Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


4094. Ildikó 67 (válaszként erre: 4089. - Emma*)
2010. jún. 20. 19:26
Nekem legjobban a bérgyilkos tetszik.
4093. Ildikó 67 (válaszként erre: 4086. - Bbbogi)
2010. jún. 20. 19:15
Egyetértek az orvosoddal.Ne halogasd.Én 10 napig voltam.Engem varrtak és kapcsoztak is.Nekem a kapocs miatt kellett 10 napot lehúzni.Én hallottam olyanról is akit 4nap múlva hazaengedtek.2-3hét biztos kell,hogy legyen segítséged.De lehet,hogy több.
4092. Ildikó 67 (válaszként erre: 4083. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 19:08
Köszi Timi nem fogok,inkább vidulok azon,hogy milyen vicces sorstársaim vannak.
4091. Ildikó 67 (válaszként erre: 4082. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 19:06
Délutánra már nem láttam magam olyan csúfnak.Páromnak is én vagyok a legszebb.De ez inkább nem is csúnyaság hanem,mintha torzulna az arcom.Pattanások?Menstruáció előtt egy héttel mindig nőtt valami hülye helyre egy (száj.áll,orr,)ami fájt.Még mindig növögetnek,de már nem fájósak.Ezt a csúnyasági dolgot nem hiúságból írtam,csak nekem olyan feltűnően torz néha az arcom.Majd többet fogok mosolyogni.
4090. bbbogi
2010. jún. 20. 18:56

Sajnos a munkahelyemről csak akkor tudok elmenni.

Ha addig nem lesz gond utána rászánom magam bár

nagyon félek de tudom hogy túl kell esnem rajta.

Bár volt aki azt mondta a nyár nem éppen megfelelő

nagyobb a fertőzés veszélye.Ehez nem tudok még mit

mondani.Köszönöm hogy ilyen gyorsan írtál!

4089. Emma*
2010. jún. 20. 18:45

Lányok! Hoztam egy kis vidámságot, valamelyik lüke ismerősöm küldte E-mailben.:-)))


A gazdasági válság idején induló újszakmák listája:



Talicskatoló - Egynyomvonalú kézierőgép-kezelő technikus.

Takarítónő - Higiéniai manager asszisztens.

Ablakmosó - Síküveg restaurátor .

Gondnok - Háztömb manager.

Portás - Front door manager.

Sofőr - Kormánykerék-igazgató, logisztikai supporter.

Árokásó - Okleveles nyeles lapát technikus


Disznópásztor - Élelmiszeripari alapanyag előkészítő koordinátor

Pénzbehajtó - Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző

Verőlegény - Nyeles testápoló gépkezelő technikus

Rakodómunkás- Anyagmozgatási szakreferens.

Parkoló őr - Forgalombiztosítási szakmenedzser.

Tolvaj - Tulajdonáthelyező és biztonságtechnikai szakember.

Áruló - Szabadfoglalkozású megélhetési eladó.

Utcaseprő - Köztisztasági, tárca nélküli asszisztens.

Kukás - Hulladék managelési szakreferens.

Autómosó - Gépjármű optikai karbantartó.

Bérgyilkos - Humánerőforrás létszám leépítési ügyintéző

Szódás - Szikvíz termék menedzser.

Raktáros - Termékpozíció optimalizálásért felelős logisztikai manager.

WC-s néni - Anyagcsere-végtermék manager

4088. Emma* (válaszként erre: 4084. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 18:44
Mi már eszeveszett módon várjuk, hogy megvalósíthassuk álmainkat.:-D
4087. Emma* (válaszként erre: 4086. - Bbbogi)
2010. jún. 20. 18:41

Szia Bogi!

A kórházi tartózkodás változó. Volt, aki 11 napig volt bent, én 8 napig (ha nem lett volna hőemelkedésem, akkor csak 7). Hazamenetel után 6 hétig biztos nem fogsz utazgatni.


A nyaralást nem lehet előbbre hozni?

4086. bbbogi
2010. jún. 20. 18:27

Sziasztok Lányok!

Őszre terveztem a műtétet de hétfőn voltam az

orvosnál aki azt ajánlotta hogy gondoljam át

jobb lenne minél előbb.Nem tudom mit csináljak?

Július közepére le van foglalva nyaralás szegény

kislányom már nagyon várja.Szeretném megkérdezni

hogy ha nincs komplikáció kb. hány napig kell a

kórházban maradni?És utána még mennyi idő míg egyedűl elleszek itthon?

Előre is köszönöm a serítséget!

4085. a0aecda338 (válaszként erre: 4075. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 20. 17:51
Jicika,nagyon jó kompenzációt találtál,százszor jobb mint az evés.Örülj az új dolgaidnak,legyél csinos és fiatal.42 évesen még nyugodtan járhatsz színesben,mindent fölhúzhatsz,magadra aggathatsz amiben jól érzed magad.
4084. a0aecda338 (válaszként erre: 4077. - Emma*)
2010. jún. 20. 17:42

Nem buggyantál meg,Emma,ez tényleg az elvonás tünete,arról álmodsz,aminek hiányát érzed.

Nagyon okos vagyok,holott nekem nincs hiányérzetem,ezt a faktort kiműtötték belőlem.Nagyon régen nekem is voltak ilyen álmaim,hú de jó volt,ébredés után felelevenítettük az álmomat.

4083. a0aecda338 (válaszként erre: 4081. - Ildikó 67)
2010. jún. 20. 17:37

A hangulatingadozás,ingerlékenység sőt még a depresszió is szorosan kapcsolódik a változókorhoz.

Mi mesterséges úton,de beléptünk a klimaxosok táborába.

Banya-barátnőm,ne idegeskedj,árt a szépségednek !

4082. a0aecda338 (válaszként erre: 4079. - Ildikó 67)
2010. jún. 20. 17:32

Ildikó,szerintem minden változás összefüggésben lehet a hormonok hiányával.Éppen ma jegyeztem meg,hogy kínoz a banyaláz közben meg jönnek elő a pattanásaim,mint egy tininek.

Hogy csúnyulsz,az nem csak a Te kényszerképzeted?Én sem voltam soha és most sem vagyok jóba a tükörképemmel.Férjet nem fogok cserélni,Ő mindig azt mondja,hogy neki én vagyok a legszebb.Nem fogom felvilágosítani arról,hogy téved,hátha még sokáig be tudja magát csapni.

Az hogy hízok az tuti,de megszépülni sem fogok abban biztos vagyok.

2010. jún. 20. 17:32
Sziasztok lányok!Ha már a lelki válság szóba került,volt egy önsajnálós időszakom.Nem értettem,hogy a körülöttem levők miért nem bánnak velem kedvesebben.Egyáltalán miért nem fogják fel min mentem keresztül stb.Lehet így könnyebben sikerült túltennem magam ,hogy nem sajnáltak.Néha még szoktam mondani a páromnak,ha ingerültnek tart,hogy azért ne felejtse el,hogy mi történt és lehet a következménye a hormonhiánynak mondjuk az ingerültség is.
4080. a0aecda338 (válaszként erre: 4076. - Mixecske)
2010. jún. 20. 17:23

Szia Mixecske!


Az biztos,hogy az enyémből sem közvetlen a műtét után,sem azóta semmi nem távozik,szárazabb mint a sivatag.

A granulómád csak a hüvelyben lehet,az egy zsákutca,nem vezet sehova.

4079. Ildikó 67 (válaszként erre: 4067. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 17:20
Timi,még valami.Göndörödik a hajam kb.3 hónapja. Kiegyenesítem és mire beérek a melóhelyre kunkor mindenhol.Ezért most elkezdtem göndöríteni.Nem tudom ez összefügg-e a hormonhiánnyal.
4078. Emma* (válaszként erre: 4068. - Rezeda63)
2010. jún. 20. 17:03
Rezeda: igyekszem......
4077. Emma* (válaszként erre: 4066. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 17:02

Mindenre gondoltam, csak erre nem!:-)))

Az első éjszakám itthon a párommal.....ne tudjátok meg, mennyire szenvedtem (de Ő is)! Hajnalban még tetéztem ezt azzal, hogy azt álmodtam, hogy szeretkezünk. Elment a józan eszem!:-D

4076. Mixecske (válaszként erre: 4038. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 16:31
Igen, a belső vége össze van varrva, mint egy zsáknak. Nekem az a felfoghatatlan, hogy műtét után azért mégiscsak van valami tisztulás és akkor az hová lesz, ha nincs drén? A hüvelyen keresztül nem jöhet, akkor mi lesz vele? A granuloma a hüvelyben alakult ki (gondolom), mert az orvos megnézte műszerrel. Ha beljebb lenne, azt csak monitoron láthatná. Ha legközelebb megyek, ezeket a dolgokat megkérdezem.
2010. jún. 20. 16:03

Sziasztok!

Látom a lelki válságos időszakról van szó. Mondtam kislányomnak, hogy nyilván nálam is valami ilyesmi lehet, hiába is nem akarom elismerni. Én nem csokit eszem, hanem elkezdtem vásárolni, mint az őrült. Felsőket, nadrágot, papucsot, karkötők, fülbevaló, meg műköröm, szoli, fodrász, kozmetika, millió pénzt költök .A ruháim málna, rózsaszín, mályva színben kezdtek el pompázni,a kiegészítók fehérek, vagy csilli-villik. Akkora örömmel tölt el, mint mást a csoki. És én nem voltam ilyen, ez a meglepő. Kislányom azt mondja, hogy ez egyfajta kompenzálás részemről. Érzem, hogy valamit elvesztettem, és a veszteségérzést szeretném megszüntetni. Nem tudom, de nagyon jó. Szerencsére Brigi egy visszafogott nő, szólni fog, nehogy átessek a ló túloldalára, és 42 évesen bazári majmot csináljak magamból.

4074. Rezeda63 (válaszként erre: 4072. - Ildikó 67)
2010. jún. 20. 15:38

Sziasztok!

Úgy látszik ez a "kór" mindenkit elér. Én már kezdem kinőni, de a műtétem után egy tábla csokit egyedül is képes voltam megenni. És minden nap szükségem volt rá. Biztos a "boldogsághormon!!!!" Mondjuk akkor még nem nagyon fogtam vissza magam, mert a műtét után Én 8 kg-ot fogytam. Mikor hazajöttem, és megláttam magam a fürdőben a talpig tükörben, hát....... És ezután a lelki "válságos" időszakomban volt úgy, hogy egy nap egy kg-ot fogytam. Mostmár visszanyertem a versenysúlyom, de többet hízni nem nagyon szeretnék.

Üdv. Rezeda

4073. Rezeda63 (válaszként erre: 4070. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 15:30

Szia Timi!

Nekem a műtétet megelőzően évekkel (5 éve) jelentkeztek különböző hugyúti problémák. Olyan hólyaghuruthoz hasonló volt, de éreztem, hogy nem az, és a vizeletem is mindíg negatív lett. Mire a sokadik nőgyógyász "kitalálta" , hogy ez már a változókor kezdetét jelzi, és felírta nekem a Lívial nevű gyógyszert. Nagyon jó hatású volt minden problémámat megszüntette, egészen a műtétig, mert akkor derült ki hogy nagyon rossz a májfunkciós eredményem, és amikor az okát kezdték kutatni akkor derült ki, hogy a Lívial okozza. Kérdezte is a mostani nőgyógyászom (aki műtött) hogy a kollégája nem javasolta az évenkénti májfunkciós vizsgálatot a gyógyszer mellett? Mondtam hogy NEM. Pedig kellett volna. Sőt kérdeztem is az akkori orvosomtól, hogy meddig kell Nekem ezt a gyógyszert szedni? A válasz az volt..."meddig akar fiatal maradni?" Tulajdonképpen ez a gyógyszer fenntartott egy olyan mesterséges állapotot, ahol még rendszeresen megvolt a havi ciklusom, holott a gyógyszer nélkül már nem biztos hogy meg lett volna. Nem lebeszélni akarlak róla, mert Nekem nagyon jó volt, de a gyógyszereknek mellékhatásuk is van.

Üdv. Rezeda

2010. jún. 20. 15:18
Timi!Én nem vagyok evősebb,mint műtét előtt,de mindennap ennem kell valami édességet.Süti csoki fagyi bármi lehet.
4071. Ildikó 67 (válaszként erre: 4067. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 15:16
Szia Timi!Én még mindig nem szedek semmit.A hőhullámokon kívül minden rendben.Ami furcsa,hogy úgy érzem rondulok.Párom szerint a bagó az oka.Mert tönkreteszi a bőrt.Mondtam neki nem a bőrömmel van baj a kinézetemmel.Egyszer volt már ilyen velem.Szőke hajam volt.Reggel tükörbe néztem oly rútnak találtam magam és már délután vörös voltam.Na így sem sokkal jobban éreztem magam.Végül kiderült,hogy terhes vagyok.Most nem tudom mi lehet a baj.
4070. a0aecda338 (válaszként erre: 4069. - Rezeda63)
2010. jún. 20. 13:45

Szia,Rezeda!

Az orvosom a Livial-t ajánlotta,de egyenlőre nem kértem.A hőhullámokat elviselem,főleg ilyen hűvös időben kibírható.Nagy melegben egy kicsit nehezebb a helyzet,de emiatt nem kell a gyógyszer.Ami nagyon aggaszt,az a súlyproblémám.Állandóan éhes vagyok és ennem kell,mert különben rosszul vagyok,szédülök,fejem,gyomrom fáj.A mérleg azonban könyörtelenül jelzi az elkeserítő eredményt.Már öt kiló fölszaladt.

Puszi:Timi

4069. Rezeda63 (válaszként erre: 4067. - A0aecda338)
2010. jún. 20. 13:33

Szia Timi!

Mert ennyire komoly a hormonhiányos probléma nálad?

Mit érzel? Konkrétan! És mióta? Erősödik vagy stagnálnak a tünetek? Az orvos csak hormonpótlást javasolt?

Üdv: Eda

4068. Rezeda63 (válaszként erre: 4065. - Emma*)
2010. jún. 20. 13:31

Emma !!!!

Akkor ismételd meg.

Üdv: Rezeda

2010. jún. 20. 10:55

Ildikóóóóóóóóóóóóó!


Ha jól emlékszem,holnaptól szabin leszel,amikor lesz egy kis időd,légyszíves nézz be.Nagy-nagy szükségem lenne a tapasztalataidra,a hormonhiány hatásaival kapcsolatban.

Puszi:Timi

4066. a0aecda338 (válaszként erre: 4057. - Emma*)
2010. jún. 20. 10:25
Szex,Emma!
4065. Emma* (válaszként erre: 4064. - Rezeda63)
2010. jún. 20. 09:53
Rezeda: ugyanezeket érzem: semmihez nincsen kedvem, ha belekezdek valamibe, pillanatokon belül abba is hagyom. Nem ehhez vagyok én szokva, hogy a 4 fal között malmozzak. Állandóan nyüzsögtem, ami 100%-os energiával töltött fel mindig. Ez az energia mostanra teljesen lemerült az itthon üléstől.:-((( Már nem csodálkozom, hogy szerdán olyan fantasztikus lett a délutánom: emberek között voltam és kaptam tőlük energiát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook