Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A babám jövő héten lesz 2hónapos, most kezdi felfedezni a kezét, de mindig csak a bal kezét nézegeti.Ez nem gond? fórum

A babám jövő héten lesz 2hónapos, most kezdi felfedezni a kezét, de mindig csak a bal kezét nézegeti.Ez nem gond? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 30. 00:24
Nem értem,hogy miért aggódsz,és miért lenne ez gond?
2009. jan. 28. 15:09

Az enyém is azt nézegette CSAK, és bal kezes zseni lett belőle-Hála Istennek.:)

Reméljük A Tiéddel sem lem lesz semmi gond.

2009. jan. 28. 15:08
Nem. Előbb-utóbb megtalálja a másikat is. Ilyen idős korban még kár aggódni.
2009. jan. 28. 15:04

Szerintem nem kell megijedni. Nem úgy fejlődnek a babák, ahogy a "nagykönyvben" meg van írva.

Ha az orvos, védőnő rendben találja, akkor úgy is vn.


nekem a kisfiam, mikor már tartotta a fejecskéjét, indig csak jobbra nézett. Azt mondta a doktor néni, azért, mert tuti arról az oldalról jön a fény, amikor a kiságyban van. Így is volt.


Most 22 hós és minden OK!

2009. jan. 28. 14:55

Csak azért kérdezem,mert az egyik internetes oldalon ezt találtam: "Amennyiben 2 hónaposan nem emeli a kicsi a fejét, akkor vigyük el szakemberhez. Intő jel lehet még ,ha a gyermek fejét csak az egyik irányba fordítja és háton is ferdén oldalt tartja. Nem megengedett az sem, hogy egyik lábát vagy egyik kezét hanyagolja, nem úgy mozogatja, mint a másikat."

A mozgatással nincs gond,mert azzal is kalimpál rendesen,de a jobb kacsóját nem nézegeti,csak a balt!!!

2009. jan. 28. 14:53
A babám jövőhéten lesz 2hónapos, most kezdi felfedezni a kezét, de mindig csak a bal kezét nézegeti.Ez nem gond?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook