Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megéri ma vidéken zöldségboltot nyitni?(ahol még nincs...) fórum

Megéri ma vidéken zöldségboltot nyitni?(ahol még nincs...) (tudásbázis kérdés)

7. caffi (válaszként erre: 6. - A631117090)
2010. febr. 25. 20:41
Csak egy ötlet volt:)....Kívánom h sikerüljön!....Azért ha beindult az üzlet,vissza jelezhetnél h érdemes volt e...engem érdekelne!
2010. febr. 25. 19:59
Mozgóbolt az már olyan,mint a piacozás...Ahhoz már nem lenne energiánk...Időjárásfüggő...és az üzlet is üresen állna...Egyébként jó ötlet,nálunk is így árulják a tejet,tejterméket...
5. caffi (válaszként erre: 4. - 03d5dbb509)
2010. febr. 25. 19:46

Megéri....úgy olvasom adottak a feltételek!

Most "divat"lett a mozgó bolt....a tejet is hozzák(pedig városban lakunk)....kisebb falukba hallottam h mozgó bolt jár ki élelmiszerrel.....a zöldség is működne,ha sok kis falú van a környéken...Hmmm?

2010. febr. 25. 19:25
Kisebb község,de nem szegény környék.Otthon egyre kevesebben termelnek.Bevásárlóközpont 40km-re.Üzlethelyiség,végzettség megvan...Eddig mással foglalkoztunk(kereskedelem),de ezt is a család csinálná...Van autó áruszállításra...Több érv is szólna mellette...Arra lennék kíváncsi,a hatóságok mit kérhetnek?(tárolás,áru eredete stb.)Illetve hogyan lehetne közvetlenül őstermelőtől vásárolni?Szociális bolthálózatban érintett valaki?
2010. febr. 25. 19:17

Az függ a vidék adottságaitól.Termelnek-e otthon,van-e a közelben bevásárlóközpont,ahol olcsóbban megvehetik/nem biztos,hogy jobb minőséget/.Van-e átmenő utazó forgalom,meg lehet-e állni autóval a bolt mellett stb...

Ezeket rakd össze,mérlegelj és úgy próbálj meg dönteni.

Szerintem egyébként jó ötlet,de nagyon szép áru kell,egész embert kíván/árubeszerzés,eladás/.Meg ha alkalmazott adna el a boltban,mert te éppen áruért vagy,akkor egy talpraesett,ügyes,becsületes eladót kell keresned.

Jól gondold át!

2010. febr. 25. 19:16
Mit értesz vidék alatt?:) Amúgy szerintem igen, van olyan ismerősöm, aki ilyesmivel foglalkozik, de rengeteget dolgoznak vele. (Családi vállalkozásban)
2010. febr. 25. 19:09
Megéri ma vidéken zöldségboltot nyitni?(ahol még nincs...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook