Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig tud fájni, ha látod azt, aki elhagyott? fórum

Meddig tud fájni, ha látod azt, aki elhagyott? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. aug. 14. 11:45

mindennap fogom látni sajnos.

de reménykedem, hogy akkor nem fog majd fájni, amikor elhiszem, hogy jöhet valaki, akit nála jobban szerethetek. és aki engem is szeret.

és amikor majd remélhetőleg jön is valaki.

de talán amíg nem hiszek benne, hogy jönni fog, addig nem is fog jönni.

vagy valami ilyesmi.

20. piro5
2007. aug. 14. 11:37
szerintem addig fáj amíg az életünkben keletkezett "űrt" amot Ő hagyott itt ki nem töltjük valami számunkra tartalmasabbal. Sajnos úgy kell élni , hogy ez bármikor megtörténhet, hogy elhagy akit nagyon szeretsz. Ha látod , hogy boldogabb most mind veled volt megbocsátható. Ahhoz rövid az életünk , hogy sokat bánkodjunk azok után akik nem szeretnek bennünket. Előre az olyan emberek keresésére akik minket szeretnek és velünk boldogok.
19. 2338dc5334 (válaszként erre: 18. - Tessay)
2007. aug. 9. 19:12
Húsz év,az nagyon sok ido.Tudod én OT a párom mellet szerettem.Azért fáj annyira.Nagy káosz volt itthon az élet és annyira kellet a boldogság,mint a levego.Azota a párom 360fokot változott de sajnos már nem érzem iránta azt,amit rég.Annyit megbántott.Jol megvagyok itt veletek,annyi lelki vígaszt nyújtunk egymásnak.Agyerekek az áldozatai ezeknek a dolgoknak.
18. tessay
2007. aug. 8. 18:50
Nekem addíg fájt, míg a végén teljesen közömbös nem lett számomra. Hogy mi fájt? Azt hiszem, leginkább a büszkeségem sérült meg. És az nagyon tudott fájni. De mostmár nem érdekel. Ha találkozunk, teljesen közömbös számomra, és élvezem, hogy látom rajta, zavarban van. 20 év után váltunk el. Egy hónapja bejelöltem iwiwen, és a gyereknek kellett szólnom, - mond már meg apádnak, hogy ismerjük egmást... De már nem fáj.
2007. aug. 8. 16:51
Hosszú ido után láttam OT újra az azota lett családjával képrol.A neje 14 évvel fiatalabb és 20kg-al nehezebb nálam(nem megszolván a túlsúlyosokat).Megnyugatott a látvány,hogy milyen kozombosen álltak egymás mellett.Tudom,hogy nem szabad,mégis orunék,ha szomorúnak látnám,annyira megbántott.Nem is azzal,hogy elhagyott,hanem ahogyan azt tette.
2007. aug. 4. 20:56
Sokat segít a veletek valo "beszélgetés",úgy igazándibol nincs kivel megbeszélnem ezeket a dolgokat.Kosz a o tanácsokat.
2007. júl. 31. 11:25
Abszolut optimista vagyok,mindg tudok újrakezdeni,felállni és elindulni de ebben az esetben hagyom magamat sodrodni.Talán ez is a oka,hogy nem szabadulok a múlttol.
2007. júl. 30. 19:56

Meddig???

Adig amid eldöntjük,hogy váloztatni akarunk!

Ha valakit nagyon szeretünk,nyilván nem könnyű elengedni,de ha nem én vagyok aki így döntött az nagy fájdalommal jár az biztos,de biztos volt olyan a kapcsolat idején ami negativ volt csak a sok pozitv érzés eltakarta.(az a rózsaszín felhő)

Amikor már túl vagyok azon,és látom,hogy hiába küszködök,szenvedek miatta akkor kell előtérbe helyezni azokat a dolgokat amiket nem nagyon engedtük előre,mert fontos volt az a személy,és minden hibájával elfogadtuk.

Merni kell változtatni,és nem szabad szenvedni,mert az senkinek sem jó!

13. 2338dc5334 (válaszként erre: 12. - 09d65bf33d)
2007. júl. 30. 19:31
Pont azt keresem,ami miatt azt mondhatnám magamnak,mit szerettem ezen a férfin?Olyan piszokul sikeres,ugyeskedo, behízelgo.Ha nem tapasztalom,azt mondanám ilyen nincs.Ennyire ragaszkodni valakihez 12évig.Már nem lesz másik,így fogok élni,azzal akit nem szeretek.Ez a buntetésem.
2007. júl. 17. 08:24

Egyetértek opiummal. Amíg nem érzed már szinte szégyellnivalónak, hogy valaha is közöd volt hozzá.Amíg nincs egy olyan másik, aki szinte MINDENBEN fölülmúlja( és emellett igazán szeret téged ). Pedig ez utóbbi elég hülye dolog, de mégis, az én önértékelésem attól is függ, hogy mások hogyan viszonyulnak hozzám. Ha úgy érzem, hogy senki sem szeret, akkor azt gondolom, nem is vagyok rá érdemes.Ha akit én szeretek és akire felnézek, azt mondja hogy nem vagyok elég jó, akkor azt gondolom,hogy egy nagy O vagyok.Hiába mondja más (aki tényleg szeret), hogy ez nem igaz.

Na és még ott van a következő kérdés, hogy ha valaki, akiben tényleg bíztál és szeretted, és 100%-ig biztos voltál benne , hogy ő is így érez (éveken keresztül), az otthagy, ráadásul úgy, hogy egy ideig már csalt is a jelenlegi partnerével, akkor az életben tudsz-e hinni igazán még valakinek?Mert szerintem nem.

11. opium
2007. júl. 13. 14:17
míg leértékeled őt magadban
10. 2338dc5334 (válaszként erre: 7. - Lill)
2007. júl. 13. 14:04
Igazad van,hogy egyénfuggo csakhogy felettem már kicsit elszaladt az ido nomeg nem vagyok egyedul de nem vagyok boldog sot nagyon nem.
2007. júl. 13. 13:48
Addig fájt amíg rá nem leltem a boldogságra! Szinte minden nap látom, jó barátok maradtunk.
2007. júl. 13. 12:51

Nagyon sokáig tud fájni,gondolom.

"Hál Istennek",még nem hagytak el,én hamarabb léptem.

Próbálj Te is túlleni rajta.Mutasd meg neki,hogy sokkal külömb vagy,mint akié ő elhagyott!

7. lill
2007. júl. 13. 12:35
egyénfüggő, amig túl nem lépsz rajta - másban meg nem találod a boldogságot
2007. júl. 13. 10:57

Ha csak belegondolsz, mennyi öngyilkosság is van emiatt...

Az egyik ismerősöm is ezért akasztotta fel magát. Többek közt.

5. e71af41436 (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2007. júl. 13. 10:06

hm...elgondolkodtató...

akkor sok boldogtalan ember van? ez szomorú....

2007. júl. 13. 10:04
Szerintem addig fáj, amíg boldog nem leszel mással.
2007. júl. 13. 09:49
Ezelött 7 evvel volt egy "nagyszakitasom",ö hagyott el,en is hibas voltam,megis a földig alazott vele.Egy evig azt hittem nem forog a föld tovabb,teljesen lebenultam,ket evig tartott mig mindennap remenykedtem hogy visszajön,kb.harom evig gyülöltem amiert elhagyott es örökke megvetem azert amit tett.
2007. júl. 13. 09:45

Hidd el..12 eve hagyott el a parom, pedig gyerekunk is volt, mostani 11 eves fiam, s azota mar hazastarsam is van. Boldog hazasagban elek parommal...gyerekeimmel...de meg mindig faj ha talakozom regi parommal aki gyerekem apja...s mindig feltepodik a seb ami akkor keletkezett, amivel anyira megsertett, pedig hidd el ki nem mutatom mindezt :(


Es 12 ev telt el azota...s sokszor ha ragondolok ugyanolyan ego fajdalamat erzek mind ugyanakkor.

2007. júl. 13. 09:43
Már 2éve tortént de még mindíg nagyon fáj,ha találkozom vele.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook