Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig kell lecserélni a régi pénztárgépeket? fórum

Meddig kell lecserélni a régi pénztárgépeket? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 21. 00:03
Amíg nem lesznek újak.
2013. nov. 27. 19:39
Nem érint.
2013. nov. 27. 19:09

Holnaptól megint lesz 100.000,- Ft-ért pénztárgép


[link]

2013. aug. 17. 10:01
Csak én nem érteni a magyart?:)
9. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Kalucsni)
2013. aug. 17. 09:55
Milyen megnyitásáról beszélsz ? Egy kérdést tettem fel tudtommal!!!
8. kalucsni (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. aug. 17. 09:06

most komolyan itt szeretnel megnyugvast stb.?

hát el lehet felejteni, hogy ebből stabil hogy vvokort talalsz..

persze, sok sikert, en en meg mindig a vivoks



vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. turkkati (válaszként erre: 6. - THM-01)
2013. aug. 17. 06:57

Én sem mennék bele ilyenbe.


Nem is tudom, kit tudnál behúzni.... Én a pénztárgép használó vagyok, de nem vadidegen "házalótól" veszem az új gépet, hanem az évek óta bevált szervíztől, akiktől a mostani is van, és minden évben az adóbevallás idején szervizeli a gépemet.

És az összes kereskedő ismerősöm (szomszéd boltok) ugyanezt teszik.

Egyébként a kód szükséges, ez sürgős is, de a gépek folyamatosan jönnek.

2013. aug. 17. 05:14
Menj fel a NAV honlapjára, ott van a legfrissebb hírek között, hogy valóban elegendő a kód megléte. Tegnap tették fel az állásfoglalást - előtte tényleg voltak összevissza hírek. Ebben a zavarosban próbálnak halászni egyes cégek. A helyedben nem adnám hozzá a nevem.....
2013. aug. 16. 22:35
Ha valakinek lenne még bővebb információja a dologról akkor szívesen fogadom akár itt akár privátban.Köszönöm!!!!
2013. aug. 16. 22:20

Kicsit leírom bővebben.

Ma volt találkozóm egy hölggyel aki amúgy anyukámnak a az egyik munkatársa (szóval nem egy ismeretlenről van szó).

A hölgy felkínálta a lehetőséget,hogy egy cégnél aminek a nevét nem szeretném nyilvánossá tenni,szóval hogy annak a cégnek dolgozhatok mint érékesítő.


A lényeg hogy az NAV által előírt pénztárgépeket kellene értékesítenem.

Kb 6 fajta pénztárgépről van szó,de azonnal nem kell választani a gépek közül,mert mind1ik gép ugyan annyiba kerül és elsőnek CSAK a szerződést kell velem megkötni.


Kaptam nyomtatványokat,szórólapot és átvételi elismervényt,amivel a kapott összeget igazolom és hozzá csatolom az ő példányához az egyik nyugtát.


Neki xxxx. ezer forintot kell nekem fizetnie vagy akár utalnia egy számlára , ami után ő vissza kap egy jelzést h a pénz megérkezett,majd dec.31 ig megkapja a pénztárgépet. És akkor fizeti ki a fent maradt összeget,ami a pénztárgép összegéből elmaradt.


A szórólapon 2db pénztárgép van feltüntetve ár nélkül meg a másik oldalon egy ,,rövidke,, összefoglalo a cegrol stb............


Azt mondta a no,hogy meg a penzargepek nincsenek engedélyeztetve, de folyamatban van és biztos h engedére kerülnek .


-most nagy pénzt lehet ,,kaszálni,, nekem ezzel,mert az utolsó határidő van ami aug.31 és eddig mindenkinek meg kell kötnie a szerződést vagy valamilyen módon igazolnia kell h folyamatban van...........



Én meg kíváncsi voltam és tájékozódni akartam erről az egészről és azt találtam,ami legfelül van a hsz elején.



Magyarán engem is át akartak,akarnak verni?????

2013. aug. 16. 22:09
Igen aug. 31-ig lehet a kódot megkérni. Ez dec. 31-ig használható fel, ami 50 e Ft kedvezményre jogosít.
2013. aug. 16. 22:03

"Ahogy várható volt, megjött a NAV közlemény az online pénztárgépekre vonatkozóan. Beigazolódott, ahogy honlapunkon is közzétettük, illetve SMS-ben, telefonon tájékoztattuk ügyfeleinket, hogy NEM KELL MEGRENDELNI ONLINE PÉNZTÁRGÉPET, elég a NAV-tól beszerzett 16 jegyű regisztrációs szám igénylése, amit a PTGTAX nevű nyomtatványon lehet kérni INGYENESEN!


Azt javasoljuk mindenkinek, aki előleget adott bármelyik cégnek online pénztárgépre, keresse fel a megrendelést felvevő céget és haladéktalanul kérje vissza az adott előleget!


FIGYELEM! AZ ELŐLEG VISSZAJÁR!!! Amennyiben nem akarják visszaadni az előleget tegyen jogi lépéseket. A pénztárgépek ára folyamatosan csökken. Elég akkor rendelni, ha kötelezővé teszik. Minél később rendel, annál többet spórol."


Ezt a bejegyzést nemrégen találtam.

Akkor aug.31.ig elég a NAV-tól beszerzett 16 jegyű regisztrációs szám igénylése????

2013. aug. 16. 22:01
Meddig kell lecserélni a, , régi, , pénztárgépeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook