Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem-e az, amikor valakinek viszonya van olyas valakivel, aki nem a párja? fórum

Szerelem-e az, amikor valakinek viszonya van olyas valakivel, aki nem a párja? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
96. a78c2ff918 (válaszként erre: 95. - Ittmost)
2013. ápr. 14. 12:44
Sztem nincsenek sokan.És azok közül is igen kevés a reménytelen eset.Amikor a megoldás egyszerű:hallgatni a másikra és azt választani,hogy hiszünk neki.A szembefordulást választani a saját magunkkal kapcsolatos idióta koncepcióinkkal szemben.Elhinni a másiknak,hogy súlyosan tévedünk ezekben.Elhinni neki,amit mond és állít rólunk.Továbbá elhinni,hogy igenis van valaki,akit a végletekig megvisel,ha ezt nem tesszük meg.Amire a megfelelő válasz nem az elzárkózás.Nem feladni - ezt kell tenni.
95. ittmost (válaszként erre: 86. - A78c2ff918)
2013. ápr. 12. 12:25

De igen,ez teljesen rossz,és hülyeség..de amint írtam:van elég sok ember,akinek a félelmei felülírják a normális vágyait.

Lehetne normálisnak lenni,csak nem BÍR,nem képes rá,mert a félelem(és a kudarckerülés) erősebb.

És természetesen torzul a személyiség,sőt már előtte is torz.

2013. ápr. 11. 19:32

Sztem néhányan túlparázzák...vagy nemtom.

(bocs a rövidítgetésekért)

93. a78c2ff918 (válaszként erre: 91. - F758a7200f)
2013. ápr. 11. 19:31

Sztem feljavulnak az érzékek.Én iszonyú lapos voltam...Tompa.A mellem és egyébségek között mintha semmi kapcsolat nem lett volna.Évekig így volt...aztán...megváltozott.Most kb.azonnal elrepül az agyam ilyentől...:)

(de smacizni még mindig nemtok...:D)

92. a78c2ff918 (válaszként erre: 90. - F758a7200f)
2013. ápr. 11. 19:29
Na.Ugye,hogy muszáj a szex?Sztem nagyon...És hát...mi az elérhető,hát igen...Ez van!:/
91. f758a7200f (válaszként erre: 89. - A78c2ff918)
2013. ápr. 11. 19:23
Ha mara villamlili lettel, azt is csak gyakorlassal csinaltad, nem csak ugy ultel oszt vartad, nem?:)
90. f758a7200f (válaszként erre: 89. - A78c2ff918)
2013. ápr. 11. 19:21

Az a "csak azzal akibe nem szerelmes" azert szerintem is valami zavaros felfogas, ugy ertem, ha mar mindenaron massal IS, akkor igy:

-ha keznel van a szerelme, azzal

-ha nincs keznel, beeri massal, aki tetszik de nem szerelem

-ha az sincs, egyedul


Valami ilyesmi...:)

89. a78c2ff918 (válaszként erre: 88. - F758a7200f)
2013. ápr. 11. 19:11

Hát...tulajdonképpen ez a másik,amin megakadt a szemem:a pasi gyors,a csaj lassú...ez sztem tök így van mindenkinél,aki kezdő.Mégsem látom azt,hogy emiatt no sex.Vagy csak azzal,akibe nem szerelmes...Ha?!Miezmá?...

:D Én mondjuk mára már villámlili lettem...:)

(ö...mondjuk azt nemtom,hogy ez mennyire normális....:D)

88. f758a7200f (válaszként erre: 84. - A78c2ff918)
2013. ápr. 11. 18:01

Az igaz szerelem az sajat magunknal kezdodik es hidd el, hogy ez a legnagyobb akadaly. Szoval ismeri azt a szot, igen.


Masik dolog, hogy ha 2 ember nem oda "teszi" ezt az erzest ahova valo, az mar egy athaghatatlan akadaly...


Persze, en amikor akadalyrol beszeltem, arra ertettem, hogy a ferfiak is tanuljak a kesleltetest, nem igy szuletnek, szoval mint termeszeti akadalyt. A nok ugyanigy, idovel megtanuljak lazabban venni de ok sem igy szuletnek:)

87. a78c2ff918 (válaszként erre: 86. - A78c2ff918)
2013. ápr. 11. 17:21
Hm...sztem racionális vagyok...igazán...
86. a78c2ff918 (válaszként erre: 85. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 17:19

Én meg azt gondolom,hogy hormonálisan determinálva vagyunk.Lehet ezeket figyelmen kívül hagyni "más dolgom van" felkiáltással,de nem létezik,hogy nem torzul a személyiség.Még a sok tennivaló is jobban megy.Erőt adni és kapni,aki erről lemond,nem tudja,hogy miről mond le.


És de.Azzal előlegezni meg a másik magatartásáról való véleményt,hogy majd egy utolsó bunkó lesz,elég durva.Vajon csak ő szerelmes úgy,a másik nem?Hát ha nem,jobb,ha megtudja és kész.Ha meg igen,akkor olyanban lehet része,amiről még álmodni sem mert."Az igaz szerelmet" nem osztogatják csakúgy.Ha fejbe talál durva luxus kukázni.Éppen ezért nem gondolom,hogy sok lenne a pofára esés.Aki azt mondja,hogy volt már sok szerelme,az soha nem volt szerelmes.Számomra az a szerelem,amit még a tények sem tudnak megzavarni.Önálló entitás a lelkemben,a szívemben.


De mi ez már?Szted?Most tudom te is nő,meg én is nő,de tegyük össze kettőnk hozzáállását egymáshoz, elvonatkoztatva a személyeinktől,ha érted.Ez alapján lesz két ember(tök mindegy ki a ff és ki a nő),tegyük fel megőrülnek egymásért.Az egyik azért nem megy bele,mert fél és inkább ágyba bújik valaki mással.A másik meg azért bújik ágyba valaki mással,mert ki szeretné magából ölni az érzéseit,mert mint látható hiába vár a másikra.

Ez nem két hülye?Miért nem lehet normálisnak lenni és 1x1-t játszani?

85. ittmost (válaszként erre: 84. - A78c2ff918)
2013. ápr. 11. 16:17

Annyira jó idealista hsz-ez is,jól esik olvasni.

"Miért nem lehet esélyt adni?"-lehet(sőt szerintem kell is-de nekem jó a kudarctűrő képességem)),de van(nem kevés) ember,akinek meg annyira alacsony a kudarctűrő képessége,h nem MERI megpróbálni.Nem csak ezt,más dolgokat sem.

Nem gondolja gonosznak a másikat,hanem FÉL.Mindennél fontosabb a félelem,és az,hogy megmaradjon a látszata annak,hogy neki jól mennek a dolgai,nincs kudarca,meg visszautasítása,és nem hagyják el..


""Az igaz szerelem szótárában az "akadály" szó NEM szerepel."" :) :) ez is nagyon szép,és aranyos..csak nem valódi,nem érdemes alappillérként felállítani,mert sok lesz a pofára esés.

A szerelem nem az élet fő pillére:sok embernek más dolog van a lista elején,amibe a legtöbb energiája belemegy,és nem feltétlenül azért,mert azt akarja..(pl. megfeleléskényszer,vagy kudarckerülés-ezek erősebbek mindennél,az egész életet meghatározzák)

84. a78c2ff918 (válaszként erre: 72. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 12:17

Szüzeknél?Vagy a nem gondolkodóknál?Van ilyen félelem,el tudom képzelni,együtt tudok érezni,de nem tudok vele egyet érteni,mert mondd:mi értelme???Szted a semmit lehet fokozni?Nézd meg mit írtál:


"Pl.ha vki szerelmes,de tudja,h nagyon nem megy neki a szex,akkor előbb,vagy gyakrabban kezd külsőssel,a szeretett személlyel pedig kerüli,ha lehet,mert fél,h elveszíti őt az ügyetlensége miatt."


Össze se jön vele?Mert az több,mint elveszíteni?A semmit hogyan kell fokozni?Miért nem lehet esélyt adni?Miért jó a másikat gonosznak gondolni???

Ez kérem hülyeség.


Túl azon,hogy akit emiatt veszít el,inkább örüljön,hogy megszabadult egy bunkó paraszttól.


"Az igaz szerelem szótárában az "akadály" szó NEM szerepel."

83. f758a7200f (válaszként erre: 82. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 11:55
:) Na, a végén csak kibogozzuk...
82. ittmost (válaszként erre: 81. - F758a7200f)
2013. ápr. 11. 11:42

Aranyos vagy:)

dehát hiába 'szerinted' azt,h "az nem együttlét",mert fizikailag mégiscsak az,és megtörténik,szerintem sokkal többször,több embernél,mint gondolni mernénk.

Ezt a "részvétes" verziódat értettem ritkának:hogy csak alkalmanként van,tehát jócskán nem minden együttlétkor.

81. f758a7200f (válaszként erre: 79. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 11:39

Arra értettem, hogy azt mondtad, vannak nők, akiknek ritkán van orgazmusuk. Szerintem nem együttlét egy olyan, ahol egy nő hagyja, hogy ne legyen neki 1 sem. Jó, férfi se hagyja, de csak nem látunk egymás fejébe, pár dologgal lehet azt jelezni.


Én erre értettem, ha egy nőnek RITKÁN van orgazmusa, az nálad mit takar? Az, hogy egy szeretkezés alatt nincs neki huszasával, vagy az, hogy több alkalommal is együtt vannak, és egyszer sincs neki. Ha ez az utóbbi, akkor mondom: részvétem...


Ha meg az első, abban nem hiszek, ott valami kiszínezés van:)

80. ittmost (válaszként erre: 77. - F758a7200f)
2013. ápr. 11. 11:29

Én ilyen számokat nem mondanék,nem ismerek annyi nőt és férfit ennyire,hogy ezt ki merjem mondani.

Ill.ha így van,akkor szerencsés kivétel vagyok:nem volt még dolgom gyorslövetűvel. Valószínűleg mindegyik megtanulta kontrollálni.

79. ittmost (válaszként erre: 76. - F758a7200f)
2013. ápr. 11. 11:27

???? "attól, hogy egy nőnek nem 30, hanem 1 orgazmusa van, sztem még nő."

Ezt hogy érted?ki mondta,hogy nem nő?hát persze hogy az..

Hát régebben nekem alkalomadtán is nehéz volt az 1et összehozni.De nem is érdekelt,mert nem volt rá energiám,hogy ezzel is foglalkozzam.csak csináltam,és reméltem.Pedig az exem működtetett minden képességét..(nem is tanultam meg,és túl is voltam stresszelve az élet többi része miatt)

és nekem szerencsém volt,mert az ex kivételes módon odatette magát..de finoman szólva nem minden ffi iylen.

ejjenyemár de kitárulkozós lettem..pfff:(

Csak neked,mert egyszer máshol nagyon okosat írtál:és gyakran lett hámsérülésem is,a nem kellő nedvesedés miatt,ami pedig a fertőzések melegágya..

Volt,h már gyűlöltem a szexet,mert nem volt benne annyi öröm(még így sem,h szeretve és kényezetve voltam),mint amennyi kellemetlenség a betegségekből.

na.

van pár dolog,ahol el lehet szúrnia jó szexet,akkor is,ha van szerelem

78. a94ac54e89 (válaszként erre: 75. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 11:23

Egy szerető párkapcsolatban el tudom képzelni a gyorlövetű fiút, a lassan beizguló lányt kevésbé.

Igaz, hogy türelem és szerelem kell ahhoz, hogy tökéletesen egymásra hangolódjanak. Meg idő is.

Csak mindez sosem fog megvalósulni, mármint az egymásra hangolódás, ha máshol eddzenek ... :DDD


Hameg "furán" ér hozzám valaki, akkor kedvesen - gyengéden jelzem neki, és tőle is elvárom ugyan ezt ( ! ), és szintén nem máshol eddzek ... :D

77. f758a7200f (válaszként erre: 75. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 11:09

Szerintem a férfiak 90 %-a gyorslövetű és a nők 90%-a lassan izguló, ez biológia. Mellette ott van a kultúra is, és a természet által gyártott akadályokat át lehet hágni. Simán. Nem is mondtam ezzel semmi újat.


Vagy te még hiszel abban, hogy léteznek nők, akikre elég ránézni, és közben már volt is egy orgazmusuk? Tényleg, ahhoz kell a képzelőerő.

76. f758a7200f (válaszként erre: 74. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 11:05

Nézd, attól, hogy egy nőnek nem 30, hanem 1 orgazmusa van, sztem még nő. És 1-et nem is olyan nehéz összehozni tudod? Alkalom adtán:)))Egyéni szükséglet szerint.


Persze, hogy nem panaszkodik senki, mert akinek van, az megtartja magának, aki meg ki szeretné teregetni, az biztos, hogy a mennyiséggel fogja felhívni a figyelmet. Na, én azokra csapnék inkább le, nem azokra, akik nem panaszkodják le...


Aki csak úgy snassz azt mondja, nincs, nem tudja milyen, nem tudja hogy kell, ott azt mondom, vagy kezetlen, és akkor részvétem, ha meg az is van neki, és a párjának is (nyelve is, farka is), akkor mindkettőnek részvétem, komoly...

75. ittmost (válaszként erre: 73. - A94ac54e89)
2013. ápr. 11. 10:55

Számomra viszont elképzelhető,hallani is lehet ilyesmit,és én is nagyon sajnálom!!Rémes lehet.


Na oké..akkor képzelj el egy gyorslövetű fiút,egy lassan beizguló lánnyal..nagyon nagy türelem,és szerelem kell ahhoz,és sok idő,hogy ők egymáshoz tudjanak idomulni,és még valóban örömük is legyen,ne csak a feszültség,h :úristenúristen,mindjárt lövök..és hogy afrancbaafrancba,még mindig nem vagyok elég nedves..stb


Meg van az a szerencsétlenség,mikor a másik FURÁN ér hozzád,vagy csókol...valamire emlékeztet,ami rossz volt,és ez akár évekre meggátolhat abban,hogy normális módon élvezni tudd az együttlétet a másikkal.

74. ittmost (válaszként erre: 71. - F758a7200f)
2013. ápr. 11. 10:49

...és még vannak azok a nők,akiknek nagyon ritkán van orgazmusuk..de azért csinálják a szexet,mert gyengédségre vágynak,és hátha egyszer sikerül,meg h ne jöjjenek ki a gyakorlatból. Meg a ffi partnerek is igénylik..

Ez nem hiszem,hogy állatszerű,hanem ponthogy emberi,mert nem az érzékei hívásának enged,hanem tudatosan akar vmit vhogy csinálni..csak nem sikerül.

de ez (remélem) ritka példa-

---bbbáár attól tartok,nem.nem kevés nő panaszolja itt-ott,h alig van,v egyáltalán nincs öröme a szexben....

73. a94ac54e89 (válaszként erre: 72. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 10:49

Isten bizony, komolyan mondom, hogy nem tudok olyan helyzetet elképzelni, hogy "nem megy" a szex,feltéve, ha esetleg valami egészségügyi dolog gátolja, ha szeretett személy van.

És olyankor mással történik meg, mert ott nincsenek gátak, a szeretettel meg vannak ...

Számomra elképzelhetetlen, és sajnálom, ha ilyesmi megtörténhet.

Agyban is, meg fizikailag is.


Ha gondolod, tényleg írd le!

72. ittmost (válaszként erre: 68. - A94ac54e89)
2013. ápr. 11. 10:44

...tényleg leírjam?magadtól nem tudod elképzelni? :S

vagy:nem hallottál még ilyet?

71. f758a7200f (válaszként erre: 66. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 10:28

Szex utáni csalódottság, üresség csak azoknál létezik, akik úgy csinálják mint az állatok (már bocs)


Ha valaki dont, és van feeling, nincs ilyen csalódás, akkor is, ha nem a párjával teszi, a csalódás max attól van, hogy megkavarják az érzelmek a dolgokat és tehetetlenül áll előtte. Sztem szex, ami bármilyen vonzódás nélküli, az rosszabb mint ha magához nyúl az ember. Ha viszont van vonzalom, és jó, akkor ott mindig a feleken múlik, hogy hogy kezelik az adott páros szituációjukat.


Mindenesetre NEM abból fakad a gond, hogy valaki csal, hanem azért csal mert valami gond van.

70. f758a7200f (válaszként erre: 64. - C6973617d3)
2013. ápr. 11. 10:23
Naagyon egyetértek...
69. f758a7200f (válaszként erre: 18. - Nitka)
2013. ápr. 11. 10:18

Jól leírtad, de nem minden pár hajlandó visszavenni az elkóborolt báránykát...


Amúgy jól leírtad a különbséget, nem akarsz a másikkal élni, nem akarsz vele lenni, de egy pillanatnyi elterelő dolog volt és nem tudtál ellenállni. Kérdés, hogy hajlandó-e ezt megbocsátani a megcsalt fél? Sajnos nem mindig..

68. a94ac54e89 (válaszként erre: 66. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 10:08

Milyen az, ha "nem megy a szex"?

Főleg egy szeretett személlyel ... ?!

67. a78c2ff918 (válaszként erre: 66. - Ittmost)
2013. ápr. 11. 08:24

Ez mekkora hülyeség már!:)

(mármint nem amit írtál,hanem amiről írtál)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook