Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cipőbolt! Megéri? érdemes nyitni? fórum

Cipőbolt! Megéri? érdemes nyitni? (beszélgetős fórum)

23. 9bbc382386 (válaszként erre: 19. - 6e0371b13e)
2010. okt. 22. 12:56
Bizony annyi biztos kell!A berendezés,raktározás,toalett,kézmosó,biztosítás,rács az üzletre,pénztárgép és az árukészlet.....nagyon sok!
22. 9bbc382386 (válaszként erre: 17. - 6e0371b13e)
2010. okt. 22. 12:55
Gyerekcipőt mindenképp próbálni kell,hiszen meg kell bizonyosodni biztos hosszra és lábfejmagasságra jó ez a modell, kézben fogni,hogy jó e a minősége stb.Ezért nem hinném hogy megy a webáruház,viszont mellékesnek jó lehet,de annak is van anyagi vonzata,fizetni kell külön azért is.
21. 9bbc382386 (válaszként erre: 15. - 6e0371b13e)
2010. okt. 22. 12:51
Nem,mivel én 10éve abbahagytam és a Lányom sem gyerek,így nem járok gyerekcipőboltokba.
2010. okt. 22. 12:46
ha olcsón árul jó minőségű bőrcipőket, akkor kérem a címet! :)
19. 6e0371b13e (válaszként erre: 18. - Yulcsy)
2010. okt. 22. 10:56
hát egyenlőre kilátástan az ügy de majd még utánanézek mert 5milliót beletenni egy cipőboltba húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú az nagyon sok píz!Annyival már a tözsdén is jól el lehet bohóckodni!
18. Yulcsy (válaszként erre: 17. - 6e0371b13e)
2010. okt. 22. 10:49
Ha nyitsz egy gyerekcipő üzletet, akkor adok 1 tippet.Nekem 35,5-ös lábam van.A nagy multiknál kapható cipők 36-osaiban lötyög a lábam,így én is sokszor gyerekboltban vásárolok, de ott meg sokszor túl gyerekesek a cipők.Szóval készülj olyan kínálattal is,hogy a kis lábú felnőttek is tudjanak Nálad vásárolni.
17. 6e0371b13e (válaszként erre: 16. - Yulcsy)
2010. okt. 22. 10:44

Nem írsz hülyeséget, épp tegnap beszéltünk erről a barátnőmmel , mert szerintem nagyon kellene egy ilyen üzlet de van már 1-2 árajánlatom ami bizony nagyon kevés,de számoláshoz és egy üzleti terv készítéséhez már kezdésnek jó és bizony ehhez sokkal több kell mint amit én gondoltam!

Létezik az ötleted csak még nem jártam utána mert a számok elkeserítettek!

Ha lenne egy ilyen üzeltem és párhuzamosan működne egy webáruház is ti vennétek lábbelit interneten keresztül?

mert ha nem jó akkor visszaküldeni meg cserélgetni és lehet hogy már nem fogsz ugyanolyat kapni..... elgondolkodtató!

16. Yulcsy (válaszként erre: 1. - 6e0371b13e)
2010. okt. 22. 10:30

Szia!


Most lehet,hogy hülyeséget írok, de hátha utána tudsz nézni.Régebben fél füllel hallottam olyan lehetőségről,hogy aki munkanélkülin volt x ideig és utána beindít egy vállalkozást, akkor kap vissza nem térítendő állami támogatást,mert munkahelyet teremtettél...Ha jól emlékszem nem is kevés pénzről volt szó.

Hátha a munkanélküliben tudnak erről felvilágosítást adni...

15. 6e0371b13e (válaszként erre: 10. - 9bbc382386)
2010. okt. 22. 10:23
viszont a Táncsics cipősők már 3 saját gyerekcipőbolttal vannak jelen Győrben ismered őket? Jók az üzleteik?
14. fksz (válaszként erre: 13. - 6e0371b13e)
2010. okt. 21. 15:47
Akkor ok, ez csak az én magánvéleményem volt, abból leszűrve, hogy ténbyleg nem találkoztam mostanában olyan üzlettel, ahol több 'márka' lenne.
13. 6e0371b13e (válaszként erre: 12. - Fksz)
2010. okt. 21. 15:18

szia!


Ebben most szembeszállnék veled mert eddig akikkel beszéltem nagyker egyiknek sincs kikötése, tehát árulható minden mindennel!

12. fksz (válaszként erre: 5. - Flamina)
2010. okt. 21. 14:56
Alapból a márkaforgalmazók kikütik, hogy szinte csak az ő termékük legyen a polcokon. Így adnak olyan árakat, amikkel lehet dolgozni. Ezért nincs olyan cipőbolt, ami több márkát is forgalmaz egyelő arányban.
11. 6e0371b13e (válaszként erre: 10. - 9bbc382386)
2010. okt. 21. 09:37

Igen ,épp ezért kérdezősködöm mert elég drága egy cipő ,és nem szeretném az összes meglévő megtakarítást beletenni, csak mégis valamit kezdenem kell, és ebben én látok lehetőséget,persze ez még édes kevés.

de mégis mennyi pénz kell számolni az induláshoz?írok privit

10. 9bbc382386 (válaszként erre: 9. - 6e0371b13e)
2010. okt. 21. 09:27
Már nincs meg!Győrben volt,és időben hagytam abba,mert nagyon nagyot lehet bukni.Több millió forintos árukészlettel.Minden méret duplán-triplán.Tudod,azért nem lehet most méreteket kapni,mert nem meri berendelni,hátha rajt ragad.Észre sem veszed és nagyon sok pénzt pumpálsz bele.
9. 6e0371b13e (válaszként erre: 8. - 9bbc382386)
2010. okt. 21. 09:20

szia!


Ezekszerint már nem működik az üzlet? Megtudhatom hogy hol van-volt ez az üzlet?Meg lehet élni belőle? nem a kanári szigetekre akarok menni , csak hogy a számláimat ki tudjam fizetni és ne kelljen azt mondani a gyereknek hogy nincs pénzem nem tudok joghurtot venni!

2010. okt. 21. 09:10

Szia!

A 90'es évek közepén nyitottam gyerekcipőboltot megyeszékhelyen.Lehetett siestától kezdve minden igényt és pénztárca kínélőt kapni.

Sajnos idővel beláttam,hogy kevés amit hoz,az embereknek soha nem lehet kielégíteni a vágyaikat :)

Hozzáteszem az tette be a kaput,hogy ebben az időben nyitott a közelemben egy multi.

2010. okt. 21. 08:57
Bár én nem vagyok pesti, de én látok benne fantáziát. A gyerekemnek én is mindig megveszem a drágább cipőt. Vagy, cipőboltban akinél látom, hogy nagyon nagyon megy, az a Csóra Cipő. Van Debrecenben, Pesten, meg pár helyen az országban. Ők nem tudom honnan szerzik a cipőket, de vannak újak is, márkás gyerekcipők, de megfizethető áron, és ugyanez a felnőtt cipőkkel. Nyáron olyan gyönyörű szép eredeti jennifer lopez szandált sikerült vennem, ami eredeti, hogy mindenki azt gondolta hogy kiadtam érte egy vagyont.És mikor mondtam, hogy innen vettem, olyan 4000ért....hát nagy rajongótábort és vásárlókat szereztem a Csóra cipőboltnak.:))
6. 6e0371b13e (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2010. okt. 21. 08:56

Hááát én mint kétgyerekes anyuka azt mondom hogy nagyon kéne egy ilyen üzlet ahol több márka több árkategóriában, de pont azért nyitottam topicot hogy egy kicsit térképezzek!

Hát a munkanélküliből nem jött össze a tőke pláne hogy már semmilyen juttatást nem kapok épp ezért kell valamit kezdenem magammal. A tőkét apukámtól hitelezném meg.

De még nem tudom hogy mennyi tőke kell egy ilyen elindításához, a nagykerek elég lassúak és nagyon visszafogottan nyilatkoznak!

Egyenlőre gyűjtöm az infókat felvettem a nagykerekkel a kapcsolatot, érdeklődőm az üzlethelységek után és várom a szerencsémet!


Szerintetek mennyi pénz kell az induláshoz befektetni?

2010. okt. 21. 08:55
Szerintem működne, főleg, ha nem márkaspecifikus az üzlet. Én örülnék :)
2010. okt. 21. 08:50
ha úgy érzed, van rá kereslet, akkor -ha van induló tőkéd- akkor sztem jó ötlet.
3. 6e0371b13e (válaszként erre: 2. - Bf5264a5b9)
2010. okt. 21. 08:47

Szia!


Na igen,épp ez az hogy pl egy Dr.Punto is bőr vagy akár a Wink és sokan szeretik is de ezek a márkák és más egyéb márkák csak külön külön kaphatóak más-más üzletekben-már ha kaphatók!

Valamint igen,én is szívesen adok többet egy jól kinéző nem feltétlenül híres márkás cipőért de nem mindegy hogy nálunk pl egy asso 12000 pestem ugyanazt megveszem 9-10000-ért.Persze egy cipőért nem megy az ember pestre de én egyébként is járok igy én már úgy tervezem hogy akkor amikor megyek viszem a gyerekeket és megoldjuk ezt a problémát.

Másik : nagy szerelmem a kornecki cipő amit abszolult nem árulnak nálunk.

2. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1. - 6e0371b13e)
2010. okt. 21. 08:39

Szia!


Én Pesten lakom, de én is örülnék egy ilyen üzletnek :) Sajna márkaspecifikusak nagyon az üzletek, és hiány van olcsóbb de jó minőségű cipőknél a méretekből (sokszor azt gondolom direkt). Sztem a családok nagy részénél a gyerekre nem sajnálják a pénzt, értem itt az alatt, hogy ha drágább, de megfelelő minőségű cipőt veszünk neki mindig mindenhová, hiszen egyáltalán nem mindegy a későbbiek szempontjából.

2010. okt. 21. 08:28

Sziasztok!


Véleményekre lennék kíváncsi hogy szerintetek megéri-e gyerekcipőboltot nyitni megyeszékhelyen?

Sajnos nálunk van összesen 2 üzlet az egyik Assot árul a másik Siestát ökör áron.

Mivel itthon vagyok munkanélkülin és már tele a hócipőm arra gondoltam belevágnék egy ilyen üzletbe.

Én itt már nem is indulok el a lányaimnak cipőt venni mert tudom hogy a siestát nem tudom megfizetni az asso-ből meg minimális választék van, pl ilyenkor sehol nem kapni szandált, pedig a gyerekek járnak oviba bölcsibe sőt van aki otthon is benti szandit hord!


Szívesen veszem az ötleteket tippeket jótanácsokat, ha valakinek van is cipőboltja jelezzen, hozzá lenne külön privi kérdésem is!

Szóval a kérdés adott ti örülnétek ha lenne egy ilyen üzlet a közeletekben ahol 5-6 márkából tudnál válogatni olcsóbb kategóriától a drágáig!

gondolok itt: Asso-Kornecki-D.D.Step-Táncsics-Dr Puntó-Supergear!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook