Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtudtam, hogy a férjemnek viszonya van valakivel. Ő viszont nem tudja, hogy tudom! fórum

Megtudtam, hogy a férjemnek viszonya van valakivel. Ő viszont nem tudja, hogy tudom! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - 3f1b57f571)
2012. júl. 10. 22:07

Már döntöttél. Mérlegeld a lehetőségeid. Anyukád, barátok. Kicsit sok az ilyen téma... A hőhullám mindenkinél napszúrást okoz és félredug, mert nem tudja kivel van... Rossz vicc, bocsánat.

Szóval azért vizsgáld meg a forrás hitelességét, ahonnan tudod a viszonyt, aztán lépj. Ha tudsz szerezz bizonyítékot, és legyen nálad.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - 3f1b57f571)
2012. júl. 10. 22:07
Szegény. Vajon mi vitte rá, hogy ilyen elkeseredett lépést tegyen?
2012. júl. 10. 22:06

Szerintem először meg kell keresned a félrelépés okát. Gyakran elkeseredettség és valaminek a hiánya viszi rá a másikat és a "szenvedő fél" ez esetben ugyanolyan hibás. Próbáld megbeszélni vele a dolgot, nem kell feltétlenül szétköltözni.

De ez csak az én véleményem... Várj néhány hetet és higgadt fejjel próbálj gondolkodni!

2012. júl. 10. 22:05

Nehéz kérdés, én biztos nem szólnék, már csak azért sem, ha menni akar, szenvedjen egy kicsit, míg elmondja, hogy mi történt.

Mert félrelépni könnyebben tudnak,mint azt bevallani, esetleg felvállalni.


De ez én vagyok. Pók természetem van, kivárok :)

2012. júl. 10. 22:04
Beszélj vele! Mit jelent neki az a kapcsolat, és mit jelentetek neki ti?
2012. júl. 10. 22:03

Mit tegyek?

A kapcsolatunknak vége,ez már biztos,de van egy közös gyerekünk,és nincs pénzem (még) Mi a frászt tegyek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook