Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik babakocsi felel meg az alábbi követelményeknek? fórum

Melyik babakocsi felel meg az alábbi követelményeknek? (tudásbázis kérdés)

8. katie_rose (válaszként erre: 7. - Butterfly4444)
2013. okt. 4. 12:45
A kisfiam az ellenpélda. 5 nap múlva 11 hónapos és talán most érte el a 9 kg-t. :D
2013. okt. 4. 12:15
Nekünk egyik gyermekünkkel sem lett volna jó 9 hónapos korig a hordozó,maximum 4 hónapos korig, tehát ez szerintem nagyban függ a gyermek súlyától,magasságától is.
6. Sacarnes (válaszként erre: 5. - Katie_rose)
2013. okt. 4. 11:36
Köszönöm! :)
5. katie_rose (válaszként erre: 4. - Sacarnes)
2013. szept. 27. 16:06
9 hónapos kortól lehet elvileg rendes autósülésben szállítani a piciket (vagy 9 kg-tól) szóval elvileg addig simán jó nektek a hordozó,amit a babakocsira is át tudsz tenni! :)
2013. szept. 27. 13:09
Autósülésünk az van, gondoltam rá,hogy egy vázat hozzá...de sehol nem találtam :( És ugye azt össze lehet kicsire csukni. Viszont nagyon nem tervezek babakocsizni az elején, max augusztusig (januári lesz a baba), de nem tudom,hogy egy 7-8 hónapos baba elfér-e még az autósülésbe,amit a vázra szerelnék. Augusztusban megyünk haza, és nem szeretném,ha sok helyet foglalna a kocsi a kocsiban. :)
3. katie_rose (válaszként erre: 2. - Sacarnes)
2013. szept. 25. 15:00
Hűűű, szinte az összes babakocsi megfelel. Milyet szeretnél? Van ami amolyan 2 az egyben,mert téliesíthető és sporttá is alakítható. És van a most divatos cserélhetős verzió (autósülés-mózes-sportrész csatlakoztatható egy adott vázra)
2013. szept. 24. 21:06
Senki nem tud ilyet? :(
2013. szept. 24. 17:45

Sziasztok!


Babakocsit keresek. :)


Olyan kellene, ami egy télen születendő babának jó, tehát meleg. Kicsi helyre összecsukható (Sedan kocsiba elférő), praktikus. Tud valaki ilyen kocsit?


Előre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook