Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meliane fogamzásgátló fórum

Meliane fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


2011. aug. 25. 13:39
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 25. 10:58
Én kb 9 évig szedtem, és működött rendesen, semmi bajom nem lett tőle, se hízás, se bőrprobléma, csak mikor abbahagytam, totálisan tönkretette a hormonjaimat. 2 évig nem menstruáltam rendesen, nagyon szenvedtem vele, és gyógyszeres kezelés kellett, hogy babám lehessen. Anno nekem is azt mondták, hogy jaj, szedjem csak, ezekben már alig van hormon.....hát persze. Soha többet nem fogom beszedni, mert utána pl a komoly hormonzavartól kb 15 kilót híztam, változatlan ételek, életstílus mellett.
2011. aug. 24. 23:37
Én kb 10 éve szedem, semmi problémám vele. Én nem szoktam odafigyelni, hogy pontosan vegyem be óra percre, plusz-mínusz 2-3 óra:) De eddig semmi gondom nem volt vele. Mondjuk nem jó, hogy ennyi ideje szedem, tudom, de a doki azt mondta, hogy ezek már annyira kevés hormont tartalmaznak, hogy nem gáz.
2011. aug. 24. 20:27

A gyerekek elött én is ezt a fogamzásgátlót szedtem. Semmi gond nem volt vele, nem híztam, nem voltam rosszul, a bőröm sosem volt pattanásos, így azt nem tudom arra milyen hatással lett volna. Azt viszont én is észrevettem, hogy a szexuális étvágyam nagyon lecsökkent...

Most újra döntenem kellett, hogy hogyan védekezzünk. Az említett ok miatt gondoltam kipróbálok valami újgenerációs, alig hormonos fogamzásgátlót. Ez is tök jó, csak éppen a szexuális étvágyam megint a béke feneke alatt van...

Én nem tudom miért vannak ezek a gyogyik rám ilyen hatással... Elötte igényeltem a napi egyet, de olyan is volt hogy többet, most meg elég a heti egy-kettő... Azért ez eléggé elszomorító...

Lehet leállok vele csak nem igazán tudom hogyan védekezzünk. A gumi felejtős (párszor már szakadt el), spirált nem akarok, az ilyen kúpokban meg nem is tudom micsodákban nem bízok.

3. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Flocon)
2011. aug. 24. 18:47

Szia!


Anno nem híztam tőle semmit, nem lettem terhes mellette, nem fájt a fejem, nem volt közti vérzésem, egyetlenegy negatív hatása volt: libidó mínusz lett. Abba is hagytam fél év után. De ez ne bizonytalanítson el, mert minden szervezet más, lehet neked jó lesz minden szempontból.

2011. aug. 24. 18:27

Nekem semmi panaszom nem volt.

De babás lettem,pedig sosem felejtettem el és mindig ugyanakkor vettem be.

Bele estem a százalékba,a doki szerint 0 % arra az esély hogy ez még egyszer előfordulhat!

2011. aug. 24. 18:22

Sziasztok!

Nemsokára fogom elkezdeni szedni a Meliane-t. Kinek mi a tapasztalata? Szebb lett tőle a bőr? Hízott tőle valaki? Esetleg valamilyen probléma volt vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook