Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


824. lulluly (válaszként erre: 820. - Bonne Maman)
2012. okt. 27. 09:39

Ó, nahát! Hogy lehet csak úgy megszüntetni!

Hát akkor minél hamarabb bejelentkezem a Kaáliba.

2012. okt. 27. 08:16

Sacikag

Orulok az erenymenyeknek marmint,hogy voltak egyaltalan petik!!! Annak mar viszont nem orulok,hogy eretlen volt :-( Pozitiv vgy latom es az mar felsiker.


Lulluly

Hat K. most az en eredmenyemnek sem orult :-/ De azert remelem elvallal mert en addig nem adom fel mig nem latom a sajat szememmel,hogy nem megy.Ezt nem teljesen ertem.Volt tobb stimud is?Mert a stimus hohapok a lombikok.Most volt az elso es nem talaltak petit?Olvastad az en elsom milyen volt.Rakell talalni arra a stimura amire jol reagal a szervezeted es ha az meglesz akkor ngyobb lesz a siker is ;-)es ha engem kerdezel egyertelmuen KAALI mindenkinek mas doki jon be.Ha jol tudom K.-hoz eleg hosszu a varolista most :-/

822. bridget0801 (válaszként erre: 812. - VendrinerPiroska)
2012. okt. 27. 06:11
Csak azert ajanlottam fel mert otthon mig ez eleg ujszeru dolog gondoltam dragan beszerezheto mig itt nalunk mar egy bevett dolog es ngyon sok fele fajta van valoszinu olcsobb.En csak joszandekbol kerdeztem.En is mindennek utana nezek!!
821. Sacikag
2012. okt. 26. 17:33

Hívott a biológus, éretlen a petesejt. Így minimális az esély, hogy megtermékenyüljön és osztódjon...

Egyébként valamit félreérthettetek, én ennek az egynek is úgy örültem, mint majom a farkának! Azt hittem egy se lesz, de nem is lehetett volna több, hisz spontánban nyomtuk:)

820. Bonne Maman (válaszként erre: 818. - Lulluly)
2012. okt. 26. 16:00

Szia Lulluly,

A Cirist felszámolták.

Ez van a honlapon:

Sajnálattal értesítjük Önöket,hogy 2012. szeptember 30-al a Ciris Budapest Reprodukciós Intézet egészségügyi szolgáltató tevékenysége megszűnt.

Így no dilemma:-)

819. Gilda74 (válaszként erre: 813. - Sacikag)
2012. okt. 26. 15:51

Szia Sacikag!

Tudom, hogy jobb lett volna több petesejt, de ebből az egyből is lehet édes kis babóca!

Ne legyél elkeseredve! Nagyon szorítok, hogy jó híreket kapjál ma is az épségéről és vasárnapra szépen meginduljon és életerős kis embriócska legyen belőle!

Gondolok Rád és Nagyon Szorítok, hogy minden rendben legyen a petécskéddel!

818. lulluly (válaszként erre: 817. - VendrinerPiroska)
2012. okt. 26. 14:54

Igen, én is csak Budapesten gondolkodom, nem bírnék utazni, még ez az utazgatás is kikészít néha.

Csak nem tudok dönteni, hogy a Ciris-be vagy a Kaáliba jelentkezzek. Szerintetek?

817. VendrinerPiroska (válaszként erre: 815. - Lulluly)
2012. okt. 26. 13:31

Egy talit megér a dolog, esetleg írhatsz emailt is nekik. Annyiból mindenképpen jobb a közelbe járni, hogy nem készültök ki az utazgatástól.

Az egyik alacsony AMH-s ismerősőm már csak azért sem akar visszamenni Győrbe, mert kikészült a 400 km-es utazgatástól.

816. VendrinerPiroska (válaszként erre: 813. - Sacikag)
2012. okt. 26. 13:27
Persze, hogy lehet 33 FSH-val is, és lett is!!!!!!!!:))))))) Másnak is csak ált. 1 van havonta és látod milyen szépen népesedik a Föld. Nagyon drukkolok!!!!
815. lulluly (válaszként erre: 809. - Bridget0801)
2012. okt. 26. 13:15

Most gondolkodom, hogy hol folytassam a lombikot.

Gondoltam én is a Kaálira, pont Krizsa doktorra.

De félek, hogy ilyen szar AMH-val ott sem szeretnek.


Ja ha úgy vesszük első lombikom lenne, mert nem találtak petesejtet eddig.

814. lulluly (válaszként erre: 813. - Sacikag)
2012. okt. 26. 13:12

Jaj, de jó! Legalább találtak egyet!

Szorítok tovább, hogy osztódjon is szépen!

Altattak?

813. Sacikag
2012. okt. 26. 12:39

Sziasztok, ma reggeli leltár:

3 üres tüsző

1 bevérzett ciszta - vagy mégiscsak endó....:(((

1 petesejt :))

Hogy ép és egészséges-e, délutánra kiderül.

Hogy osztódik-e, vasárnapra kiderül.


Ezek szerint lehet petesejt 33-as fsh-val is, kérdés milyen a minőség. De hamarosan ezt is megtudjuk...


Nem vagyok nyugodt:)

2012. okt. 26. 11:14

Bár én nem a győriek által javasolt márkát használtam (ami tény és való hivatalosan bevizsgált és jónak minősített), azért jól körülnéztem neten a minőségével kapcsolatban. Azért nem érdemes bármit beszedni, mert olcsó és DHEA van rá írva.

Ja, és mint a példám mutatta messze nem csodaszer.

2012. okt. 26. 09:04
Amugy otthon mennyibe kerul ez a DHEA es mennyire megtalalhato mert ha valakinek kene es szivesen tudok kuldeni!Itt van rengeteg fajta es aranylag olcsoert.Mondjuk a posta az draga de ha anyum kijon hozzam akkor januarban megy haza es o haza tudja vinni.
810. bridget0801 (válaszként erre: 799. - Gilda74)
2012. okt. 26. 08:56
Gilda neked is nagy-nagy gratula es vigyazzatok magatokra!Drukkolok,hogy minden rendben legyen!!!
809. bridget0801 (válaszként erre: 796. - Lulluly)
2012. okt. 26. 08:55
Jah a csodadoki lemaradt...nagy keresgelesem utan anno ratalaltam a KAALI intezetre es ott is Krizsa dr. urra akit azota is magasztalok!Azt mondta nem fogom az o statisztikajat javitani de o nem is azert vallal el.Sokan alapbol nem vallalnak el mert rontod a statisztikajukat pff. Azota sok lanyt ment oda enaltalam utolso remeny kepp es nem tudok olyanrol aki ne babazna :-)
808. bridget0801 (válaszként erre: 796. - Lulluly)
2012. okt. 26. 08:52

Lulluly

Na akkor latom azert vannak sorstarsaim.Orulok,hogy pozitiv vgy!En is az vgyok en januarban menni akarok igyis meg ugyis.Elso lombikod lesz?Minden honapban nezeted az FSH-t?

807. bridget0801 (válaszként erre: 789. - Sacikag)
2012. okt. 26. 08:49
En is ugy tudtam,hogy mennyisegre szol az AMH a minoseget sok mas tenyezo folyasolja be pl az FSH szint es a kor is!
806. bridget0801 (válaszként erre: 787. - Erabera80)
2012. okt. 26. 08:46

Erabera mintha magamat hallanam4-5evvel ezelott!En mindig azzal biztattam magam a jo munkahoz ido kell!!!A masik meg hogy atlagban a lombikok minden 4.-e sikerul na en nalam igy is lett...en voltam a statisztikai adat...az sem rossz! ;-) a vegeredmeny szamit!


Es ezt egy olyan mondja akirol lemondtak!Nem egy sima sorstars akinek gyogyszerekkel majd rendbetettek a haztartast es potyogott a gyerek ugyhogy en tudom mit erzel!


Merits erot magadbol.Engem sem hatottak meg a csodasztorik...ilyenkor az embert nem erdekli de en kivanom,hogy jovore beszelgessunk ugyanitt masallapotban es majd jot nevetunk az egeszen.Kitartas!!!!

805. bridget0801 (válaszként erre: 785. - Moonlight_1977)
2012. okt. 26. 08:41

Moonlight nagy nagy gratulaaaa!!!Sok sikert!


Megkerdezhetem a te elozmenyeidet,eredmenyeidet?

804. bridget0801 (válaszként erre: 786. - Kiscsillag77)
2012. okt. 26. 08:37

Kevesen vannak akik megtudnak siratni de teged olvasva itt potyognak meg mindig a konnyeim.


Igen en lennek az a nagy csoda.Mindig mondta is,hogy ngyon buszke ra hogy osszehoztuk.Persze ehez mindharman kellettunk.En ngyon elszant voltam es 3havonta mentem mentem nem megallva.O is kitarto volt es nem adta fel es hat a kismaszat is valamit ugyesen csinalt.


Pedig nala az elso probalkozasunk ugy alakult hogy 3kuka peti ahogy o mondta nem osztodtak semmi es beulti sem volt.Sot egybol kromoszoma vizsgalat lett belole.


A masodiknal valtottunk (az elso valami a betus volt most nem fog az eszembe jutni)A masodik short protokoll es lett 7petim asszem 5termekenyult meg es 3mat kaptam vissza.a masik kettot megprobaltak elvinni blasztoig de nem ment.Ez a lombik sem sikerult.K ugy mondta,hogy minden tokeletes volt es mar csak az i-re hianyzott a pont legkozelebb meglesz!


A harmadik lombikom ultra short protokoll volt szinten 7peti ha jol emlexem vgy 4 osztodott es 3-mat kaptam vissza az egyket elakartak vinni blasztoig es akkor lefagyasztottak volna de ez nem tortent meg most sem(na nem mintha "erdekelt" volna,nekem mar az is nagy szam volt hogy embrioim lettek es vissza is ultettek oket)Dokimtol ugy valtunk el,hogy majd hivom a johirrel es valahogy ereztem,hogy fogom is hivni vele.Tok nyugisan nem tesztelve kivartam es mikor bennem volt az a fura erzes mondom ellovok egyet pozi lett!Azt mar csak mellekesen emlitenem,hogy 892 volt a hcg-m azaz ketten is megtapadtak!!! csak hogy ubereljuk a lehetetlent.


5.heten elkezdtem verezni es elveszitettem az egyiket onnan folyamatos retteges a masikert...11.hetig vereztem :-( de egykenk megmaradt es bar itt sem ert veget a kalvariank kereken a 40.heten inditott szulessel vilagrajott az en kis csodabejbim.Amit meg mai napig neha nem fogok fel azt,hogy anya vgyok en akirol "mindenki" lemondott.


(a legeslegelso lombikom meg mivel magas FSH miatt nem stimuztak az egy ero petemre mentunk ra kis clomid segitsegevel 2pete volt 1hasznalhato es hat nem tortent semmi.De en annak orultem,hogy eselyt kaphatok.Megprobalhatom!!! Mert sokan vannak akik mehetnenek de otthon ulnek es varnak valami nagy csodara.En ha lehetne mennek hetente :-D a sikertelenseg hajtott elore.En sosem tudtam annyira letorni,hogy honapokig otthon uljek.Ahogy letelt a varakozasi ido en mar repultem is haza.Dehat mindenki mashogy eli meg.


Bocsi,hogy regenyt irtam csak ugy kijott ez most meg par infot gondoltam megosztok.Nekem se csak ugy hulott az olembe a gyerek.


Az AMH 0.1 alatti???Akkor en meg "jo vgyok" a 0.16-ommal nem? (csak viccelek am)Nem szabad feladni en is anno elkezdtem sportolni teniszeztem meg steperobicoztam.Sok vizet ittam szedtem japan csodabogyokat es ngyon boldog voltam mert a beultim elott 3hettem elvett az az ember akit ferjemnek szerettem volna es tole szerettem volna babat is.


Akkor te most K.-hoz jarsz?Most kicsit megint elvgyok veszve meg kell egy kis ido mire belerazodom kivel mi is a szitu.Az egykeddel tudni mar mi van?


Sok szerencset es nem feladni!!!!!!!!

803. lulluly
2012. okt. 26. 08:19

Sacikag


Gondolok rád! Most már biztosan ott izgulsz hálóingben.

Jaj nagyon remélem, hogy találnak petesejtet!!!

802. lulluly (válaszként erre: 801. - Gilda74)
2012. okt. 26. 08:17

Nagyon szépen megfogalmaztad! Jó olvasni ilyen bíztató vígasztaló sorokat. Mindannyiunknak kell a bíztatás.

Remélem továbbra is minden rendben lesz veled és kapaszkodik a pici!

Nemsokára a kis szívét is hallani fogod!

801. Gilda74 (válaszként erre: 787. - Erabera80)
2012. okt. 25. 20:13

Szia Erabera!

Mindíg az első lombik kudarca a legnehezebb! Mindenkinek! Kell egy pár nap még jobban leszel, de próbálj meg pozitívan gondolkodni. Ne aggódj, mert Neked is lesz babócád! Ez biztos! Csak ki kell böjtölni! Nem azért mondom, hogy vígasztaljalak, de a beültetett embriók csak kb 33%-ban tapad meg, így átlag mindenkinek 3 beültetés kell, hogy sikerüljön. Neked is fog, de lehet majd legközelebb!

Te magad is írtad, hogy 50%-ot a szobatársaid sikerességére!

Szóval ne emészd magad feleslegesen, hanem készülj a következő nekifutásra! Szedd a DHEA-t és Gyuri bácsi teakeverékét ahogy írtad és próbálj meg kikapcsolódni, hogy kihasználd a 3 hónap időt amit még kaptál a babásodás előtt. Biztos sikerülni fog, de még kicsit várat magára a dolog és akkor Te leszel a világ egyik legboldogabb kismamája! Így lesz, mert Te is megérdemled és kűzdesz is érte! Előbb utóbb Neked is összejön. Elsőre nagyon keveseknek sikerül! Nekem is csak a 3.lombik jött össze, de a lényeg hogy sikerült és Neked is sikerülni fog! Fel a fejjel, használd ki az időt amit kaptál pozitív dolgokra és lelkileg tudatosítsd, hogy a következő lombik majd sikerül!

Nagy Ölelést küldök Neked!

800. Gilda74 (válaszként erre: 785. - Moonlight_1977)
2012. okt. 25. 20:00

Szia Moonlight!

Őszintén és tiszta szívből Gratulálok a babákhoz!

Ne aggódj, hogy kettő van, hisz ez még jobb is, mert nem kell mégegyszer átesned ezen a huzavonán és csodálatos két kis babóca boldog anyukája lehetsz!

Sok boldogságot és Nagyon Vigyázz Magadra!

UI: Sokan lennének most a helyedben! Még én is! :-)

799. Gilda74 (válaszként erre: 779. - Sacikag)
2012. okt. 25. 19:57

Köszönöm kérdésed boldog vagyok, de nagyon izgulok, mert a doki minden héten behív Uh-ra és bár múlthéten és ma is megvolt még a tüszőm, de szívhang nincs és azt mondja, hogy nagyon vigyázzak magamra, hogy a baba meg is maradjon, mert garancia nincs rá... Szóval nagyon izgulok!

Remélem még mindig rendben van minden odabent. Bárcsak lenne már szívhang és hallhatnám, hogy él, de arra még várni kell 1-2 hetet.

798. lulluly (válaszként erre: 785. - Moonlight_1977)
2012. okt. 25. 16:18

Gratulálok! Szerencsés vagy!

Ne izgulj két babával is elbírsz.

Jobb mint egy sem.

797. lulluly (válaszként erre: 787. - Erabera80)
2012. okt. 25. 16:15

Nagyon sajnálom!

Ahogy a többiek is írták, nemsokára jobban leszel, újúlt erővel nekifogsz a következőnek és az sikerülni fog!

796. lulluly (válaszként erre: 784. - Bridget0801)
2012. okt. 25. 16:14

De jó, hogy sikerült neked! Majd most is fog!

Nekem AMH: <0,1 FSH: 18-53 közötti, de most 8,4 volt. Nem tudom mitől ment le, de biztos ingadozik.

Én még csak egyszer jutottam el a leszívásig, 3 tüszőből egyben sem volt petesejt.

Az AMH szerintem is csak a még éretlen tüszők mennyiségét jelöli, a minőséget nem.

Hol találtad a csodadokit?

795. lulluly (válaszként erre: 783. - Sacikag)
2012. okt. 25. 16:11

Asszem kortizol, de nem tudom micsoda.

Hozzáírt még a vérvételhez D-vitamint, meg Kalcium és Foszfát.

Csak telefonálnom kell, ha jók, akkor nem kell visszamennem, mehetek lombikra.

De egyenlőre nem jelentkezek be asszem, mert úgy néz ki novemberben minden nap túlórázhatok.

És ugye kell a pénz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook