Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


2015. máj. 16. 19:26
ja annyira nem vészes csak az ember tudja hogy benne van a pocakban és ez olyan jó érzés olyan mint mikor oda bújik a gyerekem és közel érzem!Nem stresszelek hanem inkább nem akarom elveszíteni !
1613. tavasz007 (válaszként erre: 1611. - Figura ede)
2015. máj. 16. 19:05

szerintem beszeld meg magaddal, h van tovább! Van élet a baba után is, csomó dolgot lehet csinálni a világban, utazhatsz messzire, megnézheted Ausztráliát, Dél-Afrikát.....


ezek után megnyugodhatsz, és a babát is stresszmentesíted...


Ez olyan win-win, nem?

1612. figura ede (válaszként erre: 1609. - Neoma)
2015. máj. 16. 19:04
Én is ugy tudom de 3 nap pihit mondott addig beágyazódik! Mindenkinek ezt mondta akik ott 3 naposan kapták vissza!na én ebben nem vagyok szakértő bár ne is kellene lennem !Inkább maradnék tök hülye csak hogy ne igy kelljen lennie!
2015. máj. 16. 19:01
Elfoglalom magam csak a pár csalódottság annak már meg van a nyoma!Na meg nekem innen nincs tovább!
1610. 68454605f4 (válaszként erre: 1608. - Figura ede)
2015. máj. 16. 18:45
De azért ne parázz túl sokat,az sem tesz jót!Foglald le a fejecskés valamivel!Tudom könnyű mondani...ha már én is itt tartok,majd nem leszek nyugis...:-))Mindenesetre beszélj a picivel,hogy ő mostmár tényleg maradjon bent 9 hónapig!!:-))
1609. neoma (válaszként erre: 1608. - Figura ede)
2015. máj. 16. 18:32
elvileg az et+ 5-7.nap körül kezdődik a beágyazódás
2015. máj. 16. 15:30
Nagyon lassan megy az idő, ilyenkor!Már várom hogy kiderüljön a nagy igazság!Elvileg ma van a beágyazódás a biológus azt mondta remélem lesz is!Jajj ahogy telnek a napok egyre jobban parázok!A hasam egy tartály a derekam leszakad a hasam alja fáj ha sokat állok!Na de nem baj csak legyen értelme!
2015. máj. 16. 09:29
Lányok hogy van akkor most hányadik napon ágyazódik be pontosan?3naposan kaptam vissza!
1606. Belián (válaszként erre: 1600. - Fugike)
2015. máj. 15. 14:52
Én is az Inozitolt iszom, + este melatonin hozzá. Sokkal gazdaságosabb szerintem is. Nagyon drukkolok, hogy Neked is, és mindannyiunknak meghozza a várva-várt babásodást :)
1605. figura ede (válaszként erre: 1604. - Fugike)
2015. máj. 15. 11:32
Szerintem ugyan az én is néztem van tiszta grammban is lehet rendelni valahol!Igen az úgy olcsóbb!Semmi gond nem lesz ha azt fogyasztod!Én meg már megittam az összeset most már váltottam vettem femibiont meg q10t szedek!Elég ennyi már!Néha a kevesebb több na meg most a ezt kell mert javasolták de semmi nem kötelező!MIndenki maga dönti el!
1604. Fugike
2015. máj. 15. 10:36
Én megmondom őszintén pár tasakkal ittam az elején, ezt ajándékba kaptam. Aztán amikor venni akartam utánanéztem és találtam myo-inozitol folsavat a naturavitamin honlapján, és miután hétezer forintba került és teljesen ugyanaz mint az infolic inkább ezt rendeltem meg, mert sokkal olcsóbb. Szóval én most ezt iszom. Saját felelősségemre változtattam, az orvosnak azért nem fogom elmondani, de néznem kell mi mennyibe kerül.
1603. figura ede (válaszként erre: 1600. - Fugike)
2015. máj. 15. 09:05
Én állítom hogy az inofolic jó eddig egy tasakkal ittam de ebben a harmadikban 2vel és sokkal jobb lett az osztódás!
1602. gzizus (válaszként erre: 1587. - Fugike)
2015. máj. 15. 08:28
Szia hasonló a cipőnk, nekem októberre van a következő időpontom és most én is G.-t szeretném kipróbálni a két sikertelen előzmény után!
1601. gzizus (válaszként erre: 1583. - Figura ede)
2015. máj. 15. 08:26
Istenem, annyira szurkolok nektek!!!
1600. Fugike (válaszként erre: 1596. - Belián)
2015. máj. 15. 08:15

Szia,


már vagy egy hónapja iszom az izonitolt, és szedem esténként a melatonint. Ezeket írta fel nekem a G doki.

2015. máj. 15. 07:26
Ha valakinek megint emlegetik hogy idős már ehhez jussak én akkor az eszébe és mosolyogjon magában!Ha ez jó legyek én a példa majd 46 évesen itt tartok na itt meg mindenki fiatalabb !Több eséllyel indultok mint én és több időtök van még próbálkozni!Tehát fel a fejjel hölgyeim!
1598. tavasz007 (válaszként erre: 1593. - Figura ede)
2015. máj. 14. 21:20
én is drukkolok!!!:))
1597. Veronika0101 (válaszként erre: 1583. - Figura ede)
2015. máj. 14. 20:21
Hajjjjrá Málnácska! 2-3 nap pihi, aztán pici mocorgás, hogy megfelelő legyen a méhed vérellátása. Gugolás, hajolgatás, emelés tiltólistás! Takarék üzemmódba kapcsolás! :) Giga-drukkok mennek! :)
1596. Belián (válaszként erre: 1592. - Fugike)
2015. máj. 14. 18:15

Fugike, M-Pötty, én is úgy tervezem, hogy most a G. dokihoz fogok menni, az utolsó lombiknál. Persze nem biztos, hogy pont arra a napra jön ki a kontrol, amikor ő ott lesz. Sok jót hallottam róla, és hogy ő tényleg türelmesen válaszol a kérdéseinkre, és erre nagy szükség van.

Érdekes, nekem a Menopur jobban bevált, mint a Gonal-f, én is nagy adagban kaptam őket.

Fugike, nem gondolkodtál azon, hogy kipróbálsz valamilyen petesejtminőség-javítót? Pl. inofolic, q-10 vagy Hdea-t? Hátha több ill. jobb minőségűek maradnának a végére. Bár már biztos sok mindent kipróbáltál. Sok sikert!

1595. 68454605f4 (válaszként erre: 1583. - Figura ede)
2015. máj. 14. 18:05
Nagyon örülök hogy minden rendben lezajlott!!!Nagyon Drukkolunk neked...,ahogy Mpötty mondja,NE ENGEDD KI,semmi pénzért!!:-))Pihenj sokat,nehogy valamit emelj..stb!Még véletlenül se...Ha nincs kaja a családnak,rágják pár napig a küszöböt,de TŐLED NE VÁRJANAK SOKAT!!TE most "kismamáskodsz"és kész!!Puszi...:-))
1594. Belián (válaszként erre: 1583. - Figura ede)
2015. máj. 14. 18:03
Jaj de jó! :) Kívánjuk, hogy málnácska még sokáig jól érezze magát odabent, és bekuckózzon 9 hónapra. Minden jót!
2015. máj. 14. 16:26
Hát nekem ma búcsúzóul azt mondta a doki aki beültette hogy ez nagyon különleges eset hogy az én koromban beültetés van a saját sejtemmel!Neki ez egy felfoghatatlan de valós tény!Ez szinte lehetetlennek tűnne!Na meg még a picibe is volt sejt az meg aztán kész csoda!
1592. Fugike (válaszként erre: 1591. - Figura ede)
2015. máj. 14. 16:17

Én megkérdeztem tőle, hogy érdemes e még belevágnom-akkor azt mondta: természetesen igen!!! Aztán miután egy sejtem lett, ami nem maradt meg, nem volt mit beültetni, kérdeztem mi lehet az oka, akkor azt mondta: az életkorom. Hát tudja ebben a korban.....

Mondtam tudom hány éves vagyok, és ön is tudta az elején, mégis biztatott, gondolom kellett volna az oepes bevétel, mondjuk azt nem kaptak utánam mert elmaradt a beülti. Most lehet ronda vagyok, és bántó, de én ezt így láttam, anno. Azért megyek most máshoz, és igenis számít, hogy állnak hozzá az emberhez.

2015. máj. 14. 16:08
Sokat számít ha biztatást kapsz!Persze tudjuk mi azt hogy mik a lehetőségeink biztos mindenki tisztába van vele de ugy gondolom fiataloknál is van gond és néha elég nagy mégis másként állnak hozzájuk ez etikátlan és gusztustalan!De a pézed pénzünk az reményt keltő igaz?Az még nem öreg!
1590. M Pötty (válaszként erre: 1587. - Fugike)
2015. máj. 14. 15:59
Hát, ha megyek, akkor én is G-hez megyek szeptemberben szerintem. Ő legalább nem olyan fafejű, legalábbis úgy hírlik.
1589. figura ede (válaszként erre: 1588. - Fugike)
2015. máj. 14. 15:53
Köszi én is annál a drága T tanár úrnál kezdtem na nem bagatelizálta el a hormon adagom puff 250 000be került!Gondolta na majd meggondolom még egyszer hogy bele vágok e!Hát nem ijesztett el asztala viszta baby volt egyből utána!Na meg állandóan a statisztikát mutogatta!Egyszer mondtam neki én ezt már vagy 5 ször láttam nem vagyok hülye de nem ezért jöttem!Bumm !
1588. Fugike (válaszként erre: 1585. - Figura ede)
2015. máj. 14. 15:42
Szurkolok értetek :)
1587. Fugike (válaszként erre: 1586. - M Pötty)
2015. máj. 14. 15:40
Én is tapolcán voltam mindig, most is oda megyek. De már nem a híres T dokihoz, elég volt belőle, most a G-hez. A T doki kommunikációja nem áll közel hozzám, nem érzem jól magam vele. A G diki nagyon kedves, sokak szerint túlzottan de jót tett a lelkemnek, hogy lehet tőle kérdezni, beszélgetni vele. Egyébként 2010-ben megnéztem a papírt, 0.6 volt az Amh, pedig állitólag annak az értéke nem változik, legalábbis mindig ezt lehet olvasni, és láthatod 4 évvel később jobb az eredmény. Nem sokkal, de jobb. 2012-ben spontán teherbe estem. Most a 21. napi vérvételnél megvizsgált és még a nyálkahártya is 12 mm volt. Szerintem ez is jó. Ebből arra tudok következtetni, hogy van peteérésem, a ciklusom is 29 napos. CSak a spontánba már nem reménykedhetek egy petevezetővel. Hétfőn írok, meglátjuk mire jutok. Nem adom fel, legalábbis remélem nem kell!
1586. M Pötty (válaszként erre: 1557. - Fugike)
2015. máj. 14. 15:29
Fugike, te melyik központba jársz? Én Tapolcán csináltam három lombikot, sajnos egyik sem sikerült, sosem volt pozitív a teszt. Az elsőnél sem kaptam kevés hormont, de a harmadiknál a maximális dózist kaptam. Igy 300 ezer volt csak a gyógyszer. Gonal F-bpl a maximális adag a napi 6 (a 75-ösből), az 450 NE/nap, vagyis reggel hármat és este hármat szúrtam minden nap kb. 15 napig. Először 8 petesejtem lett, másodszor 6, harmadszor pedig 5. Először három maradt a nyolcból, kettőt beültettek, a maradék egy nem volt alkalmas a fagyasztásra sajnos, utána egy maradt a hatból, harmadszor pedig három maradt, mindhármat beültették. Szóval szerintem se engedd a nagy adag gyógyszert. Ja és nekem 2,1 volt az AMH-m 2013-ban amikor kezdtük, akkor voltam 41 éves. Azóta nem nézettem, következő lombik előtt gondolom kell majd, ha megyünk szeptemberben a negyedikre. Még nem döntöttük el biztosan. De szivem szerint nem nézetném. Egy csomó vizsgálatunk volt, a nőgyógyász és az endokrinológus is mindig látott peteérést. Hőgörbe alapján és ovuteszt alapján is volt mindig, meg időnként éreztem is. Szóval spontán ciklusban is van peteérésem, minimális stimuval is lehet, hogy lenne mondjuk két petesejt. Maga a doki mondta nekem, hogy a gyógyszerrel "csinált" petesejt nem olyan minőségű, mint a természetesen érő. Úgyhogy ne hagyd magad. Ha már ennyiszer próbálták a doktorok a saját módszerük szerint, egyszer legyen úgy, ahogy te jónak látod. Az enyém persze egy vélemény a sok közül és egy tapasztalat. A lényeg, hogy úgy legyen, ahogy te gondolod.
2015. máj. 14. 15:18
Pihizek 2 3 napban ágyazódik be mert befog remélem érzi hogy már várjuk hogy velünk legyen maradjon!Ne csak megint a képeket nézegessük hogy milyen cuki baba lett volna!Nem akarok már ilyen képeket gyűjtögetni!Már nagyon várom hogy mindenki itt tartson és érezze hogy már nincs messze az álomból a valóság!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook