Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalva, elhagyva fórum

Megcsalva, elhagyva (beszélgetős fórum)


22. Bözsi néni (válaszként erre: 19. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 17:36

Most még sokk, aztán gyász, harag, stb.


Addig, míg rá nem jössz a szabadság ízére, foglald el magad.


Pl. rendezd át a lakást. Selejtezz ki sok felesleges holmit. Vegyél egy-két új bútort.


Kezdj el tornázni otthon. Youtube-on rengeteg van.

21. janszi (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2021. jan. 16. 17:36
Csupán arra voltam kíváncsi,hogy mi az őszinte véleménye,és leírta.Tehát a saját véleményére voltam kíváncsi,nem arra,amit mond az enyémre.
20. andi6020 (válaszként erre: 18. - Janszi)
2021. jan. 16. 17:27
Mindez magyarra fordítva esetleg
2021. jan. 16. 17:12
21 évesen jöttünk össze. Sok mindenen keresztül mentünk, Nagy szerelem volt. Nem zárom magamra az ajtót, de még sokkos állapotban vagyok, sírni sem tudok. Dolgozom, fodrásznál voltam, kozmetikushoz megyek, sétálok. Most ennyit tudok.
18. janszi (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2021. jan. 16. 17:11
De a kérdés nem lehet sugalmazó,így pajkos köntösbe fogtam,és negált előjellel adtam elő.
17. andi6020 (válaszként erre: 15. - Janszi)
2021. jan. 16. 17:06
Kár ezen agyalni, hisz szo sincs arról, hogy vissza akarna menni.
16. janszi (válaszként erre: 13. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 17:05
Igazigaz,ha magadra húzod az ajtót,bizony senki nem nyitja rád.
15. janszi (válaszként erre: 13. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 17:03

Hogy lenne-e értelme visszafogadni szerinte.Mert benned még van erre hajlandóság,szerinte nincs,ahogy írod is.

Pajkos volt a kérdésem,és őszinte a válaszod,ha arra írtad(9).

2021. jan. 16. 17:01
Hány évesen jöttetek össze? 30 év, bakker. Az még krumpliból is sok. Normális, hogy így érzel.. de később biztos könnyebb lesz. Meg ahogy neki jött egy új nő, neked is jöhet egy új pasi. ;)
2021. jan. 16. 16:55
Anyukám megért. Azt mondja, jobb lesz. Ő is egyedül él. Tanácsot nemigen tud adni. Mire gondolsz, hogy mit mond ?
12. janszi (válaszként erre: 11. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 16:50
Anyukád lehet hogy bölcsebb mindannyiunknál,Ő mit mond?(és jobban is ismer mindannyiunknál :)
2021. jan. 16. 16:40

Nincs testvérem. Anyukám 73 éves, vele beszélek, találkozunk, sétálunk. Más rokonom nincs akivel találkoznék. A párom anyukája, testvére volt még a családom. Velük is megszakad a kapcsolat. Néhány telefon, aztán eltávolodunk egymástól.

Elmentünk párterápiára, de akkor már volt a nő. Persze a pszichológus ránk aggatott bélyegeket, de azért a nem tankönyvszerű kapcsolat is lehet jó. Végül is addig jutottunk, hogy feltárta az életünket, majd a párom lemondta, hogy drága és mi megoldjuk. A szexszel volt probléma.

Tudnék változni, ha visszajönne, de a bizalmam nem csak Ő, mindenki más is elveszítette.

Beszélek munkatársakkal, egy barátnővel, de mindenkinek megvan a maga dolga, családja. Persze mondják, hogy hívjam őket nyugodtan, de nem akarom nyaggatni őket.

10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 16:29

Jaj,dehogynem tudsz egyedül élni, csak nem volt még részed benne.

Testvérek, rokonok vannak körülötted?

9. janszi (válaszként erre: 8. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 16:28

De azért visszafogadnád a tékozló fiút?

Lennél valamivel több azért hogy visszajött?(nagyobb szelet rántotthús,kevesebb köret,mosoly desszertnek...)

Vagy lenne fenntartásod?

2021. jan. 16. 16:23
Nagyon friss a dolog. Egy hete vitte el a személyes tárgyait, a többi még itt van. Nem mondom, hogy ennyi idő után nem volt probléma a kapcsolatunkban, de annyira összeillőek vagyunk, sosem gondoltam volna, hogy ide jutunk. Régebben volt baráti társaságunk, de szétszéledt. Szinte csak egymásnak voltunk. Gyerek nincs, nem sikerült a lombik. Az utóbbi időben sok probléma feltorlódott, Covid, haláleset, sok munka stb. Se nekem , se neki nincsenek közeli barátaink. Augusztusban ismerkedett meg a nővel. December 30.-án fakadt ki belőle. Utána zokogott, nem evett, őrlődött. Végül is a bizonytalan, de új, vibráló szerelmet választotta. Teljesen elveszve érzem magam. Nincs kedvem semmihez. Nem tudok egyedül élni.
7. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 16:22

3 evtized utan mar en is panikolnék. Ugye annyira mar fiatal se vagy.. :/ Gyerek hogy nem lett ebbol a szep, hosszu kapcsolatbol?

Egyebkent ha megszokod rajossz hogy nem is olyan rossz egyedul lenni. A magad ura vagy. Azt csinalsz az eleteddel, az időddel amit akarsz..nem szól bele senki.

6. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 16:11

Család? Gyerekek? Barátok?

Jobb lesz, de ehhez idő kell.

2021. jan. 16. 16:09
Ami azt illeti, én amikor özvegy maradtam, nem sokra rá tanulni kezdtem. A munkámban való feljebb jutásért.
4. 66e2bc2de5 (válaszként erre: 1. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 16:03
Meglátod jobb lesz! 30 év rengeteg, de a legfotonosabb most hogy ne a múlton rágódj. Keress hobbit, sétálj, sportolj! Meglátod hogy közösségben jobb lesz minden :) Újísd fel pl a lakást. Kezdj neki az elhalogatott feladatoknak. Idôvel majd megkopnak az emlékek és nem ôrá fogsz koncentrálni. És a legfontosabb hogy ne akard felkeresni. Ha elment, elment. Ilyen embert ne akarj újra hogy itt legyen. Minek is ô ha már máshoz ment?
2021. jan. 16. 16:03

Sajnálatos, hogy van ilyen...

Én több időt töltenék a Hoxán, van itt annyi olvasnivaló és sok féle játék. Elkezdenék keresztrejtvényt fejteni, az is nagyon leköt...

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Napraforgo8)
2021. jan. 16. 16:02

Rá kell jönnöd, hogy egy csomó dolog egyedül is jó.

Otthon is akad tennivaló, de megteheted, hogy kedved szerint csak lustálkodsz. Szabad vagy, és azért az se kutya ám.

2021. jan. 16. 15:53

Sziasztok !

Majdnem három évtizedes kapcsolat után elhagyott a párom egy másik nőért. Sosem voltam egyedül. Barátaim nem nagyon vannak. Pánikolok a magánytól,kétségbe vagyok esve. Dolgozom, majd hazajövök az üres lakásba. Az emlékek tornyosulnak. Lesz ez jobb ? Hogyan lehet megnyugodni, hogyan találjak magamra ? Egyedül semmi sem jó.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook