Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik fogamzásgátló legyen? Volina vagy Zoely? fórum

Melyik fogamzásgátló legyen? Volina vagy Zoely? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 2. 22:11
Már 3. hónapja szedem és nekem bevált. Megszűnt a fejfájásom a vérzésem is rendesen jelentkezett első hónaptól kezdve. Ráadásul nagyon kevés, úgyhogy még hasznos is a gyógyszer ebből a szempontból is.
4. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - SReni)
2012. júl. 11. 07:29
Nem tudhatod hogy neked is pont így fog reagálni a szervezeted.Mindenesetre minimum 3-4 hónapot adj a gyógyszernek.
3. SReni (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2012. júl. 10. 20:11

Igen a Symicia-ról is olvastam a neten. Ma kiváltottam, körbenéztük a gyógyszerész ismerősömmel, aztán a Zoely-nél maradtunk.

Egyébként semmi más bajom nincs vele így előre, csak az, hogy írja a papírja is, hogy előfordul a menstruáció kimaradása. Biztonság kedvéért vettem mellé egy akciós tesztet is. Jó poén volt, fogamzásgátló mellé terhességi teszt, ez ám az igazi árukapcsolás :)

2012. júl. 9. 18:26

Az orvos dönti el milyen gyógyszert ír fel neked, nem pedig Te magad. A normális doki elküld vérvételre és így írja fel a számodra megfelelő gyógyszert-.

Én pl előszőr Dienillét szedtem alacsony hormonnal és majd szét szállt a fejem,és minden más mellékhatás is kijött fél év után abba is hagytam. Most Symiciát szedem lassan 2 éve és semmi bajom.

2012. júl. 8. 22:11

Sziasztok!


Eddig a Lyndinette20-at szedtem, de 2 havonta amikor megjött, iszonyúan fájt a fejem.

Most a Zoely-t írta fel az orvos, hogy próbáljam ki.

Csak itthon olvastam utána, hogy ennél a gyógyszernél előfordul, hogy kimarad a menstruáció, mert folyamatosan kell szedni 24+4 szemet. De akkor honnan tudom, hogy terhesség miatt marad ki vagy másért.

Én gondoltam még a Volinára, mert azt hallottam, hogy azoknak fejlesztették ki, akiknek szintén fejfájást okoznak a gyógyszerek.

Valami tapasztalatotok van-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook