Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ma elmeséltem ismerősnek hogy babát tervezünk, erre... fórum

Ma elmeséltem ismerősnek hogy babát tervezünk, erre... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. jan. 2. 17:35
Lehet h te nem érzed magad öregnek, mert 42 évesen nem is vagy az, de a tested érzi azt is h már nem fiatal. Minden nehezebb mint 20 v 30 évesen. Pláne terhesnek lenni, szülni. Örülj a babának, és ne foglalkozz másokkal. Ha még nincs gyermek, kicsit nehéz lesz feladni az addigi életed, pláne a párodnak....
9. Greeneyed (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. jan. 2. 16:58

Nem, csak arra akartam utalni, hogy kiszámíthatatlan az élet.

Persze nem tagadom, hogy a fiatal szülő nagyobb eséllyel éri meg a gyereke felnőttkorát, családalapítását stb., bár szerintem egyre kevésbé igaz ez. Egyre sérülékenyebbek vagyunk, harmincasok, negyvenesek hullanak, mint a legyek. Ugyanakkor nem lehet rettegésben élni az életet, és erre alapozni a család(nem)alapítást, szvsz.

2023. jan. 2. 16:49
Az előttem szólóhoz csatlakozva, fiam osztálytársai körül a legfiatalabb anyuka 15 évesen szülte a gyereket ( nem roma ), és 27 évesen betegségben,.nem balesetben meghalt. Akik 40 körül, ugy tudom, mind élnek, nem is olyan öregesen,
7. Channa* (válaszként erre: 6. - Greeneyed)
2023. jan. 2. 16:34

"Ha az a probléma, hogy megöregszik, mire felnő a gyerek: nos, páromat közel 40 évesen szülte az édesanyja. Az enyém engem 27 évesen. Találd ki, melyikük él még."


Azért nagyon bízok benne, hogy a fiatalon szülés mellékhatása nem ez...


Mondom ezt úgy, hogy az anyukám 18 évesen szült engem és 40 évesen meghalt...

6. Greeneyed (válaszként erre: 5. - Cherry Coke :))
2023. jan. 2. 15:23

"Nem rosszindulatúság ez,csak az igazság,és persze,az sokszor fájdalmas."

Nyilván a Fórumnyitó is ismeri a kockázatokat. Bunkóság az arcába vágni, másrészt nem is teljesen fedi a valóságot.

40 felett nehezebb teherbe esni, de nem lehetetlen. Az ismerősök között van két nő, barátnők, az egyiknek felnőtt fia van, a másik 42 évesen szült egészséges ikerbabákat.

Ha az a probléma, hogy megöregszik, mire felnő a gyerek: nos, páromat közel 40 évesen szülte az édesanyja. Az enyém engem 27 évesen. Találd ki, melyikük él még.

2023. jan. 2. 15:05

Ha semmi köze hozzá miért meséled el?

Főleg ha csak tervben van...

Nem rosszindulatúság ez,csak az igazság,és persze,az sokszor fájdalmas.

2023. jan. 2. 14:48
Mi fog vannak ilyen rosszindulatú emberek. Nem kell örülni velem de legalább be is szóljon be. Semmi köze hozzá
2023. jan. 2. 14:31

Csak az irígység beszél belőle.

Kb. mire a kezébe lesz a picinek a diploma, akkorra érsz nyugdíjas korba. Ne aggódjon ő a te korod miatt! :))

2023. jan. 2. 14:19
Ne foglalkozz senkivel, ha úgy érzed, vágj bele!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook