Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » MÁV kórház szülészet aki már szült ott a közelmúltban fórum

MÁV kórház szülészet aki már szült ott a közelmúltban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. jan. 29. 17:47
Dr. Debreczeninél biztosan nem szülnék! A MÁV-ról nem sok jót hallani...
117. Alfi81
2015. okt. 9. 19:05

Sziasztok !

Valaki esetleg meg tudná írni dr. Varga Csaba szülész-nőgyógyász magánrendelésének elérhetőségét?Köszönöm

116. Brembi
2015. febr. 24. 14:54

Sziasztok!

Szült valaki mostanában itt? Tudja valaki, hogy most kik mostanában a csecsemős orvosok az osztályon?

2014. okt. 8. 23:32
Illetve a lepény érettségét.
2014. okt. 8. 23:29
Igen. Mindenkinek kell általában menni,mert megnézik a babaszìvhangját.
113. Ryenn22
2014. aug. 25. 13:38
Egyébként valaki volt már a terhesség vége felé flowmetrián? Azt rendes ultrahangnak mondhatjuk?
112. siba22
2014. aug. 8. 10:35

a dózsa győrgy út felőli oldalon tudsz bemenni.de ott nem tudtok parkolni,csak kin a mellék utcákban.


[link]



itt a friss fórum ahol nagyobb az aktivitás :)

111. Ryenn22
2014. aug. 8. 10:02
A MÁV kórházban hol lehet bemenni ha menni kell szülni??? Illetve este is nyitva van minden kapu?
110. siba22 (válaszként erre: 109. - Florina87)
2014. aug. 5. 09:53

úgy tudom van rooming szoba ahol maradnak a babák a mamákkal.de a másik fórumban sokan vannak akik korábban ott szültek,így ott pontosabban tudnak mindent.én még elötte állok :)


[link]

2014. aug. 3. 14:55
sziasztokEn arra lennek kivancsi h szuletes utan veluk maradnak a babak egy szobaban vagy nem?
108. siba22 (válaszként erre: 107. - Ryenn22)
2014. júl. 30. 09:50
legegyszerűbb ha te fotózod.a babákhoz / akár a szobátokba akár a csecsemős részlegre / nem mehetnek be az anyukákon és az ott dolgozókon kívül :)a fiamat annó én fotóztam a kórházban.
107. Ryenn22
2014. júl. 29. 18:35
MÁV-ban van újszülött fotózás vagy ez hogy működik?Ezzel kapcsolatban valaki tud segíteni?
106. siba22 (válaszként erre: 105. - Ryenn22)
2014. júl. 29. 13:02
remélem fog segíteni a dolog :)
105. Ryenn22
2014. júl. 29. 12:31
Köszi a linket!!! :)
104. siba22 (válaszként erre: 103. - Ryenn22)
2014. júl. 28. 22:10
Ryenn22 gyere a másik fórumra amit linkeltem,ott többet és hamarabb megtudsz.
103. Ryenn22
2014. júl. 28. 21:01

Köszönöm szépen...Jó sok mindent kell akkor ahhoz képest amiket már elkezdtem pakolni..De akkor az a biztos ha lesz nálunk minden! :)

Ha esetleg valaki még tud bármilyen infót, tanácsot azt szívesen veszem.

102. siba22
2014. júl. 28. 20:29

[link]



ez az újabb fórum.itt gyakrabban vannak válaszok :)

ott meg is találtam a választ a kérdésedre :


" Popsitörlőt, pelust vinni kell. Ruhát a babának, mellszívót, melltartóbetétet, WC papírt, mindent ami a szülőszobára ki van írva, játszócumit, sőt üveget a lefejt tejnek -ilyenkor van felesleg ha megjön, később nem biztos- szóval ezek meg hasznosak ha vannak nálunk és mellbimbó védő és bimbóvédő krém. "

101. siba22 (válaszként erre: 100. - Ryenn22)
2014. júl. 28. 20:16
A dokiról sajna nem tudok mit mondani.Így ebben nem tudok segíteni.De a babának is kell vinni cuccokat,korábban volt is itt erről szó.
100. Ryenn22
2014. júl. 28. 19:00

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem azokhoz akik most szültek a Máv kórházba. Augusztus végére vagyok kiírva.

Az orvosom Kiss Attila. Szeretném tudni hogy tudja e valaki h a szülésért mennyit kell általában fizetni az orvosnak. Illetve tudom h nincs fogadott szülésznő, de hogy kell e valamit adni aki éppen ott lesz velem?

A babának kell vinni ruhákat vagy azt adnak? Köszönöm!

2014. júl. 6. 13:12
Sziasztok! Maga a kórház milyen? Két szülés után két különböző tapasztalatom van, első a Rókus Kh, ami azóta bezárt...vagyis a szülészeti részleg, a másik pedig a BM kórház, ami szintén nem üzemel már. Vannak félelmeim, pl 10en egy kórteremben, látogatókkal közös mosdó, stb. Erről tudnátok írni néhány sort?
98. Lallie
2014. júl. 4. 19:30
Én most júniusban szültem ott programozott császárral. Debreczeni dr úr műtött,bár az én orvosom Varga dr úr volt,de őt szülés előtt 2 héttel baleset érte. Úgy mentünk oda,hogy nem tudtuk,ki fogja csinálni,ennek ellenére mindenki nagyon kedves volt,orvosok is,szülésznők is. Az előkészítés során velünk lévő szülésznő (sajnos a nevét nem tudom) nagyon aranyos és készséges volt,minden kérdésünkre válaszolt. A műtét rendben ment,a doki rendes volt,utána odajött és elmesélte,mi történt odabenn-annak ellenére,hogy nem altattak és nem tartotta utána a markát. A baba Apával volt,míg engem összevarrtak. Utána 2 órát megfigyeltek,ott lehetett Apa is és baba is. Utána átvittek a szülészetre.10:30-kor műtöttek,18-kor kekellett felkelni. A nővérek többsége kedves,a csecsemősök kevésbé,de van kettő,aki kifejezetten aranyos és segítőkész. A babát 23:30-kor hozta be az egyik nem túl kedves csecsemős,a félhomályban gyorsan megmutatta a pelenkázást, köldökápolást,majd mondta,hogy tegyem mellre,de nem sikerült,mert kicsi a mellbimbóm. Azt mondta,szerezzünk be bimbóvédőt,mert így nem fog enni a gyerek. A férjem egész másnap bimbóvédőt keresett,addig az egyik kedves csecsemős hozott egyet kölcsönbe és megmutatta,hogy fejjek. Ezt persze az előző esti nem kedves csecsemős nem tette meg. Szóval vannak ilyenek is,olyanok is,de azt a 3 napot túl kell élni.
97. laszloagi (válaszként erre: 76. - Barbikam)
2014. júl. 1. 11:42

2011 januárban szültem és az első éjszaka semmi sem segített annyira sírt a kislányom. Császár után voltunk ketten is a szobában azon az éjszakán és fáradtak, de a lányainkkal szerettünk volna lenni az első pillanattól. Felváltva sírtak vígasztalhatatlanul a pöttömkék.

Jött a nővér miután hallotta, hogy csak pár pillanatokra csöndesülünk el, és "gúzsba" kötötte őket, és az én pici lányom és másik lányzó is aludt reggelig.Az anyaméh ölelését utánozzák vele, másnaptól semmi bajunk nem volt és nem kellett ugyanígy altatni. Mi akkor nagyon örültünk, hogy jött a csodatevő nővérke. :-)

2014. jún. 10. 17:46
Köszönöm itt is :)
95. siba22
2014. jún. 10. 09:25
Dr. Varga Csaba 30/4455830.
94. siba22
2014. jún. 10. 09:16
úgy tudom a Podmaninczky u.i rendelőben szokott lenni keddenként.a számát mindjárt előkerítem neked :)
2014. jún. 10. 08:25
Sziasztok! Meg tudjátok mondani, Varga Csaba hol és mikor rendel sztk alapon? Köszönöm
92. siba22
2014. máj. 23. 18:27
Sziasztok!!!A MÁV kórházban melyik orvost tudnátok ajánlani??Párom a MÁV IK.nál dolgozik és több mint valószínű eltudjuk intézni,hogy itt szülhessek Cegléd helyett.Keresgéltem a neten az orvosokról,de semmi infót nem találtam.
91. mrssecret (válaszként erre: 90. - Keri77)
2014. márc. 21. 21:03
Nekem nem volt ilyen tapasztalatom velük. Egyszer egy nem csecsemős nővér szólt be kicsit furábban, nem szóltam semmit, fél perc múlva már békülékenyebb hangot ütött meg. Magától hozott nekem jégtömlőt, papírtörölközőbe tekerve. Mikor vissza akartam adni, azt mondta, maradjon, hátha kell még.
90. keri77 (válaszként erre: 89. - Mrssecret)
2014. márc. 17. 08:27

Koszonom a valaszt:)

Igazabol nem sok segitseget varok.csak ne gonoszkodjanak vagy szologassanak be megalazo modon, mert amugy is olyan kiszolgaltatott helyzetben van az ember.Inkabb ettol tartok, de kibirim majd azt a par napot en is:)

2014. márc. 13. 23:07

Keri!Én nyáron szültem ott és nem volt bajom a csecsemősökkel. Ha kérdeztem, segítettek, ha nem is azonnal, de egy órán belül jöttek. Igaz maguktól nem ugráltak körülöttem, de 1:ez máshol sincs így 2:nem is vártam el. Egy volt, aki le akart rázni, mikor mondtam, hogy túl aluszékony a bébi, de ott volt egy másik, aki komolyan vett. A szoptatásnál is segített az egyik, (pedig éjszaka volt)mert nem akart indulni a tej. A pelusozást, köldökcsonkápolást is megmutatták, igaz, csak egyszer. De mondom, ha kértem segítséget, kaptam.

Ne izgulj! (De nagyon sokat ne várj, ez mégiscsak egy kórház.)

És gratula a babához.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook