Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magnóhallgatás- német nyelvvizsgára való felkészülés fórum

Magnóhallgatás- német nyelvvizsgára való felkészülés (beszélgetős fórum)


4. kislany2009 (válaszként erre: 3. - GabCSIGAbcsi)
2012. máj. 29. 15:35
Igen érdekelne... neten én sem találok.. azért gondoltam, hogy fel teszem itt a kérdést.
3. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 1. - Kislany2009)
2012. máj. 29. 15:25

Szia!


Nekem van többféle is és épp túladnék rajta, ha érdekel... :) Egyébként a neten én nem nagyon találtam! :(

2012. máj. 29. 15:14

Szia!


Én már több éve nyelvvizsgáztam németből,akkor a könyvesboltban (A.exandra,nem tudom le lehet-e írni a nevét) volt kifejezetten olyan feladatgyűjtemény,amihez volt 2 CD,és a fgy-ben mindegyik hallgatáshoz feladat.

Nem tudom,lehet-e még kapni,de múltkor láttam ugyanilyet angolból,úgyhogy szerintem biztos.:)


sok sikert!

2012. máj. 29. 14:58

Sziasztok!


Én olyan oldalakra lennék kíváncsi a neten ahol német nyelvű magnóhallgatással kapcsolatos közép vagy felső szintű hanganyagot találhatok feladatsorral és akár a megoldással.


Ti hogy készültök fel a nyelvvizsga magnóhallgatásos részére? Mert én ezt találom a legnehezebbnek. Nem tudjátok könyvesboltba lehet kimondottan csak CD-t rendelni feladatsorral? :)

Nem 1-2 hanganyag érdekelne hanem több, hogy valóban gyakorolhassam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook