Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tatabányán melyik a legmegbízhatóbb nőgyógyász? fórum

Tatabányán melyik a legmegbízhatóbb nőgyógyász? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 16. 05:48
sziasztok..nekem nem volt fogadott orvosom,de nagyon nagyon megvagyok elégedve vele:Pazár Dániel..amikor megszültem,mindennap feljárt hozzám,megkérdezte hogy hogy vagyok meg ilyenek..
2013. dec. 7. 07:30
:-( Nagyon durva!
19. lilith913 (válaszként erre: 18. - Esőcsepp)
2013. dec. 5. 22:08
Igen érzéstelenítés minden nélkül kikapart még ott a szülőszobában a zárómon is rajt van bumm küretként. Ahogy utánaolvastam nem is igazán szokás érzéstelenítés nélkül végezni legalábbis a jobb helyeken. Remélem most eljutok Győrig vagy Pestig.
18. esőcsepp (válaszként erre: 17. - Lilith913)
2013. dec. 3. 10:31

Én is úgy voltam vele, hogy nem volt rossz tapasztalatom vele, de sokan panaszkodtak rá, hogy szétszórt, és állandóan rohan. Biztos volt másnál is egy-két húzása, mert a barátnőmet ő császározta volna, és az utolsó pillanatban derült ki, hogy valamiért ő nem műthet...

Milyen dolog az, hogy érzéstelenítés nélkül kikapart? Micsoda barbár eljárás ez? És ezt mind a szülőszobában?

17. lilith913 (válaszként erre: 16. - Vykusz)
2013. dec. 2. 19:24
Nekem a Pazárral egész a második szülséig nem volt rossz tapasztalatom. Sokan szídták de nekem kifejezetten sziompatikus volt mindent rendesen elmagyarázott az elsőt is nála szültem nem volt rendes normális empatikus dokinak tűnt. De a másodiknál aztán mindent megcsinált amit nem kellet volna. Rosszul varrt össze szóval csálé a ...., letépte a lepényt ami nem kellemes élmény sőt még tréfálkozott is hogy a legtöbb nő mondja hogy jobban fáj mint a szülés, utána érzéstelenítő minden nélkül kikapart, ráadásul benn hagyott egy gézbucit ami harmadnapra esett ki belőlem, a varratszedésnél meg fél órát feküdtem a székben kitárt lábakkal míg végre odaért.
16. Vykusz
2013. nov. 22. 22:27

Sziasztok!

Csatlakozom Lilithez.

Én is pont őket szeretném elkerülni.Persze hogy mindig beléjük botlom.Tavaly elvetéltem,és ahogy mentünk be a kórházba,csak az járt a fejemben,hogy csak ne a Pazár legyen ott,csak ne ő.Persze hogy ő volt az ügyeletes :(Aztán mikor elfolyt a magzatvizem idő előtt,akkor is ő fogadott.Ráadásul a császárnál is ő volt a második orvos.

A Hetényi engem is csak riogatott,abba a 2 napba míg ki nem derült hogy valójában minden ok a szemeim kisírtam.

15. esőcsepp (válaszként erre: 14. - Lilith913)
2013. nov. 22. 14:09
Kolleganőm szintén így járt, hogy volt fogadott orvosa, de a kötelező uh-ot a Hetényi csinálta neki, mert ő volt aznap az uh-os. Neki is megjegyezte, hogy miért nem X doktor csinálja akkor az uh-t, ebédet esetleg ne főzzön neki? Erre beszólt a kolléganőm neki, hogy ezt beszéljék meg egymás között, erre valami hasonló leletet állított ki neki. :-/ Nem értem mi érdeke fűződik ahhoz, hogy riogassa a kismamákat, és felesleges plusz vizsgálatoknak teszi ki őket ezzel. :-(
14. lilith913 (válaszként erre: 13. - GabCSIGAbcsi)
2013. nov. 21. 18:50
Nekem a kedves doktor úr 5 perces uh benntartózkodásom alatt, amiből 2-3 perc az volt hogy vetkőztem, felfeküdtem az ágyra és aláírtam az elszámolást meg a papírokat, a maradék időban megállípította hogy a babának cisztikusak a veséi a lepény 3. fokban érett és nem megfelelő a flowmetria sem. De sem fejkörfogatot sem combcsonthosszt nem nézett sem semmit amit ilyenkor szokás. Azért epésen azt meg tudta jegyezni ha már fogadott az orvosom akkor miét megyek a rendelőbe uh-ra.
13. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 12. - Esőcsepp)
2013. nov. 21. 15:46
Sürgősségi (ún. kétkesztyűs) császárhoz hívták, mert a csaszihoz 2 doki kell, már mindenki csak rá várt, a szülésznő lerágta a körmeit, hogy mi lehet a babával, ő meg szép komótosan sétált a folyosón... Én azt hittem felrúgom akkor Hetényi "doktort"! :S
12. esőcsepp (válaszként erre: 11. - Lilith913)
2013. nov. 21. 15:04
Úhh Hetényi... ne is mond! Egyszer ő volt a terhesgondozóban, és akkor döntöttem el, hogy lesz fogadott orvosom, hogy véletlenül se kelljen nála szülnöm. :-(
2013. nov. 20. 17:43

Köszönöm a válaszokat. Hát igen annyival okosabb nem lettem mert a hozzászólásokból is látszik hogy kinek a pap kinek a paplan :)

Pazárnál a Hetényinél meg az Eszlári doktornál nem szeretnék szülni. Mindhárommal vannak nagatív tapasztalatok ha nem is nekem a családban.

10. esőcsepp (válaszként erre: 9. - GabCSIGAbcsi)
2013. nov. 2. 15:04
Köszi a választ. Érdekes egyébként, mert mikor először találkoztunk, felmerült, hogy császár lesz, mert nagy a baba hozzám képest, de szerencsére nem így lett. :-)
9. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 8. - Esőcsepp)
2013. okt. 31. 14:42

Hát akkor ezek szerint nem egyedi eset... :S Itt is nagy volt a baba mégsem császározott... itt a feje nyomódott nagyon meg a babábak, szörnyen nézett ki szegény! :(( Én nem választanám őt, az biztos!


Örülök, hogy nálatok nem volt gond!!! Gondolom nem az az általános, hogy hibázik, de úgy tűnik "nem császár párti" ami végülis oké, egy bizonyos határig!

8. esőcsepp (válaszként erre: 7. - GabCSIGAbcsi)
2013. okt. 31. 13:49

Ez gyakran előfordul? Sokáig gondolkodtam én is, hogy ki legyen, sokan ajánlották, ezért őt választottam. Viszont olvastam én is olyat, hogy térfogat aránytalanság miatt császár volt indokolt, még is levezette a szülést hüvelyi úton, és nagyon megsínylette a baba(karidegfonat sérülés, szemsérülés stb.) Szóval egy kicsit bennem volt a para, de szerencsére nem volt semmi gond.

Pazár és ő közte hezitáltam, de sokan panaszkodtak rá, hogy túl sok a páciense, és nem győzi.

2013. okt. 30. 15:09

"Bennfentesként" Málik doktort nagyon nem ajánlom... Bár lehet a fogadott kismamáival rendes, de láttam sajnos olyan babát, akit ő "segített" a világra... hát nem volt szép látvány szegényem! :S


Esetleg Pazár Dánielt tudom ajánlani vagy Varjú Jánost, ők rendesek és nem is annyira pénzesek, mint ott jópáran!

2013. okt. 30. 09:31

én 4 éve szültem ott,nem volt fogadott dokim,tehát így jóformán mindegyikükkel találkoztam így,vagy úgy.Végül Eszlári Péter volt bent a szülésnél,kedves volt,és segítőkész,és a gátmetszést,ill varrást is úgy megcsinálta,h egyrészt 12 órán belül ültem,másrészt peig minden ápolónő dícsérte fertőtlenítésnél.

Amúgy még a Rojkó doktornő volt nagyon alapos,de lehet ő már nem vállal kismamákat.

5. 273206364e (válaszként erre: 3. - Esőcsepp)
2013. okt. 30. 05:23
Málikot egy másik kórházból ismerem,rendes doki.
2013. okt. 29. 21:43

Szia!


Én és a barátnőim többen is a Ferencz Zoltánnál szültünk. Nagyon aranyos, kedves és türelmes. Mindenkinek ajánlani tudom. Bár ugye mindenkiről lehet jót és rosszat is hallani..

2013. okt. 28. 13:42

Szia!

Igazából erre a kérdésedre nem fogsz reális választ kapni, hiszen kinek a pap, kinek a papné...

Lehet, hogy nekem valaki szimpatikus, neked meg pont nem. Bárkit kérdezel, mindenkiről fogsz hallani rémhíreket, és rózsaszín sztorikat. Szerintem ezt neked kell eldönteni ki az akiben megtudsz bízni.

Én Lollok Zoltánhoz jártam terhesgondozásra magánban, és Málik Zoltánnál szültem. Mindkettőjükkel elégedett voltam. :-)

2013. okt. 27. 21:46
Még midigvárom hátha akadnak tatabányai kismamák akik megosztnák kihez és miért járnak magánrendelésre, esetleg ki az akit a tanácsadóban ismertek meg és ajánlani tudnak.
2013. okt. 26. 12:35
Mivel úgy tűnik megint eggyel többen leszünk és a terhesgondozó gondolatától is a hideg ráz így egy kedves hozzáértő magánnőgyógyászt keresek. Bármilyen tapasztalatot, akár jót, rosszat szívesen várok kihez vagy kihez ne menjek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook