Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik fogyasztó kezelést válasszam? fórum

Melyik fogyasztó kezelést válasszam? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 3. 10:41
sportolok és figyelek a kajára csak ezt így tavaszra plusszként gondoltam mert a combom meg a hasam leadása több időbe telik...továbbra is figyelnék ezekrre ,de szerintetek valamelyik tényleg csökkentené a belső combom/csípőm ?
9. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Sakura545)
2013. márc. 2. 22:33
Az a baj ezekkel hogy csak addig hatásosak amig rendszeresen jársz rájuk, mint tudjuk az nagyon drága mulatság lenne. Sok látványos kezelés van de utána sajnos vissza is áll, vissza is hízza az ember ami lement ha nem csinálja tovább de minimum nem diétázik és sportol. Viszont ha mondjuk alkalomra kéne mint pl esküvő akkor arra nagyon jók.
8. kisj
2013. márc. 2. 22:27
nem tudom mit válasszál...én mindenesetre most egy helyes kis francia krémesre szavazok, ami a hűtőben árválkodik
2013. márc. 2. 22:12
megfelelő étkezés, és sport. az összes többi kamu. és sokba is kerül.
2013. márc. 2. 22:08
Kondi bérlet, bár ahhoz nem csak feküdni kell :)
2013. márc. 2. 22:01

Diéta kell mindegyik mellé (csökkentett szénhidrát bevitel)... A kavitacio és a vakuumos fagyasztas jó. A többit nem ismerem.

De egyik sem csodaszer...

2013. márc. 2. 21:56
Így sorban tuti lesz :)
2013. márc. 2. 21:55
Ingyenes: futás, és gyaloglás.
2013. márc. 2. 21:55
Nem is tudom...
2013. márc. 2. 21:51

az lenne a kérdésem h szerintetek melyik lenne a legjobb ? van tapasztalatotok ? has és combtájékra kéne-nincs sok felesleg csak nyárra annyit sem akarok...bármilyen más tippet is elfogadok ami bevált és megfizethető :) Előre is köszi :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook