ebben a melegben mindenhol elovad:)max 1 perc volt,de az állaga össze állt,viszont tapintásra nem volt még hideg.
2007. júl. 19. 11:30

sziasztok!

én egy fiatal lány vagyok, aki nemrégiben próbálta ki a kúp formát.

Az a problémám, hogy amikor kivettem a táskámból, már egyáltalán nem szilárd, hanem folyékony állapotban volt, ezért betettük a mélyhűtőbe.

Butaságot csináltunk? Így még ugye megmarad a hatása?

44. mandy
2007. júl. 16. 07:55

Én is hadd népszerűsítsek :)

Spirálom volt, de ki kellett venni, mert lejárt az ideje. A dokim ajánlotta a Pharmatex tablettát, nekem semmi gondom nem volt vele, mi ennél maradunk :)

43. Rika1
2007. júl. 14. 00:45
Na most eltelt egy kis idő,pontosan 5 hónap,és most már tudok véleményt mondani a kúpról.Csak magában használjuk,előírást szigorúan betartva,és semmi problémám nincsen a 34.hozzászólásom óta sem.:)
2007. júl. 11. 15:07

Sziasztok,

Úgy látom eléggé megoszlanak a vélemények, hogy mennyire biztonságos. Én nemrég kezdtem el használni mert nem bírtam a gyógyszert. Nekem/ünk nagyon bejött a kúp változta, abszolút kényelmes bár az igaz, hogy az íze förtelmes. Amúgy csak első alkalommal csípett.

41. morgi
2007. júl. 11. 12:47

Sziasztok!

Én a Pharmatex kúpot használtam, valóban olyan mintha kifolyna, és én sajnos teherbe is estem, így túl vagyok egy abortuszon. Megjegyzem az én nőgyógyom egyáltalán nem ajánlotta magában használva a Pharmatex termékeket. Csak kiegészítő védekezésnek ajánlja. Azóta, kicsit félek ettől a módszertől. Bár a tampont azt kipróbálnám.

40. zsuzsi68 (válaszként erre: 38. - Gabcyka)
2007. jún. 29. 15:18

Sziasztok!

A Pharmatex termékekkel kapcsolatosan pár dolgot írnék, tapasztalat alaján: a kúp tényleg elég kellemetlen,mert túl sikos lesz tőle a hüvely és az nem mindig túl jó, meg tényleg csíp egy kicsit. Én kipróbáltam a tablettát is, szerintem szuper,semmi mellékhatás,nem folyik nem csíp és még védelmet is kapsz tőle. Ha nincs víz kéznél pár csepp nyál is elég hozzá,hogy gyorsabban feloldódjon. Sok sikert hozzá! Ajánlom mindenkinek4

2007. jún. 27. 12:31

A tabletta kb 1400 Ft, 12 db-os 3 óráig tart és minden közösülésnél újat kell használni.

Kúp 10 db-os 2300 körül az ára 4 óráig hat és szintén minden közösülésnél meg kell ismételni.

Van még a tampon, az elég drága, 2 db-os 1800, 6 db-os 4600 körüli áron van, viszont 24 óráig tart még megismételt közösülés esetén is.


Hát, én a tamponra szavaznék...

2007. jún. 27. 12:02
Sziasztok!Én most kezdem majd használni a hüvelytablettát.Igaz ismerem hatását de kicsit félek.Az hogy meg kell nedvesíteni felhelyezés előtt, mit jelent mennyire nedvesítsem meg?Szerintetek melyik hatásosabb a tabletta vagy a kúp?És a kúp mennyibe kerül?
2007. jún. 27. 11:06

Jham és melyik mennyibe kerül? És hány darab van egy csomagban?

Bocsi, ezt kifelejtettem...

2007. jún. 27. 11:05

Sziasztok!

Az a helyzetem, hogy nem szedhetek fogamzásgátlót, és nem használhatok gumit sem...

Most gondolkozok, hgy kipróbálok valamilyen pharmatex terméket. Valaki aki használja el tudná nekem mondani, hogy milyen? Krémet vagy kúpot szeretném használni, de nem tudok róluk semmit. Illetve csak annyit, hogy a kúp az kifolyik, ez igaz a krémre is?

Előre is köszi a segítséget

35. Rika1
2007. jún. 19. 02:50
Én a kúpot használom nincs vele semmi gondom.Nem csíp és nem is viszketek tőle.Ez is egyéntől függő,hogy ki hogy bírja:)
2007. jún. 18. 21:02
A kúp nevére már nem emlékszem, de Pharmatex-termék volt és mindkettőnket úúúúúgy csípett, hogy szinte versenyt futottunk a fürdőszobáig, Jó, hogy nagy röhögésbe fulladt, de egy hétig lángoltam utána.
2007. jún. 9. 15:08

Sziasztok! Nem szeretnék hormonális fogamzásgátlót szedni, de a szexuális életem viszonylag aktív. Engem már nagyon zavar az állandó macera az óvszerrel vagy a megszakítással (és szerintem a páromat is). Ha még nem használtam semmilyen Pharmatex terméket szerintetek melyiket érdemes kipróbálni először?

Előre is köszi a segítséget!

32. Rika1
2007. jún. 5. 20:07
Spirál,hát igen_nekem volt 17 évig,teljesen panaszmentes voltam,de én már szültem akkor 2 gyermeket mikor felrakták.Semmi gond nem volt eddig,de most lekellett venni,mert klimax előtt állok.És baromi rossz,mert nem tudni hogy most miért késik.Mivel te még nem szültél,így rajtad a döntés joga.:)szerintem hallgass az orvosodra.
31. Kessyna (válaszként erre: 28. - Rika1)
2007. jún. 5. 11:01
Ha már itt tartunk. 31 éves vagyok, nem voltam terhes, nem volt abortuszom és a közeljövőben gyereket sem szeretnék, de mivel a gyógyszert nem bírom az orvosom spirált javasolt. Én ettől jelen helyzetben kicsit idegenkedem. Mi a véleményetek?
30. alexcheca (válaszként erre: 27. - Kessyna)
2007. jún. 5. 09:23
Most próbáltam ki a tablettát,belőlem ki ugyan nem folyt,de hasonló érzés volt és ez eléggé feszélyezett...
29. Rika1 (válaszként erre: 24. - Fluofax)
2007. jún. 5. 08:40
Szerintem a tusfürdőre ugyanúgy vonatkozik,mint a szappanra.Hát szakértő nem vagyok,csak én is agyalgatok rajta.Szeretkezés előtt meg utána sem szabad használni tusf.őt.zuhanyozásnál,csak tiszta vizet.:)én így értelmeztem:)
28. Rika1 (válaszként erre: 27. - Kessyna)
2007. jún. 5. 08:25
Szia!_hát mi akkor most egy cipőben járunk,mert én is most próbálgatom,nekem is ez a tapasztalatom,én is attól félek,hogy nem marad bent a hatóanyag kellő mennyiségben.Eddig spirálom volt semmi gondom,most meg ez az új formáció,hát nem is tudom.:)
2007. jún. 4. 20:19
Lehet, hogy butaságot kérdezek, de hátha van köztetek rutinosabb használó, aki tud nekem segíteni. Tíz éven át gyógyszerrel védekeztem, de sajnos problémáim voltak vele és az orvos a Pharmatex termékeket ajánlotta. A kúp változatot most próbálgatom, a problémám, hogy a kúp percek alatt elovad bennem és az előjáték során szinte folyik belőlem, ami a "helyén" maradna az pedig a macerálás közepette a párom kezén köt ki. Arról nem is szólva, hogy a kedvesem szerint rémes az íze, így erről a szex formáról azóta sajnos le kellett mondanunk. Nálatok ez hogy működik? Marad ettől valami hatása? Valamelyik másik fajtáját próbáljam ki a terméknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook