Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Macskáink "bűnei", osszuk meg egymással. fórum

Macskáink "bűnei", osszuk meg egymással. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
84. selena78 (válaszként erre: 78. - B4b1d52444)
2016. okt. 20. 19:58

Egy idő után megtanultam megfogni és kirakni őket, muszáj volt.:)


De az is előfordult, hogy a lepke berepült a nappaliba, és szépen megült a függöny mögött. Aztán éjszaka mocorogni kezdett, cicc meg fel a függönyön... gondolom ez is volt cél. Bent is lehessen vadászni.

2016. okt. 20. 19:53

Falmászó macskáról hallottatok már?


[link]

82. 3d787b167a (válaszként erre: 80. - Auróra2010)
2016. okt. 20. 19:53

:DDDD

Picike ugye fürdik disznódörgölödzés után?:D

81. b4b1d52444 (válaszként erre: 80. - Auróra2010)
2016. okt. 20. 19:50
Baromi szép párosítás :D :D Szakadok a röhögéstől :)
80. Auróra2010 (válaszként erre: 70. - B4b1d52444)
2016. okt. 20. 19:49

gyönyörűek lehettek.

Az enyémeknek nincs ilyen előkelő barátja.

A Picike ha teheti, a szomszéd disznajához megy át, nemrég jött haza :).A szomszéd látta, hogy melléfekszik a disznóólban.

2016. okt. 20. 19:47
Nem szeretem a macskákat ! Csak a kutyákat !
78. b4b1d52444 (válaszként erre: 76. - Selena78)
2016. okt. 20. 19:46
Erről jut eszembe, egyszer anyámék Piroska cicája egy vakondokot hozott be, és elengedte a konyhában. Csórikám meg elkezdett sikítani és beszaladt ijedtében a konyhaszekrény mögé. Erre anyám is elkezdett visítani :) :) Anyám a szék tetején a konyhában toporzékol, a macska a konyhaszekrény előtt vár a jussára, hogy előjöjjön szerencsétlen vakond, a kisvakond meg a konyhaszekrény mögött visít, mert fél. Gyorsan felkaptam apám munkáskesztyűjét és nagy nehezen előhalásztam onnan. Annyira karmolt szegénykém, kesztyű nélkül véresre csikarta volna a tenyeremet. Persze a kertben elengedtem, Piroska cica nagy bánatára.
77. b4b1d52444 (válaszként erre: 75. - Csicsi25)
2016. okt. 20. 19:43

Fogalmam nincs, már felnőtt, kifejlett macska volt, ráadásul nagyon jó húsban. Lehet, hogy megunta az előző helyét, fogalmam nincs. De nem kérdezte, hogy maradhat-e :)

Ami még cuki volt vele kapcsolatban, hogy ugye írtam, hogy a mi portánkon lévő galambokról, baromfikról automatikusan tudta, hogy azok tiltottak a számára, nem is próbálkozott velük. De a szomszédtól meg hordta át nyakra-főre a csibéket :/ Egyszer a szomszéd szóvá tette, mi meg persze letagadtuk, mondtuk, hogy biztosan a mi macskánk volt, hiszen annyi cirmos kandúr macska van az utcában, meg hát nézzen már oda, most is ott fekszik a baromfiudvarban a tyúkok, galambok között, és nem bántja őket. Mire a szomszéd megszólalt: Na az is igaz...

Szóval sikerült a gyanú fekete árnyékából kikevernünk a cicát :) De arról sose szokott le, hogy más portájáról elhordja az apró baromfikat, pedig mindig volt otthon macskaeledel :)

2016. okt. 20. 19:41

Volt egy ciccem, nyaranta hatalmas, éjszakai lepkéket fogott, behordta őket a konyhába, ott elengedte, aztán ment a következőért.


Egy este 5-6 darabot is begyűjtött. A frász tört ki tőlük.

75. Csicsi25 (válaszként erre: 70. - B4b1d52444)
2016. okt. 20. 19:32
Ez nagyon aranyos kis történet :) El tudom képzelni, mennyire meglepődtél, hogy egy macsek alszik az ágyon :) De vajon honnan keverhetett oda?
74. fincsi5 (válaszként erre: 70. - B4b1d52444)
2016. okt. 20. 19:24
Azt elhiszem.:)))
73. pozitívribizli (válaszként erre: 61. - L.luiselotte)
2016. okt. 20. 19:07
úgy olvastam, a "postás lényre" :)))
72. 3d787b167a (válaszként erre: 70. - B4b1d52444)
2016. okt. 20. 18:58
Istenem!:)
71. b4b1d52444 (válaszként erre: 70. - B4b1d52444)
2016. okt. 20. 18:57
bagoly... galamb :) De figyelmetlen vagyok. :) Szóval galamb barátja volt :)
2016. okt. 20. 18:55
Egyet írok most. Nem most volt hanem régen, mikor még szüleimnél laktam kertes házban. Szeptember vége lehetett, már hűvös idő, kinyitottam az ajtókat, ablakokat, felmostam, kiszellőztettem, megyek be anyáék szobájába az ablakokat becsukni, hát majd hanyatt estem, ott aludt egy hatalmas, kövér cirmos macska az ágy közepén, szépen összegömbölyödve. Odamentem, felébresztettem, nagy kényesen rám nézett, ásított egyet, és elkezdett dorombolni. Hat évig élt nálunk :) Ő egyébként egy rettenetesen jószándékú macska volt. Öcsém galambászott akkoriban, meg baromfik is voltak, soha egyetlen egy a mi portánkon található galambot, baromfit meg nem evett, de a szomszédtól hordta át az előnevelt csibéket :/ Ja és volt egy bagolybarátja együtt aludtak állandóan a háztetőn. Olyan kis kedvesen burrogtak egymásnak, a macska meg volt, hogy két mancsával átölelte, magához húzta és mosdatta. Öröm volt nézni őket.
2016. okt. 20. 18:32

Az én cicókám már elmúlt 11 éves. Már nem játszik, pedig annyira imádtam, mikor még mindennel focizott, ami gurult :)

Soha semmi rosszat nem csinált, illetve amit igen, az a természetéből adódik, egeret, patkányt, madarat fogott (szerintem) nekem, mert vagy behozta a házba, vagy a lábtörlőre tette.

68. 090716
2016. okt. 20. 18:29

De jó ez a fórum!


Van egy 3 éves pulim, és egy 3 hónapos cicánk! mindkettő kislány, kint, és bent élnek, szabadon választva. Nagyon féltem az elején, mert a kutya óta macska a ház környékére nem jöhetett. Eddig mindig befogadott felnőtt macskáink voltak, kicsi még nem.

Szerencsére Panni nagyon okos, és nem bántják egymást. A kajálás mondjuk fura, mert együtt esznek, így a kutya kölyök tápot rág, a kiscica meg olykor belenyal a felnőtt konzervbe. :) Együtt alszanak a lányom ágyán.

Kiscica éjjel jön hozzám, akkor kell kicsit simogatni, utána rajtam alszik! Én nem bánom. Bűne még csak a függönyömön látszik, de nem haragszom!

A konyhában még nem bukott meg! :)

67. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 56. - 4975ebdc2f)
2016. okt. 20. 18:21
:DD
2016. okt. 20. 18:06
Köszönöm a topikindítónak ezt a fórumot, jót nevettem rajta, kicsit elfeledtette a búmat-bánatomat velem. Majd én is írok hamarosan az én rosszcsontomról.
2016. okt. 20. 16:31

Kifli igazi dickface. Kandúr, rejtélyes okból kifolyólag olthatatlan vágyat érez a puha leopárdmintás plédem iránt, rendszerint alaposan megtöcsköli.

Ha kívülről feugrik a folyó bármelyik ablakába, azt bentről látjuk, így be szoktuk engedni. Ezzel addig nincs is baj, amíg száraz az idő. Amúgy macskatappancsnyomos minden.


Végtelenségig sorolhatnám az idiótaságait, férjemmel jó úton haladunk a Crazy Cat Lady/Lord irányba.

64. Antonov225 (válaszként erre: 51. - Pengő Gyöngyi)
2016. okt. 20. 15:38
Köszönöm! :-))
63. kevian (válaszként erre: 56. - 4975ebdc2f)
2016. okt. 20. 14:03
Teljes mértékben egyetértek a férfi döntésével!!! :)
62. l.luiselotte (válaszként erre: 59. - Syria)
2016. okt. 20. 13:33
csak nem beteg a Mama Cica ?
2016. okt. 20. 13:32

amikor 2015 júliusában bedobták a kertünkbe a pár hónapos Picikét, és úgy döntöttünk, hogy megtartjuk, az én ágyamba a lepedőre tettem egy zsebkendőt, azon aludt az első éjszaka - nagyon kicsi volt, elfrt rajta. Azóta azt hiszi. hogy az én ( 26 éve birtokolt ) ágyam az Ő ágya, és ott van az ő helye.



Találkozási szertartásunk minden alkalommal: én adok egy puszit a buksijára, ő pedig megnyalja az orromat. Sajnos nem lámpalázas, amióta ezt a postás előtt eljátszottuk, nem is úgy tekint rám, mint egy normális emberi lényre

60. l.luiselotte (válaszként erre: 58. - Hanami)
2016. okt. 20. 13:28
csak mindig is hazataláljon ... én is scak reménykedem amikor a a két kandúrom közül valamelyik szem előtt.
59. syria
2016. okt. 20. 13:28
A 17 éves szuper, kinti-benti Mamcickám "egyetlen bűne", hogy úgy néz ki: hamarosan meg kell válnom tőle. :(
58. Hanami
2016. okt. 20. 13:24
Az "egyetlen bűne", hogy néha elszökik, de eddig még mindig hazatalált :)
2016. okt. 20. 13:21
Hangosan nyávog :)
2016. okt. 20. 13:02
[link] akár vicces is lehetne, de inkább igaz. Egy állat őszinte szeretete mindennél többet ér!
2016. okt. 20. 09:34

Nekünk egy kinti Vilink van, a lovakkal lakik, nagyon szeretik egymást, még a hátukra is fel lehet tenni és úgy mennek. Itthon tartom a 3 pupákot, így a Vili az ő szobatársuk, a kuckója a zabosban van. Az eddig legnagyobb bűne az volt, amikor rámhozta a szívbajt közvetve. Hajnalban és este abrakoltatom a lovakat. Kiporcióztam a zabot a bödönjeikbe, felvizeztem, odaadtam. Ilyenkor esznek vagy 10 percig, addig töltöm az itatót, meg ami kell, Vilinek odaadom a reggelit stb. Megyek, h kivegyem, hát látom a legnagyobb zabagép hozzá sem nyúlt a zabhoz, ellenben nagyon bánatos fejet vág. Egyből a szívemhez kaptam, h basszus, bekólikázott a Bonnie, nem kell neki a zab, amiért máskor ölre megy...rögtön mentem, tapogattam, hol fáj, mi van? Aztán nézem a zabot...hát ez a piszok Vili nem belekakkintott valamikor az este a zabba? Szegény Bonnie meg ugye nem ette meg, érthető okokból...mondjuk inkább ez, mint a kólika, de nagyon megijedtem. Ezt a produkciót még vagy 3szor játszottuk el, mert hiába volt elzárva a zab,a piszok csak addig ügyeskedett, h bement. Most be van zsákolva a 2 tonna zab, csak h Vili ne csináljon bele. Pedig van alom, meg övé a környék legnagyobb, 1000 m2-es macskaládája ( a lovak homokos karámja), de valamiért a zab néha mégis jobbnak tűnik. :D


Az öreg perzsa cicám, Szami, idős korára nem akart szembenézni a ténnyel, h bizony már nem ruganyos darab és esténként folyton leverte a virágokat/kütyüket az ablakból, amire nem vicces ébredni. Így inkább, míg velünk volt, lepakoltam onnan mindent, hadd leskelődjön este, még ha nem is elegáns, ahogy feljut. Jaj, ő nagyon hiányzik. :(

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook