Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Macskáink "bűnei", osszuk meg egymással. fórum

Macskáink "bűnei", osszuk meg egymással. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
24. ina87
2016. okt. 19. 19:19
alapból ott kezdeném h macskának bent keresni semmi helye úgy ahogy kutyának sem de igaz ez nem kutyás forum
2016. okt. 19. 19:11

egyem meg ööket...


nálunk a tapétát tépázták meg (faligazítás címén), egyszer meg egy pillanatra otthagytam a konyhát (mea culpa) és a pihepuha, még meleg, nagyon jól sikerült csokispiskótán hagytak néhány besüppedt tappancsmélyedést... nem tudom, dagasztani készült-e benne,mert visszaértem és spuri. jaj, meg a papír, a paíííír!!!!

meg el kell dugnom a törvénykönyveimet, mert a jelzööbilétákat kipiszkálja az egyik szentem... múltkor nyolcasokat írt az ölemben a kezeim körül, míg zongoráztam... ha tornázom és jön a hasizom, amihez épp fekszem, jön a bibikém hozzámsimulni, mert szerinte alváshoz készülünk. Newton, a szomszéd kandúr többször ellopta a mosogatószivacsunkat és elvitte a belsöö udvarra játszani. áldott kis manók...

2016. okt. 19. 19:09

Jajj de jó olvasni ezt a fórumot! :)


Nekem 7 éve halt meg a cicám, 14 évesen kellett elaltatni, de neki is voltak érdekes dolgai. Imádnivalóak ezek a cicák - és okosak nagyon!


Mi egy 3 emeletes házban laktunk, tetőtérben. A cicám imádott kimenni a tetőre. Egyszer - pont amikor a férjem délután dolgozott (miért is ne), én takarítottam, egyszercsak nagy zaj. Rohanok a tetőablakhoz, látom, a cica repül lefelé a tetőről. Egy pillanatra megállt bennem az ütő, képzeletben már temettem. Rohanok le az emeletről, hát látom ám, hogy a ház melletti lépcsőn szalad fel a drága. Rögtön ugrasztottam a férjem, hogy rohanjon haza, állatorvoshoz kell vinni a cicát. A szemfogából letörött egy darab, felszakadt a szája széle, össze kellett varrni, de semmi komolyabb belső sérülése nem történt. Utána még több mint 10 évig élt.


A másik ilyen "kalandja", amikor Karácsonykor lekajálta a boát a fenyőről és fel kellett vágni a hasát, hogy kiszedjék, mert 4 óránként hányt.


Ja, meg a habkarikát folyton lekapkodta a karácsonyfáról, úgyhogy a későbbi években nem is tettük fel a fára a habkarikát.


Egyik nyári éjszaka hallottuk, hogy a cica nagyon ugrál, talán játszik valamivel. Felkeltünk megnézni, mi történik. Hát egy sáskát fogott, ami bejött az ablakon. Szegény sáskának annyi volt, viszont a cica jól lakott vele :)

2016. okt. 19. 18:56
nekem egy 12 és 10 éves anya-lánya szobacicám van. mindenhova felmásznak de hát macskából vannak. ja és a cicaszőr. de hát aki cicát tart ezzel számolnia kell. imádom őket
20. Justlisten (válaszként erre: 19. - Fociviki)
2016. okt. 19. 18:32
Ismerős a story. :)
2016. okt. 19. 18:27
A mi 9 éves Kleofásunk 3. emeleti lakótelepi lakásban lakik velünk, minden hová bemehet, nem jár ki, most már csak "dúr". De dobozmániás, és aludni is ott szeret. Éjjel nagy kéjjel kapirgálja, és ártatlan szemekkel néz ha felébredünk rá. Nappal pedig a dobozzal hancúrozik. Nem győzzük új dobozzal, meg állandó a sok fecni mindenhol, olyan mintha nem lenne takarítva...
18. Suesue
2016. okt. 19. 18:26

A legkisebb fiú minden éjjel felkelt, hogy ő rajtam szeretne aludni simogassam álomba. :)

Az előző alomból való teli szürke Gandalf, ő úgy kér fel a simogatásra, hogy meg karmol, ha előkészítek a konyhában, akkor elkapja a csípőmet, na az fájni szokott.

A legelső alom két kölyke hozzájuk képest egy álom.

A szülők közül az apa macska az orrát szokta az orrunkhoz nyomni, a mama cica, pedig ha olyanja van órákig képes simogattatni magát.

2016. okt. 19. 18:23

Gombócot készítettem 8 főre.

Az asztalon hagytam, mire visszamentem, a macska, mint egy tyúkanyó a meleg gombócokon ült.

Mehetett a kukába.

Szomszédban lakott sógornőm, egyszer jött , hogy a macskánk megevett 1, 1/2 kg pulyka mellett. Mehettem a csarnokba venni másfél kg mellett. (szerintem ekkora kapacitása azért nem volt)

Felmászott a feldíszített karácsonyfára és felborította.

Jött velünk kirándulni, mint egy kutya, Balatonnál felmászott egy óriás fára, 3 órába telt levadászni.

Édesapám cipőébe pisilt többször.

Kipecázta az akváriumból a halakat és meg is ette.

Vendégségbe mentünk, szólt a vendéglátó, hogy egy vadállat a németjuhásza vigyázzunk a cicánkra, közelített a kutya, a cicókánk meg úgy orron karmolta, hogy fizethettük az állatorvost, szétnyílt a kutyus orra.

Szintén vendégség. Kérdezték, hogy nem bánta-e a kiscsirkét, mivel nem látott még ilyet, simán rávágtam. -Á, dehogy. Abban a pillanatban leütötte a pelyhes csibét. A kutyánkkal is összedolgozott, az asztalon hagyott húst lehúzta a kutyának, ha neki nem is kellett :S

Egyébként imádta a gyerekeket. Futott, kergetőzött velük, valamint órákig képes volt tipegőben, sapkában a babakocsiban hanyatt feküdni és szundikálni, 18 évig élt.


Most van egy új cicó, álom cica, nem nyávog, az asztal közelébe sem megy, egy ölbe cica. Nem hiszem, hogy valami "bűnt" tudok majd a fejére olvasni.

2016. okt. 19. 18:23
Bemászott a nyitott konyhaablakon.
2016. okt. 19. 18:06
Megfogott az egyik egy vadgalambot és egy tengelicet:-(
2016. okt. 19. 17:58
Nálunk a kisebbik cica mindenhova belóg! Ma a csomagtartóban potyautaskodott :) Múltkor nyitom ki a kocsiajtót, hogy indulnék. A vezetőülésben terpeszkedett...
13. kevian
2016. okt. 19. 17:58
Két gyönyörűséges cicafiú anyukája vagyok! Imádom őket, ők is engem, ha éppen úgy tartja kedvük. A bűnük, hogy az ágyon szeretnek aludni, a férjem meg már attól is rosszul van, hogy beengedem őket a lakásba. Szóval megy a cicaharc. :D
12. Marjann (válaszként erre: 10. - Anyagi)
2016. okt. 19. 17:57
Pedig emlékszem, amikor először aludt a pasi nálam a macska annyira féltékeny volt, hogy egész éjjel ölelnem kellett. Azóta sem aludtunk úgy :) Ma bezzeg én csak éjjel kellek neki, mert rajtam alszik. Este órákig képes eksztázisban zörögni az embere mellkasán :)
11. Marjann (válaszként erre: 8. - L.luiselotte)
2016. okt. 19. 17:56
Alapesetben ő 6:08kor kapar, ilyenkor rádobom az ágytakarót az ágy sarkára (annyi esze nincs, hogy 10 cmrel arrébb kaparjon) és akkor kibírja azt a 7 percet óracsörgésig :)
10. Anyagi (válaszként erre: 7. - Marjann)
2016. okt. 19. 17:52

Ez aranyos!!!!

Mi is nagy macskásak vagyunk!

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - L.luiselotte)
2016. okt. 19. 17:52
És elhagytad az objektumot. :D
8. l.luiselotte (válaszként erre: 7. - Marjann)
2016. okt. 19. 17:51
A Picike is éjjel 2 körül kel/t/, de a dolog jó oldala, hogy elérem az éjjeli dominókat.
2016. okt. 19. 17:49
Szalmikám álomjó cica. Nappal. Éjjel szereti kaparni az ágyat. A baj főleg az, ha élete szerelme nincs itthon. (Pechünkre ugyanabba a férfiba szerettünk bele). Olyankor morcos, úgyhogy egész éjjel gyilkolja a kanapét, ugrál rajtam, esetleg megpróbálja kikaparni a szemem (ha már rávetettem a pasijára, ugye).
6. l.luiselotte (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2016. okt. 19. 17:49
én elsősorban arr koncemtráltam, hogy eddigi jószokásához híven -nehogy a lisztet döntse ki,a lisztet figyeltem, a tojásra nem is néztem.
5. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2016. okt. 19. 17:41
Tavasszal halt meg a kandurom 7 évig élt velünk és volt a család szeme fénye. Most egy pici fekete macska lány el velünk 3 hete .Nem lakás cica. Legnagyobb bűne hogy valami cuki ....meg hogy még nem mindig talál bele az alomba. A kazánház most aknamezo ..
4. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2016. okt. 19. 17:37
:DDD
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2016. okt. 19. 17:35
Ez nem a "bűne" a figyelmetlenséged. :P
2016. okt. 19. 17:33

Sziasztok nagyon kedves fórumtársak, elsősorban macska barátok!


Nem tudom, miről beszélsz Luíz!


A macskák angyali lények.


Valld be, hibáztál, és ne kend ezt szegény ártatlan kis cinapinákra!


Morrr!

2016. okt. 19. 17:30

Kezdem.

Ma rántott húst sütöttem. Még elhagytam a konyhát, addig a Picike kiitta a sós-borsos-tojást ( a liszt-

tojás-prézli trióból és nem volt itthon csak 1 db tojás )

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook