Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig "egészséges" egy kisgyermek szoptatása? fórum

Meddig "egészséges" egy kisgyermek szoptatása? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
8. b9662b68b3 (válaszként erre: 4. - Panka78)
2008. dec. 8. 13:38
Buták. Ne hallgass rájuk. Egy 16 hós gyereknek egészséges. Hallottam már olyat akinek a gyereke már majdnem 3 volt mikor cicizett. Nekem mindkét gyerek 18 hóig kapott anyatejet.Utána leszoktak maguktól, és semmi hátrány, Sőt sosem betegek.
2008. dec. 8. 13:37
Nincs ilyen íratlan szabály! Nagymamám az egyik fiát még 2 éves korában is szoptatta. Ez nem szégyen: örülj neki, hogy még tudod szoptatni! És örüljenek neki azok is, akik ehelyett inkább megszólnak - azt könnyű! Légy erős! Hidd el: a legjobbat teszed! :)
6. borbelya (válaszként erre: 4. - Panka78)
2008. dec. 8. 13:37

Na ezeken énis túl vagyok már, de tudod mi a hozzáállásom? Ez a gyerekemnek jó, engem nem zavar más meg nemm érdekel!

Ne foglalkozz mással!

A szüleim korában ez nem volt divat, azért mondják ezt, Dehogy szégyen, inkább úgy fogd fel,, hogy nagyon jót teszel a gyerekeddel.

5. Panka78 (válaszként erre: 2. - Scorpiolady)
2008. dec. 8. 13:37

Én is egy éves koráig akartam csak szopiztatni, de még szüksége van rá. (lelkileg) Egyébként pedig még rengeteg tejem van.

Próbáltam már leszoktatni, de annak hatalmas nagy sírás, ordítás lett a vége.Szó szerint szinte ájulásig sírta magát. Szóval én még várok vele.

2008. dec. 8. 13:35

Többek közt azért kérdezem, mert mindenki piszkál, amiért a lányom még szopizik. (16hós) Hallgatom a sok süket szöveget, hogy már nagy lány stb. stb. Nagy????? Egy csecsemőhöz képest biztosan..

Anyósomnak sincs más témája csak ez. Ha kell nap mint nap rákérdez, hogy: "Éééééésss? Szopik még?" Képes az unokáját piszkálni, hogy: "Szégyen, hogy egy ekkora lány még szopizik!" "Lassan jönnek az udvarlók, te meg még anyádon lógsz?!" stb. stb.

Eddig szépen állítottam, le, de nem tudom meddig leszek rá képes.

2008. dec. 8. 13:34

Szia!

Ezt hogy érted?

2008. dec. 8. 13:34
Ezt hogy érted? Én a fiamat nyolc és fél hós koráig tudtam szoptatni, eredetileg egyéves koráig akartam. Szerintem másfél két éves korig még nem baj ha szopizik, de nagy szüksége már akkor nincs rá. Hiszen elvileg akkor már mindent ehet.
2008. dec. 8. 13:32
Meddig "egészséges" egy Kisgyermek szoptatása?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook