Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


4246. Emma*
2010. jún. 23. 08:33

Sziasztok!


Az én párom nézi, nézi, de azért nem olyan lelkesen, mint a tiétek. Ha olyanról van szó, akkor minden gond nélkül ott hagyja.:-)))

2010. jún. 23. 08:05

Szia Szofi!


Sajnos a leveled nem érkezett meg,tegnap is és ma reggel is átnéztem az összes üzenetemet.

4244. szofi99
2010. jún. 23. 07:46

Sziasztok. jó reggel mindenkinek!


Jucika, kár hogy már dolgozol! Majd azért ugye munkaközben is irsz nekünk, felviditod a napunkat !!

Nagyon jó nevettem, de az ötözködésnél egy valamit elfelejtettetek, hogy az idei divat a bokazokni szandállal, tudjátok mint ovodás koromban. Biztos van ilyen fotótok nektek is :):)

Jucika, öltözz igy fel, és csinálj fotót !!


Timi!


A szakértőm leveleit már átküldtem az email cimedre, nem kaptad meg ?


Igen, nagy káosz van ezügyben, és én a szakértőnek hiszek. Tehát ugy vna, hogy az ösztrogént a szervezetünk megőrzi, azt raktározza, és jelen pillanatban is kb. 40 % van a 20 éves korunkhoz képest. A progeszteront pedig nem raktározza, és azzal együtt hogy kivették a a petefészkünket, ez megszünt létezni.

És itt jön a csucs hogy a magyar orvosok nekünk ösztorgént akarnak adni , ezzel tovább rontják az egyensulyunkat, és már korábban is ez okozta a méh, petefészek, mell, problémánkat,esetleges klimaxos tüneteinket.

És hogy miért csinálják ezt ? Mert igy tanulták, igy tanitották nekik, és lehet hogy csak üzleti érdek.


Azt is megtudtam, hogy növényi ösztrogénre sincs szükségünk, ilyen van pld. a szójában, és a mult heti Nők lapjában a nőgyógyász ezt ajánlja klimax tünetekre.

Akkor itt van a cickafark, mint mondják nőgyógyászati problémákra kiváló, csak azt nem tudják hogy növényi ösz

4243. ametiszt73 (válaszként erre: 4236. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 23. 05:47

Na az én párom dettó ! :))

Egyik húdefontos bajnokságnál csináltam,hogy ellejtettem előtte szexi cuccban, persze erre odafigyelt:)), aztán...romantika...szex...

Mit csinált utána ?

Megvárta az éjszakai összefoglalót:)))))))))

Őrült pasik:))

4242. ametiszt73 (válaszként erre: 4233. - Ildikó 67)
2010. jún. 23. 05:42

Szegény te, az nagyon kellemetlen lehetett...

Hála nekem nem fertőzés csak zsír...hehe...ingyen zsírleszívás,akarom mondani nyomkodás.Mondjuk ezt nem akartam volna:))

2010. jún. 22. 21:13
Mindenkinek jó éjszakát!
2010. jún. 22. 21:12

Drága Szofi!


Nagyon várom a szakértő levelét,a bemutatkozását elolvastam,de többnyire a természetes úton bekövetkező menopauza tüneteivel foglalkozik.

Amikor ráérsz légyszíves küld el.A Te tanácsaidat is várom!


Köszi,puszi!!!!!!!!!!!!!

4239. a0aecda338 (válaszként erre: 4236. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 22. 21:06
Te nem semmi csaj vagy,Jucika!!!!!!!!!!!!
4238. a0aecda338 (válaszként erre: 4236. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 22. 21:03

Jucika!


Nem vetted még észre,hogy a férfiak egyszerre csak egy dologra tudnak odafigyelni?Enyém is fekszik a tv. előtt,majd a szünetben erre jár,megnézi,hogy meg vagyok-e még,nassol valamit és fekszik vissza.Néha veszekszik a játékosokkal,időnként a bíróval,jól elszórakoztatja magát.

2010. jún. 22. 20:56

Szofi!


Kérlek,ha erre jársz,légyszíves segíts nekem,teljesen össze vagyok zavarodva.Most nekünk csak progeszteron pótlásra van szükségünk vagy az ösztrogént is pótolni kell?

Olvasgattam itt is ott is,de nem egyértelmű.

-Progeszteron pótlásra van szükség,hogy visszaálljon az ösztrogén-progeszteron egyensúly-

-Méheltávolítás után ösztrogén adása szükséges.

-Hüvely-,húgycső gyulladása,elvékonyodása megelőzésére,ösztirol tartalmű krém javasolt.


Állítólag a szervezetünk termel ösztrogént,a petefészek hiánya miatt a progeszteron termelés szűnt meg.Semmit nem értek.


Kérlek okosíts egy kicsit,elvesztem az információk tengerében.Már azt sem tudom mit higgyek.


Puszi:Timi

2010. jún. 22. 20:56

Caajok!

A Ti párotok is fociőrült? A fene egye ezt a világbajnokságot!!!

Vasárnap, ahogy elmentem a csontkovácshoz, fiam, férjem a franciaágyon hasaltak, bámulták a TV-t. Elköszöntem, de nem vették észre, hogy elmentem. Hazajöttem. A fiúk ugyanabban a pózban az ágyon. Köszöntem. Nem vették észre, hogy hazajöttem.

Vacsorát készítek. Illatok terjengenek. Azt észrevették.....Azóta is ott fekszenek.....

Mikor lesz vége??? Ma este egy nagy fehér pólót veszek fel, mintha mez lenne. Ráírom: Kannaváró, vagy hogy hívják A Váró elébe, lehet mást is írok. Előveszem a focilabdát,passzolok lesből, és üvöltök:

PAPA, MAMA FOCIZIK, PAPA LŐ, GÓÓÓÓÓL!!!

4235. Emma*
2010. jún. 22. 20:52
Lassan pizsamaosztás van nálunk, úgy hogy jó éjt mindenkinek!
4234. Emma* (válaszként erre: 4232. - Ildikó 67)
2010. jún. 22. 20:38

Szia Ildikó!

Az illet nekem is hiányzik. Lehet, hogy azért utána öblíteni is fogok még egyszer?:-)))

4233. Ildikó 67 (válaszként erre: 4215. - Rezeda63)
2010. jún. 22. 20:18
Én hasonlóképp jártam 17 éve császárnál.Feküdtem a kórházban és éreztem,hogy valami nagyon büdös a takaróm alatt.A hasamnál csupa trutyi volt a hálóingem.Nekem is kinyomkodta a doki párszor.Majd belázasodtam,nem akart lemenni a lázam.Végül vérátömlesztést kaptam és helyrejöttem.Fertőzés volt.
4232. Ildikó 67 (válaszként erre: 4211. - Emma*)
2010. jún. 22. 20:11
Szia Emma!Az én anyukám rendszeresen jár árubemutatókra és tegnap 1 olyan mosógömbbel tért haza amihez se öblítő se mosópor nem kell.Még talán vízkőtlenít is de az tuti,hogy három dolgot csinál.Ma volt próbamosás.Jó.Csak hiányzik az illat.
4231. Ildikó 67 (válaszként erre: 4192. - A0aecda338)
2010. jún. 22. 20:03
Köszönöm jól telik a szabi.MAJD AUGUSZTUSBAN IS LESZEK SZABIN ÉS AKKOR SZERETNÉNK MENNI.rEMÉLEM ÖSSZEJÖN.Ezt jól leírtam.Bocs.Igényelném a lustit ,csak mindig azt gondolom lemaradok valamiről.PÁROM IS MINDIG KÉRDEZI,HOGY MUSZÁJ NEKEM MINDIG VALAMIT CSINÁLNI.(mÁR MEGINT ELCSESZTEM)Mióta szabin vagyok 3-tól már óránként felébredek.Bosszantó.Fogok lazítani igérem,bár most is azt teszem.:)
4230. Emma* (válaszként erre: 4223. - A0aecda338)
2010. jún. 22. 19:44
:-D
4229. Emma*
2010. jún. 22. 19:42
Ibiről még nincsen hír?
4228. a0aecda338 (válaszként erre: 4218. - 289fab1d6b)
2010. jún. 22. 19:34

Szia Szilvike.


Jó sok programom van holnapra,délelőtt fodrász,festés,vágás.

Délután háziorvos,utána kozmetikus és 7 órakor indul a gyaloglás.Az időjárás függvénye,hogy melyik útvonalon indulunk.


Még csak a sorozat 3 része van meg,a 4. hiányzik.Nagyon sajnálom,hogy nem tudom elkezdeni a másodikat,kicsikém kölcsönadta egyik barátjának,valószínű,hogy szeptemberig nem fog hazakerülni.Az alkonyat nagyon tetszett,alig tudtam letenni.


Évike lába meggyógyult?

Dávidnak gratulálok,el ne keseredjen.!

4227. Emma* (válaszként erre: 4222. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 22. 19:32
Ki is használom a lehetőségeket, hogy Csipkerózsa legyek.:-D
4226. Emma* (válaszként erre: 4214. - Rezeda63)
2010. jún. 22. 19:30

[link]


Ezen az oldalon találod, hogyan néz ki és mit tud. Ott olvasható, hogy kevés, vagy egyáltalán nem kell mosópor. Én most mosópor nélkül használtam.


A neten rendeltük meg mi, 2 nap alatt megkaptam.

2010. jún. 22. 19:29
Mindenki9nek jó éjt és szép álmokat:))
4224. ametiszt73 (válaszként erre: 4222. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 22. 19:28

Temagasságosatyaúúúúúristen:)))))))

Mindenképp így menj holnap de ne titokzoknival,hanem piros frottírral :D

Tutira elküldenének kényszerszabira:))))))))

Ja és könyörgöm fényképezd leeeeeeeeee:)))))))))

Szerintem tessék abbahagyni az aggódást a csomók miatt ,majd szépen eloszlanak !

Jah azt meséltem már hogy valami különös doog történt,mert a műtét óta nem horkolok !

Nem röhögni,mert repednek a sebek:))))))

Eddig úgy horkoltam mint egy őrült részeg kocsis:))))

Most meg a párom azt mondja,néha ellenőriznie kel éjjel,hogy szuszogok-e? Ez állati nem?

4223. a0aecda338 (válaszként erre: 4222. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 22. 19:23

Jucika,elképzeltelek a retró szerelésedben,jót kuncogtam magamban.A titokzoknit nem ajánlom,elég hűvös van mostanság,még a végén fölfázol.Fehér pamutzokni,és teljes a kép.


Puszi!

4222. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4217. - Ametiszt73)
2010. jún. 22. 19:07

Ametiszt! Ha emlékszel, 15-20 évvel ezelőtt lehetett kapni a gatyót, buklé anyagból van, ha nem írok hülyeséget, tudod, olyan hurkolt szálú. Gumis derekú, és a lábfejünket át kell dugni egy pánton, az a talpunk alatt van. És nagyon trottyos. Biztos beugrik.

Ez olyan zöld színű, enyhén kopott. Van egy rózsaszín-fehér mintás nagyon cicikidobós kedvenc csini pólóm, olyan babás. Ezt venném fel, hozzá fehér fülbevalót, szolid gyöngyökkel van kirakva.

Van egy új szerzeményem, karkötő. Jobb helyeken ezt macskanyakörvnek használják. Fehér műbőr, ugyanúgy pántos, mint a macskáké, két sor átlátszó gyönggyel kirakva. Van egy magassarkú fehér papucsom, az jó lesz. Titokzoknit vegyek fel?? Ja, és rózsaszínű lesz a szám.

Holnap ISO audit, amikor ilyen nagy esemény van, én szoktam a reprezentációt intézni.

Igen, az a gatyó jó lesz. Az utolsó munkanapomra biztos:):):) ahogyan műkörmeimmel végigsímítok rajta....ahhh...és minden főnök és auditor engem fog bámulni....ahhh.....holnap kell menni utoljára dolgozni...oooóóóó...:)


Nem tetszenek azok a csomók a hasamban!!! Apával újra végigsímogattuk, Ő is érezte. Sok kis apró göb, a hájacska alatt, az izomban. Az angyalát, de lefogytam, a háj alatt megtaláltuk az izmot!!:):):)


Rezeda! A baj, hogy alig van szoknyám, annyira nadrágos vagyok, melegben is halásznadrág. Lehet, a "véres" előéletem miatt:):)

Ugye nem lesz semmi bajom? Ezek a csomók... Ugye nem fog bent begyulladni semmi?


Szilvi! Szerintem a kisfiadnak ötöst kellett volna kapni, a tanárok tévedtek. No majd a fősulin meglátod, az ötösnek nem tudsz annyira örülni, mint egy kettesnek. Tapasztalat. Lényeg, görbüljön.


Emma! Szép álmokat. Csipkerózsika vagy, igen, használd ki. Annak van az ideje. Pihenj, gyógyulj!


Timike! Gyűjtsd az erőt a munkához!!!!! Ezer puszi, 500 jobbra, 500 balra:):):)

4221. ametiszt73 (válaszként erre: 4220. - 289fab1d6b)
2010. jún. 22. 18:50

120? óóó akkor még keményedünk egy ideig :(

Szilvike:Mindenképp gratula a fiacskádnak ,gondolom jó nehéz lehetett !

2010. jún. 22. 17:36
Jucika, a belső varratoknak kell 120 nap. És igen, az ülés nem a legjobb.:( De mit lehet tenni, ha neked ilyen munkád van....
2010. jún. 22. 17:35
Na esti séta Miss Lolával:))))) A fene ,hogy még mindig esik és hideg is van.....
2010. jún. 22. 17:34

Hali csajócák!

Látom mindenki szenved ettől a vacak időtől. Mikor lesz már végre nyár????

Kisfiam vizsgája 3 lett, de ennek is örülünk! Én legalábbis. Ő legalább 4 re számított. Mondtam neki, sebaj, akkor jövőre újra leérettségizel németből. Láttátok volna azt a pillantást ahogy rám nézett. Kb. azt sugallta-meg vagy te őrülve???


Ma vagyok 10 hetes. Néha keményedik a hasam, nagyon ritkán, és a seb felett még mindig olyan furcsa érzés, mintha nem lenne teljesen az enyém. Ha értitek miről beszélek.


Jucika drága, fel a fejjel, lesz az még jobb is.

Még csak a második munkanapod volt, vissza kell szokni a rendes kerékvágásba.


Timi, használd ki ezt a szerdát. A STEPHENIE MEYER

vámpírkönyveit már elolvastam, mind a 4-et naggggyon jók.


Szofi, örülök, hogy anyukáddal minden O.k, reméljük nemsokára te is jól leszel.


Mi lehet Ibivel????

4217. ametiszt73 (válaszként erre: 4212. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 22. 17:33

Jesszus,elképzeltelek macinaciban, festett haj, smink :))))))) Most meg fáj a hasam a röhögéstől:))))

A csomók, kemények,vagy fájnak?

Talán csak tényleg a sok üléstől, az6 izmok még biztos egy ideig gyógyulnak. Gondolom:)))

Ne aggódj:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook