Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig tud fájni, ha látod azt, aki elhagyott? fórum

Meddig tud fájni, ha látod azt, aki elhagyott? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. dec. 27. 21:46
nekem nem rég lett vége egy olyan kis kapcsolatnak ami csak egy hónapig tartot,de az ex közbe szóllt és tönkre tett mindent:-(azt a srácot akivel vége lett 1 hónap után gyakran láttom,de nem láttok rá esélyt ,h vissza jön hozzám mivel idősebb és okosabb,és tudja szerintem,hogy csak a töltött káposzta jó felmelegitve gondolom én:-(és mivel tölem egész eddigi életembe menekültek a pasik ha végre megszabadultak tölem,örültek és nem akartak vissza jönni hozzám:-(
2007. nov. 27. 20:02
10 éve elváltunk, 22 évi éltünk együtt - nem tudom elfeledni..., ha visszagondolok a közös életünk szép időszakára, bizony fáj. Pedig ő is, én is mással élünk már...
49. orsyka
2007. okt. 22. 20:43
Ha igazán szerelmes voltál, és a tested minden porcikája vágyik utána, még akkor is ha megalázott, akkor nagyon nehezen fog múlni. Nekem se múlik, akár mennyire is akarom. Nem tudom amgam tútenni rajta. Másfél évig tartott. és ugyan csak "második" voltam, de az érzelemim átvették feletttem a hatalmat. És vakon hittem minden egyes szavának, és mindezek ellenére ő mondta azt, hogy ez igy nem mehet tovább és zárjuk le. Próbálom elkerülni,nem mindig jön össze. Szeretnék már túl leni ezen az egészen. Nem tudom mikorra fog elmúlni, de nem telik el ugy pillanat, hogy ne gondolnék rá. Ha valaki tud vmi jó kis búűző módszert, akkor legyen kedves ossza meg velem.....:-(((((((((((
48. 2338dc5334 (válaszként erre: 46. - LoLiNa)
2007. okt. 7. 19:10
Szia.Egy városban lakunk.Nem látom minden nap de van úgy,hogy 1héten 2-szer megy elottem autoval és bámúl.Na akkor orjíto.
47. 2338dc5334 (válaszként erre: 35. - Castellina)
2007. okt. 7. 18:59
Szia.Nagyon szépeket írtál.Volt,akit én is konnyen feledtem de ot imádtam,ezért olyan nehéz elfelednem.Ahogy írod,ha becsukom a szemem,újra átélhetem a vele toltott perceket és azt senki nem veheti el tolem.
46. LoLiNa
2007. okt. 3. 05:43
nehezebb felejteni, ha folyton a közelben van..
45. cskata (válaszként erre: 44. - 09d65bf33d)
2007. szept. 24. 08:53
háát, nem tudom, hogy így érthette-e - mindenesetre nem így hangzik amit leírt..:)
44. 09d65bf33d (válaszként erre: 43. - Cskata)
2007. szept. 23. 20:28
Szerintem úgy érthette, hogy amíg az érzéseid uralkodnak a józan ész felett.
43. cskata (válaszként erre: 41. - 0a6ce1d48d)
2007. szept. 23. 20:20

eszetleeeen..??

miért is eszetlen az, akinek szerelmi bánata van?

Drága Docens, meséld már el - Te nagyon tudhatsz valamit..:S

2007. szept. 22. 10:34

Fogalmam sincs meddig fáj, de remélem nem sokáig! Épp tegnap dobott a most már ex párom négy és fél év után egy nő miatt, akinek van barátja. És bőgött közben, mint egy pisis gyerek!

Most még nagyon fáj!

2007. szept. 22. 09:00
Addig tart, amíg eszetlen vagy.
40. cskata (válaszként erre: 39. - 94c70243ac)
2007. szept. 21. 23:32

Tudom, hogy nehéz - pláne, ha hiányzik az illető!

De ne töröld magad, egyszerűen próbáld kibírni, hogy nem nézegeted az adatlapját!:) Engem értek már igazán nagy "meglepetések" a kíváncsiság meg a hiányérzet miatt - azóta nagy ívben elkerülöm az említett adatlapokat..:) ennyire azért nincsenek mazochista hajlamaim..:)

Fel a fejjel, majd szépen lassan elmúlik, hidd el! Csak próbálj egy picit tudatosabban rákoncentrálni a dologra és nem kínozni önmagad ilyen akciókkal!

39. 94c70243ac (válaszként erre: 38. - Cskata)
2007. szept. 21. 22:54
Igazad van, de olyan nehéz. Sokszor megfordult a fejemben, hogy kitörlőm magam, de egy "ilyen" miatt nem teszem meg. Biztos vagyok benne, hogy azért ö is nézegeti az adatlapom és majd jön ö még az én utcámban, mert tudom, hogy nem tud felejteni.
38. cskata (válaszként erre: 37. - 94c70243ac)
2007. szept. 21. 09:32

ha le akarsz zárni valamit, akkor TILOS és kész öngyilkosság iwiw-en adatlapokat és képeket nézegetni!

Totál feleslegesen hergeled magad azzal, hogy látod az illető közös fotóit valaki mással!

2007. szept. 21. 09:07

Akárhányan vagyunk mindenkinek más és más a véleménye, mert mindenki másként dolgozza fel a történteket és persze az se mindegy, hogy hogyan is lett vége.

Én már lassan egy éve küszködök vele szó szerint. Szakitásunkat követően fél évre rá újra összejöttünk és újra kidobott. Most meg iwiw-en látom, hogy van barátnője... az azért ki ne maradjon, hagy a mennyasszonya voltam és összeakartunk házasodni.

Elég fiatalon ismertem meg és elég fiatalon tett tönkre. Egyszerűen lelkileg és szellemileg nem tudok lábra állni.

2007. szept. 20. 08:34
Hát sokáig....én a gimis szerelmemmel való kapcsolatomat a mai napig nem tudtam rendesen feldolgozni, pedig annak már lassan tíz éve. Amíg a városomba járt a szakításunkat követően nagyon fájt ha láttam. Azóta többször találkoztunk és még mindig mozorog olyankor bennem valami...hát ilyen az első szerelem.....(
2007. szept. 14. 16:39
Azt hiszem én hamar túlteszem magam a nagy szerelmi lángolásokon. Szerintem, ha nem viszonozzák az érzéseket, akkor elmúlnak, nálam legalábbis.Minden másnak nincs értelme. Egy ideig-óráig persze még fáj, de érdemes ismerkedni és egy másikkal pótolni, akkor végleg elmúlik. De hiszek benne, hogy a szívünk legmélyebb zúgában valahol még él a szerelem a másik iránt, de egy letisztult szeretetté alakulva, megőrizva a szép pillanatokat, emlékeket. És ha nem is látod többé az életben, lehunyod a szemed és bármikor ott állhat előtted, fiatalon, szerelmesen azzal az édes mosollyal az arcán, ugyanúgy csillog a szeme, amikor rád néz, érzed az illatát, a bőre melegét, és még újra átélheted a pillanatot, amit senki nem vehet el tőled, még az új nője sem. De el kell fogadni, hogy mindez már csak emlék, és örülni, hogy egyszer átélhetted.
2007. szept. 13. 12:49
Sajnos a nőknek rengeteg ideig! Viszont a pasiknak nem.Ők már csak ilyenek! :(
2007. szept. 10. 20:42

szerintem attól függ.. :)

de sokáig, az tény.. sajnos

2007. szept. 10. 18:01
Nagyon sokáig.
2007. szept. 10. 16:09
Örökre..DDDDDDDDDDDDDDDD))))))))))))
2007. szept. 10. 16:08
"Miért fáj, ami mindegy?"
29. Donyta
2007. szept. 10. 10:44
Nálam kb. 20 évig tartott. Már nem fáj, de nem is felejtek.
28. RLindi
2007. szept. 10. 10:04
Szerintem igazi szerelemnél nem múlik el soha és ha már másal avgy,akkor is belesajdul a szived ha csak meglátod..:-(
2007. szept. 10. 10:00
Sajnos nagyon sokáig... :(
2007. aug. 16. 22:54
Ha szerelmes vagy /voltál/,soha nem szűnik meg az iránta érzett szerelmed ha nap mint nap a közelébe vagy.(Szinte belehalsz egy kicsit!!!)
2007. aug. 16. 00:14
Ha elhagyna a Szerelmem, soha nem gyógyulna be az a seb! Soha:( Még ha nem is látnám, akkor is, mert már örökre Övé a szívem!
24. 2338dc5334 (válaszként erre: 20. - Piro5)
2007. aug. 15. 19:26
Az,hogy boldognak látnám(bár nem látom annak,inkább gondterheltnek)egyáltalán nem vígasztalna,sot.Az vígasztal,hogy bekerult a nagybetus családi életbe,legalább megtudja,mi az igazi élet.+ van 1mindenben kanál anyosa.Lehet,hogy gonosznak tunok de had oruljek 1 kicsit.
23. cskata (válaszként erre: 21. - Mandella)
2007. aug. 14. 12:35

??? miért fogod minden nap látni..? ide költözött..? vagy itt lesz sokáig..?

jajj, tűnjön már el ez a pasi!!!:(((

22. cskata (válaszként erre: 20. - Piro5)
2007. aug. 14. 12:34

1 mondaton akadtam fent (a többivel egyetértek):

"Ha látod , hogy boldogabb most mind veled volt megbocsátható. " - na ettől érezném csak igazán nyomorultul magam!!! Ez Neked miért megnyugtató és megbocsájtható..???:OOO

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook