Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 21. 07:45
Nagyon nem megy az alvás,meg kutyumat sétáltatom :))
4121. Ildikó 67 (válaszként erre: 4120. - Ametiszt73)
2010. jún. 21. 06:46
Szia Ametiszt!Te sem tudsz aludni?Én mától szabin vagyok,de már 5-től nem bírok aludni.
2010. jún. 21. 06:28

Olvasgatva titeket ,azt hiszem nagy áldás,hogy nekem meghagyták a petefészkeimet!

Jucika ! Ugyanilyen gondolataim vannak , bár én mindig is természetímádó voltam ! Most valahogy mégis jobban élvezem a reggeli madárcsicsergéseket, a hársfa márcos -édes illatát.

Érdekes dolgok ezek ! :))))

Minden apróságnak örülök,ami körülvesz ráadásul, valahogy kiéleződtek az érzékszerveim a jóra:)))

Jucika könyvcím: Még-Királynők !

Érted ugye? a méhkirálynők már nem lehetünk :)))))

4119. ametiszt73 (válaszként erre: 4077. - Emma*)
2010. jún. 21. 06:21
Képzeld el, amikor a kórházból hazajöttem én is ezt álmodtam első éjjel ! Reggel mesélem a páromnak, csak annyit mondott: szégyelld magad én meg várjak mi?:))))))))))))
4118. Ildikó 67 (válaszként erre: 4116. - A0aecda338)
2010. jún. 21. 05:40
Timiiiiiiiiiiiiii!Egyetértek Jucikával!Cseréld le a tükröt.Egyébként valóban van olyan tükör amiben kisebbnek vagy nagyobbnak látszik az ember.Nekünk kisebbítős van.Kirakatban azért brutálisan nézek ki.Nem vagyok vékony,de műtét után azzal a -5kg-val jól éreztem magam és nagyon látványos volt.Szerintem is nagyon csinos és vonzó vagy.Félre ne érts.Én is kívánom az édességet,de már egyre kevesebbel beérem.Timi a gyorsgyaloglást,hogy képzeljem el?Mármint ahogy te csinálod.
4117. a0aecda338 (válaszként erre: 4115. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 20. 23:41

Jó Téged olvasni,tényleg írnod kell.Bátor kutyánk sem szorulásos,de jó!

Puszi.

4116. a0aecda338 (válaszként erre: 4113. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 20. 23:37

A fürdőruhás kép a legfrissebb,az elég gyászos,de teszek róla,hogy ez megváltozzon.Indul a gyors-gyaloglás és az édesség megvonás.

Holnap gondolok Rád,érezd jól Magad!


Jó éjszakát!

2010. jún. 20. 22:50

Gondoltatok már arra, hogy milyen csodálatos a természet? Mekkora hatalma, ereje van? Mondjuk, Timi, akivel szinte egyidős műtöttek vagyunk. Hogy néhány hete még fizikailag hol tartottunk, milyen kiszolgáltatottak voltunk szeretteinknek. Férjem úgy ment el dolgozni, hogy leszelte a reggelihez nekem a kenyeret, mert én azt sem bírtam elejében. Vagy lányom hazajött a fősuliról, hogy kimosson, anyósom főzött nekem, a fiam tette a székemet a helyére helyettem, meg sok ilyen dolog, amit nem is gondoltam volna, hogy én egyszer ezt nem bírom megcsinálni. Csupa olyan dolgok, amiket most természetesnek vélünk. És ha így hetekre visszabontva nézem újra a gyógyulásomat, hogy mindig egyre jobban éreztem magam, mindig többet bírtam, nekem ez olyan csoda. A természet egy csoda. Mert mekkora rombolást végzett az orvosunk odabent, most meg egyszerűen semmi probléma. Olyan jókat el szoktam ezen filozofálni.


Mondtam nektek hogy átnevelt engem az a műtét, másabb lettem. Úgy tudok örülni más emberek örömének, a rigófüttynek, a harmatnak, a viszonzott mosolynak,bolond szomszédom kurvaanyázásának, mindennek, ami engem körülvesz. Semmi nem idegesít. Még a kutyaszar sem. Örülök, hogy a kutyának nem volt szorulása:):):):)

4114. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4112. - 289fab1d6b)
2010. jún. 20. 22:20

Köszönöm, neked is és mindenkinek. Furcsa lesz visszatalálni, az biztos. Szép leszek és mosolygós. Az emberek reagálásától már nem félek.Volt egy élményem, ezt azért megosztom veletek.

Sokat foglalkoztatott a gondolat, hogy egy férfiban,idegenben, milyen érzést vált majd ki, ha megtudja, hogy mi történt velem. Kíváncsi lesz? Undorodik? Sajnál? Lesajnál? Együtt érez?

De ez engem égetően foglalkoztatot.

A héten biciklizek, jön velem autóval egy távoli, de kedves ismerős. Fülig érő szájjal nevetett rám, nem is köszönt, az ujjaval V betűt formált. Háromszor intette felém a Viktória, a győzelem jelét. Ez volt az a pillanat, mikor a velőmig éreztem, hogy győztem, igen győztem, és már nincs kérdésem, ez a jel elsöpörte a kétely utolsó morzsáit is. Nem tudom átment-e hozzátok a betűkön, én átéltem, és hálás vagyok az angyaloknak, hogy az utamba sodorták ezt az embert.


Ezt az élményt már lejegyeztem az írásomba. Ha van valakinek hasonló élménye, vagy ha épp ellentétes is, arra is nagy szükségem volna, hogy megossza velem. Az emberek reagálásáta veled történtekre. Tudjátok, a "könyvembe", a közös könyvünkbe kellene.Férjemet már a címe érdekli, mondtam neki, ez utólag fog megszületni, olyan pillanatnyi "kattanás" kell hozzá. Szívesen várok ötleteket a címhez is, sokan vagyunk, sokféle meglátással. Ici-picit segítsetek. Ha valaki nem szeretné leírni nyilvánosan, akkor jöjjön privátba.

4113. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4082. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 21:56

Timi, szerintem nem jó a tükröd, amiben nézed magad, Női szemmel is nagyon szép vagy, nagyon csinos,pedig tudod, hogy egy nő a másiknak nagyon ritka esetben mond ilyet.Tudod, az a gusztusos fajta. Megmutattalak az Uramnnak is. "öreg", megfontolt róka, hidd el van szeme a szépre (ezért is vett feleségül:):):), ennyit mondott:" EZ IGEN".

Cseréld le a tükröt!!!!!!!!

2010. jún. 20. 21:17
Jucika, szorítok neked az első munkanapodon. Remélem minden O.k lesz
2010. jún. 20. 21:16
Timi, ilyen fotós akcióm nekem is volt. Én a hűtőre mágneseztem egy kövér fotómat, be kell vallanom, nem sok sikerrel. Most egyenlőre tartom magam, nem tudom meddig.
2010. jún. 20. 21:14

Heló lányok! Nemrég jöttünk meg, eddig tartott míg visszaolvastalak benneteket. Látom a lelkizés volt a téma. Én ugyanúgy voltam vele mint Emma. 1 éve a kis műtét előtt szabályosan halálfélelmem volt, most pedig olyan nyugodtan mentem a kórházba, mintha nyaralni mentem volna. Utána is csak azért voltam nem is ideges, hanem dühös, hogy nem csinálhattam semmit. Most már teljesen jól érzem magam, nem is szívesen beszélek a műtétről. Volt, elmúlt. Természetesen a fórum vagyis az MNM Klub kivétel.:) Ha bárkinek bármiben tudok segíteni, nagyon szívesen.


Nagyon jó volt a mai délután. Fél 2 re mentünk az étterembe, 2500 forintért azt és annyit ehettünk, amit bírtunk. Ettünk szusit, grillezett garnélát, és még sok sok ázsiai finomságot. Aztán sétáltunk, kávéztunk, fagyiztunk, és végül moziztunk. 5 en voltunk. Én, Józsi, Évike, a barátnőm és az ő lánya, úgyhogy apóca nagyon élvezte. Ment elől a két tinilány között, látni kellett volna.

2010. jún. 20. 21:05

Mennem kell,vár a könyvem.

Mindenkinek jó éjszakát!

4108. a0aecda338 (válaszként erre: 4106. - Ildikó 67)
2010. jún. 20. 20:52

Olyan érzésem van,mintha lángolna a belsőm,néhány percig tart utána visszatér a normál közérzetem.20-25 alkalommal jön naponta,éjszaka is hasonló történhet,mert reggelre gyakran az egész testem és a hajam is nyirkos.Ha készülök valahova akkor egy órával korábban kelek,fürdés,hajmosás nélkül nem tudok elindulni.

Különböző helyeken jönnek elő a pattanásaim.

Állandóan éhes vagyok,eszem és hízok.

Megfigyeltem,hogy már nem érzem magamon a kedvenc parfümjeim illatát.

Gyakrabban elsózom a kaját,az ízérzékem is szórakozik velem.Valamelyik nap elég furcsa volt,ebédelni kezdtünk,vettem a sót,hogy bocsi srácok,sózzátok meg,mert ízetlen.Csak néztek rám,hogy anya nem akartunk szólni,de nagyon sós a leves.Ez újabban előfordul,pedig többször megkóstolom amit főzök.

Dióhéjban ennyi.

Gyorsabban elfáradok,mint korábban.

A szexuális étvágyam O.

4107. a0aecda338 (válaszként erre: 4073. - Rezeda63)
2010. jún. 20. 20:36

Köszi Rezeda!


Éppen ezek a tapasztalatok tartanak vissza attól,hogy bármit beszedjek. Ma délután ettem fél almát azóta semmit,és ki fogom bírni.

Kisfiam felrakott egy tegnap készült képet,ha arra ránézek erőt ad,hogy ne egyek.

Jó éjszakát:Timi

2010. jún. 20. 20:35
Timi!Te milyen változásokat tapasztaltál magadon?
2010. jún. 20. 20:30

Jucika!


Készülsz a holnapi napra?

Érezd jól magad a munkahelyeden,legyél vidám és mosolyogsz Mindenkire.Sugározzon Belőled az egészség és a boldogság.


Puszi:Timi


Holnap várjuk a beszámolódat.

2010. jún. 20. 20:28

Ibi!!!!!!!!!


Mi van veled,hol vagy?Amint tudsz gyere!


Puszi

4103. a0aecda338 (válaszként erre: 4089. - Emma*)
2010. jún. 20. 20:23
Nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!
4102. a0aecda338 (válaszként erre: 4101. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 20:23
3938.
4101. a0aecda338 (válaszként erre: 4086. - Bbbogi)
2010. jún. 20. 20:20

Szia Bogi!


Annak valami oka lehet,hogy az orvosod javasolta a műtéted előrehozását.Nem kérdezted az okát?

Nem szeretnélek megijeszteni,de ha már kialakult benned egy rendellenesség,akkor gyorsan jön a többi.Mindjárt utána nézek,hogy melyik hozzászólásban írtam le az esetemet,légyszíves olvasd el.Megérted belőle,hogy miért nem tanácsos halogatni a dolgot.Ha én egy évvel korábban megyek,akkor most megvannak a petefészkek és nincsenek banyás tüneteim.

Puszi:Timi

4100. Emma* (válaszként erre: 4090. - Bbbogi)
2010. jún. 20. 19:32
Akkor beszéld meg az orvosoddal, hogy mindjárt a nyaralás utánra ütemezze be neked a műtétet.
4099. Emma* (válaszként erre: 4093. - Ildikó 67)
2010. jún. 20. 19:31
Nekem csak felszívódó "cérnával" varrták össze.
4098. Emma* (válaszként erre: 4096. - Ildikó 67)
2010. jún. 20. 19:30
K.......a nagy makkal!:-D
4097. Emma* (válaszként erre: 4094. - Ildikó 67)
2010. jún. 20. 19:30
Nem semmik, igaz? Jókat nevettem rajtuk. Aki ezeket kitalálta.......:-D
4096. Ildikó 67 (válaszként erre: 4077. - Emma*)
2010. jún. 20. 19:29
Kedves Emma!Éhes disznó makkal álmodik!
4095. Emma* (válaszként erre: 4090. - Bbbogi)
2010. jún. 20. 19:28

Nyár a fertőzésveszély miatt? Ezt meg ki mondta? Én holnap leszek 3 hetes és igeny csak a nyárban vagyunk.

Nem tudom mennyire olvastál vissza, de én a saját "élményem" leírva mondhtaom, hogy nagyon nyugodt voltam, egyáltalán nem fáltem (előtte, de 1-2 hónappal előtte igen).

4094. Ildikó 67 (válaszként erre: 4089. - Emma*)
2010. jún. 20. 19:26
Nekem legjobban a bérgyilkos tetszik.
4093. Ildikó 67 (válaszként erre: 4086. - Bbbogi)
2010. jún. 20. 19:15
Egyetértek az orvosoddal.Ne halogasd.Én 10 napig voltam.Engem varrtak és kapcsoztak is.Nekem a kapocs miatt kellett 10 napot lehúzni.Én hallottam olyanról is akit 4nap múlva hazaengedtek.2-3hét biztos kell,hogy legyen segítséged.De lehet,hogy több.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook