Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik nyelviskolát válasszam? fórum

Melyik nyelviskolát válasszam? (beszélgetős fórum)


7. sanyinak (válaszként erre: 1. - Csillubilu)
2018. okt. 4. 20:32

Én nagyon régen az IH-ba jártam angolra. Kis csoportos tanfolyam volt piszok drágán. Egy kanadai fickó volt a tanárunk, akinek ugye az anyanyelve volt az angol, de tanítani egyáltalán nem tudott.

Mikor közöltem, kilépek a tanfolyamról a rossz tanár miatt, utána tesztelték csak le az óráját. Menesztették a tanárt, de én otthagytam őket. Milyen iskola az, ahol nincs minőségellenőrzés?!

2018. okt. 4. 15:41
Köszönöm a hozzászòlásokat ;)
2018. okt. 2. 23:09

Sziasztok!


Számomra munka mellett fontos volt, hogy helyileg hol/hova szervezik az órákat. Nem akartam még órákat utazni.

Mivel nem találtam ilyen iskolát, így a Be Happy-be jártam - ez volt az útvonalon, amelyen munkahely és otthon közt közlekedtem.

Nem bántam meg, mert megtanultam, hogy hogyan megy nekem legkönnyebben a tanulás. Itt is volt szintfelmérő, önállóan kellett ugyan tanulnom, de foglalkozott velem tanár, ha szükségét éreztem. Magam oszthattam be, hogy a héten mikor akarok tanulni.


Ma a munkahelyemen tanulok szakmai angolt a Manhattan tanárával.


A véleményem, hogy alapfokot már a neten, vagy telefonos applikációkon tanulással is össze lehet hozni. Minden azon múlik, hogy mennyit foglalkozik valaki naponta a nyelvvel.

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2018. okt. 2. 22:45
Szóval azt akartam mondani eredetileg, hogy nem tudom, sok van-e olyan, aki több nyelviskolát is ismer.
2018. okt. 2. 22:44

Nehéz ilyen kérdésre válaszolni.

Nálam csökkent az angol iránti motiváció, de a nagy lendület idején egy online tanfolyam nagyot lendített rajtam, és a Facén folyamatos a továbbképzési lehetőség.

A befizetett összegért jó nyelvkönyveket kaptunk, és az egyeztetett időpontokban online órákat.

Volt egy felmérés, ami után a jelentkezőket kb. azonos szintű csoportokba sorolták. A létszám választható volt. Én a 6 főset választottam, a legolcsóbbat, de sosem voltunk 4-nél többen, elég pörgősek voltak az órák.

2018. okt. 2. 22:39
Szia. Én a cosmopolitan-be jártam két tanfolyamot is (angol). Nekem nagyon tetszett, bár szerintem első körben nem is igazán az iskola számít, hanem a tanár.
2018. okt. 2. 19:40

Sziasztok!


Budapesten szeretnék angol tanfolyamra járni azért, hogy megtanuljam a nyelvet, illetve a diplomámat is szeretném már a zsebembe tudni :)


Kinek milyen tapasztalata van az alábbi iskolával?


International House

Cambridge

Cosmopolitan

Manhattan / déli pályaudvar/


Sokat olvastam az interneten ez a 4suli amit talán legtöbben dicsérnek, az IH-ba volt szerencsém járni még 2013-ban végülis elégedett voltam, de a fősuli miatt abbahagytam!


Most újra belevágnék, de még nem tudom melyiket válasszam.



Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook