Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 11-12.héten lehetséges, hogy a második babám apró mozgását érzem? fórum

11-12.héten lehetséges, hogy a második babám apró mozgását érzem? (tudásbázis kérdés)


8. Csillagpor0622 (válaszként erre: 7. - Bebe83)
2011. jan. 27. 14:33

Köszönöm szépen!!!

Én is imádtam,mikor a Fiam mocorgott bent,bár ez nagyon enyhe kifejezés,h mocorgott:)))

2011. jan. 27. 14:26

Huuuuu, csodalatos erzes lehet, most kicsit irigyellek is!

Nekem egy fiam van , 15 honapos, es Ot 20 hetesen ereztem eloszor. Mindig lufis erzest vartam, aztan olyan volt mintha a hasam bal oldalarol egy kiseger elszaladt volna a jobb olalra aztan vissza. Meg most is erzem!:))

Konnyu terhesseget es szulest kivanok Nektek!

2011. jan. 27. 10:27

Igen,én is ilyeneket érzek :)

Szinte biztos vagyok benne,hogy Őt érzem.

Tegnap este lettem figyelmes leginkább,hogy a pocakomon jobb oldalt apró kitüremkedéseket csinál és olyan ismerős érzés volt :))) Persze csak párszor érzetem és nagyon gyengén.

Amiras köszönöm szépen!!!

5. golyó68 (válaszként erre: 2. - Csillagpor0622)
2011. jan. 27. 10:20

Szia'


Az első babánál 16 hetesen éreztem, h mozog, a másodiknál 12 hetesen már biztos voltam benne. Olyan érzés volt, mintha apró lufikat eregettek volna a pocimban, és nekiütődött volna belülről a hasfalamnak. Így tudom leírni az érzést.:D

2011. jan. 27. 10:20

Mikor a kislányomat vártam a 15.-16. héten kezdtem érezni akkor a doki azt mondta, hogy lehetetlen pedig úgy volt.

Elég vékony alkat vagyok, lehet hogy az is számít, bár az ember ilyenkor hajlamos vele sokat foglalkozni és lehet, hogy azért érezzük korán, mert egyfolytában csak erre figyelünk és várjuk :)

2011. jan. 27. 10:18

Csillagpor, a második terhességemnél én is nagyon korán, már a 12. héten éreztem a baba mocorgását. Azt mondta az orvosom, hogy ezek bizony nem bélmozgások és előfordulhat, hogy már ilyen korán érezhető a pici mozgása.:) Az első terhességemnél a 16. héttől éreztem a fiacskám mozgását.

Gratulálok és problémamentes terhességet kívánok!!

2011. jan. 27. 10:03

Ez a második terhességem,a Fiamnál a 17. héten kezdtem el érezni a mozgást és ha hanyatt feküdtem,akkor láttam,ahogy mocorog.

Arra gondoltam,hogy ezek csak bélmozgások lehetnek talán,de mintha mégsem.

2011. jan. 27. 10:00
11-12.héten lehetséges, hogy a második babám apró mozgását érzem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook