Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meghalt a babám 41.héten fórum

Meghalt a babám 41.héten (beszélgetős fórum)


41. sour (válaszként erre: 36. - Shanee)
2013. júl. 18. 22:59
Nagyon sajnálom! Nehéz lehetett, lehet Neked. :/
40. Nikus
2013. júl. 18. 22:58

a szülészet főfője aki a burkot megrepesztette egy szemrebbenést se mondott arra hogy úr isten a magzatvíz nem hogy zavaros szinte majd feketés barna.

Mondtam is a szülésznőnek hogy úr isten én kakiltam be amire ő azt monda persze csak a akkor amikor a doki már nem volt benn hogy ez a magzatvíz ami már jócskán azt mutatja hogy a baba már jó ideje nem érezte jól magát

39. Nikus
2013. júl. 18. 22:55
Szakemberhez nem mennék mert elegem van a dokikból elég annyi hogy mikor kiderült meghalt a babám a szülészet főmuftia meg az atyaúrístenje is ott volt egyből, sőt az ügyeletes orvos se volt már olyan mérges hogy hajnalba fel kellet keljen miattam és rögtön minden leletemet elkérték na meg azóta se adták vissza. úgyhogy annyira átlátszóan valószínű volt hogy valamit nagyon elszúrtak.
2013. júl. 18. 22:54

Borzasztó tragédia amikor szülő gyászol gyermeket,

de szívből kívánom, hogy mielőbb tudjatok örülni

egy egészséges, csodaszép másik gyermeknek!!


"Ki tegnap voltam, sírba szállt Veled,

Ma más vagyok, megroppant keserű,

Céltalan asszony, könnyázott szemű."

Várnai Zseni


Részvétem!

37. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 29. - Nikus)
2013. júl. 18. 22:46
Gondoltál már rá, hogy szakemberhez fordulj? Meg kell gyászolnod a Kisbabádat, de majd el is kell engedned idővel. Talán természetgyógyász, vagy pszichológus tudna ebben segíteni, hogy egy picikét könnyebb legyen.
36. Shanee
2013. júl. 18. 22:46
Drága Nikus! annyira sajnálom! Én május 9-én szültem halott kisfiút, bár Ő csak 19 hetes volt. Mi is 2 évet vártunk Rá, és én már nem is vagyok fiatal. Ráadásul 3,5 héttel a szülés után a férjem elhagyott. De túl kell élni!!!! Mindig!!! És minden vihar után ki fog sütni a Nap! hiszem, hogy oka volt annak, ami történt. Eleinte én is csak sírtam, és azt éreztem, hogy nincs igazság a földön. neked még rosszabb lehet, hiszen 9 hónapig Veled volt. borzalmas érzés, de hidd el, elcsépelt ugyan, de az idő minden sebet begyógyít. Nekem is volt egy húgom, ő 1 hetet élt, most lenne 37 éves, és anyukám a mai napig gondol rá, főleg ünnepekkor, meg a születésnapja környékén. soha nem fog elmúlni a fájdalom, de idővel enyhülni fog. Bízni kell benne, hogy innen csak felfelé vezet az út, és hogy ezáltal a tragédia által valamit tanulnod kell. Remélem, mielőbb könnyebb lesz. Ölellek sokszor, és rengeteg erőt kívánok Nektek!
2013. júl. 18. 22:45

Nagyon sajnálom, fogadd őszinte részvétem!

Nem lehet erre mit mondani,bízz benne lesz még akiben megtalálod a boldogságot.

Sok erőt és kitartást kívánok!

Szeretettel ölellek.

34. Nyúl81 (válaszként erre: 3. - Nikus)
2013. júl. 18. 22:44
Ez borzasztó :-((( Szívből sajnálom és nagyon sok erőt kívánok Nektek!
33. sour
2013. júl. 18. 22:44
Részvétem. :(
32. emga
2013. júl. 18. 22:44
Részvétem :-( nagyon sok erőt kívánok Nektek!!! :-(
2013. júl. 18. 22:43
...nem lehet okosat írni...együttérzek veled..lesz még babád..persze nem ő.Ő egy különleges helyen lesz a szívetekben, hol örökké élni fog...
2013. júl. 18. 22:42
Annyira borzasztóan sajnálom!!!!:,(((
29. Nikus
2013. júl. 18. 22:42

És Most meg ki se mozdulok, nem érdekel semmi, üres minden...


Én nem tudom hogy lehet ebből felállni pedig alapvetően egy erős nőnek tartom magam.

2013. júl. 18. 22:41

Istenem...részvétem:( mint édesanya írok én is..sírok ahogy olvasom a soraidat..a szavak ilyenkor nem enyhítik a fájdalmat tudom!!

Próbáld azt nézni, hogy a picikéd annyira jó volt, egy kis csoda, hogy nem kellett kiállnia az élet, az evilág próbatételeit ahhoz, hogy a Mennybe jusson! Már ott van, örökké, ahol nincs fájdalom, szomorúság, semmi nincs ami rossz, csak gyönyörűséges és szép dolgok vannak! Nektek pedig hatalmas próbatétel ez, hogy ezt túléljétek, amihez kívánok rengeteg erőt, imádkozom értetek, hogy kapjatok könnyebbséget ebben a helyzetben!

Ismerek olyan anyukát, akinek elment a gyermeke még kicsi korában, neki ez adott erőt.

27. Nikus
2013. júl. 18. 22:39

Végig a szülés alatt hallottam hogy a mellettem lévő szobába jó hangosan megy a más vajúdó anyák ctg-je jó hangosan, dobog a babák szíve, majd a babájuk felsírnak.

Én meg ott voltan csendbe elment a magzatvíz és volt egy kis plöty hasam amiben éreztem hogy Zsombika kis ernyetten fekszik, ráadásul nem is azon az oldalon ahol végig a 9 hónap alatt.


2 napig kellet még a korházba maradi és egyszerűen kínzás volt hallgatni az éjszaka felsíró babákat, hazafelé menetkor pedig zsinóban találkoztam az anyákkal akik hordozóba vitték haza a picijüket

2013. júl. 18. 22:38
Őszínte részvétem......erre nincsenek szavak ...:-((((
2013. júl. 18. 22:35

Részvétem :(

Nagyon sok erőt kívánok :(

24. Nikus
2013. júl. 18. 22:33
Csak tehetetlenség van, könnyek és úgy fáj.
2013. júl. 18. 22:32

Sok erőt és megnyugvást kivánok.


Fiatal vagy még lesz még kit dajkálnod, bizzunk benne.


Együtt érzünk Veletek.

22. andi6020 (válaszként erre: 19. - Nikus)
2013. júl. 18. 22:32
Természetes, hogy így érzel. Nagyon nem is lehet okosat mondani. :(
21. Baatkaa (válaszként erre: 1. - Nikus)
2013. júl. 18. 22:31

Nagyon-nagyon sajnalom, oszinte reszvetem! Ismerek egy honlapot, Angyalok szulei vagyunk. Talan, ha sorstarsakkal tudsz beszelni, ugy konnyebb egy picit.


Ennel borzasztobb csapas nem erhet egy Anyat! :( Olellek szeretettel!

2013. júl. 18. 22:31
Nagyon sajnálom :( Részvétem...
19. Nikus
2013. júl. 18. 22:30
Nincs értelme semminek
2013. júl. 18. 22:30

Drága Nikus!


Őszinte részvétemet szeretném neked kifejezni. Borzasztó lehet, amit átéltél.


Mindezek ellenére én is biztatni szeretnélek. Én 5 évvel ezelőtt együtt feküdtem egy kismamával, aki hasonlóan hozzátok, a 40. hét után veszítették el a kisbabájukat, s neki is ugyanígy meg kellett szülnie. De 5 évvel ezelőtt ikres kismamaként feküdt bent a kórházban, az ikrek teljesen egészségesen születtek meg. Ő mindig azt mondta, hogy az elveszített kisfia visszajött hozzá, azért kapott ikreket!

Most biztos, nagyon nehéz, s természetesen meg kell gyászolnotok az elvesztett kisbabát, de hidd el, vár még rád is ilyen csoda, s egyszer vagy többször is meg fogod tapasztalni az anyasággal együttjáró boldog pillanatokat is! Ezt kívánom neked amellett, hogy nagyon sajnállak és sok-sok erőt kívánok ezekhez a napokhoz.

17. Nikus
2013. júl. 18. 22:29

Olyan sokáig vártunk rá hogy összejöjjön, aztán hogy minden vízsgálat azt mutassa egészséges, és akkor egy nappal a születés megindítása előtt megfullad a köldök zsínórtól.

Hát milyen isten hagyja ezt mit tettem én hogy ezt érdemlem

2013. júl. 18. 22:28

Nem is tudok mit mondani, nagyon-nagyon sajnálom.

Lehet tudni, hogy mi lehet az oka ennek a tragédiának? Mi történhetett odabent vele?

15. R75
2013. júl. 18. 22:27
Részvétem, ennél szörnyűbbet el sem tudok képzelni. Nagyon nehéz lehet most neked és a családodnak. Kitartás!
14. Nikus
2013. júl. 18. 22:26
Az enyém volt. Mikor a világra jött végül megnéztem 2980g 55cm alvó kisfiu volt. Kis szörös karja háta a szemöldöke tiszta apja, kis szája igazi kis angyal és nem maradt velünk
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nikus)
2013. júl. 18. 22:26
Részvétem :(
2013. júl. 18. 22:26

Részvétem... :(

Sok erőt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook