Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyerekek vicces mondatai/mozzanatai. Osszuk meg egymással fórum

Kisgyerekek vicces mondatai/mozzanatai. Osszuk meg egymással (beszélgetős fórum)


2015. márc. 27. 07:59
A macskanyelv (csoki) nalunk macskanyál
2015. márc. 26. 09:21

Nem egesz harom eves kisfiam elesett.

-Megutotted magad?

-Igeeeen...

-Hol?

-A foldon.

2015. márc. 21. 16:04
Lányom napokig emlegette, hoy hallgatni szeretné az "asszonypajtást" Kínomba már mindenféle gyerekdalt lejátszottam neki, de egyik se az asszonypajtás volt. Míg végül teljesen véletlenül a férjem választott gyerek zenét. Lányom ugrálva, örömködve kiabálta, hogy itt az asszonypajtás!!! --"Pattanj pajtás, pattanj Palkó. Látod nyílik...."
2015. márc. 21. 07:40
aktuális kedvenc az ötévesemtől, a kung-fu panda sorozat főcím zenéje, némi változtatással: egyszerű feleses sohasem volt híres stb-stb
2015. márc. 20. 18:03

Olyan aranyos,mikor valamit elneveznek :D

Szintén uncsim kisfia elkezdett nekem sírni 1x,hogy neki kell hevél. El sem tudtam képzelni mi az,minek a levele kell. 5 perc próbálkozás után szóltam az anyjának,hogy kezdjen vele valamit,mert én nem értem mit akar. Kiderült,hog ya szőlőlevet hívta hevélnek,mert a dobozán 1 szőlőlevél van. :))

Na meg a "bíka". Odaadtam neki az összes békás plüsst,mindent,mire kiderült,hogy a bili a bíka. :))

2015. márc. 20. 14:38

Az én lányom egy kis Madam!Ha kap új plüsst,amit hord alvósnak az oviba,vagy ha új ruhát kap akkor mindig az a kikiáltás van ovi előtt:

-Anya!A bajátaim el fognak ájulni!

Ha valamit vár pl.Mikulás érkezése:

-Anya!Én már kiköpöm a szívem!


A másik kedvencem ovi után,hazajön ruhák szanaszét és kiabál:

-Hol a tájíjó?

-Hogy micsoda?

-A TÁJÍJÓ!

-Oké,de nem tudom mi az!

-Akkor kapcsold be anélkül a téjét,mert nem éjem el a kapcsolót!!

-Ja,a távirányítót keresed....

14. emi75
2015. márc. 20. 14:19

Kisfiam kérdezte: Anya, ehetek csipeszt? végül kiderült, hogy kapott valakitől CHIPS-et, és abból akart enni :)


Egy másik "Nem akarom megmondani neked a titkos nindzsagó nevemet, nem akarom, hogy rosszat álmodjál" :D


Kettévágtuk neki a fél szelet kicsi kenyeret, megette a felét, utána édességet akart. Mondtuk, hogy a másik felét is meg kell enni. A válasz: "De én nem azért születtem, hogy kettőt egyek!"


Ezt egy barátnőm mesélte: a szemöldök után szabadon a bajusz = szájöldök :D


EGyik kedvencem: Anya, somjas vagyok!

Én: SSSZ, mondjad SSzomjas

Gyerek próbálkozik: SSSSSSSS... Na megyek inni...

13. Vikyci
2015. márc. 20. 13:45
Unokaöcsémnek egyszer kiraktam a spagetti tésztát, rá a mártást, erre mondja, hogy ez nem kell neki, mert "tocsojás". Hosszú időbe telt, mire rájöttem, hogy a mártást nevezi így.
2015. márc. 20. 11:37
Kislányom a sziát "iá" ként mondja. Próbáltam mondani neki, hogy az elején ott a SZ betű, kérdezem tőle, mit mond a kígyó? mondja hogy sz. És hogy köszön a kígyó? Válasz: SZ PÁPÁ.
2015. márc. 20. 11:24
az unokaöcsém elkapott egy lepkét. anyu,le jött róla a panír.
2015. márc. 20. 11:17

Nővérem kisfia nagyon aranyos volt egyszer,mentünk fel a lépcsőházban és elfutott előtte egy bogár,nővérem mondta neki,hogy ez egy kártevő.Erre unokaöcsém:"Anya,a kártevő kártot eszik?" Mert hogy ugye ő úgy értelmezte a szót,hogy kárt evő ^-^.

Azt is szerettem,mikor énekelt,a Boci,boci tarkából ez lett:

"Boci,boci tarka,

Sesü sese farka,

Oda megyünk lakni,

Ahol tejet kapkap.

A másik kedvencem pedig a Maroon 5:Moves like Jagger című számának refrénje volt,az valahogy így hangzott:"Acsata mú lácsáta,ácsáta múúúúú lácsátááá"

Nagyon okos kisgyerek,lassan már suliba megy ^-^.

2015. márc. 20. 11:11

:)) Nagyon édes :)

Nekem még egyik kedvenc:

Unokatesóm kisfia (kb 3-4 éves volt) áll a tükör előtt,a kis keze a derekán,enyhén "forog" jobbra-balra és mondja a tükörnek: Szia D. Milán! De rég láttalak! De széép vagy!


Hát én kinyúltam rajta,olyan cuki volt :D

2015. márc. 20. 11:10

grázsló - varázsló

gézifék - kézifék

enyim lába - lábam

stb...

2015. márc. 20. 11:04

Kislányom,most lesz 4 éves.

Kedvenc beszólásai :


Ráfeküdt a hasamra,majd megszólal:

- Hallom a krumplis lepényt a pocakodba!


Én:Kislányom,ne piszkáld már az orrodat.

Lányom: De benne van egy szösz!

Anyós: Nem szösz az,hanem cicakaka.

Lányom: Cicakaka???? Belekakált a cica? Biztos azt hitte az orrom a wc.


Lányom: Mama,itt egy virág,fújd el és kívánj valamit!

Mama (elfújja): Azt kívánom,hogy mindig boldog és egészséges legyél!

Lányom: De ne ezt kívánd máááár,hanem azt hogy menjünk a játszóházba!


- Anya,ha a Télapó azt hiszi,hogy te egy ajándék vagy akkor el fog vinni,és nekem már csak apa marad?



Ezek a kedvenceim :) Feljegyzem mindig őket :)

6. Zoella96 (válaszként erre: 4. - Lia0603)
2015. márc. 20. 11:01
xD Egyemmeg :D Jófej kissrác lehet ^^
5. Zoella96 (válaszként erre: 3. - Juditkecskemet)
2015. márc. 20. 11:00

De aranyos :D

Nekem unokatesóm kisfia mondta egyszer (kártyatrükköket próbálgattam,hogy hogyan is kell),hogy "ezek nagyon jó tükrök,de foglalkozz már velem,légyszíves." :D Hát majd megettem a kis drágát. :) Na meg uncsim kiskorában: (állatkertből hazajöttek,kérdezi keresztanyám tőle)

-Na,mit láttál az állatkertben?

-Hát sok állat volt ott,és volt egy nagyon aranyos lilaló. (Később kiderült,hogy a lilaló=póniló :D)

2015. márc. 20. 10:58

Nekem a legviccesebb az volt amikor öcsémnek nagyon ízlett a kaja és rosszul fejezte ki magát...

-Húh finom a kaja annyira hogy majd behányok tőlle... xD


Mindenki jót nevetett. :)


Vagy amikor véletlen bepisilt és észrevettük, azt mondta....

-Nyugi intézem ezt ti nem akarjátok látni xD


Van dumája az biztos :)

2015. márc. 20. 10:54

Kisfiamnak nem jutott eszébe a keselyű neve. Boldogan mutatta a könyvben, hogy az ott a savalyú. :)


Kisvakond és a kémikus, számára érthetetlen volt, ezért a mese címét megváltoztatta: Kisvakond és a kéménycsúcs :)

2015. márc. 20. 10:31
van mar hasonlo forum
2015. márc. 20. 10:22

Sziasztok! :)

A minap végigpörgettem az fb-t és szemet szúrt egyik ismerősöm nagyon aranyos posztja:

"Kishugom

- Jajj Dorka megijesztettél. Úgy osonsz mint.....

- Mint egy burgonya???"


Nagyon jót nevettem ezen az édes kis megszólaláson. :)

Gondoltam megoszthatnánk egymással hasonló aranyos/vicces dolgokat,hiszen mindenki környezetében van/volt kisgyerek,és minden kisgyerek tud néha olyat produkálni... :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook