Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mei tai vagy rugalmas hordozókendő? fórum

Mei tai vagy rugalmas hordozókendő? (beszélgetős fórum)


12. Danica16 (válaszként erre: 11. - 08a4eb16b7)
2011. máj. 2. 09:26

Még a három és fél évesem is szeret(ne) benne lógni :)

A didymos súlyhatára ha jól emlékszem 300 kg :p Mert a legtöbb szövött kendőből lehet függőágyat is csinálni :)

Persze itt is nagyon eltérő a minőség, és az ár is.

Érdemes szerintem használt piacon szétnézni, ott barátibb az ár, mint újonnan, de szerintem érdemes márkás kendőt venni, mert egészen más élményt ad, mind babának, mamának. Persze némelyik ára akár egy babakocsié is lehetne, de abban nem lehet olyan jól puszilgatni a buksit, meg ölelgetni :D

2011. máj. 1. 18:20
és a szövött kendő hány kg-ig jó?
2011. máj. 1. 18:14

a kendő tartja a legjobban, a gerincének nem rossz


én 2 és fél hónapos korától csak háton hordozok, szövöttben, nekem a rugalmas nem jött be


volt jpmbb-m is, addig jó volt, amíg igazán picuri volt

9. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 8. - Danica16)
2011. máj. 1. 18:05

hú, hát megnéztem, ennyiért majdnem babakocsit is veszek. :-D

ilyen pici babát lehet rugalmas hordozókendőbe vinni? nem rossz a gerincének?

8. Danica16 (válaszként erre: 7. - 08a4eb16b7)
2011. máj. 1. 17:56

A rugalmasságából fakadóan egy bizonyos súlyhatár felett már túl "laza"/lóg benne a gyerek.

Egy fajta van (tudomásom szerint), ami még 13kg-t is bír, az a JPMBB, de az ára is drágább mint a liliputis.

A szövött kendő is szuper egyébként, és már újszülött kortól használható, egészen toytógóig, vagy még tovább is. A 22hónapos lányommal még mindig kendőzünk :)


Nézz körül neten, nagyon sok féle kendő létezik, árban is nagyon eltérőek. (mamami.hu)

2011. máj. 1. 17:51

11 hetes lesz holnap.

Hát ha már megveszem, akkor szeretném sokáig hordani, de akkor ezek szerint nem lehet rugalmas kendővel sokáig hordani? :(

2011. máj. 1. 17:48

Én is kendő párti vagyok, de kérdés, hogy mekkora gyerkőcnek szeretnéd.

Mei tai-t én csak 5-6 hónaposnak ajánlanék, ekkora gyerekkel viszont a rugalmas kendők nagy többsége már nem használható...

5. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 3. - Eperlevél)
2011. máj. 1. 17:47

a liliputinál néztem csomózós rugalmasat, az tetszett, csak mi van ha nem csomózom meg eléggé? bele se merek gondolni mi van ha kicsúszik :-P

van egy kengurum, de azt valamiért nem szeretem, pedig klassz.

2011. máj. 1. 17:44
mármint a csatos hordozók:) ssc-k
2011. máj. 1. 17:44
én kendő párti vagyok, abból is a szövött, de a csatosok is jók:)
2011. máj. 1. 17:43
:) nem esik ki:)
2011. máj. 1. 17:37

Sziasztok!

Szeretnék venni ilyen magamra kötős babahordozót, csak nem tudom melyiket válasszam. Igazából mindkettő elég bizarr és félek h kiesik a gyerek, ezért érdekelnének a tapasztalatok.

Előre köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook