Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik babakocsik a legmegbízhatóbbak? fórum

Melyik babakocsik a legmegbízhatóbbak? (tudásbázis kérdés)


29. NomNom (válaszként erre: 26. - Cassidie)
2021. júl. 26. 21:54
Tényleg nagyon sok van. Örülök, hogy gyorsan eldőlt nálunk, barátok ajánlották az övékét és megvettük. Sokat nem kellett gondolkodni.:D
28. NomNom (válaszként erre: 27. - Delbuk)
2021. júl. 26. 21:53

Nekünk 2 Manduca van. Kaptam egy hordozó kendőt és egy csatos hordozót. Előbbit egy darabig használtuk, főleg ha sétálni mentünk. Utóbbit próbáltuk kb 2x, de annyira hosszú a fiam, hogy én nem bírom hurcolni benne.

De tényleg jónak tűnik, ha lesz tesó majd újra próbálom.:)

Amúgy lehet használatan venni jókat, én is másodkézből kaptam.

27. delbuk (válaszként erre: 24. - Cassidie)
2021. júl. 26. 21:33

Olyan 4-5 hetes koratol. Abban a manducaban, ami nekunk volt, elvileg ujszulottkortol lehet, talan 3 kilotol. Elotte nem szeretett benne.

Erdemes hasznaltan nezni, mert nagyon draga (mi black fridayon vettuk a mall.hu-n, ott erdemes nezni, mert jobb aron van naluk, mint mashol).

Illetve, mi a babakocsit megneztuk itthon a boltokban, majd kozvetlen a gyartotol rendeltuk be Hollandiabol, 2 nap alatt ideert ingyen futarral, es joval olcsobb volt igy. Ez esetleg mas gyartoknal is lehet opcio.

26. Cassidie (válaszként erre: 25. - NomNom)
2021. júl. 26. 15:53

Szeptemberre tervezzuk a vásárlást, de annyi márka van es mindenhol más kapható, ezert gondoltam, hogy körbe kerdezek🙂

Elsőnek amugy Lorelli Crystat néztem, utana Peg Peregot ajánlották.

De lehet, ha feljutok Pestre, bemegyek több helyre körbe informálódni ott is🙂

25. NomNom (válaszként erre: 14. - Cassidie)
2021. júl. 26. 15:50

Hú ezt nem tudtam. Mi használtan vettük és nagyon jó állapotú. Pedig az enyém már a 3. gyerek aki használja.:)

De ahogy írják, tényleg azt nézd meg neked mi a legfontosabb a babakocsiban és az alapján válassz.

24. Cassidie (válaszként erre: 23. - Delbuk)
2021. júl. 26. 15:28

Köszönöm szépen 😊

Megnezem ezt a fajta babakocsit is, nem hallottam még róla.

Hordozni újszülött kortól vagy pár hónaposan kezdtétek? Azokat is nézegettem, de ott is nagyon megoszlanak a vélemények.

23. delbuk
2021. júl. 26. 13:11

Majd jonnek a kovek, mert mi is dragat vettunk, de ez az egy volt, ami minden szempontnak megfelelt. Bugaboo Cameleon 3. + Maxi cosi autos hordozo.

A mi szempontjaink:

- Mindene allithato legyen, mert a ferjem es koztem van 35 cm kulonbseg.

- Ne labbal kelljen fekezni.

- Lehessen valtoztatni a menetiranyt.

- Konnyu legyen, hogy Bkv-ra fel tudjak szallni vele egyedul.

- Konnyen iranyithato legyen, egy kezzel is.

- Kenyelmes legyen a gyereknek.

- Biztonsagos, stabil legyen.

- A kerekei ne felfujosak legyenek, es megfelelo legyen a rugozasa.

- Konnyen ossze lehessen csukni, ki lehessen nyitni.

Annak, hogy minden feltetelnek megfeleljen, ara volt, cserebe hasznaltan meg mindig jo aron el lehet adni, es amig hasznaljuk, egy igazan jo minosegu babakocsink van.


Hordoztuk is a kisfiam Manducaban, de nyaron nekunk az nem jott be, setalni nem szeretett benne, de itthon sokat hasznaltuk (majd pont ugyanannyiert eladtuk, amennyiert vettuk.)

22. Bichi (válaszként erre: 16. - Cassidie)
2021. júl. 23. 23:17
Nekem a babakocsiban nem a márka volt a fontos, hanem, hogy jó legyen a kereke, a rugózása, több funkció, könnyen toltható, szerintem az is fontos, hogy a te alkatodra legyen állítható, és persze hogy számomra tetszetős legyen, valamint hogy beférjen kényelmesen a kocsiba, könnyen lehessen összecsukni. Nekem a mózeskosár rész nem kellett, lehetett benne fektetni, később ültetni, és nekem külön volt az autósülés rész. Szóval szerintem mindenkinek más a fontos, van aki elsőre a márkát nézi...
21. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Domimami)
2021. júl. 23. 21:49
Dettó. Nagyon jó babakocsit vettünk jó áron. Nagy kerekkel, mert errefelé rosszak a járdák. Aztán a gyereket nem lehetett beletenni, mert csak üvöltött benne. De szuper hordozókendőt vettem. Imádtam sétálni miközben a kicsi a mellkasomon szuszogott. Leírhatatlan élmény.
20. Cassidie (válaszként erre: 17. - Charlize)
2021. júl. 23. 19:49
Köszönöm🙂
19. andi6020 (válaszként erre: 8. - Magdi985)
2021. júl. 23. 19:26
Míg lószar van veréb is van.
18. Domimami (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2021. júl. 23. 19:13

Tök őszinte leszek.Anno szinte mindent kaptunk alig használtat,persze vettünk új holmikat is,teljesen bele voltam bolondulva,hogy a babakocsi az kell és új legyen.Namármost,rendeltem egy lengyel típusú babakocsit 65ezerért,3in1.Marhára elégedett voltam,hogy milyen szuper és milyen jó vásárt csináltam.

Aztán megjött a gyerek,és egyenesen utálta a mózest,egyszerűen nem lehetett benne tolni,mert üvöltött,mint a sakál.Alig hittem,hogy tudjon ülni és mehessen rá a sport rész.Nem sokáig használtuk,mert nagy helyet foglalt el még egy kombiban is összecsukva,szóval kb.fél év,8 hónap után túladtam rajta.

Mai fejjel inkább hordoznám,legalább lenne 2szabad kezem egyszerre😄

17. Charlize (válaszként erre: 16. - Cassidie)
2021. júl. 23. 19:12

Chicco és a Cam elég jók általában.


Ilyet vettem:

[link]

16. Cassidie (válaszként erre: 15. - Charlize)
2021. júl. 23. 18:57

Napi szinten használnánk és többféle úton. A legtöbb helyen azért jó a járda minősége, de van ahol macskakövön is mennénk. Nálunk a kocsiba egy nagyobb is elferne.

Azért is érdeklődök, hogy milyet lenne érdemes. Amit kineztem, az megfizetheto, de amiket ajánlanak többnyire, azok eleg zsebbenyulosak és ha meg is engedhetnenk, akkor se szívesen adnék ki 300 körül babakocsira, amikor más fontos babadolgokra is elkolthetem.

15. Charlize (válaszként erre: 1. - Cassidie)
2021. júl. 23. 18:33

Az a kérdés először, hogy mennyit és hol fogod tologatni.


Én vettem egy szép, új 3in1, nagykerekű babakocsit, igaz “csak” 200 ezer volt az ára. Aztán bármerre indultam, botrányosak voltak a járdák, alig tudtam tolni. Feladtam.

Plusz elfoglalta a VW Polo-m komplett csomagtartóját a váz, a hátsó ülést a mózes, pedig a lehető legkisebbre csukható babakocsit választottam ilyen típusból.

Ahogy a gyerek ülni tudott, vettem egy kb. vízszintesig dönthető, iciripicirire csukható sport babakocsit, amivel a dokihoz pl. el tudtunk gurulni a parkolóból a városban. Megkönnyebbülés volt.

Azóta meg hogy motorozik a kisfiam, semmi sem kell. Visszagondolva jó ki pénzkidobás volt…

14. Cassidie (válaszként erre: 3. - NomNom)
2021. júl. 23. 18:21

Köszönöm😊

Az újaknal nem javasolták a felfújhatot, elvileg már más minőség es hamar leeresztenek.

De rákeresek erre a markara is, köszönöm🙂😊

13. Cassidie (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. júl. 23. 18:20

Köszönöm😊 Chicconak melyik típusát használtátok?


Azt elfelejtettem irni a kérdéshez, nálunk még fontos, hogy ne legyen alacsony a babakocsi. Én 171 magas vagyok, párom 188

12. Bless the child (válaszként erre: 9. - Domimami)
2021. júl. 23. 18:10

Messziről jött ember azt mond, amit akar😀


Persze, a 100ezres- ami szintén tök fölösleges- az biztos nem gurul rendesen

2021. júl. 23. 18:08
Bezzeg egy jó hordozókendő csak 20.000 Ft ❤️
10. Fisica
2021. júl. 23. 17:13

Jó hát aki puccoskodni akar az sok pénzt el tud költeni tök feleslegesen.

Sajnos nekem ezzel még nem kell foglalkozni, de eszembe se jutna ennyi lóvét elkölteni egy babakocsira.

2021. júl. 23. 17:03
Ez már tényleg csak sznobizmus.Ha gusztustalanul gazdag lennék se adnék ennyi pénzt egy babakocsiért.
2021. júl. 23. 16:26

[link]


És ehhez itt még hozzá kell venni a Mózest és az újszülött hordozót.

2021. júl. 23. 16:22

Ez Magyarország. Itt ennyibe kerül.

Újonnan 500.000.

6. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - Magdi985)
2021. júl. 23. 16:05
280ezer?Ne haragudj,de külföldön élek és 3az 1ben kb 80euró ha van....tökéletes állapotban.
2021. júl. 23. 15:46

Egyébként a 3in1 verzió volt így használtan 280.000 ezer Ft. Semmi hibája nincs, a kerekén látszik, hogy volt már kint az úton.

Igaz az ország másik végében volt, de össze kötöttük egy Ikeázással.

Ha meg majd nekünk már nem kell, simán tovább adom én is, olyan szép állapotban van.

2021. júl. 23. 15:37

Én nagyon sok babakocsit megnéztem, tologattam, ugyanis nekem fontos, hogy jó legyen, mivel ismerve magam, biztosan sokat leszek úton vele :)

Ami a legjobb volt, az sajna egyben a legdrágább is: Stokke xplory V6

Használtan, de hibátlan állapotban sikerült megvenni, nagyon sokat hirdetnek különféle Facebook csoportokban, olyan áron, mint amibe egy nekem kevésbé tetsző kocsi kerül újonnan.


Érdeme a bemenni a nagyobb baba boltokba, és megnézni élőben is, össze hasonlítgatni őket.

Szempont szerint az is, hogy az autóba mekkora fér be, mennyi kell kicsire csukni, illetve a súlya is, ha kell emeletre cipelni.

2021. júl. 23. 14:10

Nekem olyan van aminek az első kerekei kisebbek mint a hátsók, így nagyon könnyű vele manőverezni.

Nekem a Britax vált be, egy régebbi modell van még.

Felfújható kerekű, de még sosem kellett fújni és nekem a másik fajta elég "zajos" mikor tolják és úgy láttam csúnyán kopik.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Cassidie)
2021. júl. 23. 13:43

Nálunk a Chicco márka vált be 2x is.

Szerintem a lényeg,hogy ne legyenek picik a kerekek,másképp elég nyögvenyelős tolni...

2021. júl. 23. 12:54

Sziasztok!

Babakocsi vásárlás előtt állunk, de nemtudok dönteni, melyik márka lenne a legjobb választás, melyik megbízható.

Olyan babakocsit keresek, ami 3in1-ben, a váza nem túl nehéz, felfújhato kerekűt nem szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook