Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


1674. Magocska71 (válaszként erre: 1673. - Figura ede)
2015. máj. 19. 08:34
A következő időpontot szeptemberre kaptam. Addig mindenképpen szeretnék utánajárni annak hogy mi lehet az ok, és eredményekkel jelentkezni a következő beültetésre. A Leiden mutáció (ha igaza van a nőgyógyásznak és az a baj) egyszerűen kezelhető, clexane injekcióval. De szerintem valahol azt írnak az Aspirin helyett. Érdekes mert ahogy olvasgattam az intézetek között is vannak eltérések. Igazából az a baj, hogy próbálkozunk, a sikertelenség oka nincs meg, az idő meg csak múlik..
1673. figura ede (válaszként erre: 1670. - Magocska71)
2015. máj. 19. 08:27
Nekem sem ajánlottak semmit van aki kapott protein italt receptre fehérje forrásnak!Nem a paciens a hibás mert ő kap hanem nem egyformán kezelnek minket!
1672. figura ede (válaszként erre: 1670. - Magocska71)
2015. máj. 19. 08:23
Ez így van de megsugom ha fiatalok lennénk biztos!Én megint rá kérdeztem egy két dologra de minek azt felesleges!Lerázott megint!Tehát vagy talpra esettek vagyunk vagy magán úton !Te ne hagyd magad lerázni!Mond azt hogy ezt meg azt szeretnéd vagy ott megbeszéled a Szilágyival ott van ő is!Nála szültem !
1671. figura ede (válaszként erre: 1670. - Magocska71)
2015. máj. 19. 08:20
Én is oda!
1670. Magocska71 (válaszként erre: 1666. - Nadalma)
2015. máj. 19. 08:16

Az a baj hogy a Kaáliban nem javasolnak semmit.2012-ben volt egy spontán terhességem a mostani kapcsolatomból,aminek szintén ez lett a vége a 10. hét körül. Azóta próbálkoztunk, egy éve járunk a Kaáliba. Tegnap a nőgyógyászom azt mondta az Uh-os vizsgálat után hogy szerinte a baba és a méhlepény között történt valami, mert a terhesség egészségesnek látszott, a korának megfelelő nagyságú magzattal. Most várom a holnapot, hogy befejezhessék a terhességet.

Én a Kaposvári Kaáliba járok, nekem nem ajánlottak szteroidot.

Bízom benne hogy neked segíteni fog.

1669. gzizus (válaszként erre: 1613. - Tavasz007)
2015. máj. 19. 08:14

Igazad van!

Én tavaly ilyenkor közel voltam az összeomláshoz, úgy éreztem nincs értelme semminek, az élet nehéz, igazságtalan, nehezen kapartam össze magam. AZtán elkezdtem írni a bakancslistámat (nem mintha fel szeretném dobni a pacskert), ezért tavaly elmentem delfinekkel úszni (csak ajánlani tudom), jetski-ztem a tengeren, idén megyek barlangászni a Csodabogyós balrangba, kenuzni a Fertőre és persze jövőre is kitalálok valami jót. Rájöttem, hogy ha én nem töltöm meg boldogsággal az életem más nem fogja.

Persze most is félek még a jövőtöl, de legalább töreténnek jó dolgok is velem, ha pedig közben mégis csoda történik az már a hab lesz a torta tetején!!!!!

1668. nadalma (válaszként erre: 1667. - Figura ede)
2015. máj. 19. 08:11
Köszi!! :)
1667. figura ede (válaszként erre: 1666. - Nadalma)
2015. máj. 19. 08:11
Reméljük minden rendben lesz és jössz a jó hírekkel!!DRUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKK!
1666. nadalma (válaszként erre: 1664. - Magocska71)
2015. máj. 19. 08:04
Szia, rettentően sajnálom, tudom milyen érzés, én is elveszettem egy tízhetes babát. Én ma vagyok az ET utáni 13. napon, és még nem mertem tesztelni, mert nem akarok halvány csíkot látni, csak biztos igent, vagy nemet. Persze ezután sem biztos semmi. Egy tanácsot talán adhatok, lejjebb már írtam, hogy nekem három neves szakember egymástól függetlenül Medrolt, erős szteroidot javasolt azért, hogy a szervezetem ne dobja ki az embriót, mert a mi korunkban a testünk már nem szívesen fogadja be. Pár hét, és meglátjuk, hogy bevált-e.
2015. máj. 19. 07:55
Szia hát én itt vagyok sokat hogy mennyen az idő!Hát a korodhoz képest neked is szép eredményeid vannak!Ha írhatom ezt!Az hogy nem lett teljes az öröm azt nagyon sajnálom én is félek megmondom őszintén!Én még várom az eredményt nekem ma van et+5 napja !Itt majd a csajok segítenek nekem már nem csinálnak vizsgálatokat mert elkéstem!Ugy gondolom legnagyobb bibi az életkor mert már idősek a sejtek!Aztán persze bizti más okok is vannak de ez a lényeg!
2015. máj. 19. 07:42

Sziasztok lányok! Szeretnék beállni közétek én is. Már olvasgatlak benneteket egy ideje,igazából sikertörténetet szerettem volna írni, de sajnos másképp alakult. Én 44 éves leszek, a harmadik stimus beültetésen vagyok túl, közben volt egy fagyis is. Április 2-án volt a beültetés, 3 embriót kaptam vissza, és csoda történt mert egy megtapadt.Szépen el is kezdett növögetni, közben voltak kisebb vérzések, de mindig túlélte, mert szépen lüktetett a szívecskéje.Sokat pihentem, nem csináltam semmi erőltetőt mert ezt javasolták.Egészen tegnapig boldogság volt, de a tegnapi UH-on nem volt szívhang.Nagyon el vagyok keseredve, és a miértekre keresem a választ..

Szóval negyvenen felül is vannak csodák,bízzatok benne..

A nőgyógyászom ajánlott egy vizsgálatot, ami szerinte jól jöhet a következő lombik előtt: Leiden mutációs vizsgálat. Igazából a Kaáliban nem ajánlottak semmit, mikor rákérdeztem, mert nekem egy előző házasságomból van egy fiam, és szerintük akkor biztos minden rendben van.

Tudnátok segíteni hogy még milyen vizsgálatok vannak annak érdekében hogy ez ne forduljon elő többet sem velem, sem másokkal?

1663. fb5591f15c (válaszként erre: 1660. - Nadalma)
2015. máj. 18. 18:18
Köszi szépen,majd irok az eredményről.Te pedig csak pozitivan(már amennyire ez lehetséges:-)és remélem jó hirekkel jössz legközelebb!
1662. figura ede (válaszként erre: 1641. - Fb5591f15c)
2015. máj. 18. 17:57
Ja most néztem kérdezted a dokimat a Mánfaihoz járok a kaáliba!De a Wilhelm ültette most be nagyon ügyes!
2015. máj. 18. 17:50
Valószínű még nem tudja pár orvos én elmondtam neki most mert ugye ezt ha sikerül akkor 12 hétig kell na szép lett volna!Egyik azt mondja nem szabad a másik meg kell!Hát igen mindenki szinte úgy megy oda hogy semmit nem tud hacsak itt meg fórumokon egymásnak adjuk az infókat elég szégyen!Nekem az első beültinél semmit se a folyadékot se a fehérjét semmit szó szerint!Na a vitaminokat már egy helybeli lombikos kis mama mondta el!Ez van!Segíts magadon címszóval!Tisztelet a kivételnek!De miért is kellene nekünk ezt tudni nem volt rá szükségem és most meg szomorú hogy tudnom kell!
1660. nadalma (válaszként erre: 1632. - Fb5591f15c)
2015. máj. 18. 17:49
Szurkolok, hogy holnap minden jól menjen!
1659. nadalma (válaszként erre: 1658. - Figura ede)
2015. máj. 18. 17:37
Durva lehetett, olvastam én is hasonlóakat, furcsa, hogy nem mondta az orvos, aki felírta, hogy hüvelyöblítést kell vele pár naponta végezni. Nekem eddig semmi gondom nincs. Nem is értem, hogy mitől függ, kinek milyen tájékoztatást adnak, nekem pl elmondta ezt az orvos, hogy öblítsek, de annak a lánynak, akivel együtt volt a beültetésünk, neki meg nem mondta el. Elfelejtik megemlíteni, vagy azt hiszik, mindent tudunk?
2015. máj. 18. 15:55
megkötött és eldugult oda lent!Na kiverettem tusolóval na eldugult a lefolyó olyan volt mint a sóder!Nem csináltam intim zuhanyt közben nem tudom kellett volna e nem mondta senki!De van itt sajnos olyan aki gombásodást kapott tőle!
1657. nadalma (válaszként erre: 1656. - Figura ede)
2015. máj. 18. 15:33
Mi volt a gondod a Crinone géllel?
2015. máj. 18. 15:31
Ovitrell kétszer fél adag egy hétre!Én most utrót kértem mert a crinon nálam leszerepelt!
2015. máj. 18. 15:27
Na és azt sem tudom egyáltalán érezi kellene valamit nem nekem én még az elején vagyok!
1654. nadalma (válaszként erre: 1652. - Figura ede)
2015. máj. 18. 15:10
Ezt a hcg szurit már többször olvastam, de nekem pl. ilyet nem kellett adnom eddig. Mi a neve? Nekem csak az Utrogestan kúp van, és a Crinone gél. Ezen kívül Aspirin protectet szedek, Medrolt(szteroid), Estrimaxot és vitaminokat.
1653. nadalma (válaszként erre: 1651. - Figura ede)
2015. máj. 18. 15:06
Sajnálom, ez nagyon rossz érzés, átéltem, és ezért nem is tesztelek én sem, csak a kiírt idő után pár nappal. Ha beindult valami, és megállt, akkor az engem már nem érdekel, csak a biztosra megyek.
2015. máj. 18. 15:05
De valószínű a hcg szuritól volt halvány pozi!Most is kapok ma is kell adnom meg pénteken meg jövő hét hétfőn!Na mire az kimegy?
2015. máj. 18. 15:01
Késett 11 napot és volt pozi tesztem!
1650. nadalma (válaszként erre: 1648. - Fb5591f15c)
2015. máj. 18. 14:52
Itt a Forgács intézetben szerintem nincs ilyen vérvétel, vagy ha van, akkor az a pozitív teszt után van, és én még nem jutottam el odáig az előző két beültetésnél. Szóval itt az van, hogy az ET14-en csinálunk egy tesztet, és betelefonálunk.
1649. nadalma (válaszként erre: 1647. - Figura ede)
2015. máj. 18. 14:50
Na most már azért mondd meg! :) Én sem éltem bele magam, elég sok hormont kapunk ilyenkor, és tudom, hogy az bekavarhat a menzeszbe, meg a legtöbb tüneteinket is a gyógyszereknek köszönhetjük, úgyhogy nincs más megoldás, mint türelmesen(?) várni.
1648. fb5591f15c (válaszként erre: 1646. - Nadalma)
2015. máj. 18. 14:47
Nekünk sosem volt fagyasztás,sajnos.Két szép embrióval elégedett lennék.Mindig 5 naposakat kaptam vissza,most 3 naposakat fogok a hétvége miatt.Talán ezért is bízom kicsit jobban,hátha ők lesznek a "befutók"😀Mikor kell vérvételre menned?
2015. máj. 18. 14:46
Inkább nem mondom nekem mennyit késett az ez előttinél baba meg sehol!
1646. nadalma (válaszként erre: 1644. - Fb5591f15c)
2015. máj. 18. 14:39
Plusz még van lefagyasztva négy, úgyhogy nem vagyok reménytelen eset. :) Bár változik óránként a hozzáállásom, de gondolom a tiétek is, ennyi próbálkozás után.
1645. nadalma (válaszként erre: 1644. - Fb5591f15c)
2015. máj. 18. 14:36
Köszönöm!:) 5 naposak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook