Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Medicover/Szent János kórház szülészetén aki szült, elmesélné tapasztalatát? fórum

Medicover/Szent János kórház szülészetén aki szült, elmesélné tapasztalatát? (beszélgetős fórum)


2022. szept. 12. 16:39
Mind3 gyermekem államában szültem, 8kerben ráadásul, csak pozitív tapasztalataim vannak. Sosem hittem abban h fizessek vmiért ami jár... szülésznőt érdemes választani maximum, mert ő van legtöbbet melletted, a dokik mindig csavarognak. De ha nem választasz akkor is figyelnek rád. Ha most kezdeném újra akkor sem mennék fizetősbe. De mindenkinek más a tapasztalata 🤷‍♀️
2022. szept. 12. 12:30
Nekem pasiként nincs nagy kórházi tapasztalatom, egyszer csak a kezembe nyomtak egy kék színű, gyöngytyúkszerű valamit...-))
2022. szept. 12. 11:56
Komplikáció mentes szülés bárhol "élmény". Ha meg komplikáció adódik, ugyanúgy negatív véleménnyel leszel a fizetősről
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 11:47
Jah, bocs, ezek közül pont egyik sem. Úgy általánosan nagyon vacak a véleményem a Medicoverről.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 11:46

Én biztos az államiban szülnék, ha még terítéken lenne a kérdés. Igaz, sok helyen szörnyűek is lehetnek akár az állapotok, de jellemzően a szülészetek egész jó helyzetben vannak. A magánban sok helyen bár gyönyörűen ki vannak alakítva a szobák, az orvosok/ápolók sokkal rosszabb hozzáállásúak, ezt egyre több helyről hallani.

Szerintem, ha csak nincsenek extra kívánságaid teljesen felesleges kiadni annyi pénzt, amibe az kerül, azt költsd inkább magadra, vagy a babára.

Egyetlen dologra költenék, a saját szoba, ha van rá lehetőség...

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. szept. 12. 11:37
Ár-érték arányban így ismeretlenben ez tűnt a legmegfizethetőbbnek. :/ A szülés is ott volt/lesz neked, vagy csak a terhesgondozás?
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 11:30
Medicovert szerintem hanyagold. Meredeken zuhan a színvonal. Találsz annál sokkal jobbat. Három időpontomat mondták vissza, abból kettőt a vizsgálat napján.
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 12. 11:18

Ha van annyi pénzed akkor hajrá, a magán mindig jobb.

De sokan szülünk az állami rendszerben és ott sem feltétlenül rossz. Nekem nem volt rossz élmény, bár nincs összehasonlítási alapon a magán szülészettel.

2022. szept. 12. 11:02
Bocsánat, a kérdésembe kórház akar lenni, de valahogy sikerült kijavítania a telefonomnak.
2022. szept. 12. 11:01
A Szent Jánosról elég sok rosszat hallottam, így elgondolkodtunk a Medicover magánon. Érdekelne mindkettő, mert ha a Szent János nem olyan borzasztó, mint amilyennek mondják, vagy épp a Medicover rosszabb mint ahogy gondolom, nem dobnék ki felesleges pénzeket.. Köszönöm ha válaszolsz! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook