Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlók – melyiket válasszam? fórum

Fogamzásgátlók – melyiket válasszam? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4
2012. márc. 26. 20:58
Sziasztok Lányok! Mi a véleményetek a Zoelyről? Ma váltottam ki és azt hittem,hanyatt vágódok a patikában a 3x28db-os került 7386ft-ba. Ez létezik,vagy engem átk..tak?? Bocsi,de még most sem vagyok észnél,párom is alig hitte el. Írjatok rá valamit. Előre is köszike!
2011. jan. 1. 14:24
én ugy hallottam bnömtöl h a pharmatex elég magában...és nem tul jo egyszerre használni a gumival...ö egy éve csak azzal védekezik (a kuppal) de semmi gond nem volt belöle
95. admissy (válaszként erre: 87. - Gigi13)
2010. jún. 4. 10:47

Igen, pl Pharmatex...+óvszer együtt, eléggé megbízhatónak tűnhet, de akad némi fenntartásom

A cucc nem károsítja a gumik anyagát? :S

Úgy tudom, a Pharma betegtájékoztatójában nem esik szó az óvszerekről.

Mondjuk nem lenn túl logikus, ha hatástalanítaná a gumit.

Azt válaszolták erre a kérdésre, hogy "Ezek a spermaölő kúpok, krémek önmagukban nem elég hatékonyak, de óvszerrel együtt nagyon jók!"

Vszeg már "túlrettegem" a dolgot

94. Gigi13 (válaszként erre: 93. - 89096b1531)
2010. ápr. 13. 12:50

hááát, tudod, erről az a véleményem, hogy...

egy nő védekezzen, ha nem akar gyermeket az illető pasitól.. vagyis, legyünk mi az okosabbak.

sajnos havi 1-2 alkalomból ugyanúgy becsúszhat gyerek, sőt, olyantól is, akibe már... sajnos, nem is vagy igazán szerelmes..

szóval, neked kell eldöntened, de a védekezés (mint ahogy annak hiánya is), sztem főként a nő felelőssége..

2010. ápr. 9. 07:10
Hat en is ezt mondtam a baratomnak, hogy 1-2 alkalomert minek szedjem ... de o csak eroskodik hogy jo az, jo az ... jo hat ... Nem o mergezi a testet ... :S
92. a9cd36dded (válaszként erre: 88. - 89096b1531)
2010. ápr. 8. 23:14
Mintha csak az én esetem írtad volna le. Ezért is akarom abbahagyni, nem akarom a testem mérgezni, a havi egy-két alkalomért. És még akkor is megszakítjuk... nekem nem éri meg már.
2010. ápr. 8. 22:40
De ha valtok, attol neki meg nem lesz nagyobb az etvagya :S Max nekem es megkivanok mast kilatastalansagomban ... :S Azert 20 evesen ne legyen mar silany kapcsolatom :( Nagyon szomoru vagyok emiatt :(
90. Gigi13
2010. ápr. 8. 22:36

hát... ha szereted a párodat, akkor előbb probáld meg a tablettát... lecserélni

:-)

89. 89096b1531 (válaszként erre: 88. - 89096b1531)
2010. ápr. 8. 22:31
hitte=hinni
2010. ápr. 8. 22:30

En Mercilont szedek ... eddig azthiszem bevalt. Bar kezdek benne ketelkedni. 1 eve hullamvolgybe keveredett a szexualis eletunk a parommal. De ez mar inkabb katlan ... Orulok, ha havi 2x osszejon a dolog. Es nem tudom, hogy a sok elutasitas miatt nem kezdemenyezek, vagy csak siman nem kivanom ... vagy esetleg a tabletta okozza? :S Bar a kapcsolatunk elejen tokeletesen mukodott, de kezdem azt hitte, h csak amiatt, hogy ujak voltunk egymasnak es a vagy lankadt ... nem tudom mire gondoljak. :S

Valtsak? :S Partnert vagy tablettat? :D :S

(bocsi, nem igazan a kerdesre valaszoltam)

87. Gigi13
2010. ápr. 8. 22:16

én Triodenát szedtem az egyetem alatt,és tökre jó volt, de most migrénem lett tőle,mikor elkezdtem szedni... évekkel később.

Képzeljétek van már olyan fogamzásgátló, amit a hüvelybe fel kell helyezni, és onnan szépen leoldódik az anyag, a hormon.. nem nagyonértem, de áll. ugyanolyan hatásos, azt hallottam :-) , hogy a pasik nem is érzik, hogy fent van, a csajszi sem,aki mesélte,és-és-és... ez biztosan nem fog hízást, esetleg egyéb tüneteket,mellékhatásokat okozni, mert nem a gyomor felölszívódik fel...,vagy valahogy így értelmezem,

de azért mérget nem vennék rá,

dehát ez a forradalmian jó ötlet lényege...

ja és, MEGFIZETHETŐ!!!

szóval,én legközelebb azt fogom kipróbálni...

2010. ápr. 8. 22:15
Én először belarát szedtem, attól hirtelen híztam egy csomót, most yasminelle-t, de épp abba akarom hagyni, mert ettől meg hőhullámaim vannak. Folyton izzadok meg minden. Ja és hiába tornázok, egészségesen étkezek, nem tudom leadni a plusz kilókat. És én azt szeretném megkérdezni,ha vkinek volt ilyen tapasztalata amit leírtam, írja már meg,h utána jobb lett-e?! köszi előre is!
2010. ápr. 8. 22:09

Én regulont szedtem, utána yadine-t. Egyikkel sem volt bajom.

De most már nem kell....

2010. ápr. 8. 22:07
Yadine már vagy 5 éve és nekem bevált:)
83. Tipke
2010. ápr. 8. 21:53
Persze hogy meg kérdezem majd, jövőhéten megyek felíratni csak kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalatai vannak az egyes gyógyszerekkel.
82. Meliga
2010. ápr. 8. 21:50
hüvelygyűrű.
2010. ápr. 8. 21:47

Én Cypromix-et szedek, és nincs vele gondom... bár azért kaptam ezt az elején, mert sok patim volt és eltüntette nagyon szépen, és azóta is ezt szedem, lassan 6 éve.

De a legjobb, ha megkérdezed a dokidat, hogy ő mit mond....

2010. ápr. 8. 21:47
Én a Gracialt ajánlanám,én 2 éve szedem,semmi panaszom nem volt idáig.Előtte a Lindinettet szedtem,de attól meghíztam rendesen.Minden szervezet másképp reagál,vizsgáltasd ki magad megint a nőgyógyásszal,és ő majd megmondja,melyiket szedd,ez a legegyszerűbb.Ha viszont háziorvossal iratod ki,úgy,mint én,akkor próbaként ezt ajánlanám.Nem tudom árba meddig mennél el,mert nem a legolcsóbb kategória, majdnem 8000ft. a 3 havi.
2010. ápr. 8. 21:46
Most akkor volt problémád vagy nem?! Amúgy szerintem orvos tud a legjobban ajánlani, mert én most elmondhatom, hogy Belarát szedek és az nekem nagyon jó, de ez nem jelenti azt, hogy neked megfelelő lenne. Orvos, the best! :)
78. Mia87 (válaszként erre: 76. - Tipke)
2010. ápr. 8. 21:45
Szia! tudom hogy nem sokat segítek de én is 6 évig ezt szedtem és semmi gondom nem volt vele. én mindenkinek ajánlom, persze a te eseted más :)
2010. ápr. 8. 21:45
Dokidat is megkérdezhetnéd.-))
76. Tipke
2010. ápr. 8. 21:43
Eddig yadine-t szedtem több mint egy évig. Fél éve hagytam abba, bár semmi gondom nem volt vele de a libidómat teljesen a 0-ra csökkentettem. Szeretnék újat, de nem tudom melyik lenne jó.
75. Reica
2009. aug. 25. 23:34
sziasztok!biztosat én sem merek mondani, de én az első bogyót követően kb a 7. napon már együtt voltam a barátommal, és azóta sincs semmi baj:)a mellékhatásokról annyit, hogy egy minimális hízást észrevettem sajnos magamon,de ez nem biztos, hogy teljesen a gyógyszertől van,bár ezt se zárnám ki.de a mellnövekedés nem kamu:)a 3. levélnél tartok és már rendesen kigömbölyödött,igaz néha fájdogál, ahogy ez a mellékhatások között le is volt írva.De ezen kívül csak ajánlani tudom:)
2009. aug. 22. 14:37

Bocsi hogy itt kerdezek, . de segítségetek szeretném kérni!

Mennyi idö utan ved a a gyógyszer???A dokinöm azt mondta 2hét(Lyndinette 20 at szedem)

Elöre is köszönöm

73. garamond (válaszként erre: 72. - Ea9c78b99a)
2009. júl. 1. 21:12
Áfa emelés előtt kb.7 ezer volt a 3 havi, de gyógyszertára válogatja, hiszen szabad áras. Van ettől olcsóbb, de sajnos nekem csak ez jó.
72. ea9c78b99a (válaszként erre: 71. - Garamond)
2009. júl. 1. 21:05
én is a dokit szorgalmazom de mig ezen meccselek nem akarok időközben nagymama lenni:)mennyibe kerül a yasminelle?
71. garamond (válaszként erre: 70. - Ea9c78b99a)
2009. júl. 1. 20:57
Már egy ideje olvasom a fórumon a hasonló témájú hozzászólásokat és teljesen világos, hogy mindenkinek más vált be. Én a Yasminellét szedem egy ideje és úgy tűnik, hogy ennek végre nincs mellékhatása. Legalább 8 félét kipróbáltam, volt amelyiktől véreztem, vagy folyton pisiltem, vagy fájtak a melleim stb. Talán először mégis egy nőgyógyász tudná megmondani, hogy életkor stb. függvényében melyiket ajánlja.
2009. júl. 1. 20:47
sziasztok lányok! segítség kellene, mivel én nem szedek gyógyszert. a kérdésem: fiam barátnője 19 éves még nem szedett semmit, nem szült és el kellene kezdeni valamelyik gyógyszert de nem tudom melyiket? dokihoz nem akar menni, makkegészséges csak sovány 54 kiló 170 cm magas, szóval ha hizna sem lenne gond! ha valaki tud segítsen! köszi!
2009. ápr. 19. 15:10
Sziasztok ! Én eddig a triregolt szedtem , de mivel már 37 éves vagyok , és ülő munkát végzek , azt tanácsolták , hogy a nőgyógyásszal beszéljem meg , hogy milyen tabletta lenne jó , mert mást nem tudnék elképzelni védekezésnek , csak a tabblettát . A doki szerint jó a triregol , persze dohányzás mentesen , de felírt egy másikat is azt viszont nem ismerem , Novynette a neve . Szeretném , ha valaki aki szedte elmondaná , hogy milyen mellékhatásai vannak . Köszi szépen !
2009. ápr. 10. 08:38

Sziasztok! Egy hete fejeztem be Yasminelle tabletta első levelét (Meliane után).

Eddig jók a tapasztalataim. Eltűntek az állandó kényszerevési rohamaim, így ez által 3 kg-ot fogytam az elmút 1 hónapban minden odafigyelés nélkül. Sokkal jobb a közérzetem, szebb lett a bőröm, és nem utolsó sorban ami nagyon tetszik, a fogyás ellenére a cicijeim nagyobbak lettek és szépen kikerekedtek! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook